IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
25. mar 2011

@aby aj mm mi hovoril nech si ho kupim ale ako na truc som ich nikde nemohla zohnat a inokedy ich mali tak som kupila mama test a je to tam....ja neviem asi puknem od radosti po piatich rokoch je to tuuuukoneeeeeeeeeeeeecneeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mm jeste nevi ma robotu za chvilku dojde...ukazemmm

zuzana151
25. mar 2011

Ahojte dievcata, dufam ze nevadi ze sa k vam pridavam - dnes som absolvovala moje prve IUI 😵
neviem ci vydrzim 14 dni cakat ako to dopadlo 😅

hope2011
25. mar 2011

@jalanecek ahoj, ja som v tejto teme nova, ale citla som si par tvojich prispevkov, moc, moc ti blahozem, to je urcite jasne..ten pasik sa mi ani nezda taky slaby...drzim palce, aby vsetko bolo ok a aby v pondelok bol taky silny ako ten kontrolny🙂 mozem sa opytat ( tak daleko som sa nedocitala ) ako ste otehotneli?

katy33
25. mar 2011

@jalanecek Je to taaaaaaam, ja som to vedela, vedela, vedela, tralalalal 😀 ....sa teškam - zatial potichučku s tebou, verim, že fazulka sa zabyva na najbližšich 9 mesiacov 😉

katy33
25. mar 2011

@zuzana151 Ahoj , mojenko, vydržiš, nebojkaj sa 😉 ta čakaju potom krvne testy, či 😕 .....Držime pästičky, aby bolo IUI uspešne a ty si sa čoskoro radovala z fazulky 😉

zuzana151
25. mar 2011

@katy33 ahoj katy , dakujem za podporu 😉 No 8.4 mam krvne testy tak uvidim...ale nakolko mam PCO a toto bola moja prva ovulacia, tak ....no ved uvidim, snad sa to podarilo

katy33
25. mar 2011

@zuzana151 Zlatinko, hlavne je, že bolo vajko, ja mam tiež PCO a u nas sa nedari od okt. nastimulovat vajko, čiže žiadna ovulka, tak teraz čakam na inj. a ide sa do toho...a ty si čim stimulovala a kolko bolo folikulov? Ak sa ti podari nastimulovat vajko, je to super, to je hlavne pri PCO 😉

jalanecek
25. mar 2011

@hope2011 ahojky vitam ta v tejto teme otehotnela som po iui s otocenou maternicou ale krasnym ovulacnym cyklom a manzel ma zlu morfologiu jedno percento dobrych spermii ale zadarilo sa som stastnaaaaaaaaa

zuzana151
25. mar 2011

@katy33 Mojko ja som brala clostil od 5DC , najskor mi bolo oznamene ze liecba nezabrala....a v tom zbadala jeden folik 😅 tak potom pregnyl a dnes IUI....ja som v tomto smere este uplny novacik tak neviem co a ako ale normalne sa teraz citim tak inak. Neviem to popisat, mozno si to aj nahovaram 😅
A ty mas tiez PCO??? A od oktobra sa snazite stimulovat a nic? ani lieky nezaberaju? To je hrozne ☹ ale neboj , ja verim tomu, ze casom sa nam to podari kazdej jednej z nas

jalanecek
25. mar 2011

@katy33 dakujem zlaticko ako si ma rozosmiala povedala som mm a ten mi hovori je to tam ale ona je slaba....nemoze verit ale ja verim a povedal mi ved pockaj do stredy ked uvidim uverim ale po pod nos sa smejkal videla som to asom velmi rada,,dufam,ze v pondelok bude test pozitivny jeste vyse ako tento testik.... 🙂 😉 😉 😉

katy33
25. mar 2011

@zuzana151 Ano moja, to škarede PCO tu ma tušim väčšina z nas 😠 ...ja som bola v auguste na laparke, tam mi urobili aj prefuky....v sept. som mala 5 vajok so stimul.clostilom a vtedy mi IUI nechceli robit, lebo vraj hrozi viacpočetne tehu 🙄 ....no a odvtedy ako keby utal a nič, žiadne vajo....z clost. sa mi akurat tak cysty začali robit, už som mala tri kusky - aj tento posledny cyklus som mala skoro 4 cm, ešte som nebola na kontrole, no dufam, že zmizla, potvora 😠 Ja som uživala clost. 3x od 3.DC - 7.DC....a teraz budem pichat inj. od 1.DC...sa na ne už vytešujem 😀 😀 😝

@jalanecek zlatinko, veru ver v to......rozpravaj sa s nou , hladkaj bruško......ty si obrovsky optimista, ty si to hned od začiatku vedela, že to vyšlo....to je ten naš šiesty zmysel 😉

jalanecek
25. mar 2011

@katy33 veru veru tak mam chut plakat a aj sa smiat som stastna a verim,ze vsetko to dopadne ale len sa bojim aby mi nevysiel falosny pozitivny vysledok ale nechapem preco ved uz mi to tyzden meska a som 16 ddpo

zuzana151
25. mar 2011

@katy33 a to co budes teraz pichat??? Ten pregnyl??? Prepac, ak je to blba otazka ale ja fakt tymto problemom nerozumiem 😒 Inac ja som asi ten najtazsi pripad hnusneho PCO - nikdy v zivote som ms nedostala spontanne vzdy mi ho vyvolali. Tak aj preto mam obavy ci sa to podarilo , ked som takyto typ pco ☹

tinasc
25. mar 2011

ahojte kočky 🙂
tak sa hlásim po laparke živá a zdravá 😀 včera to bolo dosť o držku, celá ubolená a bolo mi zle... ale teraz mi je lepšie, už ma pustili domov, však ležať môžem aj doma 🙂 no a viete čo sa laparkou zistilo? veľké......nič 😉

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek juj ja sa tak teším... ale tak potichučky 🙂 supeeeeeeeer 🙂

tinasc
25. mar 2011

@hope2011
@lenka0402 vitajte nové snažilky 🙂 ten utroš fakt predlžuje cyklus, ja som nikdy nedostala skôr ako som ho prestala brať... ale nechápem, prečo ti v centre neurobia krvný test...

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc aj ja sa mooocinky tesim budem hladkat brusko a rozpravat sa snasou lasockou 🙂 🙂 🙂

katy33
25. mar 2011

@zuzana151 Budem pichat merional...ten sa použiva aj pri IVF 😕 ....su to už väčšie davky hormonov...takže zasa mi bude o niečo viac vyšivat, mm sa poteši 😀 😎 ...budem ich pichat do bruška, no vôbec neviem kolko ks bude treba, bude zaležat od toho, ako vaječniky zareaguju, a tym sa teda priliš makat nechce 🙄
Aj ja mam take zle PCO, tiež chodim len na vyvolavačky, už mi ms prestala chodit aj po duphastone 😠
A aku si mala davku clost.? A sliznička ti rastie vpohode?...lebo mne už ani ta nechce podrastat....

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek len pekne hladkaj a prihováraj sa 🙂

katy33
25. mar 2011

@tinasc Zlatinkooooooo, to je dobra sprava, že laparkou sa ,,nič,, nezistilo 😀 ....tak šup sa pestovat vajka, aby boli krasne embrijka 😉 ....len ešte oddychuj ...aj si na pn?

pici
25. mar 2011

@katy33 zlatik a ake injekcie teraz dostanes?

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc jj budem mojko a ako jsi dopadla bala jsi sa vela ako jsi dopadla dufam,ze skvelo a ako sa citis????

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek no som ešte trochu ubolená, bruško ma bolí a ešte aj trochu krvácam, ale včera to bolo omnoho horšie... takže bude každým dňom lepšie...no a ujo doktor nezistil nič, všetko mám priechodné...

adikasala
25. mar 2011

@jalanecek superrrrrrrrrrrrr,velmi sa tesim stebou!!blahozelam!!! 😲 😲 😲

tinasc
25. mar 2011

@katy33 hej som doma, do bud. týždňa, vo štvrtok idem na stehy a porozprávať sa s dr. čo a ako ďalej... snáď aj žiadosť by už mohla byť schválená... ale veru nechce sa mi teraz do toho, ako ma teraz dopichali... 😒

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc no vidis supeeeeeeeeeeeer to som moc rada aj za teba aj teraz mozte ist na to prajem veeeeeeeeeeela uspechou.... 😉 😉 😉 😉

jalanecek
25. mar 2011

@adikasala jj dakueje za blahozelania aj ked je jeste skoro uvidime v pondelok testnem znova a potom v stredu do mt na ultrazvuk mooocinky sa tesim nech je vsetko v poriadku....

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek ďakujem, aj všetkým čo ste mi držali palce, pomohlo 🙂 ale potom nechápem ako to, že sa nám 4x nezadarilo...

tinasc
25. mar 2011

@fomarik teším sa, že už si v poriadku 🙂 nech sa na teba už nič ďalšie nenalepí 🙂 držte sa 🙂

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc vies mi jsme sa snazili skoro 6 rokou ked to tak pocitam a tiez sa nam nedarilo a predtim som normalne otehotnela a teraz iui snad uz nam to vyslo ja som si vzdy hovorila,ze nieje spravny cas aj ked som velakrat plakala nad timto tematom deticky..ked som sa dozvedela,ze je moja mladsia sestra tehotna ostala som hotova a mala som vycitky preco oni ano a ja nie lebo aj strasrsia sestra ma 2 deticky..milujem ich ale bolelo to..ale vidis zmenila som myslenie zacala som pozitivnejsi mysliet a troska aj zit a snad uz to vyslo ved ono to raz pride verim tomu,,,musis verit,ze uz to citis e uz to dietatko mas predstavovat si ako ho chovas na rucickach a tak ja som to tak robila a vysli mi dve ciarkocky verila som v to....ver aj ty aj ked je to takze a ono to vyjde...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre