IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
16. mar 2011

@apolenka6 ako sa citime dnes??

apolenka6
16. mar 2011

@petuska123 ahoj nič zvláštne 😕 😕 ja som už dnes 10 deň po IUI ,ale testovať nebudem počkám na krv vždy to tak robím a ty? asi nič ešte je to krátko

petuska123
16. mar 2011

@apolenka6 nic ja som 5 den po.este si pockam

apolenka6
16. mar 2011

@aby Jééé tak to som rada ,že všetko dobre dopadlo a nech sa pekne vajká oplodnujú..budeme to sledovať ako nás budeš informovať a ozaj? vklad býva kedy asi tak?? 😕

apolenka6
16. mar 2011

@andy175 tak nech sa ti to podaríí!!!! a kto ti robil iui v Heliose tam tuším chodíš ak sa nemýlim 😕

apolenka6
16. mar 2011

@petuska123 no ja už len do pondelka veru premýšlam sem-tam ako to asi dopadlo??? 😕 😕

petuska123
16. mar 2011

@apolenka6 tak to sme na tom podobne ale tak hadam na jednotku 😉 a ak nevynde co hadam ti vynde tak co mate dalej v plane??

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 ni e a naco budem testovat ked je jeste pregnyl v tele stejne by mi ukazal pozitiv tak nemozem...

apolenka6
16. mar 2011

@petuska123 no mesiac pauzu určite a potom asi znovu ..neviem potom budem premýšlať ked budem vedieť výsledok 😨

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek a kolko si po pregnyle??

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 minuly pondelok mi ho pichali...

petuska123
16. mar 2011

@apolenka6 no my uz pojdeme do ivf...ak nevynde teraz

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek aha takze dnes 9 den ak dobre ratam...joj tak to este nie veru ale v neelu by si uz aj mohla rano testnut

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 no mohla a aj asi testnem testy som dneska kupila tak asi tak urobim a skor nemozem?? 😀 😀 😀 😀

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek mozes aj v sobotu piatok by som este nie

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 ked tak premyslam dnes som 9 den po pregnyle ja som myslela ze siedmy a kolko dni po pichnuti byva v krvi...???

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek v krvy ci v moci???? v krvy neviem ako dlho ale v moci tych10 dni pocitaj.aj ked u mna uz na ten 8-9 den nebol pregnyl v moci

andy175
16. mar 2011

@jalanecek tak to ma mrzí s tým potratom! a to päť rokov sa snažíte a nič??? je to otras, keď my všetky tak strašne chceme a nič a niektoré ani nevedia ako, a hneď sú tehotné!!! ale verím že skôr či neskôr to príde! treba veriť. držím palce aj ja nech je IUI úspešné...

andy175
16. mar 2011

@apolenka6 Ďakujem. áno, chodím do Heliosu. Dnes mi robil zákrok dr. Krajkovič a minule dr. Galo... s Krajkovičom som dnes prišla do kontaktu prvý krát. Veľmi príjemný a sympatický... 😉

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 jaj moja tak ja testla teraz a je tam jeste slaba ciarka test je pozitivny nevydrzala som to no uvidime skusim v nedelu ale mam teda trpezlivost uvidime v nedelu...

apolenka6
16. mar 2011

@andy175 Mne prvé IUI robil Galo a nič a druhé IUI Krajko úspešne,ale,len dočasne no po tom mi to skočilo a teraz 3 IUI znovu Krajko tak uvidíme... 😕

jalanecek
16. mar 2011

@andy175 Ahoj ano 5 rokou sa snazime a nic a az minuly rok v novembri jsme sa akosik rozhojdali ved ja som ani nevedela o iui ale skorej o ivf ale doktor odporucil iui tak jsme isli do toho veru tak vsetci by jsme chceli ale raz sa to predsa musi podarit....drzim pesticky ako nikdy pred tim ... 😀 😀 😀

andy175
16. mar 2011

@apolenka6 myslíš si, že je rozdiel v tom kto ti to robí??? snáď nie... keby sa to tak dalo a všetkým nám vyšiel tento mesiac plodným... 😉

apolenka6
16. mar 2011

@jalanecek a aj sa nejak cítiš??no uvidíš neskôr či to bol ten pregnyl 😕 🙂

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek no tak teda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no len cakaj a v sobotu si sprav...to by uz malo byt pravdive

apolenka6
16. mar 2011

@andy175 vieš ,že ani neviem?? určite ked to má byť tak je jedno kto to bude 😉 mne sa dr Krajko viacej páči je milší ako dr Galo 😕

jalanecek
16. mar 2011

@apolenka6
@petuska123 No kocky ale je tam ciarka aspon raz po piatich rokoch je tam aj ta druha no uvidime ci to bol pregnyl alebo moja fazulka teraz budem este viac netrpezliva no som to nevydrzala co narobite

andy175
16. mar 2011

@apolenka6 Dr. Galo je taký menej zhovorčivý... ale akože v pohode... Dr. Gáťová sa mi zdá byť tiež o.k. zatial mi robila len sono...

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek no uz s tebou nic nenarobime je to 50 na 50 ak mas viac testou tak sprav uz v piatok a uvidis ci je tam //

apolenka6
16. mar 2011

@jalanecek tuším sa mi zdá,že fomárik testovala pregnyl na 10 deň ona bude vedieť ....jej test ukázal,že je tehu na 13 deň po IUI a bola tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre