IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
11. apr 2011

@pici no uz som si to precitala cele....takze nic moc ale hlavne mas to za sebou....uz iba vklad a budes tehulka 🙂 ...prajem ti to velmi...vlastne vsetkym tu 🙂

tinasc
11. apr 2011

@pici možno si len citlivejšia na bolesť, aj takí ľudia sú... takže je to normálne 🙂

pici
11. apr 2011

a viete co som povedala tej kocke este pod vplyvom narkozy? ze nech sa nehneva ze jej tykam ale ze po 10tich vodkach tykam kazdemu :D

apolenka6
11. apr 2011

@pici teším sa spolu s tebou ku krásnemu zberu 😉 🙂

pici
11. apr 2011

@kaaaty jasne ze najdolezitejsie je mat to za sebou :D

kaaaty
11. apr 2011

Baby ak stihnem do piatku vyriesit predoperacne...tak v pondelok budem v narkoze pre laparku a driling...zajtra idem volat vsade kde robia predoperacne...nechcela som cakat na dalsi mesiac bo by ma to zozieralo...no ale ci to teraz stihnem 😲

kaaaty
11. apr 2011

@pici tak si si tam asi aj vypila 😀 😀 😀 ...ty si musela mat ake sny v tej narkoze...

tinasc
11. apr 2011

@kaaaty no tak držím palce, nech sa ti podarí vybaviť predoperačné a budeš to mať za sebou 🙂

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 Tak už máš receptík?! jupííí a teraz ,len čakať na mrchu ...ked chceš môžem sa ja na tebe učiť ako sa to pichá 😕 😀 😀 ale nie 🤐
Ja som aj zabudla,že maminka bola u teba určeta ťa to potešilo,len keby tá choroba nebola,ale aspoň je ti už lepšie 😝 Dnes sme mali tovar a bolo textilu strááááášne veľa 🙄 ešte aj v noci budem asi spisovať 😠

apolenka6
11. apr 2011

@strelicia jééé zlatinko tak ty už si takto na tom?! 😉 😉 nooo teda tak si sa krásne nafúkla ked máš toľko vajíčok teším sa !! nech ti všetko dopadne ako má a ked budeš mať chuť tak daj vedieť ako pokračujete 😉 😉 😉

apolenka6
11. apr 2011

@adikasala kuriatko ako si dnes dopadla? vajká su už asi krásne 😕 kedy bude IUI ??? 😎

hope2011
11. apr 2011

@pici takze ten vyplach je ted anieco podobne, ano??? tak si to super zvladla...naozaj ta obdivujem......a posielam moooooooooc energie na to, aby embrijka boli zivotaschopne a kraaaaasne podla predstav.....oddychni si....ostavas aj PN?

apolenka6
11. apr 2011

@tinasc ty už ideš na IVF? trošku sa v tom strácam nebola som tu ...a malá dcérka poslúcha ??

tinasc
11. apr 2011

@apolenka6 hej idem... 😉 opica poslúcha ako kedy 😀

apolenka6
11. apr 2011

@tinasc no to je super ,že ideš na IVF a že malá poslúcha aspoň máš nejakú radosť aj ja by som aspoň jednu radosť brala ked iné nič 🙂

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 Ano, mojenko, zajtra už aj utekam do lekarne, idem o 11.00 k Petke 😉 ...inak ja som dnes bola v meste a šla som aj teba pozriet, no zbadala som pred vchodom mercedesa, tak som si pomyslela, že je tam určite šefina, tak som sa už pomaly na schodoch stočila 😎 😝 ...no tak to nezavidim, aj ja kolkkokrat v noci makam 😀 😎 ....dokonca recept poslali 1.triedou, aby to bolo čo najrychlejšie 😉

apolenka6
11. apr 2011

@fomarik Lucinka už som tu som rada že si si na mňa spomenula ♥ mala som také hluché obdobie aj mám ,ale už mi je oveľa lepšie 😉 teda ,ale ti to na týždňoch narastá 😨 ide to rýchlo ani sa nenazdáme a už budeš mať malú v náručí...jééé 😲 Brušinko máš nádherné 😵 meno sa mi tiež páči ved sme mali podobný vkus ...spomínaš ??

tinasc
11. apr 2011

@apolenka6 ja verím... aj na ňu sme dlho čakali a veľmi som sa trápila, takže viem, čo prežívate... každý pohľad na kočík či malé dieťa ma skoro rozplakal 😒

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 Kľudne si mohla nakuknúť ved si mohla pozrieť aspoň by si videla našu "zrúdu " 😀 😀 konečne pristúpila na brigádničku 😝 ved sa zbadala ,že 3 tam nestačíme a Kolegyňa bude dlho,dlho PN ! to by si videla tie kopy handier až padali na zem 😠 zajtra budeme obliekať monštrá (bábiky) myslím,že prídem za Peťkou v tej dobe ked tam budeš aj ty tak sa vidíme a skontrolujem obočko 😀

apolenka6
11. apr 2011

@tinasc Ja viem je to strašné ja som teraz pozorovala kočíky v poslednej dobe ☹ ☹ ☹ ked máš aspoň to jedno ako-tak ti je lepšie aj ked viem túžba je ta istá ako pri prvom ...neboj budeš mať aj druhééé ja sa snažím si vsugerovať ,že budem mať dieťatko 😀 😀 hádam sa to podarí no nie? ved už dlho čakám 4 roky aj ked viem,že niektoré páry čakajú aj dlhšie a ked to vzdajú tak sa to na koniec podarí

tinasc
11. apr 2011

@apolenka6 určite sa nám to podarí 🙂

pici
11. apr 2011

@kaaaty zlatko a driling mas naco?

pici
11. apr 2011

@hope2011 ano ja som doma. takze pn nepotrebujem.. :D dakujem.... je to moc mile

apolenka6
11. apr 2011

@tinasc ja teraz namám plány ..4 iui? fakt neviem IVF mi mm navrhol aj som zvažovala aj som od toho upustila neviem ak pôjdem tak až na jeseň to začneme riešiť . Jasné podarí sa nám 🙂

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 ...no ved prave to, zbadat ju tam, tak mam traumu 😀 To by bolo super, ak by sa ti podarilo dobehnut, rada ta zasa vystiskam, až ti pery zmodreju 😎 😀 No konečne budete mat ako-taku vypomoc, len pozor, aby tam nenasadila nejaku špionku 😕 😎 ....musim si ist zajtra dat nôžky obtrhat, ako som dnes dostala receptik, ma napadlo, že však znova začnem nohy vykladat a teraz ich mam take načechrane...by sa dr.o mna prilepil ako na suchy zips 😀 😀 😝 ...musim ist zhodit zimne doplnky 😎 ...no len ich pekne obleč, aby zasa nerobila rodeo 🙄

tinasc
11. apr 2011

@apolenka6 ja som už 4 iui mala nechce mi už doky robiť... takže iné nám nezostáva 😉

kaaaty
11. apr 2011

@pici ja mam pco a moje vajecniky su nicim obalene...a vajicka sa nemozu cez to dostat....preto ich budu nejako davat dokopy...no aby sa spamatali....tak to chapem ja

katy33
11. apr 2011

Inak, babule moje, neviete mi poradit, ved to schvalenie im tak dlho trvalo, že ja som aj zabudla, ako pichat merional-on sa ma pichat vždy v tu istu hodinu? 😕 ....ak ste pichali, prosim, napište, dakujem....

pici
11. apr 2011

@kaaaty budu ich prepichovat aby vajka isli pekne krasne von... ja sice nemam PCO ale driling mam za sebou :D

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 Určite dobehnem tak o 12hod. Ploštica to nebude máme si ju my nájsť ,len som zvedavá ktorá bude chcieť ísť na dohodu 4 hod. denne od pol 2 do pol 6 a + soboty ponuka jak hovädo čo?? 😀 😀 😀 no hádam sa niekto namotá kto potrebuje peniažky som zvedavá... len nech príde do soboty lebo by som ju mala mať volnú ..inak padala mi na budúcu sobotu,len sa to poposúvalo tak mám skôr radšej by som brala tú budúcu bola by som v kuse 4 dni doma tam sú sviatky tak pre to ...pekne sa to posunulo kolegyni 😠 čo už ja som bola doma 2 mesiace 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre