IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 v pondelok daj vediet 😉

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 ides na krv ci si ides robit aj test??

apolenka6
18. mar 2011

@petuska123 ty na pol ceste ja už pomaly na konci cesty 😕

apolenka6
18. mar 2011

@petuska123 nia nemám kúpený a ani nebudem kupovať krv mi to najpresnejšie povie 😨 a ty budeš testovať?

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 blizis sa do finale. 😀

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 jasne ja budes testovat na krv nejdem len v tom pripade ak bude test pozitivny

tinasc
18. mar 2011

@apolenka6 aj ja som rada, ešte nikdy som nebola tak rada, že som mrchu dostala 😀 😀

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 preklep to malo byt ja budem testovat 😉

apolenka6
18. mar 2011

@petuska123 Tak sa tu majte krásne ja už sa zberám do práce 😝 zas do pol6 večera celý deň 😖

petuska123
18. mar 2011

@apolenka6 nechod ☹

tinasc
18. mar 2011

@apolenka6 tak sa maj krásne a pekný deň 🙂

jalanecek
18. mar 2011

@tinasc takze ta caka laparka mna 2 krat poslali domou z nemocnice mala som tiez ist ale nejaka infekcia skomplikovala operaciu
@petuska123 a dakujem vsetkym dufam,ze je to na dobrej ceste velmi tomu verim myslim,ze dnes uz by to nemal byt pregnyl ale nieco ine 😉 😉 😉 😉 😉

petuska123
18. mar 2011

@jalanecek takze uz testni len v pondelok.ok????a ten uz bude na 100% pravdivy...

tinasc
18. mar 2011

@jalanecek a ty si nakoniec bola na laparke? no mňa šlak trafí, ak ma pošlú domov 😀

jalanecek
18. mar 2011

@petuska123 testnem v pondelok a potom vstredu to mam volat do mt verim,ze bude pravdivy..
@tinasc moja nebola som mali mi robit laparku aj hysteroskopiu ale raz ma posali domou pre nejaky bacil a druhykrat uz som mala ist o desiatej som bola na rade a dr prisla o 2 minuty desat no je mi luto ale nemozeme vas operovat mate infekciu ja som to tak citila ze uz nemam ist a ani som nesla ked uz dvakrat ma poslali domou na treti krat som nesla....0obskakovala som kocky z izby lebo jedna bola polaparke a druej vyberali velku cystu z maternice tak som sa o nich starala.../ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
18. mar 2011

@jalanecek a ako prišli tak tesne pred operáciou na to že máš infekciu a bacila? to ti robili predtým ešte nejaké vyšetrenia?

tinasc
18. mar 2011

no tak práve som dotelefonovala s anesteziologičkou, mám prísť v utorok na pohovor, takže sa to blíži 😉

fomarik
18. mar 2011

@tinasc dobre, že tá mrcha dorazila. Aspon to budeš mať za sebou. Nič sa nebojkaj, všetko dobre dopadne. 😉

@jalanecek jééj 😅 , takže už iba v pondelok testneš, však? No, to bude dllllhý víkend. Veľmi ale veľmi držím palce.Po tebe sa sem zaradí apolenocka a pekne sa to bude doplnať.

fomarik
18. mar 2011

Takže dnešné vyšetrenia dopadli na 1*. Tlak 120/80, moč čistý bez bielkoviny a krvi, výsledky tripple testov nášho zlatíčka sú negatívne, na váhe stále + 1kg a sestrička ma pochválila, aké mám pekné bruško a že mi to pristane. Manžel doma z práce, mäsko sa pečie, kapustička dusí...no, dúfam, že dnešný den mi nič nepokazí.

jalanecek
18. mar 2011

@tinasc ked som dosla do nemocnice jeste som trocha krvacala brali mi ster z krcka a krv a pichli mi injekciu na zastavenie kravacania kvoli tomu ze ked budu vstrekovat akysik plyn aby videli ci su priechodne vajecniky aby mi aj krv nevstrekli dalej napr...do vajecnikou....a samozrejmne klistir a 2 krat.. 😀 😀 😀 😀

jalanecek
18. mar 2011

@fomarik ahojky moja ako sa dnes citis???Ja mam dobru naladu len ma akosik pobolieva brusko lebo dnes by som mala dostat ms ale verim,ze je daaaaaaaaaaleko odo mna ja si myslim,ze to uz nebol pregnyl vsak som 11 den od pichnutia 😨 😨 😨

jalanecek
18. mar 2011

@fomarik a som rada,ze jsi dnes dopadla skvelo velmi sa stebou tesim. 😀 😀 😀 😀

fomarik
18. mar 2011

@jalanecek to by už pregnyl nemal byť. Ja som pregnyl už nemala na 4 den po pichnutí. pfuj, pfuj, pfuj...nech je fazulienka tam!!!!! 😀

petuska123
18. mar 2011

@fomarik na 4 den ci nemala pregnyl...tak sa ti riadne rychlo vstrebal 😲

petuska123
18. mar 2011

@jalanecek a nejake pocity priznaky mas,??

fomarik
18. mar 2011

@petuska123 ja som si zo začiatku stále robila testy tak na 3-4 den po pichnutí a nikdy som ho už nemala. Upodozrievala som maainu, že mi ho zle pichá. Sťažovala som sa aj dokymu v centre, že či je to možné a povedal, že áno...je to individuálne u každej ženy ako rýchlo sa vstrebe.

pici
18. mar 2011

@petuska123 milacku, aj by som napisala ale zial nemam nic nove....

jalanecek
18. mar 2011

@fomarik verim,ze fazulka je tam citim to neviem preco ale citim ze sa to podarilo 😀 😀 😀 😀
@petuska123 ja ani neviem len mam cudne prsia a zjem vsetko mozne a v noci nemozem spavat to je asi vsetko no neviem ci to k tomu patri ale verim,ze ano.. 😅 😅 😅

andy175
18. mar 2011

ahojte! no tretí deň som PN a už neviem čo mam robiť. nenormálne sa nudím, stále len rozmýšľam, že ako sme dopadli... keby sa tak dal čas posunúť!!!!! 😔

miriamka
18. mar 2011

@fomarik...gratulujem k dobrym vysledkom 😵 😵
A vsetkym prajem skore //...tisko zavidim tym co doma oddychuju a hladkaju brusko,a nemusi sediet v praci 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre