IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
14. mar 2011

@yasminne ...takže si na vyskumne učely 😀 😀 😀 ...a kolko budeš papat tabl.za den?...maš ich indikovane tak isto ako inj.?
Mne stimulku inj. dal dr., pretože od oktobra nereagujem na clostil, tak sa musi dat niečo silnejšie...My sa od toho oktobra nevieme dopracovat k IUI, takže nas stale čaka eštelen 1.IUI a to som si myslela, že o takomto čase už budem tehulka 😔

katy33
14. mar 2011

@apolenka6 Achooooj mojenko a ty si sa už domka? tak tento tyžden budeš mat perny, chudatko moje...len nech k tomu ešte ta vaaša šefova na vas neziape, lebo to by už bolo až-až 🙄
Zlatičko, ved pondelok sa bliži zavratnou rychlostou - verim, že to bude krasny dnik 😉
Inak, Magdušik , ma napadlo, že ak by mi koncom tyždna volali, že už su inj. schvalene a vy tam idete v pondelok, že či by si mi potom recept nezobrala 😕

kaaaty
14. mar 2011

@fomarik juj vyplata to aj ja riesim ze zajtra 15teho a vyplaty nikde......ked som nastupovala tak byvala ja 10teho....a teraz by ju najradsej neposlali vobec 😠 ....takze nie si v tom sama
....ale tak ked u teba v praci kolegovia maju, tak bude asi inde hacik.... 😒

apolenka6
14. mar 2011

@katy33 Ahoj slniečko naše! no ešte,že si za mnou nebola hned od rána bola v práci šéfova 😝 😝 bol tovar ..všetko chcela mať naraz spravené-chaos ,panika!! 😠 😠 také sme dorobené ako hovädá, ešte aj bordel po elektrikárovi 😠 fúúú..tak by som od tiaľ hned vypadla 😒 Ja neviem na čom tá naša šéfová fičí ona je stále v zhone ,naháňa sa samé telefonáty ...raz ju porazí ( nie,že by som jej to priala)
A čo? ako si navarila? určite sa zalizovali 😝 😝 aj je už prerobené ? budeš mať tiež práce, asi upratovať 😕

apolenka6
14. mar 2011

@katy33 No ak ti to príde vyberiem ti to,len neviem kolko to bude stáť 😕 a ešte jeden zádrhel otvárajú lekáreň o 7:30 a ak by som sa skoro vybavila mne by to pasovalo,lebo kolegyňa marodí a šéfová nám aj vykričala ,že beháme po doktoroch a budeme musieť frčať do práce aby som moc nemeškala teraz to tam máme bojové podmienky ☹ 😠 ale budem sa snažiť ti ich vybrať už by som do pol počkala.. 🙂 a tu ich je asi problém dostať 😕 pravda?

katy33
14. mar 2011

@apolenka6 No tak dufam, že do konca tyždna ju už tak často neuvidite, že si to dnes odkrutilo na cely tyžden 😀
Obedik chutil - zostala asi tak posledna pporcia, ešte , že som si ja stihla ukryt do rezervy 😀 😝 No nevyzeralo to , že by to mali dnes skončit, určite ešte minimalne zajtra robit budu, tak budeme zatial fungovat len s rozvozom - aspon si troška od ludi oddychnem 😉 A mi ani nevrav o tom upratovani, pohariky na kope...všetko porozhadzovane 🙄 ...ešte , ako skladali pohare, tak stihli aj čo to porozbijat, tak ešte neviem, ake su škody 😠 😝 Mojenko, zajtra , al. vo štvrtok pôjdem k dr., tak potom koncom tyždna prinesiem femibion, ja už mam tiež len do konca tyždna...Ešte, že vas tam nenechala šefova dlhšie.....Ona je v strese a stres robi aj vam..teraz pekne oddychuj - už aby si buduci tyžden pn-ku vybavovala 😉

katy33
14. mar 2011

@apolenka6 Nie, zlatičko, ja som myslela, iba priniest recept - ten papierik 😀 , aby mi to poštou nemuseli posielat, lebo to bude asi trvat, ja si to vyberiem tu, lebo to je na objednavku...To by ma ani nenapadlo, otravovat s vybratim inj., ved sama neviem, čo sa bude doplacat, ja sa najskôr pôjdem poinformovat a potom si vypytam inj. 😀

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 ja sa teraz nesledujem velmi.zima mi nieje to viem urcite.

apolenka6
14. mar 2011

@katy33 ahááá!!ja kubo jasné receptík napíšeme a donesieme ak bude už treba 😀 😀 jasné tak si odložím bokom peniažky na femibion ,lebo ja som schopná ich minúť 😀 a teraz ked kolegyňa marodi tak nám akože upravila prac. dobu od pol9 do pol 6 😝 večera 😖

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 ja tú zimu pripisujem k únave ...taká som narobená od minulého týždňa stále makáme 🙄 😝

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 a ty si tiez po IUI??uz mam v tom pekny gulas..lebo chodim aj na ine fora 😀

katy33
14. mar 2011

@apolenka6 Tak to ste tam teda teraz tri, či dve?
To ja, ked chcem ušetrit, musim peniažky nechat doma a v penaženke len v ramci potreby 😀 ...lebo inak by boli fuč zavratnou rychlostou 😝 😎 Už mam celkom obavy, ked mi začneš v robotke ukazovat kabelky, že zasa niečo ponesiem 😀 🙄

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 áno som po IUI v jednom týždni sme bili tri ja prvá v pondelok , jalaneček v stredu a ty v piatok

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 fuuuuuuuuu tak pekne sme si to podelili 😕 a ty si bola na prvom IUI???

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 no neviem ci sa sledujem 😉 😉 ale mam chut na slane a inak nic take necitim len dnesne rano bolo ako jeste ziadne nie..a ty??

apolenka6
14. mar 2011

@katy33 sme tri a je to zle,lebo už začína robota a máme velký obchod jedna chýba ..niektoré kabelky sú požičané na prehliadku v stredu sa nám vrátia 😝 a všetko vybalovať

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 no ja už 3 iui -prvé neúspešné-druhé úspešné,ale mi aj rýchlo skončilo tehotenstvo a teraz 3 pokus

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 preco skoncilo to druhe..skoda 😔

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek ved som písala nič zvláštne,len som unavená z práce a zima mi je od únavy dnes som 20DC

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 no to nevieme 😕 😕 vajko sa oplodnilo dostalo kam malo a prestalo rásť hcg som mala 99...

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 teraz nam to vynde vsetkym 😅

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 joj mojko prepac tak supkaj do postielky pod perinku a riadne si odychni aspon kym pojdes zasa do robotky ja som 25 dc

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 no mojko mame taky pocit?? 😉 😉 😉 ze by no to by bolo supeeer a ta skvela nalada tak by som to vsetkym zelala 🙂 🙂

katy33
14. mar 2011

@apolenka6 Takže pridem až po strede 😀 😎
Mojeenko, čo by si ty urobila na mojom mieste, šla by si zajtra k dr., al. by si ešte vyčkala, či nahodou ms nepride, ja neviem, čo robit 😔

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek neviem ci je to pocit ale tuzba..tak ako vasa aj tak moja 😀

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 musime verit,ze sa to podari ozaj hladkaj si brusko rozpravaj sa snim a tak jaj a chcela som sa spitat pocuvaj nevies ako dlho je pregnyl v tele???
Ked bude v stredu tyzden kedy mozem testnut?? 😲 😲

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek no ze vraj tych 10 dni je v tele

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek u mna bol pregnyl 8 dni mam to odsledovane minulim cyklom

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek no ešte si pôjdem dať horúcu sprchu 😵 tá ma preberie
@petuska123 presne si to napísala je to túžba ... 😲 😲

@katy33 prídi kedy,len chceš ...no ja ti neviem tiež čo by som robila 😕 😕 ešte 1 deň počkaj a potom by som už išla ku dr asi tak by som to riešila...ja som tiež dopapala guláš od soboty zostal 😝

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek to bude este malotyzden po IUI baby testovali na ten 12-13 DC po iui

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre