IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
7. apr 2011

@katy33 No tak to vyzerá, že áno. Ďakujem a aj tebe prajem, aby si si čoskoro hladkala bruško. Nebojkaj, už si od toho len krôčik. Hlavne treba myslieť pozitívne myslieť, tak to tam hovorili, však? 😀 😀 Verím tomu filmu.

dzuli08
7. apr 2011

@jalanecek Oki moja, tak kávičkovať už budeme možno štyria. Ja, Ty, moje a tvoje bábo :DDD A užívaj duphaston, je to super liečik. A ako ďaleko bývajú tvoji rodičia? Koľko kilometrov? Hlavne ty na bábo tento mesiac nemysli. Povedz si, že tento mesiac to aj tak nevyjde a že sa spoliehaš až na druhé iui. Mne to pomohlo. Ja som sa spoliehala, že otehotniem jedine po ivf a stalo sa to počas čakania na schválenie žiadosti. Proste si tento mesiac užívaj :D :D

dzuli08
7. apr 2011

@tinasc Ďakujem moja, si zlaťunká. Aj tebe prajem, aby ten budúci mesiac bol fakt, ale naozaj fakt úspešný. Držím pršteky. 😀

tinasc
7. apr 2011

@hope2011 vieš čo, pravdu povediac ja som ani po jednom neúspešnom iui neslzila... ono to na mňa tak nedolieha, nakoľko jeden drobec mi už nervy ničí 😉 ale veľmi túžime po druhom, takže sa cítim ako taká pravá snažilka, ktorá do toho ide po prvýkrát 🙂

dzuli08
7. apr 2011

@fomarik Ten turecký sed má po mne. Mm sa zo mňa stále smeje, že ako tak môžem sedieť. A to škrabkanie po ucu má zase po manželovi. Veľmi sa teším na ten 20 týždeň, musí to byť skvelé, to ti verím.Človek na to nikdy nezabudne. Ja som až teraz pochopila o čom je zázrak života. Normálne neverím ako je možné, že taký človiečik vo mne rastie. Pointa toho filmu bola fajn, aj keď nie všetkému som verila. Myslieť na to, že mi do schránky budú chodiť šeky a oni budú sa mi zdá divné :DDD. Ani som ho nedpozorovala. Najviac ma zaujala tá časť o chorobách. Ako sa pozitívnym myslením vyliečiť z rakoviny. Moja teta to dokázala a je to fakt sila. Držkajte sa babulky.

adikasala
7. apr 2011

@hope2011 ahoj lutost ti asi nepomoze,viem ako sa citis....hlavne mysli pozitivne!!!este nic neni stratene!!!ide sa dalej na dalsiu iui!!! 😲 😲 😲

fomarik
7. apr 2011

@hope2011 Do bojaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hope2011
8. apr 2011

@tinasc hm, no moze to byt tym, ze ten maly drobcek ta podporuje ani nevie ako...ale my, co ich este nemame, to prezivame asi uplne inak...proste ja som bola na to pripravena...ale ked to pride, tak to jednoducho cloveku podlomi kolena a musi sa s tou situaciou nejako vyrovnat....tym ze vela pracujem, mam myslienky niekde inde...ale ked pride MS, tak to podla mna bude ten zlomovy den...porevem si a pojdeme dalej....

hope2011
8. apr 2011

@adikasala ano, ide sa dalej....ja viem....esteze je v tomto ta motivacia, ze dalsie IUI...ale po tom dalsom IUI uz v nasom pripade bude IVF a toho sa fakt bojim 😨

hope2011
8. apr 2011

@fomarik moja si velmi zlata...vsak vies, ze budem bojovat, vsak ano???? 🙂🙂🙂

jalanecek
8. apr 2011

@hope2011 mam sa fajne teskam sa uz domou sice to bude narocna cesta ale zvladnu to je to 7 hodin cesty a babetka nech uz mame v bruskach..

jalanecek
8. apr 2011

@dzuli08 mojko ved si aj budem uzivat budem doma po roku uvidim vsetkych a budem odychovta no to by bolo super keby jsme uz boli ctyria no uz sa na to teskam..

jalanecek
8. apr 2011

@dzuli08 amojko domou to mam 400 km a vlak chodieva 7 hodin atak zhruba tak ze sa teskam moooc domou nech uz som tam

hope2011
8. apr 2011

@jalanecek 7 hodin???? no m chodime za manzelovou starkou do Znojma a len autom tam tam mame 5 hodin....tiez je to riadne daleko...ale to ze ides domov, tak to stoji za to...to sa tak malo vidite, ze raz za rok???? to musi byt potom uzasna radost, ked sa po takej dlhej dobe uvidite....a kedy presne odchadzas????

fomarik
8. apr 2011

Aojte dievčatá. takže tlakový holter už máme odpojený, ruka ma bolí jak fras 😠 .. ale je to za nami. Tlak dobrý, mierne zvýšenie pri relácii Bez servítky...od internistky mám zakázané pozerať tento program 😀 . Inak je všetko v poriadku.

hope2011
8. apr 2011

@fomarik tak to som rada, ze je vsetko v poriadku...a co ta nieco na Bez servitky rozculilo? 🙂🙂🙂

alibabaa
8. apr 2011

mam otazku. ked mi robili iui v 11 dni podla vysledkov krvi a sona, mohla by som teoreticky mat ovulaciu aj trebars vcera?? dost ma vcera pichlo v boku ako keby vajecnik.. no keby to bolo uhniezdovanie, tak mozem aj krvacat nie? a to sa nestalo...
ked som si meravala rok bt tak som ju mala az tak koncom cyklu okolo 37... a ja som si zacala merat bt posledne 4 dni... neviem ci som urobila dobre.. lebo teraz som tak trosku namotana.. lebo teplota stupa a tak som zacala rozmyslat ci sa nemohli pomylit a urcit zly den????

sijust
8. apr 2011

@alibabaa teraz tomu trosku nerozumiem,kedy si bola na IUI?teraz by si mala mat koniec cyklu a prist m.nie?potom by si nemohla mat vcera ovulaciu...oprav ma,ak sa mylim...co sa tyka tej teploty ja mam od 8ho dna nonstop teplotu,cez den 37,7 a rano po prebudeni 37,2...a uz by som mala dostat m.tiez som tu niekde citala ze Utros zvysuje teplotu,ale ze len max o 1st.tak som z toho uplne dopletena...ja uz pockam do pondelka na krv a uvidime...skor si myslim ze nie ako ano,lebo tych milion priznakov, ktore mam su urcite primyslene 😀

alibabaa
8. apr 2011

@sijust no sorry za chaos. ale takto: ked som si meravala bt tak som mala teplotu okolo 37 tak ku koncu cyklu. tz asi 22-26 den ... no ked som bola v centre,tak 11 den som podla nich teda podla krvi a sona mala ovulku. mohlo sa stat ze by sa pomylili?
ale potom nechapem preco som mala taku teplotu az ku koncu cyklu ked ovulka zvysuje teplotu. ..
takze utros zvykne zvysovat teplotu? som si myslela.. tak uz aj toto vylucujem a kaslem na to.(ale da sa to nemysliet nato?) . v pondelok je ten den d a uvidime ci stastny alebo rutinny ako za poslednych 4,5 roka... ze bude negativny...

sijust
8. apr 2011

@alibabaa ale snad by sa nepomylili...a ked ta pobolievali vajecniky,mozno sa uhniezdovalo,tiez som sa docitala,ze teplota je prvy priznakom tehu,hlavne ked sa drzi okolo 37 v obdobi,ked mas dostat m.tak ty ides tiez v pondelok??moja,tak myslime na seba...nech je to tak,ako to ma byt...nerobila si si test?

fomarik
8. apr 2011

@alibabaa zlatko, ak ti robili aj sono pred IUI, tak museli jasne vidieť, že folíky boli na prasknutie.. to by musel byť poriadne slepý doktor 😉 Ja som tiež niekde čítala, že utroš može BT zvýšiť. Ak správne počítam, mala by si byť dnes cca 23 - 25 DC, nie? ešte pravdepodobné by bolo, že sa to mohlo podariť ešte pred tým kontrolným sonom, na ktorom ešte nemuselo byť vidieť nič 😉 . mna napr. začalo pichať v podbrušku až nejaké tri týždne po IUI a len na 27 den po IUI bolo na sone vidieť malú bodku 😉 . Zázraky sa dejú 😉

fomarik
8. apr 2011

@hope2011 vytočilo ma to, že tieto fifleny stále varia niekde v reštauráciách a samé nevedia ani zemiaky očistiť...tak načo sa tam trepú, ked nevedia variť...a zase mi asi stupol tlak 😖

hope2011
8. apr 2011

@fomarik mojko, tak sa nerozculuj....ja to tiez pozeram ked mam cas,ale nejako sa nad tym nezamyslam...ale mas pravdu....nevedia veru moc varit...ale napriklad niekedy ma prave zname osobnosti prekvapia, ako im to ide🙂

fomarik
8. apr 2011

@sijust píšeš, že máš milion priznakov 😵 . Ja som pri 1IUI tiež spozorovalo takmer hádam všetky, o ktorých sa píše v mudrych knihách. Potom som sa prestala pozorovať a teraz, ked som otehotnela, som mala depku z toho, že som nemala absolutne ani jeden tehotenský príznak.
V pondelok budem na teba myslieť, samozrejme aj na @alibaba. Dievčatá...... musíte tomu veriť 😉

fomarik
8. apr 2011

@hope2011 tak niektorí áno - česť výnimkám. Hlavne chlapi vedia podať dobré výkony... myslím tej kuchyni. Už aj Šehu som prestal pozerávať, lebo mi šla na nervy. Teraz radšej koníkujem...... čoraz viac žienok je tu, ktoré idu na IUI, alebo su po IUI a čakajú 14 dní na vysledok. Musím sa im venovať! 😉

alibabaa
8. apr 2011

@fomarik vdaka 🙂 teraz som 25 dc a 13 dni po iui... ja si nejako moc nepamatam ze by ma vajecniky zaboleli v tom obdobi... :( dufat dufam, ale snazim sa nenahovarat si... takze v pondelok sa mi to hodi ze na mna a na
@sijust budes mysliet 🙂

@sijust nerobila som si test preto som taka z toho vsetkeho zmatena. mozno keby som si ho urobila, hned by som vedela na com som a nemusela sa tu zapodievat "somarinami" - tym myslim tu bt...
to som prave aj ja citala ze ta zvysena teplota okolo 37 je priznakom, preto som sa dnes rano potesila, ked som na teplomeri zbadala 37,2... 🙂 ale oproti tebe je to asi malo.. bt ktoru mas pocas dna je uplne jedno. tu si musis merat hned po prebudeni v rovnakom case. inak to nema vyznam... vraj...

alibabaa
8. apr 2011

@fomarik jeej myslis na nas 🙂 no ja som pre istotu sehu ani nezacala pozerat ked som pocula kolko ma dielov...
a nerozculuj sa skodi to babatku...

hope2011
8. apr 2011

@fomarik ano, presne tak....tu je lepsie....sehu ja vobeeeec nepozeram...to ma nechytilo, ale moja svokra na tom fici o sto sest.....no ja by som ani cas nemala....vsak ale ked budem tehu, tak potom budem mat mozno casu a casu, tak konecne budem oddychovat a pozerat vsetky serialy🙂

sijust
8. apr 2011

@fomarik ved prave...podla mna su to klasicke priznaky PMS...to je cele a ja uz kupujem kocik 😀

sijust
8. apr 2011

@alibabaa ja som si tiez nerobila...uz pockam tie dva dni...viem,ze BT pocas dna nie je smerodajna,dnes rano 5ty den 37,2...to je jedno,asi to nema zmysel riesit,lebo by mi preplo,mam vsetky priznkaky,lebo ich chcem mat...skor to vyzera na klasicke bolenie podbruska a prs pred m.to je cele 😀 a ta teplota co znamena??asi nervy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre