IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
5. apr 2011

@alibabaa ahoj, ja som dnes 12 den po IUI...ako sa ty citis???? pocitujes nieco zvlastne, prve tehu priznaky????

hope2011
5. apr 2011

@8558 ahoj, jasne ze ti drzime palce....uvidis....naozaj ti IUI moze len pomoct, nemas sa vobec coho bat...ja som teraz 12 den po zakroku a cakam do stvrtka, kedy budem testovat....tak uvidime....treba byt samozrejme pripraveny na vsetko...ale aj je tam sanca byt tehu, tak treba vyskusat vsetko.....nic to nie....ani to nejako zvlast neboli....a co ma manzel za problem s spg? moj ma zlu morfologiu....tak uvidime...uziva kadeco, aj u liecitelky sme boli...no bojujeme ako sa da...vy sa ako dlho snazite??? naozaj prajem, nech si co najskor tehu....inak mne sa po clostyle vytvorili 2 vajicka, predtym na sone bez liekov som mala tiez jedno a krasne....a to je veeeeelmi dolezite ze sa vajka tvoria....naozaj!!!!!🙂🙂🙂

petuska123
5. apr 2011

ahojte baby ja som sa trosku odmlcala od vas ... a aj sa este odmlcim napisem ked bude nieco nove majte sa krasne 😉

hope2011
5. apr 2011

@petuska123 ahoj, tak aspon napis kedy by malo byt dalsie IUI? drzim palce....🙂

petuska123
5. apr 2011

@hope2011 ja uz nejdem na iui v piatok idem podpisovat ziadost na ivf ked boj tak tvrdy 🙂 zbytocne cas zabijat iui nebudem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adikasala
5. apr 2011

ahojte babenky tak vcera bolo prve sono a prva vcelicka,zacinam kolotoc o dva tyzdne iui,pani doktorka bola zlata chcela som sa jej spytat ako sa pojde dalej po tejto iui,a ona ze mi uz nebude treba ziadna ina lebo tentoraz budem tehotna!!!! 😲 😲 😀 😀 😀 ze aby sme sa na to pripravili psichicky aj fizicky ze teraz to bude uspesne :,a ze ma tam uz nechce viac vidiet po iui-D 😀 😀 tak len verit ze to bude tak

dzuli08
5. apr 2011

@fomarik tešíme sa na fotočky :D

hope2011
5. apr 2011

@petuska123 ach,jaaaaj, no chapem....vy ste nevypisovali hned ziadost? my sme to hned na prvom stretnuti...este pri konzultacii...takze moc drzim palce...jasne IVF uz vyjde....na 1000000% 🙂🙂🙂

hope2011
5. apr 2011

@adikasala tak to je super sprava.....hlavne aj to, ze p. doktorka je taka zlata...to musi byt zlaticko....aj moj doktor je taky uzasny...vzdy ma povzbudi, potesi...ked mi pri IUI robil zakrok tak spg mi daval na 2 x, pri prvom povedal: tak toto bude chlapcek a pri druhom, ze dievcatko...no keby som sa mohla smiat vtedy tak by som sa veru hned a riadne...je to uzasne ked doktor vie byt aj ludsky🙂 takze sa tesim z tvojej spravy a pevne, ale naozaj pevne verim ze toto IUI bude naozaj tak uspesne ako ti p. doktorka povedala🙂🙂🙂

adikasala
5. apr 2011

@hope2011 no vidis staci nam trosku ludskych ludi okolo seba a hned je zivot krajsi 😀 😀 😀

adikasala
5. apr 2011

@katy33 ahoj co tvoje vcelicky??????si davaju na cas v tej poistovni,nemozes tam ist osobne sa informovat a posurit to tam?

hope2011
5. apr 2011

@adikasala presne mas pravdu...urcite sa aj tesis, ze pojdete na IUI....my sme sa nevedeli dockat.....presne ako teraz vysledku 🙂))))

fomarik
5. apr 2011

@dzuli008 @katy33 @apolenka @hope @zuzanka7834 @yasminne @adikasala @walta @nemko.......... na 90% budeme mať dievčatko!!!!!!!!!!!!!!!! Včera všetko dopadlo na 1. Miery máme akurát, na 20tt, len stehenné kostičky sú o čosi dlhšie... bude to modelka! 6.mája ideme na 4D---huráááááá. Zajtra máme poradnu a opäť uvidím našu lásku. Dakujem vám všetkým, čo ste na nás mysleli.
Foto bude večer, pretože zase dobíjam hlupe baterky. Ale bábika sa dosť hanbila, lebo bola otočená celý čas chrbátikom k nám. Ale videli sme úplne všetko...od šošovky, pery, vnut. orgánov.....a všetko bolo OK. len foto sa veľmi nevydarilo. ale určite sem ešte dnes foto hodím.

nemko
5. apr 2011

@fomarik gratulujeeeem, bude to krasna bambulka 🙂

yasminne
5. apr 2011

@fomarik ahooooj maminaaa 😀 gratulujem tak predsa to len bude baaabika 😵 kraaaasa!! drzim palce do uspesneho konca! ...mne pred chvilou brali krv tak poobede cakam na vysledok po IUI...pocity su vsak bod bodom mrazu 😒 ..uvidime...ale si ma potesila touto milou spravickou! drzte sa! 😉

tinasc
5. apr 2011

@fomarik gratulujem, to sú úžasné správy 🙂 🙂 🙂 teším sa, že je všetko v poriadku, inak to predsa ani nemohlo byť 🙂

tinasc
5. apr 2011

@petuska123 tak dúfam, že tentoraz to pri ivf vyjde 🙂

zuzanka7834
5. apr 2011

caute drahusikovia moji 🙂 Sa mi nedalo skor sa prihlasit a ani teraz nestiham citat, co mate nove, ale ak sa Vam chce budem rada ak mi napisete aby som si Vas nasla v poste 🙂 @fomarik @adikasala @katy33 @hope2011 @petuska123 @tinasc @walta @apolenka 😉

Ja som vcera bola na tej kontrolnej folikulometrii a doky len oci vyocoval, lebo jeden folik od piatku narastol az na 27mm (!), ale okrem neho tam boli este dva 19 a 17mm. Sliznica 9.5, tak som hned volala Krajkovi, ale som sa bala, ze ma kvoli tomu obriemu zrusi a ja uz nebudem moct brat clostil, tak som mu ho zamlcala 😉 . Povedala som mu iba o tych dvoch a sliznici, on ze to je idealne 😉 , vcera o pol noci som mala pichat pregnyl, ale s drahym sme vstavali o piatej rano, tak sme nevedeli byt tak dlho hore, injekciu mi pichli pred jedenastou. Ale doky vravel, ze hodina hore dole nerobi problem. Zase som sa utvrdila v tom, ze v LC ani netusia, co je pregnyl, sestricka sa pytala mna, ci to ma zmiesat a kde sa to picha 😠 ... Zajtra nas caka nas treti pokus, juj, uz aby bolo 20.4 a ked sme nemali darcek na Vianoce, nech ho mame na Velku noc 😵

Babule, nebudete niektora zajtra o dvanastej alebo o druhej v Heliose? Hm 🙂

@zuzana151 ja som si naposledy robila prvy tehu test den pred odberom krvi, teda 13DPO a bol negativny. Na druhy den som uz mala v krvi hcg, tak nestresuj 😉 Len skoda, ze nam to nevydrzalo dlho 😔 Drzim palce, nech aj Tebe krvicka ukaze ze cakas babatko, potom daj vediet 🙂

@kavaapalma cau kocka, co mas nove? Sme si tusim od januara nepisali, to som mala tu depku, pamatas? Boze, to si ma vtedy zachranila 😉 Neviem, ci vies, ta IUI nam vysla, ale iba na kratucko 😔 😢 Takze tuto stredu nas caka dalsie kolo, dufam, ze bude uspesne... Ako ste na tom Vy?

Zienkam, ktore cakaju na vysledok po IUI drzim palce, nech uz niekto rozsiri rady tehuliek v tejto teme a ukaze nam, ze sa to da 😉 😉 😉 🙂 🙂

tinasc
5. apr 2011

@zuzanka7834 ahoj, no dlho si tu nebola, dúfam, že sa máš inak dobre 🙂 no a tie folíky sú krásne aj sliznica, tak dúfam, že to vyjde aj Tebe 🙂

zuzanka7834
5. apr 2011

@fomarik 🙂 🙂 🙂 gratulujem k skvelej sprave 🙂 Takze v auguste tu mame malu princeznicku Leusku 😵 Uz sa tesim na fotku 🙂

@yasminne dnes budes mat vysledky po IUI? 😵 😵 😵 Drzim palciska, nech su pozitivne 🙂 Potom to sem hned hod, okolo kolkej by Ti mali volat? Juuuj, nech to vyjde...

@katy33 srdienko ako Tvoja alergia? Badas rozdiel po tej tbl? Dufam, ze Ti pomoze...

zuzanka7834
5. apr 2011

@tinasc tento mesiac som si naordinovala dusevnu hygienu a preto ta pauza 🙂 Ako sa mate? 🙂

tinasc
5. apr 2011

@zuzanka7834 aj my sa máme dobre🙂 nechávame to voľne plynúť 🙂

katy33
5. apr 2011

@fomarik No zlatkoooo, tak to bude prekrasna princeznička a ešte k tomu aj modelka, no pekne 😀 ...bude hamblivka, ked sa tak dekovala 😀 😝 ...musi byt nadhernaaaaaa....som preštastna , že je všetko vporiadku a princeznička nam rastie do krasy 😉 ...už sa tešim na fotočku, rychlo, rychloooo 😉 😉 😉

@adikasala No mojenko, čo ti poviem, žiadost stale neschvalena, teda aspon mi z MT nevolali, ale v piatok tam budem volat, som pozerala do kalendara a my sme žiadost davali 24.2. 😕 🙄 ...lenže , čo viem, tak ju odoslali až o nejake dva tyždne, ale i tak ....tak len pekne včeličkuj a informuj 😉

@zuzanka7834 ...no fantastikuš, vynikoš, takže zajtra bude IUI 😉 ...prekrasne vajuška, dobra pestovatelka si ty 😀 ...sliznička prenadherna, to sa musi fazulka zabyvat, ani keby , čo bolo 😉 ...budem na teba siiiiiilno mysliet a ty hlavne začni potom mysliet na fazulku, že tam na 10000000% bude 😉
No a moštek sa mi začal uvolnovat, začinam citit vône, hned idem s radostou varit 😀 ...lebo to ani jest nechuti, ked nič necitiš, dnes som ešte ani raz neprskla, tak verim, že do večera o alergie ani len nebudem vediet 😉 😲 Dakujem, slniečko mojeeeee 😲 😲 😲

zuzanka7834
5. apr 2011

@tinasc ani v blizkej buducnosti neplanujete nieco s asistenciou lekarov? Kazdopadne, drzim palce, nech sa zadari bez nich, uz som pocula o tolkych paroch, ktori chodili roky po centrach a ked sa na to vykaslali, tak sa im podarilo hned prvy mesiac 🙂

alibabaa
5. apr 2011

@8558 ahoj, aj ja som mala po clostile len jeden folikul.. teraz som po 1 iui 10 den tak cakam na vysledok.. uz sa to krati ale stale sa mi to zda dalekoooo

tinasc
5. apr 2011

@zuzanka7834 no tak to nám vôbec nehrozí 🙂 máme schválenú žiadosť, idem v piatok na konzultáciu, neviem ale či začnem už teraz, alebo si to odložím 🙂 nejako sa na to teraz necítim... ale asi ma doktor zlomí, vzhľadom na môj vek, už minule to spomínal... 😉

mirus11
5. apr 2011

@alibabaa aj ja som mala po clostyle len jeden folikul a teraz som v 19tt.a podarilo sa hned na prvy krat.tak verim,ze sa to podari aj tebe a aj ostatnym babenkam.u nas su uz aj pohyby tak je to o to krajsie.a ked ti mam povedat pravdu,tak ja som ani nepocitala stym,ze sa to podari hned na prvy sup.ja som to uplne vzdala a potom o to bolo vecsie prekvapenie,ked nam povedali,ze o 3 tyzdne mame prist na sono,ze som tehotna.ja som tomu nemohla uverit.

alibabaa
5. apr 2011

@mirus11 no tiez som isla s tym, ze sa to mozno vydari... lebo dr. nam povedal ze je iba 10% sanca. tak som velky optimista teraz. ked sa zadari, budem prijemne sokovana a ak to nevyjde tak sup dalej. ale picha ma stale pravy vajecnik a uz zacinaju pobolievat prsia.. ale to zvykli kazdy druhy cyklus.. tak neviem, radsej sa snazim nenamyslat si...
to je super, ze vam to vyslo na prvy krat a gratulujem 🙂

alibabaa
5. apr 2011

@hope2011 ahoj, no... neviem. vajecnik stale picha.. a prsia citlive ale to byvaju kazdy druhy cyklus, tak sa snazim nenamyslat si.. a ty ?? ako sa citis? tebe sa to krati rychlejsie.. ja idem na krv az v pondelok... ☹ mne 14 den vychadza na sobotu, kedze iui mi robili v sobotu.. budem na teba vo stvrtok straaasne mysliet a drzat vsetky palce 🙂

zuzanka7834
5. apr 2011

@katy33 bola by som velmi rada, keby Ti to pomohlo... Tfuj tfuj tfuj, nech uz neprskas 🙂 A nerozmyslala si nad tym, ze do Heliosu cinknes aj skor ako v piatok? Kurnik, nech ma nepalia, leboooo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre