IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 pupík pomaly mizne 😉 kolegynky poslúchajú ako chcú musím si len zvyknúť.... 😝 a ty? aka bola akcia v robote v sobotu?to máš pravdu tak sa "tešíme"do práce

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Joj moja, vikend mi ani nespominaj, mali sme hrozne vela roboty, ved to je len dobre, ale sme obaja rozbiti, hotovi, kaput 🙄 A zajtra začíname znova 😠 A ty už dlho pracuješ v obchodiku, al. si tam nova - ked kolegynky su take zvlaštne 😒

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 to je zvláštne sedím tu pri PC a až teraz mi prišlo že ma niekto spomína asi pretažená sieť...v obchode pracujem od marca nehovorím,že sú zlé to nie ,ale sme tam 4 a ani jedna mi tak 100%nesadla a ved možno ani ja im 😕 ???ja som pracovala aj v cukrárni Florida 9 rokov dozadu a viem čo je to frmol ked je vela práce a vtedy tam bolo zákaznikov!tak vám verím,že ste rozbití 1 den na odych jé málo 😝

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 No to teda je malinko 🙄 Florida cukraren - na namesti, však, mnam byt pri zakuskoch - ale verim, že ti tam už ani nechutili, to ja mam nonstop presladeny organizmus 😀 Sladke, to ja mooooožem 😝 Chodim velmi malo do mesta, mam pocit, že sa chcem tak troška vyhybat ludom a do obchodikov v TO tiež chodim malinko, ale za to lekarne navštevujem pravidelne 😅

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 sladké to ja môžem tiež stále a vtedy som jedla,ale to nebolo na mne vidieť a teraz???hrúúúza! tak ta v meste možno ani nestretám 😕 😕 a ty máš robotu priamo v TO?

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Nie moja, my sme mimo TO, tam je už vela pizzerii 😕 Na dedine je to troška ine, preto pracujeme až poobede, pretože doobeda to nema zmysel. Zlatinko, kilečka navyše nie su žiaden problem, nech sa každy pozera na seba a ked sa človek citi dobre, tak je všetko O.K. Neviem si predstavit, že by som si mala niečo odopriet - čo sa tyka jedla 😀 Sice, ja by som zasa pribrat chcela a nejde to, dokonca ani z tabletiek som nenabrala a to sa už môj vytešoval 🙄

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 A to robíš od rana do večera 😨 al. sa aspon prestriedavate, dufam 😒

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 1 týžden od 8hod do 17hod a 2 týžden od 9hod.do 17:30hod to ani moc necítim to striedanie tak od rána do večera 😒 ale aspom sa mi dá chodit po doktoroch a mi to akceptujú.Ja chodím málo na pizzu tak ta nemám kde stretnút jedine v meste v lekárni 😅

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 😀 😀 😀 Najdeme si jedna druhu a ved nezabudaj, zlatino, sme dohodnute, že budeme spolu kočíkovat, ja sa toho držím 😎 😝 😵 Mojenko, toto je osud, takto to ma byt, ja som neskutočne rada, že som vas tu našla, babulky moje, neskutočne pomáhate, lepšie sa ide tou trnistou cestičkou. A my sa ešte určite vidime v Heliku 😉

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Ti poviem, musiš mat toho dost a ešte aj soboty 😔 A predavate aj velkeeee topanky, ja mam dost problem niekedy zohnat na moje labky - mam 7 a po väčšine v športovom ani nezoženiem 😠 Ponukaju mi chlapske 😝

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 idem už spať už mi padajú viečka 😔 dobrú noc

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 tak si žiješ na veľkej nohe 😀 ja viem je problém zohnat také velké topánky pre ženu ked náhodou prídeš k nám do obchodu budem ťa poznať podľa čísla topánok ako popolušku 😉 najväčšie máme 7 a to sú take babkáče 😖 dobrú noc ešte raz

aby
2. nov 2010

ahojte bambule, radA tu vidím babky ktorým to višlo ostatným držím prsty 😉
Ja som mala strašnú noc stále ma pichal vaječník a pobolieva bruško a mala som strašné sny tak som nevyspatá 😲
tak som sa kopla s tou mrchou mala by prísť v nedeľu, ešte musím do helíku zavolať či nemám vysadiť utroš som na to zabudla 😒

zuzancek22
2. nov 2010

no babenky, krvácanie zosilnelo ☹ , k dokimu ani nejdem bo veď načo, ked sa to tak riadne rozbehlo.

petuska123
2. nov 2010

@aby ahoj mrcha ti mala teraz v nedelu prist ci az tu dalsiu???

petuska123
2. nov 2010

ahojte prisla som pozdravit....blizi sa dalsia 2 navsteva do martina..fu kolko ma ich este caka???prerobim na nafte ale ak pomozu srat na naftu len aby boli cesty ok a nie ziadna poladovica brrrrr 😝

zuzancek22
2. nov 2010

no volala som s doktorom , povedal že to silné krvácanie je určite menzes, že mohla by som krvácať pri tom uhniezďovaní vajíčka ale to len slabúčko. takže tento mesiac smer Olomouc na 3 IUI ☹

petuska123
2. nov 2010

@zuzancek22 ☹ hm skoda..a to 3IUI ides posledmy absolvovat??ci pojdes ak nevynde aj na dalsie???

aby
2. nov 2010

@petuska123 až ďalšiu 😒 no dúfam, že nedorazí 😲

zuzancek22
2. nov 2010

@petuska123 nie na ďalšie nie , bo 4 roky riešim endometriozu, toto je posledný pokus IUI a potom už IVF. ☹

aby
2. nov 2010

@zuzancek22 ja som na tom tak isto akurát mám iba jeden vaječník tak už len jedno IUI a potom ak sa nepodarí IVF 😒

fomarik
2. nov 2010

@katy33 Moj mužíček zvykne chodiť odovzdať materiál sám. Tvrdí, že je to rýchlejšie. Ale raz mal takú krízu, že mi musel volať a ja som poprosila sestričku, že samému mu to nejde a pustila ma k nemu. Ale oni sa vopred pýtajú, či ideme spolu.

fomarik
2. nov 2010

@zuzancek22 Bábika moja krásna. Musíš byť silná. ja viem, ľahko sa to hovorí. my to zvládneme. Veď zázraky sa predsa dejú!!!!Do tretice všetko dobré.... 😉

fomarik
2. nov 2010

@zuzancek22 a ovulka ti ako funguje, ked máš endometriozu? Zuzanka a ty si začala krvácať počas užívania utrogestanu alebo duphastonu?

zuzancek22
2. nov 2010

@fomarik ĎAKUJEM ti, ja to nevzdávam ani teraz, ešte stále dúfam že to je s tej cysty. nádej zomiera posledná 😉 .

zuzancek22
2. nov 2010

@fomarik na počudovanie mne ovulka funguje super, aj maternicu mám vpohode. a to krvácanie začalo po vysadení duhastonu.

fomarik
2. nov 2010

@zuzancek22 správne. Netreba hned hádzať flintu do žita. Veľmi, ale veľmi ti držím palce 😔 .
takže vám sa nedarí kvôli tej bekanej endometrioze?

strelicia
2. nov 2010

@zuzancek22 moc ti drzim palce. si proste az moc zdrava zena a telo funguje presne podla zakonitosti prirody. ale prave preto sa ti urcite coskoro podari to o com tak snivas.

no dievcence....dnes som bola rano na krv a sono. do 15-tej mi zavolaju uz rozhodojucu spravu. bojim bojim. zrazu citim taku neistotu....ze mi povedia ze ee. na sone mi povedali ze to vyzera slubne, ale jasne ze po 2 tyzdnoch este sa neda nic smerodajne vycitat zo sona. doktor povedal, ze aj ked mi vysli tri testy pozit., ze tym testom on neveri. a ma pravdu. teraz sedim ako na trnoch a hypnotizujem mobil. a som v praci :(

fomarik
2. nov 2010

@strelicia Joj, to čakanie je strašné, viem, a ešte k tomu si v práci. po obede nám daj hned vedieť,ako všetko dopadlo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . Júúúj, som nedočkavá aj za teba!

zuzancek22
2. nov 2010

@fomarik presne tá endometrioza, tá robí neplechu. inak je všetko ok, aj vajcovody mam priechodné, proste treba veriť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre