IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. nov 2010

@fomarik dobré ránko!máš zlú náladu? možno ti ju trošku zdvihnem...v mojom veku 28r.sa mi spravil na čele puk ale akýý?? ako keby som dostala palicou po čele strááášne to vidiet mám to riadnu hrču 😀 a bolí ma pol hlavy 😠 ešteže som doma 😉 a ani som sa ho nedotkla možno si sa trošku pobavila 😎

fomarik
1. nov 2010

@zuzancek22 Zlatino, tak ako? Testovali sme???? 😉 😉 😉 😉 // ♥ // ♥ // ♥ // ♥

fomarik
1. nov 2010

@apolenka6 Fíha, tak to je tragédia. Ono sa to vstrebe 😉 ... uškŕňam sa popod fúz 😅 . A 28 nie je vôbec vysoký vek na to, aby si mala sem- tam nejaký pupák. To je tými hormonami.

fomarik
1. nov 2010

Inak ja som si včera robila tehu test, či tam budú tie// po tom pregnyle...a nič!!!!!!!!! To prečo? Som z tohoo normálne vykoľajená!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Ved niektoré babenky majú aj po 9 dnoch //. No ja som asi iná! 😔

apolenka6
1. nov 2010

@fomarik aby si ma zle nepochopila dr.Krajkovič je super a všetci čo sú tam 😉 zlé myšlienky bokom!!!!heš,heš 😠 pekne premýšľaj o 😲 😲 bede to na 1000%

fomarik
1. nov 2010

@apolenka6 ja som ťa dobre pochopila. ja som len- tak konštatovala. Tak teraz sa rehúňam nad cumlikátormi 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ... si neskutočná ... ďakujem!

strelicia
1. nov 2010

@zuzancek22 idem na test zajtra, v utorok. som sa pomylila. Inak dnes posledny testik, a druha slabulinka palicka. 🙂 a to brucho pobolieva presne aj mna, ale inak ako pred MS...je to skor take pichanie alebo co. jaj a hlava ma boli tiez, ale to moze byt z utrosu. Tiez sa mi asi 2x stalo, ze som mala zavrat (ale zas ja mam aj nizky tlak) a vkuse som unavena, uzimena, len lezim....o 21-hodine som uz mrtva 😉

apolenka6
1. nov 2010

@fomarik keby idem do práce asi si odstrihnem ofinu!? 😠 tragédia to veru je 😀 😀 😀 keby mám len takéto problémy to bud asi tie hormony 😕 prečo sa testuješ?len sa rozrušuješ a to ti potom privodí zlú náladu!!a ja tie tehu vírusy čakám aj od teba 😉 😉

apolenka6
1. nov 2010

@strelicia tak ty si už jasnááá!!!!!!tešíme sa to tu potrebujeme ako soľ babulky tralalalala....... 😉

fomarik
1. nov 2010

@apolenka6 Keď aj som len chcela vyskúšať, či to ozaj funguje 😔 . Dobre, dobre, 15-teho budem rozdávať tehu vírusiská, platí?

fomarik
1. nov 2010

@strelicia Podľa mňa je to viac než isté. Toľko testíkov a toľko slabučkých čiaročiek // ♥. Aj tie bolesti sú dobrým príznakom... ja som to cítila, ako by mi plávali rybičky v brušku. tak nech už tu máme utorok!!!!!!! Juchú- chu. Inak ja som mŕtva už o 19.00. Ešte ani raz som nevidela talenty a panelák, to už ani nehovorím.

apolenka6
1. nov 2010

@fomarik to som rada,že si to pochopila!!! 😠 😀 bolo na čase 😉

fomarik
1. nov 2010

@strelicia Skús dať testíky do fotoblogu a nepotrebuješ ani krvný test ani gynekologa, my ti to potvrdíme 😉 a ešte nám aj zdvihneš náladu 😵

strelicia
1. nov 2010

@apolenka6 ja chodim ku Krajkovicovi, ale IUI mi robila nejaka pani doktorka, pretoze on tam nebol. Oni su v tomto uplne v pohode.

strelicia
1. nov 2010

@fomarik dam dam, ale az zajtra ked tak, bo dnes som u rodicov a nemam tu tie testiky. Tak kto ide zajtra rano do MT na krv a sono tak sa tam stretneme 🙂

apolenka6
1. nov 2010

@zuzancek22 ako?ako? 😕 😕 sme zvedavé.... 🙂 😉

strelicia
1. nov 2010

@fomarik ved to nie je vzdy tak, s tym pregnylom. to uz po 5 dnoch po pichnuti sa u niektorych vyplavi z krvi. podla mna dolezite je, aby tam bol tych 36h pred IUI a to bol. A teraz mozes testovat cca 14 dni po IUI a ak vyjdu // (a to teda vyjdu), tak mas istotu ze z pregnylu to neni. juchuuu.

apolenka6
1. nov 2010

@strelicia ak ten doktor bol fešák tak to bol dr.Galo. možno? 😕 ty máš iný vkus heh

strelicia
1. nov 2010

@elienocka drzime palce. V tejto teme sa vsetko super rysuje, takze urcite to vyjde. A s darc. spermiami mas este vyssiu sancu podla mna, lebo tie by mali byt vysoko vykonne (aj ked sa sice rozmrazuju), ale aj tak si myslim ze mas vysoku sancu. teda ak ty si zdrava. poznam pripad, ze baba bola zdrava a muz mal geneticky dane ze nemozu mat vlastne deti, isli na 1. IUI s darcom a hned na prvykrat to vyslo. drzim silno palce.

strelicia
1. nov 2010

@apolenka6 ja? to si asi chcela napisat niekomu inemu 😅 bo ja ani neviem kto je dr. Galo. 😀 Ja chodim ku krajkovicovi a iui mi robila asi ta dr. Gatova - inak straaasne milunka osobka. velmi dobre som sa citila, velmi bola ludska a prijemna. povedala mi potom zazracne tfuj tfuj nech to vyjde, a vyzera to ze sa jej kuzlo podarilo. teda na 100 pro uvidime zajtra.

aby
1. nov 2010

@apolenka6 jaa? ja ešte neviem o ničom, ale chcem ich aj ja 😀

katy33
1. nov 2010

@strelicia No moja, zajtra to maš iste a oni ti tam povedia vysledok priamo tam, al. budu potom volat 😨 My to za teba všetko pekne krasne zapijeme, lebo ty už nemožeš 😝 Hned nam musiš napismenokovat, ake vysoke je HCG - či budu z toho aj dve 😀 😅

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Cha, tak nie si sama, moja, ja mam momentalne taky jeden fajnovy pod okom , a aby mi nebolo luto, tak dalši sa objavil na brade, kludne by som mohla robit jednu z prišerok Harry Potera 🙄

katy33
1. nov 2010

@fomarik Tak s tymi tehu virusikmi mysli aj na mna, už by sa nam to všetkym zišlo. Moja, ja citim, že to vyšlo, na ine ani nepomysli, jasneeeeeee 😵 Lebo pridem do Krtíša a bude ,,kaca-puca,, 😀

apolenka6
1. nov 2010

@strelicia no zle som si to prečítala 😒asi som mala v očiach ešte karpiny 😎 😀 ked som si to opät prečítala zrazu je tam doktorka 😕 😕 hm..hm..? 😉

apolenka6
1. nov 2010

@aby no,no,no!!!!tak už o tom vieš moja je to v suchu a pošleš nám ich ty 😉

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 tak to som sa z chuti zasmiala 😀 😀 😀 budú z nás strašidielka??? 😕 😕 ved je ten....neviem ako sa to píše ten sviatok v Amerike helowin?prepáčte určite sa to tak nepíše no čo už 😉

apolenka6
1. nov 2010

babenky idem do kostola pomodlím sa za nás všetky čo sme tu 🙂

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Aaaaaaaaa si to vystihla, nemali by sme vychadzat ani von 😅 Moja, kedy začinaš stimulovat? Ja sa modlim , aby mi už do zajtra prišla ms, pretože mužik ide 12.nov. na spermiogram a ja by som to chcela hned vystihnut so sonom na 10DC, nemuseli by sme merat cestu dvakrat 😕

fomarik
1. nov 2010

@katy33 príď...bude sranda 😀 😀 😀 . Ale už mi je lepšie, bo od včera sa objavila slabá čiarka, takže som kludnejšia..pregnyl zafungoval. Snád tam bude aj o 10 dní 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre