IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
24. mar 2011

@petuska123 jeee oni sú super 😉 tak si to užite

petuska123
24. mar 2011

@aby 😉 😉 😉 podam zajtra info aky boli

katy33
24. mar 2011

@aby No , mojenko, všetka pliaga sa na mna chyta 😠 .....mam začat hned 1.DC pichat, no tento cyklus sme to nestihli, lebo nie je schvalena žiadost, tak dufam, že do polovice aprila to schvalia 😕 ...no jasne, že to trva dlho, pretože neposlali papiere do poist.hned, ale až o dva tydne, čiže papiere su tam ešte len dva tyždne a podpisovali sme žiadost pred mesiacom, parada, ale čo už 🙄 Ale mala som akusi divnu ms, uplna šla zo mna čierna krv a same zrazeniny, ale to asi ta cysta, či 😕 ...ešte nikdy som to nemala a je hroooozne slaba 😕
A ty sa nam ako citi, polo-tehulka 😀

aby
24. mar 2011

@petuska123 sa nasmeješ 😀

@katy33 pre bodku to je strašné no dali si na čas teda 😒 Inak mrcha bola na čas? mne keď meškala 1-2dni tak som mala takú čiernu krv atď.To mohla byť aj ta hnusná cysta.
Inak v Helíku mne povedali, že som nemala hyperstimulák ale že mi opuchla maternica aj vaječník s tej cysty a zrejme praskla, no ja som s toho už jelen 😒
No neviem ani ako sa cítim asi tak nijak, ale hladnáme bruško a mm je zlatý už nás volá v množnom čísle 😀 😀 😀

Ja sa len modlím, nech to tak aj je a sme v poriadku 😉 😀

katy33
24. mar 2011

@aby Zlatko, ver v to, že to tak je a prihovaraj sa fazulke - neustale 😉 Kedy ta vlastne čaka krv - aj sono ti budu robit všakže? Aj maš teraz nejake tabletky?

aby
24. mar 2011

@katy33 mno musím veriť, ale vieš pokiaľ to neuvidí asi neuverím, vieš dosť sklamania, ale toto bolo iné tak to musí byť v kapse heh 😀 😀 😀
Idem až 4.4., ale budem sa testovať v stredu mám tu nejaký zvyšný test už asi pol roka no skúsim a aj mm mi kedysi začiatkom roka kúpil ten digitálny. Inak som čítala jednu babenu písala, že si robila tesť 6-9deň po ET a dve čiarky heh no sranda heh
A máš isto tu cystu bola si na sone? no inak nič neberieš?nejaké vitamíny???
Mňo ja beriem utroš a estrimax 😀 😀 😀
Teraz tak rozmýšlam ako musí ten môj vaječník byť zničený chudiatko 😒 😒 😒 teraz dostal aj zabrať. No ale posnažil sa .

katy33
24. mar 2011

@aby Tak budem silno držat palce, nech su tam krasne //, i ked o tom naozaj ani len nepochybujem 😉
Ano, cystu mi zistila dr. na sone....tento mesiac som mala matersku kašička a uživam len femibion, no uvažujem o tom , že si znova nasadim ten indol 3c, vtedy mi pomohol, a už sa mi tie cysty tvorili tri cykly, tak.... 😕
Neboj sa ty nič, tvoj vaječnnik, je obrovsky hrdina, ved , aky ten dal vykon 😀 😎 ....musiš byt na neho pyšna 😉 ....a aku si mala sliznicu, ked vkladali fazulky?

aby
24. mar 2011

@katy33 skús moja, indonal je super vec. 😉 vieš čo som si púpalkový olej len som si ho potom prestala dávať lebo som dala ten Wobenzym no a teda dá zabrať ho brať heh stopujem heh 😀 😀 😀
Jasné že som na neho pyšná heh však je môj heh 😀 😀 😀
Ja ti ani neviem akú som mala sliznicu, bola som nejak mimo som zabudla aj heh ale viem že keď mi odoberali vajka tak som mala 7mm a dali mi aj tabletku na udržanie takej 🙂

katy33
24. mar 2011

@aby Tak si musela mat pri vklade ešte vyššiu a to je super, krasnu postieločku si prichystala pre fazulku 😉 Joj, kuriatko, hrozne ti to prajem a strašneeee moc držim všetky palčiska, ja verim, že to je tam 😎 ...inak to ani nemôže byt, už nech je streda, aby si nam sem šupla tie krasne //....a potom ta budeme rychlo nasledovat 😉 ....aj ti vravel dr., že ake je vlastne %-uspešnosti? Ale určite ovela väčšia ako pri IUI...

aby
24. mar 2011

@katy33 no hádam hej 🙂 ja sa normálne bojím či ukáže nikdy mi 🙂 neukázal // 😒 aj sa teším a vo no neviem heh.
dneka som sa dívala na nejaké pôrody no zlaté, keď to začne plakať 😀 😀 😀
Veľké no keďže mne robili kadejaké testy aj tak by som teoreticky nemala mať ,,problém" 😒
Zlatíčko vieš ako nám to všetkým prajem aby sme mali čo najskôr brušká a potom svoje bambuliatka a to keby sme sa všetky stretli heh 😀 😀 😀
Vravia že je tam 50-60%šanca a helios má najlepšie na celom slovensku 😀 😀 😀
tak hádam no ja viem, že je chyba vo mne nejak som to nemohla dlho rozdýchať no mám mm a je zlatý 😀 😀 😀

fomarik
24. mar 2011

@tinasc
@apolenka
@katy33 dnes sa už citim ovela lepšie. Povedala by so, že som uplne fit! Po obede som bola u dokyhoa povedala som mu ako sa včera veci mali. Nemal slov, ale situáciu v našej nemocnici poznal a veru cez telefon urobil poriadny bordel. Doniesla som mu flasu s dezertom, aby mi urobil sono či je bábika v poriadku. naveľa, naveľa .... po dlhej prednáške škodlivosti častého sonovania, nám skontroloval srdiečkoa apohyby...jáááj, ale mi odľahlo 😵 . Aj som rada. že sa nám včera nikto neprihovoril, aspon som pekne domka. A to, že som tehotná, o tom vedeli, lebo čítali tehu knižku.
@tinasc myslela som na teba!!!! Snád je to už za tebou a všetko je OK 😉

fomarik
24. mar 2011

@aby mm je veeeľmi veľká opora - vo všetkom. Ano, Helios má dobré vysledky čo sa týka IVF. Snád už o chviločku pocitiš prvé príznaky. Veľmi, ale veľmi zo srdca ti to želám 😵

pici
24. mar 2011

@fomarik to je super ze je vsetko s tebou aj malinkou v poriadku

jalanecek
24. mar 2011

ahojte moja co jste dneska robkali????

pici
24. mar 2011

@jalanecek ja som bola vymenit v lekarni injekcie , lebo som kupila zle a trosku som pracovala :D inak som sa zvysok dna flakala...

jalanecek
24. mar 2011

@pici tak aspon ze jsi si troska odychla ja som malovala psovi vybeh lebo mu robime novy a strasne ma boli hlava nechapen z coho mna hlava nebolieva.... 😒 😒 😒

aby
24. mar 2011

@fomarik inak vidíš to naše zdravotníctvo, presne to a chcu vyššie platy no nech nech sa podľa toho najprv správajú.
Viem presne o čom píšeš to nieje normálne fakt. A čo si niečo zlé zjedla či nevieš? hádam ti je už lepšejšie 😉

katy33
24. mar 2011

@fomarik fuuuu, mojenko, mi odlahlo, že si už vporiadku aj s fazulkou - no počkaj, ta ti to bude vracat, ked sa narodi 😀 😝 ...no maš sa ty na čo tešit 😀
@tinasc Zlatinko naše, no ako? Ako sa nam citiš? Verim, že je všetko v najlepšom poriadku a vy už čoskoro pôjdete na IVF 😉 Asi lažkaš a odpočivat, tak len pekne oddychuj a žiadne namahanie....

katy33
24. mar 2011

@pici Si aj na pn-ke, či ešte len pôjdeš na pn?

katy33
24. mar 2011

@apolenka Ja premyšla, že čo sa deje, sa nam tu nehlasiš po praci a už mi to tuklo....mm je domka a ty maš pc fuč 😀 😝 😀 ....tak ho na chviločku odštuchni, nech vieme, aky si mala dnik.....že mu za to pošlem čokoladku - bielu študentsku 😀 😀 😎 ....ale nie, ta už padla za vlast 😀

walta
24. mar 2011

@katy33 jaaaajha, bodaj by ti ta nadcha aj hrdlo rychlo presli. No uvidime, co v nasom pripade tento mesiac z toho bude, ako som uz spominala, nemame velke oci, ale veeelmi by sme sa potesili, keby to nahodou vyslo. A sa mozes tesit, ze dr. vam odporuca zatial IUI, my uz taku moznost nemame. A IUI je lacnejsia alternativa, ako IVF. Bodaj by vam to vyslo. Drzim silno palce 🙂

katy33
24. mar 2011

@walta Ty si zlatko, dakujeme 😲 ....ja tiež stale tak malinko v kutiku dušičke dufam, že sa možno zadari prirodzene, však mm aj zoderiem 😀 😎 ....my sme inak tiež rozhodnuty podstupit IVF, ak sa to nepodari s IUI, nie je na čo čakat....a to som si myslela, že na narodeniny budeme možno traja a nič, narodeniny už su tu a my zasa o rok starši 🙄
No dnes ta nadcha je v plnom prude, je mi že uuuuplne fuj-hnusne...tato noc bude najhoršia a potom snad už len lepšie, radšej si to odkrutim teraz , ako potom pred IUI 😉

pici
24. mar 2011

@katy33 nie som na pn ani nebudem.... ja som doma od novembra :D aktivne sa pripravujem na babatko

petuska123
25. mar 2011

bre rano dievcence..jupiiii piatok vikend oddych 😉

katy33
25. mar 2011

Dobre ranko 😀

@petuska123 To je super, že mavate volny vikend, nas cez vikend čaka najviec prace 🙄 ....ja sa vytešujem v nedelu, že v pondelok je volno - my mame vtedy vikend 😀 😝

petuska123
25. mar 2011

@katy33 v kupeloch som makala aj cez vikendy sviatky tak som z tade odisla a tu mam lazo plazo a dnes este ktomu nejde voda v praci tak len na nete vyssedavam

katy33
25. mar 2011

@petuska123 A kdeže teraz pracuješ? Maš aj kolegyne-kolegov? A čo šef - v ramci noriem? 😕 😀

walta
25. mar 2011

@katy33 ahojcek 🙂
Jasne, len to teraz pekne preliec, vydrz, nadcha prejde a budes fit. Dnes mam hlien, prave som bola na WC, cize ovulacia asi,ze? Dnes mam 15 DC. Pobolieva ma aj podbrusko, ako pred mrchou, a este aj ten hlien, dobre znamenie, tak dnes sa musi mm snazit... vcera sme zaspali ako nic, cize tutu-mutu nebolo 😀 , snad dnes nebude neskoro. Musime to dnes napravit 😀 😀 😀 . Ked sa objavi hlien, tak prave prebieha ovulacia, nie? Dufam, ze vajicko este bude "zit", ked k nemu dojdu manzelovi "bojovnici". Maaarnost, keby to teraz vyslo, to by bolo radosti... a ked nahodou nie, IVF to isti. A mas pravdu, nie je na co cakat, ked nevysla IUI, ideme na IVF, podobne ste na tom aj vy, tak si navzajom drzime palce. 😉 😉 😉

petuska123
25. mar 2011

@katy33 my sme len dve. klidek mame a sefku vidime mozno tak raz za mesiac na jednu minutu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy33
25. mar 2011

@walta Nooooo, tak to je dobre znamenie 😉 ....najplodnejšie dni su vtedy, ked citiš take silnejšie mokro a hlien je uplne vododoy, vtedy v nom spermie vydržia dlho žit 😉 ...tak dnes pekne krasne pracovat a žiaden spanok 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre