IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
3. apr 2011

@zuzancek22 ahoj, to presne ako my, vzdy sme cakali ze to vyjde prirodzene....ale clovek naozaj nikdy nevie 🙂)))) drzkam palce....

walta
3. apr 2011

@fomarik no, veru, radsej skocim k mojej gyn, aby mi zobrala kultivaciu, lebo sa mi to nepaci... uvidime, ci sa zadarilo... ale myslim si, ze nie.... pobolieva ma uz podbrusko, svrbia ma prsia a aj troska pobolievaju, tak to mavam pred mrchou... len ten vytok je zmena, neviem, co to ma znamenat 😨 😨 😨

adikasala
3. apr 2011

@walta asi budes tehu!!!!ten vytok byva pri tehu 😲

walta
3. apr 2011

@adikasala ahoj.... myslis, ze taky nazltly vytok by mohlo byt tehu? ale take priznaky sa objavia tesne pred mrchou, alebo tak, nie? aj kamoska mala take spinenie, ale myslela si, ze zacina mrcha a bola tehu... ale ja mam do mrchy este 5 dni... tak neviem... ty mas s tym take skusenosti tiez?

kavaapalma
3. apr 2011

ahojte,mozte mi dat vediet co vsetko ma caka ked chcem ist na iui,ake vysetrenia... aby so m bola v obraze bud sem alebo na ip vdaka.................

adikasala
3. apr 2011

@walta no zatial som nebola tehula ale moja svagrina uz 2 krat mala taky pripad,ked ta svrbia prsia a boli ta v podbrusku vyzera to nadejne!!!!drzim palce aby ti to vyslo!!!!pre istotu bud v klude a nenamahaj sa 😲 😲 😲

adikasala
3. apr 2011

@kavaapalma v centre ti povedia co budes potrebovat ake vysetrenia...podla toho co si uz podstupila

walta
3. apr 2011

@adikasala no, uvidim, ci mi v piatok dojde mrcha... potom budem nad tym rozmyslat... ale potesilo by ma to... ani ja som este nebola tehu, tak nepoznam tie priznaky este 😀

kavaapalma
3. apr 2011

@adikasala no hej to povedia len by som rada dopredu vediet co to obnasa,ci mi tie vysetrenie urobia oni alebo moja dokina

adikasala
3. apr 2011

@walta pre istotu pockaj aj s gynekologom uz 5 dni ti nezmeni zivot,racej by som isla az\potom s testom pozitivnym 😀 😀 😀 velmi ti to prajemmmmmmmm,to by bola sranda,ono to niekedy tak vyde.poznam babu co tak otehotnela medzi 1 a 2 ivf!!!

walta
3. apr 2011

@kavaapalma vsetky potrebne vysetrenia ti urobia v CARe

adikasala
3. apr 2011

@kavaapalma do ktoreho centra pojdes?

kavaapalma
3. apr 2011

@walta dakujem...absolutne nemam chut tam ist......no uz dlhsie cakat nemozem a ani nechcem

kavaapalma
3. apr 2011

@adikasala uz sme boli v SPLNe v KE

walta
3. apr 2011

@adikasala aj mne raz moja gyn spominala, ze mala pacientku, co uz mala ist na umele, a nemusela, lebo prave prirodzene otehotnela... no to by bola sranda.... ale ja uz neverim, ze sa to podari iba tak

walta
3. apr 2011

@kavaapalma jasne, necakaj, len chod... kolko mas rokov?

kavaapalma
3. apr 2011

ale bolo to od veci sestricka velmi mila a doktor jedine co povedal ze umele oplodnenie nic viac ziadne ine moznosti az neskor som sa sama informovala,ze sa da iui aj trikrat po sebe preto nemam chut tam ist znovu mozno pojdem ale do car....do ke...

kavaapalma
3. apr 2011

no snaha je uz vyse 3rokov a mam 33

adikasala
3. apr 2011

niktora nemame chut behat po doktoroch,ale co neurobis pre vlastne babo....kazda by to brala bez problemov a na prvy krat,,,,zial nema kazda to stastie.... 😀 😀 😀 neboj kto bojuje aj dobojuje do stastneho konca 😲
@kavaapalma

walta
3. apr 2011

@kavaapalma na 100% chod do CARu, tam vam urobia vsetky vysetrenia, a oni ti povedia, ci mozete vyskusat IUI, alebo hned na IVF... nezufaj.... a ty v 33r. nemas na co cakat... len chod, drzim palce 🙂 🙂 🙂

adikasala
3. apr 2011

@kavaapalma u nas sa snzime skoro 4 roky a mam 36!!!a stale verim ze budem matkou akokolvek...... 😲 😀 😲 😀

kavaapalma
3. apr 2011

@walta @adikasala dakujem uvidime co bude a ako bude....mne neostava ine len iui ivf ja odmietam...

walta
3. apr 2011

@kavaapalma dovod?

kavaapalma
3. apr 2011

ved tu napisem castejsie aspon trocha mi to pomoze hlavne psychicky je pre mna dost tazke vidiet moje kamosky ktore maju jedno za druhym a ja stale nic doprajem im to z celeho srdca aj ked v kutiku duse im zavidim ale samozrejme v dobrom.... idem ja na prechadzku vyventilovat hlavu a vecer este sem skocim.....

kavaapalma
3. apr 2011

dovod ti napisem neskor do ip , teraz idem na vzduch...

walta
3. apr 2011

@kavaapalma oki, napis... a peknu nedelu este 🙂 🙂 🙂

pici
3. apr 2011

@tinasc jasne. uplne v pohode. ked nemas strach z ihiel a vseobecne takych veci tak sa to da. ja som myslela ze bude bolet ked zasuvas ihlu ale vobec nie.. iba ten vpich a to je sekunda...

fomarik
3. apr 2011

@hope2011 ja som vobec netušila, že som tehu. Ja som si na 13DPO urobila test len preto, aby som vedela, či si mám ráno pred odberom krvi vložiť ešte utrogestan. POcikala som test, položila na poličku azabudla som nan. Po 2 hodinkách som šla okolo a skoro som odpadla, ked som uvidella //. V den odberu bolo hcg 37 o týžden 425 a o tri týždne už bolo vidieť bublinku, Príznaky žiadne...to až neskor..aj to len tlaky v podbrušku ako pred poriadnou mrchou a pálili ma prsia. Inak nič.

tinasc
3. apr 2011

@kavaapalma naozaj nikto nemá chuť behať po doktoroch aj ja by som bola najradšej, keby sa to obišlo bez nich, ale čo narobím, keď to inak nejde, jednoducho sa musíme prekonať, ale však čo by sme neurobili však? neboj sa a smelo do toho, držím palce, aby vám to vyšlo 🙂

tinasc
3. apr 2011

@pici no jasne, ja nemám strach z ihiel, len neviem, či sa prinútim, aby som sa sama pichla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre