IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
11. apr 2011

@kaaaty vyborny napad !!!!

katy33
11. apr 2011

@kaaaty 😀 😀 😝 ....ty maš tiež doma takeho srandistu 😀 ...a kolko, že budeš platit za laparku?

katy33
11. apr 2011

@alibabaa ...zlatinko, nadej stale je, tak držim palce a myslim na teba, hned nam daj vediet 😉

alibabaa
11. apr 2011

ste zlate kocky... 🙂 este hodinu ... a @sijust sa este tusim tiez neozvala.. ze?? tak drzim palceky !

katy33
11. apr 2011

Babulky moje, jjupiiiiiii...prave som si v schranke našla receptik na inj. 😀

alibabaa
11. apr 2011

@katy33 super takze: DO BOJA!!

katy33
11. apr 2011

@alibabaa 😀 😀 😀 ...presne tak, ešte ms nech pride a budem sa bodat jedna radost, vidiš to, ja mam pravidelne problem , že mi ms meška vždy, ked potrebujem, aby prišla načas, tak teraz by som ju chcela dvojnasobne a radšej, aby tebe neprišla.. 😉 😎

sijust
11. apr 2011

ahojte dievcata....ja som sa vratila z centra...test som si nerobila,vysledky este nemam,od vcera spinim,dnes je to uz silnejsie...doktor mi povedal,ze sliznica je krasna 10mm,ze by to mohlo byt tehu,ale ze pockame na krv...silno pochybujem,lebo to krvacanie sa mi nezda...brucho ma neboli(mna inak vzdy,ide ma roztrhnut)ale akosi to necitim....ze by to mohlo byt tehu....preco krvacam,ked berem Utrogestan?ja som myslela,ze M.nepride,kym sa utros uziva...aaa..sa zblaznim z tohoto uz 😖

alibabaa
11. apr 2011

@katy33 mile 🙂

katy33
11. apr 2011

@sijust ...mojenko, velmi vela žien krvaca ešte niekolko mesiacov, ako otehotnia...je to v čase , kedy by mala zvyčajne prist ms...a ak to nie je nejake velmi silne krvacanie, tak nadej tu stale je 😉 ...kedyže ti maju volat vysledok... 😕

strelicia
11. apr 2011

@fomarik
ahojte,

ja sem uz moc nechodim, iba ma tato stranka nutila zaoberat sa babatkom viac nez bolo nutne. 🙂 a prospieva mi to. vcera som prave ukoncila stimulaciu pred IVF, a zajtra ma caka odber vajicok. Mam asi 20 folikov o velkosti od 16-22 mm teda to je stav z pred 3 dnov, tak uvidime co bude dalej ale vraj reagujem vyborne 🙂 tak si drzme palce. Ja drzim palce vsetkym vam, velmi.
...jaj a sliznicu som mala v sobotu ze 11mm to je u mna mega, to som este asi nikdy nemala tak uvidime 🙂

kavaapalma
11. apr 2011

baby dufam,ze nemusim ist na prefuk vajecnikov ked chcem iui

sijust
11. apr 2011

@katy33 moja,keby si tak mala pravdu...nie je to nejake extra silne,ale nie je to ani vytok... 😒 az okolo 2hej 3tej...

tinasc
11. apr 2011

@kaaaty hahaha že zľavu... no však aj ja som skromná, nemusia to byť zrovna dvojičky, stačilo by jedno 😀 😀 😀

tinasc
11. apr 2011

@strelicia a ako sa cítiš? tak nech je krásna úroda a nech vajká aj všetky vydržia 🙂

jonnie
11. apr 2011

ahojte, ja som len tyzden po IUI, vcera som mala take tlaky, uz som myslela,ze sa ide pustit MS, ale ta ma prist ojojoooj, podla kalendara. Dnes mi uz nic nie je. Ale vraj by sa nemala pustit, pokial uzivam Utrogestan.

katy33
11. apr 2011

@strelicia No mojenko, som na teba pyšna, že 20 vajok 😕 😀 ...tak to ma byt, si našou hlavnou nosnicou, zatial vedieš 😀 😀 😝 ...zajtra , držim palčiska , aby dr.vybral kvalitne krasne vajka 😉

alibabaa
11. apr 2011

@sijust strasne drzim palceky 🙂 mna nekukali. len krv zobrali upiri ...

katy33
11. apr 2011

@jonnie ...možno sa fazulka uhniezdovala 😉 ..IUI.bude uspešne, uvidiš 😉 🙂

sijust
11. apr 2011

@alibabaa aj ja tebe moja 🙂 taka som bola sklamana,ked som zacala krvacat...uz s tym moc nepocitam 😒

alibabaa
11. apr 2011

@sijust zlatko, ty budes vediet kedy vysledky krvi???

ja ich mam negativne... 😖

hope2011
11. apr 2011

@alibabaa ahojky....takze krv vysla negativne.....som tu bola ako na ihlach, kym to napises.....kedy ti to dali vediet???? mrzi ma to, ja som si tym presla vo stvrtok...takze viem co prezivas.....ale sama vies, ze ideme dalej....do boja!!! ako si napisala.....takze budeme dalej bojovat, dobre?????

hope2011
11. apr 2011

@sijust ahojky, tak kedy budes vediet vysledky????, cakaaaaaaaaaaaaaam a drzim moc palceeeee🙂

jonnie
11. apr 2011

@katy33 kiezby si mala pravdu. Dnes mi je tak divne od brucha, ale to skor si myslim,ze nervy pracuju.
Poloviciak ani neuvazuje,zeby to nevyslo, az sa divim, ako moze byt tak presvedceny. O tyzden o takomto case budem asi vediet vysledky krvi. Inak mi nic nie je - len poloviciak stale rype,ci ma uz bolia prsia :D - lebo to jeho mama urcila,ze to je hlavny priznak :D

hope2011
11. apr 2011

@jonnie ahoj, tak ti moc drzim palceky aby ti to vyslo....my sme mali tiez zatial prve ale neuspesne IUI....ale vsetky tu verime, ze sa to kazdej z nas podari...ja som ziadne tlaky po IUI nemala....takze moze to byt vselikako....ja som celkom zo zaciatku dost zle reagovala na utrogestan....potom som si zvykla....mala som take zavrate a nebolo mi veru dobre....takze sa drzkaj🙂

hope2011
11. apr 2011

@strelicia ahoj, tak to mas teda velaaaaa a krasne vajkaaaa. moc drzim palce aby sa podarilo oplodnit co najviac a najlepsie...nech su z thoo nadherne a uspesne embrijka....ako si prezivala stimulaciu???? lebo ja mam PCO a bojim sa toho, ze ak by k tomu doslo, tak by sa mi mohli prestimulovat.....naozaj moc drzak palce a daj vediet ako to s tebou a s embrijkami pokracuje🙂🙂🙂

sijust
11. apr 2011

@alibabaa mojaaa,ani ja nic 😢 mrzi ma to velmi,aj za teba... 😢

sijust
11. apr 2011

@hope2011 ahoj moja,nic 😢

jonnie
11. apr 2011

@hope2011 tak mne tie 3x dobre po nom nebolo... neviem,či preto som nemala na druhy den strasne vysoky tlak, tiez zavraty a najma sa mi chce spat. ale to mozem vzdy :D

hope2011
11. apr 2011

@sijust to fakt???? ani ty nic????? ako je to mozne??? vsak si mala priznaky, BT, vsetko tomu nasvedcovalo, ja som tomu tak verila....ach jaj, ako sme v tom ostali teraz spolu....ale tak aj spolu budeme pokracovat....a hned to dalsie sa nam uz musi podarit!!!!! urcite si velmi smutna, presne viem, ako velmi.....mrzi ma to aj za teba, aj za alibabu!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre