IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
21. mar 2011

@fomarik a co ides ukuchtit????my si v praci ideme objednat pizzu, mna dnes boli spodok brucha 😖

fomarik
21. mar 2011

@tinasc
@petuska123 apolenka ešte nevie ako dopadla. Sliznicu mala 10mm. Písala mi sms. AA výsledky z krvičky budu až okolo 15.00. Ale jalanecek mala dnes testovať, no musíme ju telepaticky zavolať.

fomarik
21. mar 2011

@petuska123 my sme mali pizzu včera. ja dnes variť nebudem, mm slubil, že mi urobí niečo zdravé a výživné...tak to som zvedavá, či to bude aj jedlé. Ale ja som mala povodne v pláne urobiť mäsové guľky v paradajkovej omáčke.
A tie bolesti sú aké?

petuska123
21. mar 2011

@fomarik a ona si doma netestla???a to je dobra ta sliznica o takom priemere???ja sa nevyznam..a brucho boli take tlaky v nom neda sa to opisat presne pod pupkom v strede.

tinasc
21. mar 2011

@fomarik tak si pekne užívaj deň, pekne oddychuj s nohami na stole 🙂

tinasc
21. mar 2011

ja dnes idem poobede na interné, skompletizovať predoperačné vyšetrenia, zajtra k anesteziologičke na pohovor, dnes v noci sa mi snívali také hrozné sny, že prečo to vlastne robím, že mm mi hovorí, že nechce dieťa a podobné blbiny...

petuska123
21. mar 2011

@fomarik ty mas mm doma???ci ma volno??ze ti ide navarit 😉

fomarik
21. mar 2011

@petuska123 nie,ona netestuje. Ani ja neverím testom, lebo mi ukazovali že nie som tehu aj ked som bola.Tá sliznica je podla mna dobrá, ja som mala tiež takú pri tehu. Ale apolenka po druhej IUI mala sliznicu 17mm
tak tie tlaky pod pupkom, to som ja nemala, mna bolelo komplet celé podbruško ako na mrchu.

fomarik
21. mar 2011

@petuska123 áno, dnes je doma. On robí jeden celý den od rána do rána a potom máva zvyčajne 1-2 dni voľno. Takže mám aj dník pre seba a aj s ním

fomarik
21. mar 2011

@tinasc tak nech ti to dobre dopadne! A kedy by si mala isť na zákrok? No, sny dokážu niekedy poriadne prekvapiť, hlavne ked sú také blbé a živé.

tinasc
21. mar 2011

@fomarik vo štvrtok 🙂 ešte uvidím ako dopadli vyšetrenia ,snáď dobre, sa mi to blíži, nervózna som už teraz 😉

petuska123
21. mar 2011

@fomarik vsak si pisala ze na 13 DPO si mala na teste //..tak preco neveris testom,?

tinasc
21. mar 2011

dobre ja sa lúčim, idem sa pochystať a na to interné, tak krásny dník prajem 🙂

fomarik
21. mar 2011

@petuska123 no áno, Na teste Via med baby test čiaročky boli ale na teste rapiclear nebolo nič! A oba mali rovnskú citlivosť.

katy33
21. mar 2011

@aby Zlatinko naše, strašne mooooc držime všetky palčiska, nech sa len pekne embrijkam u maminky pači a už ju neopustia 😉 ....juuuj,mam z toho až take šimranie v brušku, zlatinko, držkaj sa nam a pekne sa snimi potom rozpravaj, aby cititli tvoju lasku 😉 😲

petuska123
21. mar 2011

no tak ale tie dve nas natahuju riadne ... 😖

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 No ja tiež netrpezlivo čakám a čakám a nič. Možno im to vyšlo a teraz si čítajú a rehocú sa ako nás naťahujú :D

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 no apolenka bude veduet az po 15 hod. a rani posila ze na nete bude az vecer okolo 18 hod. no a jalencek nebola od rana to co ma znamenat??,pisem jej absenciu 😀

dzuli08
21. mar 2011

No babenky aj ja mám nové správičky. Boli sme dnes u doktorky a máme krásnu novučkú fotočku a konečne aj TEHOTENSKÚ KNIŽKU. Veľmi sa vytešujeme. Bábo má 4 cm a mm keď ho videl tak povedal, že sa bude na neho podobať, lebo má vraj veľké uši :DD Neviem, kde to videl. No ale tešíme sa veľmi. Zobrali nám aj krvičku, tlak je 110/70 čo je tiež super a pribrali sme 1kg (ale brucho tomu nezodpovedá :D).
Najbližšie uvidíme bábo 7.4 ak bude všetko ok. A ešte ma doktoročka pekne upokojila, že od 11 týždňa už je menšia pravdepodobnosť, že by sa malo niečo stať a keďže mi prakticky nič nie je, už nijaké komplikácie ani nepredpokladá.
Tak to je asi všetko. 😅 😵

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 Presne kvôli nej som sa tu na koníka tak ponáhľala a ona nás naťahuje 😠

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 super ze ste dopadli ok....len tak dalej.. 😉

dzuli08
21. mar 2011

@fomarik Mojenko nevieš mi poradiť, čo mi budú robiť na ďalšej poradni? Budem už v 13. týždni. Teraz mi brali len krv, vážili ma a merali tlak. A o výsledky z krvi si si volala, alebo ti ich povedali až na ďalšej poradni?

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 ale tak musime byt trpezlive.... 😉

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 kujem kujem kujem. Aspoň budeš vedieť čo ťa onedlho čaká :D

yasminne
21. mar 2011

@dzuli08 gratulujem!!! a nech sa mimi pekne drzi! 🙂

tak sa uz sa chystam na vyjazd do CAR o 14h inseminacia. Manzel uz odovzdal bojovnikov 😀, tak dufam ze vsetko bude OK.

dzuli08
21. mar 2011

@yasminne Ďakujem a držkám prsty a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :D

fomarik
21. mar 2011

@dzuli08 mne v tom obodbí robili sono na NT-nucheálny transulenčný test, aby sa vylúčil Downov syndrom. To odmerajú bábike bublinku s tekutinou, norm hodnoty su do 2,5 a skontroluju nosovu kostičku. Krv mi brali na HIV, krvnu skupinu, krvný obraz a neviem na čo ešte. Ja si po výsledky chodím vždy po týždni(lebo to posielaju mimo náš okres) od odberu, aby mi ich zapísali do tehu knižky. Teraz som bola na tripple testoch v 16tt ale sono mi nerobili, to až v 20tt- morfologické. Už s avelmi teším.
Len sa pekne držte. A do práce chodíš, či si domka?

fomarik
21. mar 2011

@yasminne jééj, teším sa s tebou.pekne sa prihováraj bojovníkom aby dorazili na miesto činu k velkému vajinku. Pfuj,pfuj,pfuj...veľa šťastia!!!!!!!!!!!!!!!

petuska123
21. mar 2011

baby koncim na dnes ale este pridem dakedy okolo 17 hod. idem domov riadit pa

dzuli08
21. mar 2011

@fomarik Áno doma som, nechodím do práce. Dnes som bola kuknúť kolegyne a katastrofa. Nervy z maturít... no mne to veru netreba.
A to NT sono je ako klasické sono? Alebo ako to prebieha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre