IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
17. mar 2011

@jalanecek dnes s acítim tak všelijako. Tie blbé pocity sa objavili aj dnes. Bola som aj u dokyho mojho, a zajtra znovu so sterilným močom. Budem sa modliť aby ma nemuseli cievkovať... je to nepríjemné, už mi to raz robili po operácii.
No ale ak si testovala dva dni po sebe, snád by to už mohlo vyjsť. Ak máš, testni, zajtra hned ráno a potom víkendík odrelaxuj od testovania.

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek a rano podaj hned info ako si dopadla s cikanim

apolenka6
17. mar 2011

@petuska123 no nič zvláštne možno trošku prsia cítim ale máličko fakt jemne zatiaľ 😕 😕

apolenka6
17. mar 2011

@fomarik Budem ti držať palčeky nech ťa netrápia ☹ 🙂

fomarik
17. mar 2011

@apolenka6 no vieš, boli výplaty... tak nech sa vám tie tržby pekne držia, aby šefová bola na vás pyšná! Na nefrologii som dnes nebola, pretože u nás nefrologia funguje len 1x do týždna... je to na zaplakanie. Idem zajtra hned ráno. ešte som dnes bola a j u zubárky, kvalitne som si tam postála a potom ked som si vyčkala rad mi povedala, že mi dá termín na 23-teho, pretože jej idú prerábať ordináciu.
Nebojkaj, všetko je v Božích rukách. Veľmi na teba myslím. Si tak dobre naladená, taká vyrovnaná. Dúfam, že sa 4. apríla stretneme na spoločnom sone...samozrejme na tehotenskom 😉

jalanecek
17. mar 2011

@fomarik to je mi luto,ze sa pocity vratili ale neboj verim,ze za chvilku bude lepsie hlavne nech je babetko v poriadku a maminka sa skoro vylieci a bude fajne
@petuska123 j rano podam info aj mna akoze bolia prsia ale nie ako inokedy svrbia ma bradavky a bolia ale troska to tak asi 2 dni ale jinak pred ms si nemozem ani na nich lahnut ani nic a teraz normalne...

fomarik
17. mar 2011

Idem si žehliť vlásky..bude mi to trvať celú Šeherezádu, tak sa na dnes s vami lúčim. Bola som tu len na krátko. ja vám to vynahradím 😉

apolenka6
17. mar 2011

@fomarik áno po výplete je to vždy lepšie tržba...no to si,len myslíš že som vyrovnaná...neboj prežívam to určite po minulej skúsenosti 🙄 ale snažím sa určite! 😉 Veľmi rada by som sa opäť stretla 😅
No nič odovzdávam PC mm a ja idem zahustiť segedín ..tak sa tu majte krááásne...
@jalanecek Ráno budem čakať čo ti vyšlo ??? 😕 😕

jalanecek
17. mar 2011

@apolenka6 tak sa drzkajte aj ja pojdem sa osprchnut a s do postele spala som cez den ale zasa sa mi chce spinkat zajtra rano sa ozvem drzte pesticky a velkeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉

jalanecek
18. mar 2011

ahojte kocky prajem krasne ranko je tu nikto?? 😉 😉 😉 😉

apolenka6
18. mar 2011

Ahoj! bréé ránko som tu ako??

jalanecek
18. mar 2011

@apolenka6 ahojy takze test na 11 den po pregnyle a 9 dpo je pozitivny slabulilinka ciarka ale zda sa mi,ze silnejsia ako vcera ...snad uz to nebude pregnyl>>> 😉 😉 😉 😉

apolenka6
18. mar 2011

@jalanecek ako sa cítiš si tuším 10 deň po IUI 😕

apolenka6
18. mar 2011

@jalanecek ooooo???!!! 🙂 🙂 tak to je fakt super nech ,len pekne silnie!!

jalanecek
18. mar 2011

@apolenka6 iui mi robili v stredu 9 marca no citim sa tak ze prsia ma nebolia len su akesik tvrdsie a zda sa mi ze mi byva zle od zaludku a mavam zvlastne chute a hlavne nemozem v noci spavat a predtym som spala ako miminko...

apolenka6
18. mar 2011

@jalanecek No ja som dnes ráno začala viacej cítiť prsia a spánok som ja mala dnes tiež horší,ale to pre to ,že mm chrápal 😀 ja som dnes 12deň po IUI 😕 a teraz kedy budeš testovať asi až v pondelok nie? 😨

jalanecek
18. mar 2011

@apolenka6 jj asi v pondelok a ty by jsi uz take mohla testnut uz jsi dost po oplodneni ci 😀 😀 😀 😀

apolenka6
18. mar 2011

@jalanecek No ja nebudem testovať som aj rada,že nemám test doma inak by som ho už použila a takto ma nič neláka 😵

jalanecek
18. mar 2011

@apolenka6 veed mo moja robis spravnu vec drzim pesticky ja len dufam,ze u mna je to tehu a nie pregnylll 😔 😔 😔 😔

apolenka6
18. mar 2011

@jalanecek neboj zvedavá som určite ako každá žena 🙂 uvidíš v pondelok už by pregnyl nemal účinkovať možno už ani teraz neúčinkuje 😵 no nič o hodinku vypadnem z domu a musím sa ísť upraviť..tak pekný deň vám všetkým prajem!!!

jalanecek
18. mar 2011

@apolenka6 aj ja tebe krasny dnik prajem maj sa krasne paa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
18. mar 2011

@jalanecek silno držím palce, nech je to to, čo má byť a v pondelok nech je krásna druhá čiarka 🙂 🙂
mne sa mrcha dostavila v plnej sile, takže termín laparky mi zostáva 🙂

tinasc
18. mar 2011

@apolenka6 pekný deň aj tebe, aj od Teba čakám v pondelok pozitívne správy 🙂

tinasc
18. mar 2011

@fomarik dúfam, že tie blbé pocity už nemáš, tá vaša nefrológia je fakt na zaplakanie... dúfam, že všetko bude už len v poriadku 🙂

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 ty by si tiez uz mohla testnut.

petuska123
18. mar 2011

@jalanecek no tak sa zda ze je to na dobrej ceste

petuska123
18. mar 2011

zabudla som sa vam pozdravit tak ahooooooojteeeeeeeeeeee aku ste mali noc???mne sa mobil sam od seba vypol este ze mel mm nastaveny budik inak by sme zaspali

tinasc
18. mar 2011

@petuska123 ja spím v noci dobre, už večer pred telkou zaspávam, tak sa snažím chodiť skôr spať, ale aj tak sa ráno cítim stále nevyspatá 🙂

petuska123
18. mar 2011

tak u mna je dnesnym dnom polka casu od IUI 😉

apolenka6
18. mar 2011

@tinasc Dakujem!no necháme sa prekvapiť v pondelok 😕 😕 to som rada,že ti mrcha prišla na čas a ti neskomplikovala laparku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre