IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
28. mar 2011

@katy33
@petuska123 brú noc!! aj ja asi zalomím

tinasc
28. mar 2011

@apolenka6 založiť súkr. tému môže ktokoľvek, potom by sme sa tam presunuli a túto by zamkol admin

martina172
28. mar 2011

no ja sa doteraz divím, že na ničom takom nebola. Jej proste gynekologička povedala, že jej nedozrievajú vajíčka a že sa s tým nič nedá robiť a ona okrem toho že preplakala dni a noci, tak začala uvažovať o adopcii a tým úplne prestala myslieť na snaženie a vtedy a to podarilo. Ja som sa o tom že mala dáky problém dozvedela pomaly až ked bol malý na svete. Vedela som, že sa nedarí, ale nenapadlo ma uvažovať prečo. Viac podrobností ti povedať žiaľ neviem.

tinasc
28. mar 2011

@apolenka6 aj tebe dobrú noc 🙂

apolenka6
28. mar 2011

@tinasc jááj ták ?! 😕 no ja neviem tomuto sa moc nerozumiem ..no dobre budem už končiť tak dobrúú noc prajem!!!

tinasc
28. mar 2011

@apolenka6 no uvidíme, zatiaľ nič robiť nebudeme, potom sa dohodneme 🙂

hope2011
28. mar 2011

@apolenka6 no tak to je naozaj pravda, ze u kazdej je to ine....a ty si teraz v akom stadiu???? ide sa nieco u teba robit??? alebo si po????

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 ahojky mojko neboij vsetky jste zlaticka vcra vecr som mala riadnu depresiu ja jich nemavam ale akosik to na mna dolahlo bolesti v podbrus,ku riadne asi kym sa to rozbehne a viem,ze to dopadne musi to edopadnut len uz nebudem robit testy ani ma nehne hned pojdem k lekarovi a nebudem zbytocne cakat a inak sie prajem krasne slnecne ranko vsetkym..

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek ahoj moja, tak ako sa dnes mas????? uz sa to spustilo????? tak som nad tebou rozmyslala, ze skoda ze to nevyslo.....ale ako pises, idete hned na dalsie IUI, co je dobre...netreba sa vzdavat....teraz normalne pochybujem aj ja o sebe...tak som tomu verila....ale treba mysliet pozitivne a verit,ze sa to uz nabuduce podari....a to tie bolesti mas pocas MS? lebo ja strasneeeeee

jalanecek
29. mar 2011

@katy33 ahojky mojenko budem ho jest 3 az 5 den cyklu jednu tabletku denne lebo mam velmi cytlive vajecniky minule sa mi po nom vytvorilo 5 folikulou v lavom vajecniku a mala som ohromne bvolesti ale pre moje babetko vsetko a inaksie krasne ranko mm ma vcera krasne objal a citila som s av bezpeci a depka zo mna hned opadla... 😉 😉 😉

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 mojko ty nestracaj nadej teraz ty budes pre mna svetica verim ti ze to u teba dopadne hladkaj krasne brusko a rozpravaj sa s fazulkou ja verim,ze to dopadne ved si kazda jedna co jsme tu zalsuzime babetko a verim,ze nam to bud skor alebo neskor dopadne ja som to tusila vies venujem sa ezoterike a karty mi ukazali ze prvy pokus nevyjde a druhy ano takze v ten druhy dufame,zze ano velmi sa teskame moj mm je pre mna velka opora velmi ho klubim a ako sa hovori clovek niekedey nevie ze ma takych skvelych ludi okolo seba kym si to neuvedomi a moj mm je ten naj.clovicke na svete je to moja veeelka opora a tebe drzim pesticky a budes teraz ty mojou sveticou takze hor sa na hladkaie a prihovaranie sa zlaticko... 😉 😉 😉

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 jaj a mrska sa mi jeste nepustila vcera sa zatal;a anic len bolesti ale to je normalne to mi hovoril moj dr ze kym sa to teraz rozbehne tak to bude bolet ms som zdrziavala takze tak ale len teraz neviem ako to mam ratat aky den ms je prvy ci vcera ci ako lebo uz 3 dc mam uzivat clostik takze neviem poradite mi daktora ...

jalanecek
29. mar 2011

tak ja babulky pojdem idem varit ceske kyselo mm ho vcera videl v telke a ked ho robila moja mamka tak mu mooocinky chutila samozrejme granatik tak sa idem pustit do vareni mnam mna uz sa na to teskame 😉 😉 😉

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek si velmi zlata a moc ti dakujem za podporu....tak ti vyslo v kartach ze druhy pokus vyjde??? tak to je uplne super....to je motivacia ako svet...a ziadny smutok teda!!!!!!!!!! a to s tou ms, to viem tak pochopit s tymi bolestami, ja ako som vysadila pre dvoma rokmi anti tak mavam take bolesti, ze niekedy n emozem ani chodit..... 😒

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek a este som chcela napisat....mat takeho manzela to je obrovsky poklad.....ja mam tiez toho najlepsieho na svete....za nic na svete by som ho nedala....je mi taktiez obrovskou oporou, preto je super, ze ten tvoj je ti takým zlatickom...ved to je take kraaaaaaaasneeeee ze sa tak lubkate......🙂🙂🙂

adikasala
29. mar 2011

@jalanecek no az ked sa ti dobre pusti s krvou pocitaj ako prvy den!!!!

adikasala
29. mar 2011

@hope2011 aj ja so mavalaobcas take bolesti a aj s vracanim do toho!! ale po hormonoch sa mi to celkom upravilo a uz nevraciam a bolesti su znresitelne s jednou tabletkou.a beriem aj homeopatika k tomu este

hope2011
29. mar 2011

@adikasala hmmm, no ja kym mi nepredpisali silny taky prasok rozpustny, tak som nedokazala vobec chodit...nezvracala som, ale to sa neda ani opisat, ake bolesti som to mala....trpim neskutocne.....a po takmer dvoch rokoch mi uz ani ten prasok az tak nezabera 😒

adikasala
29. mar 2011

@hope2011 viem o com hovoris ja som celu moju mladost tak prezila kazdy mesiac to iste!!!! ☹ ☹ ☹

adikasala
29. mar 2011

@hope2011 neboj o chvilu bude po bolestiach na par mesiacov,aspon dufam ze tehu bude bez vaznych komplikacci 😲 😲 😲

adikasala
29. mar 2011

@apolenka6 ta kniha sa vola v anglictine the secret je to s takym cervenyn pecatnym znakom v predu je to americky dokument a napisal to rhonda bykne,pozerala som to aj ja na nete da sa to objednat stoji okolo 11 eur a naozaj stoji za to precitat si ju aj pozriet dvd!!!! 😀 😀 😀

dzuli08
29. mar 2011

@jalanecek Ahoj mojenko, som rada, že ti je už lepšie. Neboj tá depresia bolo hlavne asi z toho, že ťa tie testíky naťahovali a dávali ti veľkú náde. 1 deň cyklu sa počíta ako 1 deň silného krvácania. Ak úvodné dni len tak špiníš, to sa nepočíta, až keď sa to rozbehne.
Ja som mala kedysi také bolesti pri ms, že som až odpadávala. Dokonca raz sa mi to prihodilo len tak na ulici a raz na prednáške v škole. Profáci ma kriesili 😀 😀 😀 . Ale potom keď som zistila, že už to ide a že idem mať veľké bolesti, hneď na ráno som si dala jeden pohárik domácej pálenky (okolo 60%- až ma naťahovalo keď som ho mala vypiť), potom som vypila horúci čaj alchemilka alebo ženský, zaspala som a o hodinu som už ani nevedela, že mám ms a takto to bolo až do konca.

hope2011
29. mar 2011

@adikasala ano, ano...dufam aj ja, ze aspon na tych par mesiacov budem mat klud...a potom mozno tiez...moja mamina mala tiez taketo bolesti pred porodom a potom sa jej to uplne po porodoch upravilo a uz nikdy krce nemala....🙂

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 ved som rada,ze ho mam uz mam navarene ypretane jeste postielku postlat chem ist s mojou lasko fenkou nemmeckeho ovciaka na prechadzku ale jeste predtim mi treba ustrikovat jednu ponozku ale to maam za chvilku je to na malynke babetko mojej setsre ndes je vonku nadherne mam z toho veeelku radost 😀 😀 😀

jalanecek
29. mar 2011

@dzuli08 janemavam bolestivu ms ale to asi len teraz ked sa mi takto posunul cyklus takze to budem muset asi odvolat 7 aprila mt krvacam iba troska takze to jeste nieje mrcha je to kravave ale malinko ja ani nemavam silnu ms vzdy ju mavam tak 3 dny a taku normal ale teraz je moc slaba no co narobim musim vydrazt bolesti a cakat..to je mi luto,ze to mas takto aj moja kamoska tak ked ma dostat ms tak on aostava doma lebo jej je ukrutne zle..takzze je mi to moc luto ale teeeraz uz mrchu nebudes mat veeelmi dlho ...toje ulava vsak?>???? 😀 😀 😀 😀

jalanecek
29. mar 2011

@adikasala tak to som zvedava do kedy budem jeste cakat vcera sa spustila ale potom sa to zaseklo ach boze aj z utrosom taka blbost je to a pri tom to jeste skodi no co narobim m,usim len cakat...

tinasc
29. mar 2011

@jalanecek drž sa druhý pokus bude určite úspešný 🙂
babulky, ktoré už ste absolvovali laparku, aj vy ste mali potom kŕče v podbrušku? dnes ráno som mala také bolesti, že som ani chodiť nemohla 😖 poraďte či je to normálne...

jalanecek
29. mar 2011

@tinasc ja si myslim,ze ano lebo ked som bola v tej nemocnici tak mali zeny po laparke krce ale bolesti myslim,ze je to normalne..a verim,ze sa to podari...

alibabaa
29. mar 2011

kocky je mozne aby mi bola stale zima? ruky, nohy stale studene??

tinasc
29. mar 2011

@jalanecek dúfam aj ja, že je to normálne, len 5 dní od operácie mám takéto bolesti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre