IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. mar 2011

@fomarik Ako? obedík bol dobrý?? aj prechádzka? ja som dnes mimo kostola nevykukla z bytu mám toho dosť a konečne som jeden deň doma .. 😝 včera som bola tiež u našich maminku a ocinka pozrieť 😵

apolenka6
13. mar 2011

@tinasc aj ja mám rámo štartér kávu ...a potom si idem po svojom..ja si tiež odratávam kedy pôjdem na sono a krv 😨 bojim,bojim

jalanecek
13. mar 2011

@apolenka6 ved to niesi sama kto netusi ako to dopadne ked spim mavam cudne sny s ked som hore tak zasa premyslam co robi to vajicko ci uz sa oplodnilo a tak to cakanie je najhorsie ale zasa mojko verme a myslim,ze to dobre dopadne...budem ti drzat palceky

petuska123
13. mar 2011

@jalanecek ako sa citis???mna vcera brucho bolelo a dnes celkom fajn.aj ked take tlaky citim.

jalanecek
13. mar 2011

@petuska123 ahojky moja citim sa celkom fajn snazim sa mysliet pozitivne a verim,ze to dopadne a moje podbrusko ved mam tam taky tlak a ko keby ms ale a ten je este skoro mavam cudne sny take som este nemala ale jinak sa citim fajne ale zsa sa rychlo unavym

petuska123
13. mar 2011

@jalanecek mali ste aj sex po IUI????

jalanecek
13. mar 2011

@petuska123 jj mali jsme pred iui v nedelu v stredu iui v pondelok pichnuty pregnyl a potm vcera bol sexik ale celkom ma to boleo pride mi,ze to tam mam nejake tvrde .. 😀 😀 😀 😀

petuska123
13. mar 2011

@jalanecek aj my sme mali v nedelu streda pregnyl piatok IUI +sex a dnes tiez.sobotu sme mali sexualne volno.lenza je som dnes 14 DC.neviem ci mi skoro nerobil zakrok.a este ked neboli ani puknute foliky.no neviem neviem...

jalanecek
13. mar 2011

@petuska123 no ja som mala zda sa mi ze 20 dc folikul uz bol prasknuty a uz bolo vidno ze je po ovulacii a preco ti to robili tak skoro viem ,ze ked som bola naposledy moj folikul mal 21mm na 17 mm asi tak ak si dobre pametam a doktor povedal,ze veri,ze sa to podari folikul bol vytvoreny prirodzene bez clostiku inak predtym po clostiku som mala 5 folikulou a dr mi povedal ze reagujem ako keby pri ivf takych liekoch tak jsme to nechali priodzene a jeden krasny folikul tam bol ale to som sa ta jeste chcelas spitat ked mi prasknul folikul v utorok vecer v stredu mi robili iui tak uz asi muslo prasknut aj vajicko ak nebolo oplodnene ci je jeste skoro>>A uzivas aj nejake vitaminy???

petuska123
13. mar 2011

@jalanecek berem femibion

jalanecek
13. mar 2011

@petuska123 jaj ja neberiem nic brala som ale bolo mi po nich nevolno ale zajtra si iden kupit ja som uzivala cem-m pre zeny neviem ci su to dobre vitaminy

petuska123
13. mar 2011

@jalanecek no mne nic nastastie nerobia..takze som zvedava ako dopadneme a potom mi hlas kazdu zmenu ci sa daco deje ok??ja uz idem koncit kukat spravy ale zajtra rano som tu maj sa pekne a bru noc

jalanecek
13. mar 2011

@petuska123 aj tebe zelam krasnu nocku plnu krasnych snou a bud v pohode verim ti a verim ze ti to dopadne....

apolenka6
13. mar 2011

@zuzanka7834 Ahoj Zuzka! čo je? nepíšeš ako sa mi máš? dúfam,že je všetko v poriadku? 😕 😕

andy175
13. mar 2011

zajtra ráno smer Helios!!! aj sa teším aj nie... 😒

apolenka6
13. mar 2011

@andy175 a na čo ideš ?

jalanecek
13. mar 2011

ahojte babulky chcem sa jeste spitat nemerala jsi niketora z vas bazalnu teplotu len tak som skusala a mam 24 dc 37,4 v posve len tak sa pita...co to moze byt???

apolenka6
13. mar 2011

@jalanecek no ja som si nemerala ale Petuška123 si merala ked bola minule na IUI a ,že vraj utrogestan skresluje tak neviem ako to je 😕 😨

jalanecek
13. mar 2011

@apolenka6 jaj tak to ano asi sa na to neda spoliehat no uvidime nechame sa prekvapit...

adikasala
13. mar 2011

🙂 ahojte babenky pekne vas tu citam,ze vas je via po iui co cakate na ten vysnivany dnik s dvoma ciarkami,prajem vam aby vam to to vsetkym vyslo 😲 ved potrebujeme nove tehu virusiky 😲 😀

adikasala
13. mar 2011

@andy175 drzim palce aby sa im podarilo vydolovat vsetkych 9 vajok a potom horsa na fazulky!!! 😲 😲 😲

apolenka6
13. mar 2011

@adikasala no prvá som ja na rade v budúci pondelok 😝 😝

katy33
13. mar 2011

@aby No, slniečko moje, tak v stredu budu vajka vonku...a čo nevidiet vklad a už aj bude z teba tehulka 😉 ....mala si ratat kolko inj.-pichačiek si dostala, chudatko moje, maš sa ty vlastne ešte kde bodat 😕 A ked bude dr. vo vaječniku, nemôže tu cysta vysat, či 😕

katy33
13. mar 2011

@apolenka6 Zlatičko, no tak toho budete mat tento tyžden až-až....a to ake veci tam predavate, ked z toho idu robit prehliadku 😕 ...ja radšej, slniečko moje, pridem až koncom tyždna a to už budem mat aj femibion, tak ti môžem hned priniest, nebojkaj myslim na teba s nim 😉 😎
Ty si sa presne trafila, budem robit gulašik z hovädzinky....a ešte urobim tvarohove kysnute kolačiky, nech maju, čo dzobat 😉 ....zajtra musim ist ešte aj na socialku-až mi chlpi z toho stoja, ved v tej pokladni teraz po novom vždy čakam takmer pol hodinu, čo tam je taka rada 😠 🙄
Ja ms stale nemam, ale sa mi zda, že teraz idu na mna troška bolesti, tak uvidime, možno sa s nou rano privitam 😀 😝 ....nechapem, prečo mi ešte aj ta ms po duphastone chodi tak neskoro, zajtra to už bude 9.den po vysadeni 🙄 ...mam obavy, že tie moje hormony su už uplne zle - mam to akesi pokazene 😖
Božinku kolko tik-takov a ja sa musim ist ešte ozmyvat - ešte som riady pospratavala, suseda sa určite potešila 😀 ...čim chcem byt tichšie, tak tym je to horšie 😉 😎 😝
Zlatinko, nech ti to v robotke ubieha...pa 😉

aby
14. mar 2011

Dobré ránko bambulky a krásny deň, dnes som toho moc nenaspala stale ma pichal nemvaječník, inak som zabudla napísať. Krajko povedal, že boli baby ktorým sa pri týchto injekciach narástol vaječník a začal fungovať , ale mne tam nič nevidel 😒.
@tinasc kujem 😉

@apolenka6 jj to teda som ako bublina heh 😀 Krajko je zlatý aj keď sa bojím tak vie upokojiť no super 😉 kujem 😀

@katy33 tak to ti nepoviem či ju nemôže vysať ešte sa budem pýtať čo s tým ak tam bude 😒
Vieš čo presne to včera som rátala za 17dní je to keď počítam aj tie dnešné 37 injekcii a celkovo ihiel 43 , pjekné nie?

apolenka6
14. mar 2011

@katy33 Tak som sa trafila -gulášik 🙂 a koláčiky tvarohové tie mám rada 😵 nech sa ti všetko podarí a je to chutné 😉 No tie handričky nosí z Talianska a ona je taká "cicka" tak aj to oblečko je také ,ved budeš vidieť ked prídeš ..to nie je až tak náš vkus my máme radšej niečo športovejšie
Ja nemám skúsenosti s duphastonom tak neviem ako má mrcha prísť v tomto sa vôbec nerozumiem,ale hádam ti už príde ta mršiska 😠 a možno čaká na injekcie ..?? 😕 😕 😉 ked ich schvália
Musím sa ísť nachystať o 8hod. musím byť v práci 😝 hádam dnešok v práci rýchlo ubehne!? 😕 🙂
Krásny deň prajem všetkým !!!!

apolenka6
14. mar 2011

@aby Ahoj a bré ránko tiež! áno Krajko vie upokojiť on je zlatý 😵 už len 2 dni a ti ten balon uvolnia a budeš mať vajká vonku 😉 musím ísť sa pripraviť do práce...

aby
14. mar 2011

@apolenka6 heh to hej keby si ma videla už po mne kukajú že som tehotná heh no som zvedavá ale čo s nich bude 😒
dneska posledné teda na zatiať 3injekcie juuu už mám také dopichané bruško 😖
príjemný pracovný deň 😉

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek
@apolenka6 ahojte ano utrogestan zvysuje BT.tak tam sa spolahnut neda...aj pocas spinenia som mala 37.1.takze meranie o teraz prd platne. 😠
inak pekny zaciatok dna vam prajem.

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek ty si uz 24DC???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre