IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
7. apr 2011

@hope2011 to fakt? z kade to ona presne je? opisala som si z mk cislo ale si nejak nepamatam, ze z kade je... a co vam "naordinovala"? som na nu zvedava, vraj veeela ludom pomohla.. uz 4 mesiace? a co vam povedala? myslim tym ci povedala aky je problem??

jalanecek
7. apr 2011

@hope2011 ahojky zlaticko to je mi moc luto...aj ja som plakala asi ako kazda ono to preboli najprv som nechela uz ist na iui ale teraz som odhodlana ist zasana dalsie ale to az na dalsi mesiac neboj mojko vyplac sa a bude lepsie to skalmanie boli ale kazdy koniec ma aj novy zaciAATOk a verim,ze sa to kazdej z nas podari a budeme ozaj mooocinky statsny,......drzkaj sa mi

sijust
7. apr 2011

@hope2011 moja,dakujem...vcera bol pre mna najhorsi den,uz som sa tu isla zblaznit...dnes som to uplne vypustila z hlavy...neverim,ze by mi to vyslo na prvy krat...skor si myslim,ze vsetko to pobolievanie je priznakom menzesu...ale ved uvidime... 🙂

jalanecek
7. apr 2011

@dzuli08 ahooojky ja som tu tiez velmi dlho nebola az dneska pokazil sa nam televizorik tak cakam do zajtra ho snad opravia a dnes mam volny den konecne ..velmi sa tesim ze u lekarky to dopadlo vsecciinko dobre som za teba velmi rada a drzim ti pesticky..mi jsme tento mesiac iui odlozili ja idem domou do ciech a financie nam to nedovolili iui??je mi to luto ale clostik som uzivala tazke mozno tento mesiac sup a bude to no to by bola sranda...A teraz mojko nepojdem k dr ale pojdem ked dojdem z ciech lebo mi bude treba predpisal clostik na stimulku takze potom ti dam vediet a urcite niekde zajdeme velmi sa tesim na tvoj usmev ked mi budes rozpravat o svojom babetku ake vam robilo kraaasne divadlo v tvojom brusku tak ja zasa pojdem majte sa krasne a skoro napiste vy hrdinky..

fomarik
7. apr 2011

@dzuli08 teším aže ste videli babatko. takže si pekne lebedilo a vegetilo v tureckom sede? inak aj nám sa najprv babulka točila chrbátikom a nechcela sa ukázať. Ja som na UZV bola v 12tt a NT som tiež mala 1,7 čo je v norme 😉 a CRL teda od hlavičky až po kostrč malo 5,3cm. Takže podla toho čo píšeš, rastiete pekne!!! ♥ 😅 V 20tt ked pojdeš na UZV, to bude zážitok...ja sa doteraz neviem spamätať. Krááása. My už máme niečo cez 20cm i ked presná dlžka sa nedala zmerať, ale stehenné kostičky sme mali 3,7cm obvod hlavičky 16,06cm a obvod bruška 14,3cm.
ja som duphaston popri tehu nebrala, len utrogestan a ten som v priebehu 12tt postupne vysadzovala.
Čo sa týka toho filnu, aj ja som si stiahla ten istý...bol to skor dokument ako film. Mne to pripadalo zbytočne dlhé, hodinu a pol hovorili vlastne stále o tom istom. S vypätím všetkých síl 😖 som to síce dopozerala, ale nudila som sa pri tom fest. Ale inak podstatu vystihli v prvých 10minutach. A je to pravda, že musíme pozitívne myslieť.

hope2011
7. apr 2011

@katy33 dakujem, si velmi zlata.....no len aby ste mali vsetky pravdu....a co ked to tak nebude, ze sa to ani na 2x nepodari???? uz teraz som tak sklamana....aj ked som to cakala...vsak ziadne priznaky som nemala, nic, ani naznak...to mi uz bolo jasne....ale nadej...ta je vzdy!!!!

fomarik
7. apr 2011

@hope2011 mojenko, presne tak ako píšeš, treba veriť na zázraky. ja som v zázraky tiež začala veriť a hlavne pozitívne myslieť. veľakrát som už písala o tom, ako som sa odhodlala bojovať a do 3IUI som išla s tým, že to musi na 100% vyjsť... ešte pred folikulometriou som si zbalila veci v práci, vypratala šuplíky..... proste som si povedala, že ja sa už do práce nevrátim, lebo budem na rizikovom tehu...a čuduj sa svete...ono sa tak fakt aj stalo!!!!!! Ja viem, aká je to bolesť, taká prázdnota, jedna veľká diera.... ale nevzdávaj sa prosím, sme tu všetky na to aby sme sa povzbudzovali a dodávali si síl...... dokážeš to!!!!!!!!!!!!!!

hope2011
7. apr 2011

@alibabaa ona ti nepovie, aky mas problem...ty musis vediet co ti presne je, aj manzelovi....a ty jej presne vysvetlis co vam je a ona vam na to naordinuje liecbu.....no ona je z Vrboveho pri Piestanoch....je velmi, velmi mila, uvidis...opalti sa za nou ist....inak je tu tema len o nej....tam kocky vela pisu.....do IP ti napisem co nam naordinovala, je toho viacej, dobre????

hope2011
7. apr 2011

@sijust ale ty mas stale nadej....vsak mas aspon nejake priznaky...ja nic....vsak to je poriadny rozdiel....uvidis, o chvilu nam tu napises ze si tehu a my sa budeme taaaaaaaaak moc tesit!!!!!!!!

alibabaa
7. apr 2011

@hope2011 ok velmi pekne ti dakujem srdiecko. a este raz drzte sa. ja uz bezim ... papa

hope2011
7. apr 2011

@jalanecek moja, dakujem ti veeeeeeeeeelmi pekne....veru aj mna dnes napadlo, ze uz nechcem ist dalej, alew to len na chvilu....hlavne manzel je zlaty a podporuje nas aj za obidvoch....a este som neplakala....nemam kedy...stale som v praci....ale pride to veru na mna...sa mi ulavi...a zajtra pojdeme na maly vylet, uz sme si to slubili, tak nacerpame novu energiu a podjeme dalej.....hned tento mesiac na dalsie IUI

hope2011
7. apr 2011

@fomarik no si velmi, velmi zlata...ako sa ma snazis povzbudzovat...ale vies sama aky je to pocit....vsak???? musim sa s tym vyrovnat a podjeme dalej...naozaj....ja som silna povaha a hlavne mam uzasneho manzela pri ssbe...obidvaja sa moc podporujeme a jeden druheho drzime nad vodou.....a vies co??? pred tymto IUI sa aj ja pobalim v praci...lebo tiez tam minimalne prve tri mesiace ani nepachnem...do toho stresu veru nie!!!!!

zuzanka7834
7. apr 2011

Jáj babulky, ja mam od rana zapnuteho konika a od rana Vas pomaly citam vzdy ked mam kusok casu popri robote, skoncila som kdesi na strane 296 a to som si myslela, ze stihnem aj riadne odpisat, no ale asi nie, o 3 minuty mam fajront 🙂 Nevadi, prikladam sem zatial co som nacmarala postupne popri citani a aspon som si spravila zoznam koho kazdeho oznacit, aby ste si nasli spravu o mojom IUI (ktoru teraz nestiham pisat, ja tapka). No nic, aspon som si usetrila robotu a vecer Vam napisem. Potom ten zoznamik uz len skopcim a doplnim koho som vynechala 😀 Darmo raz, clovek mieni a sef meni 😉

@kaaaty Katarinka mne mrcha po utrogestane prisla na druhy den vecer (v piatok som si este dala ranajsiu davku a v sobotu vecer bola mrcha).

@fomarik babulka je nadherna, skoda, ze ju nie je lepsie vidiet. Pojdete aj na 4D? 🙂 😵 A este nieco - Livia je krasne meno a velmi, strasne velmi sa hodi k Vasmu priezvisku 😉

@pici Ty uz buduci tyzden ides na odber? Jeminenku, to tak leti...Budem drzat velke palce! 😉 A si PN alebo az po vlozeni budes musiet ostat?

@andy175 je mi luto, ze to nevyslo ☹

@katy33
@hope2011
@alibabaa
@yasminne
@tinasc
@aby
@kavaapalma
@8558
@adikasala


@sammira po prvom iui mi kontrolny utz nerobili, po druhom ano, to sme videli dva este neprasknute foliky a teraz som poprosila dokyho, nech mi to skontroluje, povedal, ze je vsetko prasknute (predpokladam, ze to praskalo cca hodinu-dve pred IUI lebo som citila bolesti v podbrusku). Ale na sliznicu som sa nespytala 😕

@aluska1973 aj podla mna bolo este priskoro na testovanie, pregnyl moze byt neprijemny a skreslovat test... Teda mas dve moznosti, bud to bol Pregnyl alebo doslo k oplodneniu velmi rychlo a bola to uz fazulka 😉 Ak si taka nedockava skus testnut tak o dva tri dni, ak to bola fazulka, ciarocka zosilnie, ak pregnyl, zoslabne. Drzim palce,nech je to fazulka 😉

fomarik
7. apr 2011

@zuzanka7834 No teda, ty stíhaš aj peniažky zarábať aj koníkovať a ako pekne si robíš poznámočky..... 😉 Takže IUI je za vami a kto ti ho robil? Bolkalo ťa, či ani nie?
Inak Zuzanka, ked je tak ako hovoríš, že meno Lívia sa hodí k nášmu priezvisku bude Lívia a basta!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
7. apr 2011

@hope2011 čo sa týka tých príznakov. nemusíš cítiť žiadne príznaky. Ja som nemala žiadne. ale každá sme predsa iná. Možno práve ty ich vychytáš všetky....ale som prajná, čo? 😉

fomarik
7. apr 2011

@apolenka
@strelicia
@mirus11 kde ste??? 😔 Čo je s vami????

hope2011
7. apr 2011

@fomarik no to teda si🙂🙂🙂 vies, co nech mam a budem ich znasat so stastim a vzdy si pomyslim....vsak toto som tak chcela.....no mam robit test este o dva dni....ale myslim, ze je to zbytocne,....to mi kazali v centre...lebo sa ma pytatali, co citim...a ked som povedala ze nic...tak ze to mam este raz skusit.....ale mozno uz v sobotu bude MS a aspon nas to odstartuje na dalsie kolo🙂

pici
7. apr 2011

@zuzanka7834 vyzera to tak ze ano

fomarik
7. apr 2011

@hope2011 inak ja ked som testovala tak test Rapiclear mi neukázal nič, ani ducha atest inej značky Via test babytest mi čiaročky ukázal hned. Takže záleží aj od značky. A oba boli scitlivosťou 10 až neskor som testovala s 25.

fomarik
7. apr 2011

@zuzanka7834 ešte zabudla...áno, pôjdeme aj na 4D...pravdepodobne 6.mája...ked má Mirko narodeniny - to bude mať ako darček 😉

pici
7. apr 2011

@zuzanka7834 nie som Pn, ja som doma :D

pici
7. apr 2011

@hope2011 to mi je fakt luto. ja som plakala pri oboch IUI ked nevysli... ide sa dalej... raz sa dockame...

timona
7. apr 2011

ja som boa aprvykrat na IUI 1.4., ale nic vynimocne necitim..test som zatial nerobila...mam pocit ze sa to nepodarilo...podla mna mi kazali pichnut prgnyl skoro,ked mali folikuly 18mm, bolesti v podbrusku som zacala mat rano pred IUI a IUI bolo cca okolo 12....chodim do IScare Ba, nemate niekto skusenost, ked mi oznamia ze krv je nagat. mam sa znova objednat na konzultaciu alebo mi sami povedia kedy mam prist...?

tinasc
7. apr 2011

@hope2011 je mi ľúto, že ti to nevyšlo... ale hlavu hore a hor sa do ďalšieho boja... vyjde to uvidíš 🙂

tinasc
7. apr 2011

@dzuli08 teším sa, že je bábenko v poriadku, krásne rastiete, držte sa, nech je všetko naďalej v poriadku 🙂

jalanecek
7. apr 2011

@hope2011 no vidis mojko toto sa mi paci pekne sup na vyletik a tam nacerpas nove sili a nech je tej sili veeela mame jednaku diiagnozu a musi sa nam podarit otehotniet a nbeoj verim,ze sa to podari...a aj tebe to veelmi zelam vam vsetkym co sa nazite nech je tento rok ten naujspesnejsi..

hope2011
7. apr 2011

@fomarik no ja som testovala s mamatest....neviem, myslim, ze je dobry, ci nie?????

hope2011
7. apr 2011

@pici mas uplne pravdu...ja som este neplakala....proste este to na mna nedolahlo...asi az ked pride MS.....ale dufam, ze aj vtedy si poviem....ze ideme dalej...skusame....podari sa....aj tebe, aj mne, aj nam vsetkym, ktore tak tuzime....

hope2011
7. apr 2011

@tinasc dakujem za podporu, ste tu vsetky naozaj uzasne...moc, moc dakujem....ano, ideme do dalsieho boja....vsak ako inak???? kvoli nasemu babatku vsetko, prevsetko.....🙂 a ty ako sa drzis????

hope2011
7. apr 2011

@jalanecek tak to vies, ze my vsetky verime, ze sa to podari....a to co najskor....nase babatka nech uz sa na nas chystaju.....uz o chvilku budu v bruskach.....🙂 a ako sa mas???? som rada, ze s ockom je lepsie......🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre