IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
30. okt 2010

@zuzancek22 No pekne, mam pocit, že tento rok ešte bude až príliš plodný 😀 , tak dve vajka....baby ja to vidim tak , že nakoniec ešte vyfasujeme každa po dvoch kuskoch, to teda budeme tiskat kočare 😅

apolenka6
30. okt 2010

@katy33 vieš čo??.... 😕 myslím že áno zatial som tam nikoho staršieho nevidela.Budeme pestovat spolu vajka aj fazulky už sa tešíííím

katy33
30. okt 2010

@apolenka6 Ako take slepičky 😀 😅 😎 Inak, sa mi potvrdilo, babulky, že ani zdaleka nas nie je tak malo, čo bojujeme o dietatka, my sme tam boli asi tak hodinu a za ten čas sme tam videli minimalne dalšich 7 parov 😕

apolenka6
30. okt 2010

@zuzancek22 ved teraz sú pekné aj dvojkočiare ja by som si kúpila ten dlhší aby som nemala chodník len pre seba 😀 tak už musíme len zamiešat..... 😉

apolenka6
30. okt 2010

@katy33 neviem o kolkej si mala konzultáciu ale ráno o 7hod.tam je teda národa ozaj nie sme v tom samé.... 🙂 júúj už mi tečie voda mužíček menil batériu v kupelni môžem íst upratovat aj ked sa mi nechce....nemá nám kto rozhádzat "zatial" 😉

katy33
30. okt 2010

@apolenka6 No počkaj, však po dvoch stihat upratovat nebudeš 😀 Jaj, aj ja už pomalinky zasa do prace, švihne ma 🙄 Tak dobre vupratuj, nech sa to leskne 😝

katy33
30. okt 2010

@fomarik Srdiečko, no ako moja? Ako sa citime s potvorkami putujucimi za vajkami 😅

zuzancek22
30. okt 2010

@katy33 presne je to o psychike, ja tomu verím, a ked mi to doki v utorok potvridí tak mam 3 náramky tak sa podelim a dva darujem a nakazím ich tehulkovskými vírusíkmi. 😀

apolenka6
30. okt 2010

@katy33 račej po dvoch ako po nikom 😉 ja som robila do 12hod., tak nech ti to v práci rýchlo odsýpa

katy33
30. okt 2010

@zuzancek22 Budeš musiet naramočky naklonovat, je nas tu viaaaaaac 😀 😝
@apolenka6 Ach jaj, dnes tam mame nejaku rozlučkovu ,,action,, tak ratam , že do postele sa dostanem tak o tretej 🙄 Neva, hlavne, že su ludia , a ked je robota, nemyslim na veci okolo 😉

carmenuska
30. okt 2010

zuzancek22 gratulujem potichucku, ja mam spravy zle, dorazila ms, tak sa tu majte, drzim prsty vsetkym cakatelkam a neberte s priklad zo mna, ja neviem co ideme dalej robit dalsie IUI nam neodporucaju a nam nic nie je, nemame dg a 4 roky nic....

fomarik
30. okt 2010

Tak ahojte babenky. A sme po IUI. Poviem vám, dnes to bolo velmi bolestivé. Skoro som sa aj riozplakla. Robil ma dr. Galo. Manžela brali o 7.30 a mna až o 10.30...som myslela, že tam skolabujem z tolkého čakania. A to som mala ísť o 9.30. Ked sme prišli domov, trošku som si zdriemla, mna to úplne zmorilo. Ale dnes mi dali ževraj 2 dávky spermošiek. pri 1 IUI len jednu. ja tomu nechápem. Pri prvej dávke to strašne bolelo a čakala som, kedy to už konečne skončí, ked v tom zrazu dr. zahlásil poprosím druhú dávku. Aj manžel sa čudoval, on tam pri mne vždy sedí a sleduje, ako mám krčok zacviknutý v amer. kliešťach, optom cestou domov mi všetko prerozpráva, pretože ja som úplne mimo. Aj po tom, ked som už ležala po IUI ma nenormálne bolela lavá strana, s naivitou som dúfala, že to mohla byť ovulácia v presný čas....ale tie bolesti boli až také, že som sa tam musela držať, bolo mi aj na blinkanie 😨
Takže už len pozitívne myslieť a veriť, že tieto vianoce budú krásne!!!

fomarik
30. okt 2010

@betina1984 Pri 1 IUI ma to nebolelo. Cítila som len také jemné štipkanie, ale trvalo veľmi krátko. Dnes, pri 2IUI to buž bolo horšie. Dr. mi to vysvetlil tak, že krčok maternice bol užší ako minule. My sme boli len na laparke minulý decemeber, kde urobili prefuk, driling vaječníkov a odstránil mi zrasty. Iné nič, teda vyš. na hormony, chlamýdie a manžel spg.

fomarik
30. okt 2010

@zuzancek22 hlásim sa na náramok 😉 , pretože určite budú tehulkovsky nakazené... v dobrom slova zmysle.. ja som si ho dnes zabudla vziať...mna to napadlo až v aute niekde na Kremnických baniach... a manžel...hádam nechceš, aby sme sa vrátili?!

betina1984
30. okt 2010

@fomarik, držím palčeky. Pýtala som sa len zo zvedavosti. Ja znášam bolesť celkom dobre, a pre dieťa by som sa nechala zaživa aj rezať...

apolenka6
30. okt 2010

@carmenuska to už máš kolkéIUI ked ti dalšie neodporúčajú ?je mi to lúto ☹ možno ?!otehotnieš prirodzene ked vám nič nie je 😉 ja viem si sklamaná,neštastná to ta prejde a znovu naberieš chut íst dalej a aj tú správnu cestičku to ti moc,moc prajem 😉

jerryjanka
30. okt 2010

ahojte kočky

@fomarik som na teba dnes velmi myslela - mrzi ma že ťa to tak bolelo - ver mi že viem ake to je ja som oba razy bola uplne total mrtva od bolesti - skoro som aj odpadla - a tie americke kliešte už nikdy nechcem vidieť. som si vravela ked som prežila toto. pôrod bude malina - tak uvidme 😀
tak teraz už len držim palce na vysledok a nech je taky ako u mna.

apolenka6
30. okt 2010

@fomarik to IUI robieva len dr.Galo?2 dávky? 😀 tak to sa mužíček činil no hlavne sa to musí podarit 😵 😵 😵 takže pohoda,klídek,tabáček....(tabáček určite nie)

aby
31. okt 2010

@apolenka6 no šetrí som chcela umývať okná a povedal mi, že ich umyje on lebo by som náhodou spadla náhodou 😀
nemám vôbec nejakého tušáka 😖

aby
31. okt 2010

@fomarik mne prvý krát dali 2dávky 😀

fomarik
31. okt 2010

@betina1984 Presne tak. Aj ja som si povedala, že urobím, podstúpim a obetujem čokolvek!!!! Aj vy sa chystáte na IUI? 😉

fomarik
31. okt 2010

@jerryjanka jerry, vieš, ja som tam skučala ako taký malý psík, a moj manžel hovorí: " Pre Boha a čo potom budeš pri pôrode, ked teraz takto stresuješ a vyvádzaš?" Dr. Galo smiech.Aj ja mu na to, že jemu sa dobre sedí a pozerá sa na celý ten proces.Zlatko, kiežby si mala pravdu. velmi ma motivuješ aj s malou Jankou 😉 , aj Strelicii to dúfam vyšlo. takže nestrácam nádej. I ked som aj dnes ráno manželovi povedala, že ak to aj teraz nevyjde, tak do decembra to vypálime na 100% aj bez heliosu!

fomarik
31. okt 2010

@apolenka6 Mojka, nielen Dr. Galo. Ja som myslela že teraz to bude robiť Dr. gaťová, ale bol tam len feši Dr. Galo. Máme na seba šťastie. ja inak patrím Dr. Krajkovičovi, ale toho som tam dlhšie nevidela.
kedy ideš najbližšie do heliosu? Či sa náhodou nestretneme.

fomarik
31. okt 2010

@aby 2 dávky? Tak potom pri 1 IUI mi prečo dali len jednu? Aby, mne andrologička povedala, že ked dali dve dávky a tak velmi to boklelo, že o to to bude istejšie, úspešnejšie.....ale to ma len asi chcela utešiť. Inak mna fascinuje to, ako pri aždej návšteve hovoria...nabudúce už prídete tehotná....a možno ani sami tomu neveria. Ale sú všetci zlatí, ked nám dávajú tolko optimizmu.
Mojka a ty nemožeš spávať, že koníkuješ tak skoro ráno 😉 Vobec nemáš nijakého tušáka, nič, ja by som na sebe spozorovala hádam všetky príznaky tehu 😉 . veľa žien hovorí, že pri IUI nepocitovali žiadne príznaky tehu, iba vtedy ked išli na krv zistili, že su tehulky. Držím palce!!!!

fomarik
31. okt 2010

@carmenuska zlatko, prečo vám dalšie IUI neodporučajú, Kolko si ich už podstúpila. Prepáč za tolko otázok. Asi sa ti nebude chcieť ani odpisovať 😔 . celé toto je veľký boj.Musíme byť veľmi, veľmi silné! Mna napr. o tom, že sa to musí podariť utvrdzuje aj Shaarka. Roky, roky sa pokúšali o babátko. Až raz:... motyka vystrelila, a teraz, ako sama píše, čaká, kedy začnú žaby padať. Mna jej príbeh velmi dostal a posunul dalej.
Vo vašom prípade je to asi o to horšie ( alebo lepšie? ani sama neviem), že ste obaja v poriadku..... Moc, moc, moc, vám z celého ♥♥♥ želám, aby sa vám splnil sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aby
31. okt 2010

@fomarik jj dve , tak to neviem prečo. Gaťová povedala, že pre istotu heh
neboj džíme prsty moc moc 😉
Mňa to dokáže na jednej strane potešiť, ale na druhej strane som smutná a bučím, že to zas nevyšlo ☹
Toľko krát som si myslela, že už to hádam vyšlo aj milion testov som si urobila a nič, žiadna fazuľka a potom som sa na seba hnevala aká som blbá. Preto si odmietam urobiť test 😒
Jj presne to sú zlatý a toľko energie dodajú 😀
Som sa zobudila mangelíkovi zazvonil budík tak som urobila nejaké raňajky a on išiel pustiť koníky 😀
No príznaky minulí mesiac by som povedala, že a ja som mala kopec príznakov a ked mrcha tak dlho meškala ale krv-negatívna tak som dostala vyvolávačku a za dva dni to bolo. Inak mne nikdy toľko nemeškali. Teraz ma pobolieva bruško, prsa ma začali bolieť inak nič 8meho mám ísť na krv do heliku a uvidí sa 11teho by mala mrcha prísť 😖

ale nescem ju pfuj mrcha jedna pfuj 😲

a ty čo tu tak skoro ?

fomarik
31. okt 2010

@zuzancek22 Držím palec, päste, uši, oči...všetko, aby to vyšlo 😉 😉 😉

fomarik
31. okt 2010

@aby ja som odprevádzala manžela do práce.
ja som po vysadení utrošu dostala mrchu na tretí den. na krv máme ísť 15-teho,a le to drahý robí, takže si termín asi prehodím. Aby, ja som s azabulda dr. opýtať, či sa môže po IUI keksíkovať. My sme po 1 IUI mali 3 týždnový pôst...že pre istotu. Ale hormony sú hormony a chtíčo je chtíčo 😉
Tfuj, tfuj, tfuj............ nech sme všetky tehulky... a ked aj dvojičkové..... trojičkové!!! Jupííí

aby
31. okt 2010

@fomarik hádam hej prečo by sa nemalo, ked po prvom sa mohlo rovno 😀
presne to za všetko môžu hormóny heh to som aj ja povedala, heh no keď musiš tak musíš 😀
jasné nech máme krásny vianočný darček 😀
že čím viac heh 😀
pfuj, pfuj, pfuj 😀 😀 😀

fomarik
31. okt 2010

@aby Môžem sa opýtať, ako dlho sa snažilkujete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre