IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
25. mar 2011

ahojte, chcela by som sa k vam pridat, kedze toto je tema, ktora sa ma uz tyka-vcera som absolvovala prve IUI a dufam, ze nielen ja ale aj vy ostatne, co snazilkujete budete coskoro tehulky. viem, ze to tu uz mate poriadne rozbehnute, ale mozno poradite, pridate vase skusenosti. zatial prajem krasny dnik 🙂 🙂 🙂

katy33
25. mar 2011

@petuska123 Tak to mate fantastikuš, že vas tam nechodi šefova zožierat 😉 ...takže pracuješ cely tyžden a vikend potom oddychuješ 😉 ...kiež by si už radšej domka oddychovala s fazulkou v brušku 😉

katy33
25. mar 2011

@hope2011 Ahoj, moja, vitam ta tu medzi nami-snažilkami 😉 ...tak silno budeme držat palce, aby tato IUI bola u vas tou poslednou a bola z teba riadna tehulka 😉 Ked sa smiem spytat, ako dlho sa pokušate o miminko - aj vam prišli na problem?

hope2011
25. mar 2011

@katy33 ahoooooj, dakujem za privitanie aj za povzbudenie, velmi to teraz potrebujem, nebyt v tom uplne sama. pretoze v mojom okoli su vsetky moje kamaratky, aj zname uz davno mamicky, alebo tehu a ja len z dialky pozeram a prajem a tisko v dobrom zavidim.....
my sa pokusame 1 rok aj 3/4. moj manzel ma velmi zlu morfologiu, ale ostatne hodnoty ma skvele. Ja mam otocenu maternicu a PCO, ale krasne ovulujem kazdy mesiac, len mam nepravidelnu MS. a vy ako dlho sa snazite a aky mate problem? este raz dakujem za odpoved 🙂 🙂 🙂

katy33
25. mar 2011

@hope2011 No, to presne viem o čom pišeš, tiško sa prizerame a v dobrom zavidime....v našom okoli su tiež momentalne same deturence, len my sme zatial bez batôžteka 😔 ....aaaaaleeeee všetko sa , čo nevidiet zmeni, v to tu verime všetky 😉
Neboj pri IUI vyberu len tych naj bojovnikov , a ak by ste nemali šancu otehu s IUI, tak by vam to ani nerobili a hned by vas poslali na IVF, takže treba verit vo fazulku, pekne sa rozpravaj s bruškom a dohovaraj jej, aby sa pekne u maminky-hostitelky 😀 pekne uhniezdila 😉 ...otočena maternica je uplne vporiadku, tiež som sa už dr. na to pytala, PCO mam i ja, no v horšom štadiu, bez stimulacie by som vajka ani nemala, resp. ani so stimulaciou vajka teraz neboli-mala som clost., nezaberal, tak teraz idem pichat inj.merional, no čakame už mesiac na schvalenie poist. 🙄 Tiež ideme na IUI, manžel ma normospermiogram, aspon on je vporiadku 😉 A snažime sa presne tak dlho ako vy 😎 ....to bude možno dobre znamenie a otehotnieme spolu 😉 My chodime do MT-Helios, su tam velmi prijemny a mladunky 😀 😝 A vy? Aj si teraz na pn po IUI, či normalne pracuješ?

hope2011
25. mar 2011

@katy33 samozrejme, ze aj ja verim, ze nam to tu vsetkym vyjde....tak naozaj je mozne, ze budeme spolocne tehulkovat....my chodime do ISCARE v MT. Na PN nie som, by som ani nepomyslela, ze mam byt PN, vsak vcera po zakroku som vecer uz musela ist troska pracovat. dr. mi povedal, ze kludne mozem, takze som bola pol dna doma, oddychovala, manzel ma rozmaznaval a potom som musela ist na dve hodinky do prace. Brusku sa prihovarame, boze, to by bol naozaj zazrak, keby tam fazulka bola. kedze som mala dve krasne vajicka, tak dr. povedal, ze mozu byt aj dvojicky, boli by sme moc stastniiii, veru....a vy ste teraz v akom stadiu???? kedy mate naplanovane IUI? chces ostat potom doma? inak to mate stastie, ze manzel ma dobry spg, je, myslim, ze v tomto pripade je obrovska sanca ze sa to podari......budem ti moc, moc drzat palce....

petuska123
25. mar 2011

@hope2011 ahoj kolko krat vam povedal docent ze budete absolvovat IUI??

katy33
25. mar 2011

@hope2011 Ale i tak , bud opatrna a davaj si na seba pozor, myslim, aby si sa priliš nenamahala.....Ja som mala prave teraz ms, budem sa modlit , aby mi čo chvila zavolali, že inj. su schvalene, a ako nahle budu inj. ideme hned na to...budem pichat od 1.DC cyklu, takže tento cyklus sme to nestihli, tak až ten dalši, tak pevne dufam, že v aprili budeme i my už konečne po IUI, ved od oktobra, sa nevieme k tomu dopracovat 😔
A maš za sebou aj laparku, ja som bola v auguste a robili mi hned aj prefuky, oba vajcovody su priechodne, tak i preto si dr. myslia, že problem u nas je ,,len to,, že sa netvoria vajka, tak dufam, že po inj. nejake to vajuško bude 😉
Aj maš ist o dva tyždne na krvičku a sono, lebo v Heliose to tak funguje - dva tyždne po IUI ideš automaticky na krv - HCG a sono 😉

lenka0402
25. mar 2011

Ahojte kocky-hlavne chcem pogratulovat vsetkym ktorym to vyslo na 1krat 🙂 mi sme tiez po 1 ivi 16 den a robila som si tehu test a vysiel negativny..takze pravdepodobne bolo neuspesne...beriem stale utrogestan a menzes nikde-je mozne ze mi to utrogestan predlzuje??..viem mala by som ist na krvne testy ale iscara mi povedala aby som si testy urobila vo svojom bydlisku.kde mi ich nespravia ☹ teraz neviem ci utrogestan vysadit alebo este pockat...som zmetena 😒 uz 1 dieta po ivi mame ale uz si nepametam ako to bolo...dakujem za akukolvek radu 🙂

ludinka
25. mar 2011

ahojte kocky 🙂
ja som dnes 8. den po IUI poradte kedy mam testovat ?

hope2011
25. mar 2011

@petuska123 ahoj, nam povedal, ze len 2x a potom ze ak to nevyjde, ze sa to viackrat neoplati....viem, ze v niektorych centrach to robia aj podstatne na viac krat....a vam?

ludinka
25. mar 2011

@hope2011 nam povedali ze 3 krat mame skusit urcite a ked sa to nepodari tak ze to bude na nas ako na tom budeme s nervami
v podstate sa to skusat aj donekonecna ide o to ci to ma vyznam

hope2011
25. mar 2011

@katy33 no, tak naozaj pevne drzim palce, aby ste sa konecne dostali ku IUI. ja som nebola na laparke, dr predpokladaju ze ich mam priechodne, lebo som mala velmi dobre vysledky z chlamidii atd....takze dufam, ze ani nikdy nebudem musiet ist, klop, klop, klop. no ja si mam spravit test o 14 dni a aj keby bol negativny, tak mam prist do centra na krv. lebo moze to skreslovat, ale myslim, ze tie testy su natolko spolahlive, ze to ukazu hned. inak som bola akurat pred chvilou na nakupe a veru som si hned pomyslela, ze by som sa nemala natahovat s tazkym nakupom, ale co uz ked to treba., uz som doma z prace, tak budem uz viacmenej v klude.....

hope2011
25. mar 2011

@ludinka ahoj, ano mas v podstate pravdu, ja sa este v tejto problematike az tak nevyznam, ale v nasom centre to viackrat neodporucaju, lebo ze to asi nema vyznam. v inych centrach to mozno robia viackrat...neviem, asi je to na rozhodnuti lekarov...inak je to urcite lepsia forma ako IVF, ale ak sa to ma skusat kazdy mesiac a nejaky dlhsi cas bez pozitivneho vysledku, tak neviem.....ty si v akom centre? a ako sa citis po IUI na 8 den? bola si cely den po zakroku doma? lebo ja som uz vecer musela pracovat.

ludinka
25. mar 2011

@hope2011 a kde robili tebe IUI?

hope2011
25. mar 2011

@ludinka mne v ISCARE-MT

ludinka
25. mar 2011

@hope2011 my chodime do heliosu v mt
ja som bola po tom cely den doma alezala som - dost ma bolelo brucho- nastastie potom preslo
a citim sa rovnako ako kazdy iny mesiac, co neviem ci je dobre
kazdopadne uspesnost iui je velmi mala takze v podstate nic necakam
a vy mate aku diagnozu? my mame zlu morfologiu spermii- inak laparku ani mne nerobili

hope2011
25. mar 2011

@ludinka my mame presne ten isty problem, zla morfologia, ja som viacmenej v poriadku az na PCO, ale mam ovu kazdy mesiac, len mi to sposobuje nepravidelnost ovu aj ms....a ty si po prvom IUI? ja viem, ze uspesnost je mala, ale preco nedufat,,,,,,,ja velmi verim. a prajem vam aby vam to vyslo....moc!

ludinka
25. mar 2011

@hope2011 a kolko percent mate dobrych spermii? my len 1,5 percenta zda sa mi to prilis malo
a jasne ze keby som tomu vobec neverila ze tam ani nejdem ale nechcem si robit zbytocne nadeje

hope2011
25. mar 2011

@ludinka no my nemame ani tolko...u nas skoro 100% ma zlu morfologiu.....ale aj napriek tomu, dr. povedal, ze aj taketo spermije su schopne oplodnenia...takze ja verim tomu ze to vyjde.... 🙂

yasminne
25. mar 2011

Ahojte babulky vidim ze tu mame nove snazilky tak pekne vitam ale dlho sa tu nezdrziavajte 😉 😀 drzim palce vsetkyyym uz nech sa konecne dockame aj my tych malych vonavych mimi.
@lenka0402 Urcite si sama od seba utrogestan nevysadzuj ale daj si cim skor spravit hcg z krvy. nechapem ako ti to nechce nejaky lekar urobit! mal by ti to spravit bud tvoj gynekolog alebo aj obvodny. treba vysvetlit ze beries lieky a potrebujes vediet na com si. nedaj sa ! 😉

petuska123
25. mar 2011

@hope2011 aj nam len 2 krat takze mi uz asi ideme do ivf 😖

hope2011
25. mar 2011

@petuska123 nooo, takze tvoje IUI nevyslo....tak to ma velmi mrzi...IVF by to uz malo byt istejsie....nebojis sa tych injekcii?

hope2011
25. mar 2011

@yasminne ahooooj, ano ja som tu nova, ale snazilka nova veru nie som ☹ uz je to dlhsie, ale viem ze v tom nie som sama. vy sa ako dlho snazite? a co ste uz podstupili??? dakujeme za privitanie 🙂 🙂 🙂

jalanecek
25. mar 2011

Takze kocandy 16 dpo a tehot.test slabo pozitivny som stastna sice sa jeste nejdeme radovat ale aspon po tichucku..... 😀 😀 😀 😀

pici
25. mar 2011

@jalanecek ahooooooooooooooooooooooj... gratulko tichucke....

jalanecek
25. mar 2011

@pici ahooojky vcera som skusala aj ten krcok je hrozne vysoko a tvrdy prsia pomaly prestavaju boliet dnes mi tyzden meska menzes tak mi mm hovori nech skusime testnut isiel somnou aj do lekarne kupila som mamatest a je tam aj druha sice slabucka ale to staci v pondelok bude urcite silnejsia.... 🙂 🙂 🙂 🙂

jalanecek
25. mar 2011

@pici foto som nahodila do albumou mozes kuknut... 😉 😉 😉

aby
25. mar 2011

@fomarik si zlatučká ja som zvedavavá na ďalšie tvoje fotečky, ja mám len fotečku kvapôčky heh 😀 😀 😀

Ježkove ja som strašná dneska nejak mlsám najpr som zjedla balíčak banánov v čokoláde a ešte mi aj môj mm doniesol moje obľúbené lékorky mňáááám heh

@jalanecek inak vieš čo kamarátke všetky testy neukazovali nič a urobila si ten digi a ten jej ukázaj hneď 😉
držím pršteky moc

jalanecek
25. mar 2011

ja mam taku radost len je to jeste rpedcasne sa radovat ale verim,ze vsetko dobre dopadne.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre