IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sammira
31. mar 2011

ahoj@jalanecek aj sa som si dnes davala prvu davku clostilu.pripravujem sa na svoje tretie IUI .clostil som zatial dobre znasala,ale po IUI 14 dnovej cakacej dobe byvam strasne urevana 😀 teraz sa na tom smejem,ale to obdobie je strasne.tak drzim palce,aby sa zadarilo 😉

hope2011
31. mar 2011

@jalanecek no tak to som rada, ze burka prehrmela...taka som rada, ze zacinas s tym clostikom, lebo pride dalsie kolo a to je super....ja som dnes az do pol osmej pracovne tak aktivna, ze vobec nemam kedy oddchovat...a to kazdy den okrem piatka...no co uz, peniazky treba ked staviame domcek.....uz sa tesim ked budem tehu a zacne oddychovat ako sa patri....🙂

hope2011
31. mar 2011

@sammira ahoj, ja som dnes 8 den po IUI a mas naozaj pravdu, to cakanie je priserne.....kolko si mala vajicok ked si bola predtym??? dufam, ze som sa ta to uz nepytala, ak ano tak prepac...drzkam palce, do tretice vsetko dobre 🙂🙂🙂

hope2011
31. mar 2011

ahojte, chcem sa opytat, mate niektora skusenost ze z toho utorgestanu sa vam zvacsovali prsia? vobec ma nebolia, ale mam pocit ze su take vacsie az mi je podprenka tesna....dakujem za odpoved 😉

sammira
31. mar 2011

@hope2011 ahoj, samozrejme,ze aj u mna sa drzia palce 😉 tak cakas.dufam,ze to lepsie zvladas ako ja 🙂 ja som fakt bola strasne urevana 😀 ci to boli hormony,alebo co?nedokazem si to vysvetlit.nie nepytala si sa ma.mala som po clostile iba jeden folik na pravej strane.IUI mi robili na 12DC.skoda,ze sa to nepodarilo 😒 ale neva zacinam dalsie kolo.
a prsia sa zvacsuju lebo sa zacinas menit na tehulku 😉

hope2011
31. mar 2011

@sammira juuj, keby si tak mala pravdu, klop, klop, klop.....ale naozaj tak ma ominaju, ze neviem, musim si ist dat podprsenku dole, ako mi vadi...ale nemyslis, ze to moze byt z toho utrogestanu???? ty si to necitila potom ked si ho uzivala???? a ako dlho sa snazite??? ak ti nebude vadit, napis mi aky mate problem...naozaj ti to moc prajem. do akeho centra chodis??? v nasom centre nam povedali ze IUI robia len na dva krat, ze potom odporucaju IVF. hm, tak neviem....som rada, ze to beries takto, ze ,, neva,, ide sa do dalsieho kola??? kedy by to malo byt????

sammira
31. mar 2011

@hope2011 vies ja som uzivala aj utrogestan pri druhom mi predpisali crinone a ani od jedneho som necitila prsia.tak preto som tak usudila,ze sa menis na tehulku 😉 my snazime sa od roku 2000 😒 asi tak.manzel ma problemy so spermiami.dlho sa nato liecil,ale neuspesne.zacala som chodit do Gyn-Fivu v Blave a tam nam navrhli,aby sme najskor vyskusali IUI ale s darcom a ked nic tak potom IVF.lekarka mi v utorok povedala,ze este vyskusame 2xIUI nakolko ja som po gyn.stranke v poriadku.pri prvom IUI som neuzivala ziadne lieky.pri druhom mi dali clostil,pregnyl,crinone a teraz to iste.dnes som zacala brat clostil a v utorok pojdem na krv a sono a potom uvidime co a kedy 🙂 vies nic ine mi neostava.strasne tuzim po babatku.vzdy po neuspechu si poplacem a tu na modrom konikovi su uzasne baby ktore ma vzdy nakopnu a ide sa dalej 🙂

jalanecek
31. mar 2011

@hope2011 mojko uz by jsi mala teraz odychovat ale ked staviate urcite peniazky treba sui to velke vydavky ja som si az teraz sadla a idem jeste nakurit do pece nech je pekne teplucko je tu krasne ale fuka zimny vietor a u vas????

katy33
31. mar 2011

@sammira Zlatinko, tak veeeeeelmi budeme držat palčeky, aby to už po tolkych rôčkoch vyšlo, božinku, tiež čakate na fazulku velmi dlho, ale už sa dočkate 😉 ...a teraz idete s mm spermiami, ako som to pochopila...mal zlu morfologiu? 😕 ...treba verit, mysliet pozitivne, a ono sa nam splni ten naš najkrajši sniček, aky mame 🙂
@hope2011 ....nech len prsenka dobre bolia,, ak by to malo znamenat, že sa fazulka zavrtala 😉

zuzanka7834
31. mar 2011

ahojte kocandy 🙂 Som tu nebola asi 150 rokov sa mi zda 😀 😀 😀 Potrebovala som mensiu dusevnu hygienu od celeho tohto snazenia ale uz som spat 😀 Zajtra idem akurat na foliky, tak mi drzte palce, clostil som brala rovnako ako naposledy, prve tri dni po dve tbl, posledne dva po tri tbl, tak snad bude mat aj rovnaky ucinok ako naposledy, len tentokrat uspesny do koncaaa!!! Babulky co mate nove? Mame nejaku novu tehulku?

@katy33 milacik ako si? Zbezne ale fakt len velmi zbezne si to tu "listujem", vidim , ze mrska bola ale prapodivna... mas nieco nove ohladom poistovne? Velmi na Teba myslim, juuj, velmi velmi... Kolky DC si dnes? Som tak minule rozmyslala, Ty si pisala, ze predtym, ako si zacala brat clostil Ti foliky pekne rastli, ze ci by si neskusila ist tento mesiac ku svojmu dokymu na foliky len tak z prce... ved neberies ziadne lieky, co ak motyka vystreli a bude tam aspon jeden peknucky folik? Neviem ani ci Ta sonovali kvoli tej cyste mrchavej... ci sa vyplavila ci ostala tam... ale dufam, ze sa vyplavila a uz sa nevrati 🙂 Daj vediet 🙂

@fomarik srdienko ako sa mi drzis? Kedy nas uz pridete pozriet? 🙂

@apolenka6 Magdalenka v akom stadiu ste? Mrzi ma velmi, ze sa to nepodarilo a budem Ti drzat velke palce, nech to uz konecne vyjde... Ako ste sa rozhodli? Skusite dalsiu iui ci davate na chvilku pauzu?

ahoj @hope2011, my sa este nepozname 🙂 Si po iui? Kolky den? Tie prsia podla mna kludne mozu znamenat tehu... kazdy vravi, ze je to jeden z prvych a hlavych znakov, hoci u mna to bolo presne naopak... prsia ma uz velakrat boleli aj napuchali, raz som si dokonca v takom stave kupila podprsenku (lebo som konecne mala krasny jarcek 😉 ) a potom som ju uz nemohla nosit, lebo prsia sa kotuhy vratili do povodnej polohy a podprda mi bola veeelka ako padak 😀 No a ked som tehotna bola, tak neboli citlivejsie, nez obycajne... Kazda sme ina, ale musime dufat, ze u Teba to teraz znaci jedine - ze si tehu 🙂

@jalanecek mrzi ma, ze to nevyslo... mozno si bola rovnaky pripad ako ja s apolenkou... hlavu hore, ideme dalej, tentokrat sa to podari 🙂 @sammira tak sa mi zda, ze tento cyklus ideme v tom spolu 😉 Ja som akurat v utorok clostil dobrala, tak budeme vsetky tri spolu cakat na vysledok 🙂 Ci je tu este niekto kto sa prida?

@tinasc co Vas caka tento mesiac mojenko? Vy ste sa nakoniec rozhodli pre to ivf ci si zle pamatam? Uz mate nieco nove?

@adikasala come stai? Dufam, ze mas dobre spravicky 🙂 To Milano nam nakoniec padlo, ale som aj celkom rada, sa mi teraz velmi nechce cestovat... Ale urcite mate krasne pocasie 🙂

zuzanka7834
31. mar 2011

😀 😀 😀 zase sa mi budete vysmievat, ze som spisovatelka 😉 ale teraz tu zase chvilku nebudem, lebo uz idem domov z prace a doma PC okupuje mm, posiela si zase nejake prihlasky tak nemam sancu dostat sa na net 😠

hope2011
31. mar 2011

@sammira no ja neviem, lebo ma vobec nebolia...len mam taky pocit, ze su mi take napuchnute.....joooj, ale vy sa uz moc dlho snazite....to mi je luto....naozaj o to viac ti prajem co najskorsie tehulkovanie, len nech to teraz vyjde....a to ste teraz zacali riesit??? alebo ste boli v centre aj skorej?????my sa snazime 1,3/4 roka...takte to je oproti vam kratka doba a predsa pre nas aka dlha...inak je velmi zaujimave ze pri prvom IUI ti nenasadili ziadne lieky...ja swom tiez takmer gynekologicky v poriadku, ale stimulovali ma pre istotu a tym padom sa mi vytvorili krasne dve vajicka🙂 na to ze si poplaces, to ta chapem...ale naozaj nie si v tom sama...presne ako ja...ja som sa sem pridala kvoli tomu, ze som zistila, ze vsetky moje myslienky ostavaju len vo mne...nechcem tym zatazovat moje okolie...nikto z mojim kamaratok nema takyto problem,vsetky ( co som velmi statna) hned na prvy sup otehotneli a tak som sa pridala k tymto skvelym kockam a zistujem, ze su mi neskutocnou oporou a som vdacna, ze tu su....naozaj moc ti prajem uz babatko....nech co najskor k vam pride...a budeme sa spolu vytesovat z tehulkovania.....🙂🙂🙂

hope2011
31. mar 2011

@jalanecek no ja som zase pracovne riadne aktivna.....oddychovat...to ani neviem co je....u nas je krasny dnik....mam z thoo hned lepsiu naladu a usmev na tvari🙂🙂🙂 ty ked si uzival utros, mala si z neho nejake pnutia v prsiach????

hope2011
31. mar 2011

@katy33 ano, ano mas pravdu....keby to tak bolo...ale to uz clovek vobec neviem...a ty sa ako mas?????

hope2011
31. mar 2011

@zuzanka7834 ahoj,aj mna tesi....ano som po prvom IUI.....8 den je to dnes....tie prsia ma vobec ale vobec nebolia, len ich mam take napnute....ale vobec si nechcem nic nahovarat...ale chcela som sa opytat dievcat, ci maju podobnu skusenost????? mna nikdy nebolia prsia...nikdy....vsetci ale hovoria, ze pri tehu moc bolia....takze keby to bolo tak ze by boleli, to uz by som sa asi tesila.....ty uz teda mas babatko???? mali ste nejaky problem??? ako sa vam to podarilo?????

katy33
31. mar 2011

@zuzanka7834 No, Slniečko moje - naše, vitaaaaaaj 😀 Zlatinko, ja sa nejako nesledujem, dnes som možno nejaky 10.DC 😕 ...no ale naozaj neviem, chcem mat aspon tento cyklus taky volny - bez sledovania, bez ratania.... No, žiadost ešte stale nie je schvalena, no už sa ani len nehnevam,len pevne verim, že ju schvalia včas...tento cyklus mam tiež nasadit duph., tak vyčkam, ked mi zavolaju , že je to schvalene a duph. nasadim až potom, aby sme neprešvihli dalši cyklus 😉 ....cysta snad zmizla, ako prešla ms , tak ani bolesti už nemam, tak verim, že praskla...chcem ist k dr., ale tesne pred dalšou ms, aby ma pozrela, či je všetko ok, lebo hned od 1.DC budem pichat a asi by to nebolo dobre, ak by tam bola cysta....
Milačik môj, zajtra silno držim palčiska, aby sme mali prekrasne foliky, že Krajkovi až oči vypadnu z dulku 😀 ...hned nas tu informuj, kolko kuskov mame a aku maju metraž 😀 ...joj, kuriatko, som tak rada, že si tu opät s nami 😲 😲 😲

katy33
31. mar 2011

@hope2011 Zlatinko, mam sa fajn, len ma akosi alergia trapi, tak už druhy tyžden smoklim, kycham, oči mam ako vycumlane hašlerky 😀 😝 ...a to som si myslela, že prišla na mna obyčajna chripčina a ono sa toto z toho vyklulo 🙄 ....neva, prežijeme.....no už tak hrozne hypnotizujem telefon, aby zazvonil a oznamili mi, že inj.su schvalene, jujha, tak sa mi potom ulavi 😎

hope2011
31. mar 2011

@katy33 to este stale nevies ci ti ich schvalili???? boze ja som si myslela, ze uz ano....moja, tak to drzim palce, aby to bolo co najskor....dufam, ze das hned vediet....budem upenlivo cakat🙂 alergici to mate veru tazke v tomto obdobi.....ja mam tiez nejaku alergiu ale nie nastastie na pele atd...tak nech sa ti co najskor polepsiiiii🙂

katy33
31. mar 2011

@hope2011 No ešte stale nemame....a to sme žiadost podavali vo februari 😔 ...ale verim, že čoskoro to už bude 😉 ...ja som tiež nemala nikdy alergiu, neviem, čo sa mi to zrazu vyhodilo, ale ved to prejde 🙂...je inak smutne, ako si dokažu dat načas 😒

hope2011
31. mar 2011

@katy33 no davaju si teda nacas....moja, ale budes si pichat....inak to je sila ako sa zena dokaze tesit na injekcie....ved to by dobrovolne nikto nerobil a my pre svoje babtka vsetko!!! tak naozaj hlavne nech uz je to zajtra, ze zavolaju, ze konecne je to schvalene a sup, sup do lekarne a vcelicky budu krasne pripravovat buducu maminku...ak sa smiem opytat odkial si???? teda ako daleko to mas do centra????

katy33
31. mar 2011

@hope2011 Veru, kuriatko, tešim sa na včeličky 😀 ....byvame v TO...cestujeme do MT okolo 1a1/2 hodinky...da sa to 😉 Vy tiež chodite do MT, všakže?

hope2011
31. mar 2011

@katy33 ano, my chodime do MT....to si inak neviem velmi predstavit, napriklad chodit na tu folikometriu z takej dialky, ako to riesite ked musite tak casto chodit a v podstate len na par minut????

fomarik
31. mar 2011

@dzuli08 ja som na PN už štvrtý mesiac a kontroly zo sociálky tehulky na rizikovom nemajú, takže kludne možem cestovať. ved to aj tak idem na sono. Inak som stále doma...no teda, ak nerátam prechádzky mestom a k rodičom. Mna tiež brucho velmi nebolelo, bolo len obdobie, kedy som cítila že sa naťahuje - to bolo cca 11tt a teraz, v 19tt to cítim znovu. ved v pondelok sem hodím konečne fotky.

@zuzanka7834 veru, dlho si tu nebola. Ale aj som si myslela, že potrebuješ "reset". Som rada že si pekne nabehla na další cyklus a zajtra samozrejme držím palčeky, aby folíky boli 😉 !
No, neviem, kedy ťa prídem omrknuť, pretože z VK do LC je uzavretá cesta 😠 😠 . Práve ju idú opravovať. A teraz je mm väčšinou práci v BB, takže sama by som asi neprišla. Ale nebojkaj, určite sa nám aspon raz podarí mať rande 😉

fomarik
31. mar 2011

@hope2011 my to máme z domu do MT 180km a 180 späť. ja som to riešila velmi rázne. Povedali sme si s mm, že máme prvoradý cieľ, ktorého sa nemienime vzdať a chodili sme aj cez mrtvoly. U man bolo treba chodiť aj 4x do mesiaca, kým mi zistili že ovulku mávam o čosi pozdejšie ako iné, normálne žienky. Kvoli tomu som prišla aj o prácu minulý rok, ale bolo mi to úúplne jedno. Stále som vedela, čo chcem!!!!!!!!!!! O dva mesiace som sa zamestnala a po skúšobnej dobe som ostala tehu 😀 !

hope2011
31. mar 2011

@fomarik juuuj, to tak to je strasne daleko co ste dochadzali.....inak ja mam tiez tak ovulku, te nikdy nie je rovnako a vacsinou neskoro..teraz pred IUI som ju mala az 22 den....to sa mi stalo len raz za cely cas co sa uz skoro dva roky sledujem. inak ju mavam tak 17-19 den...ale je to velmi individualne...inak ja som musela ist v praci s pravdou von....povedala som to len mojmu nadriadenemu ze potrebujem aby bol zhovievavy pri uvolnovani ma z prace....a ani som necakala a bol velmi zlaty....tak som rada, lebo kym to nevedel tak ma to strasne dusilo, ze meskam do prace a musim sa stale pytat...niekde.....takze teraz som kludnejsia, aj ked mam troska taky trapny pocit, ze to vie 😖

zuzanka7834
31. mar 2011

@hope2011 nemame babatko :( V januari sme podstupili nase druhe iui a na chvilku bolo uspesne, ale potom drobcek zanikol ☹ Tak ideme dalej a dufam, ze nas nase stastie nenecha dlhsie cakat... Len sa trosku obavam co mi zajtra povie doky na sone, lebo ak nam iui naplanuju na pondelok, tak sa nebudeme vediet dostat do MT. Musim sa modlit, aby stacilo ist v utorok 😔 Uvidim zajtra rano podla folikov 😔

@katy33 som na Teba hrda, ze sa nepozorujes 😉 Ja som mala taky predchadzajuci mesiac, uuuplne bez vsetkeho, liekov, lekarov, utz a i bez nahovarania si, ze co ak? Ale urcite nebudes 10Dc, lebo to mam ja zajtra a myslim, ze Tebe mrska dorazila az po mne 🙂 Ci? Velmi na Teba myslim, prosim Ta, ak by som sa tu zase dlhsie neozvala a prave vtedy Ti schvalia tu ziadost, posli mi sms, nech sa mozem tesit s Tebou 🙂 Nemame tu ziadnu novu tehulku?

zuzanka7834
31. mar 2011

@fomarik srdiecko citam, ze mas ist v pondelok do MT, mne Krajko povie zajtra podla folikov ale strasne dufam, ze to nebude vychadzat na pondelok, lebo v tom pripade nam iui tento mesiac nevyjde - Petko mi prave oznamil., ze ma v pondelok az dve pojednavania v Pezinku, takze bez sance ☹ Dufam a verim, ze nam to naplanuju na utorok... Ak by to tak bolo, nedalo by sa Ti presunut utz na ten den? By sme sa stretli v MT a by si ma okychala tehu virusikmi 🙂 😵 😵 😵

fomarik
31. mar 2011

A kde je @nemko? 😕 😕 😕

fomarik
31. mar 2011

@zuzanka7834 Joj, zlatko moje, ja som najrpv mala ísť až 7-eho na to sono, ale musela som to preložiť, lebo idem na tlakový holter a v utorok ( kedy by vám vyhovala iui) by som sa ja zrovna nemala ako dostať do MT. Mirko odchádza do práce 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 . Ale stráááášne, veeeľmi by som ťa chcela nenormálne nakaziť tehu vírusom TTTTTTTTTTTTTTT

tinasc
31. mar 2011

@zuzanka7834 ahoj, no riadne dlho si tu nebola 🙂 takže aj ty za chvíľku budeš čakateľka na výsledok 🙂 🙂 tak držím palce, nech to teda vyjde na ten utorok aby vám všetko klaplo 🙂 a nech sú krásne folikuly, aby to už tentoraz bolo úspešné 🙂 juj už by to fakt chcelo nejakú tehuľku, aby nás mal kto povzbudiť 🙂
ja som dnes bola na kontrole, ujo doktor vybral stehy, všetko je OK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre