IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
11. apr 2011

@katy33 ja neviem.. ja som pichaal vsetko v rovnaky cas pre istotu :D

apolenka6
11. apr 2011

@tinasc keby som 2 IUI nemalá úspešne tak určite 3 iui by stačili ..tak neviem 🙄

tinasc
11. apr 2011

@apolenka6 uvidíš čo ti povie doktor, či sa to oplatí, alebo nie... ak mu ide o biznis tak možno odporučí, ak mu ide o teba tak ti možno navrhne ivf 😉

apolenka6
11. apr 2011

Inak babenky neviem pre čo slovo driling mi pripomína basketbal 😀

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 ...aj dala na dvere aspon oznam, že hlada prac. vypomoc? A ako sa citiš, ešte ta stale dačo obchadza, či už to prešlo?....a niekto komu korunka pomôže sa určite najde, aspon si myslim.....

jonnie
11. apr 2011

začal ma bolieť vaječník, dufam,že nie som prechladnuta

kaaaty
11. apr 2011

@katy33 ahoj ja som pichala merional a mal by sa pichat v rovnakom case....ja som mala 6inj ale nie vzdy sa podaril rovnaky cas...od kedy budes pichat?

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 Nie zatial sme nedali oznam kolegyňa má známu ktorej má dnes volať tak sa uvidí 😨
Ja sa cítim už dobre ,ale v tú sobotu ma večer začalo preháňať 5x za sebou a bolelo ma brucho 😀 😀 a začalo mi to až večer pred spaním potom som nasadila liečiky a do rána už bolo dobre neviem čo to bolo ?!? pila som ten deň viacej mlieka či pre to ved mi to nikdy mlieko nerobilo a ani neviem či to bolo od neho 😕 😕

apolenka6
11. apr 2011

@jonnie veru aj mňa pichá vaječník...hádam tam nerastie potvora ?!! 😠 cysta

jonnie
11. apr 2011

ja by som radsej inu potvorku 🙂 o tyzden uvidime na krvi...

apolenka6
11. apr 2011

@jonnie prajem ti takú potvorku!!! 😉 a to máš 1 IUI??

jonnie
11. apr 2011

@apolenka6 ano...lebo tych xxx pokusov - stale sa čosi udialo,prečo lekar neodporučal. A teraz som bola v šoku, mne sa zdalo,že skoro. V ten den som len planovala prist na sono, ale ked som sa objednavala,sestricka ma presunula ze radsej skor o dva dni...keby som prisla v ten den, tak mozno by zas odlozili o mesiac...takto aspon skusenost. Inak mi je hnusne - ale vraj je nejaky virus - a mozno z toho napatia.

katy33
11. apr 2011

@kaaaty ...dakujem , mojenko, za radu....začinam pichat hned od 1.DC...a ms očakavam tak o nejakych 10 dni 😉

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 ...ojojojjooooooooj, tak ta ponahanalo 😀 ...asi z toho mliečka, ja mliečko čistunke moc e-e, ale za to kakauko by som mohla furt 😀 😝 ...ja ešte sem-tam zakašlem, zafrkam, ale inak je to o 100% lepšie, vraj je teraz dost vela ludi chorych, nejaky virus, či čo? 😕 ...tak , aby ste už mali prac. silu...aj ste mali dnes prestavku?...a neboj, žiadna cysta tam nebude, to skôr niečo ine, ale cysta určite nie...

apolenka6
11. apr 2011

@jonnie tak vírusov je teraz dosť ...
Aj ja som mala xxx pokusov plánovaný pomer,meranie bazálnej teploty 3/4 roka 😝 potom som sa rozhodla ísť na IUI tri ma za sebou prvé-neúspešné,druhé-úspešne ale len veľmi na krátko a tretie neúspešné ☹ asi tak teraz neviem čo dalej či ešte skúšať IUI no čas hádam ukáže teraz mám pauzu

oknosmas
11. apr 2011

@pici kedy by si mala absolvovat transfer?

jonnie
11. apr 2011

@apolenka6 ja tiez neviem,co bude dalej...vzhladom aj na vek a financie...a moja kamoska to skomentovala, ze tak skusis 10 x IUI :D ked nebudes mat naraz na IVF... som z nej mala dost.
Nechcem ani uvazovat o negativnom stave - ale kedze mna komplikacie miluju cely zivot...neviem.
Ani neviem, ako sa mam k tomu postavit, či neutralne, pozitivne (aby som potom nerevala ako tur) alebo negativne a cakat to najhorsie... Ale bude zivotna skusenost

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 veru prestávku sme nemali 😠 len sme sa najedli ešteže nám nosia obedy 😝 no nevadí my si to následne vynahradíme 😀 Ja tiež mlieko samé nepijem ,ale mi v ten deň strašne sa žiadalo 😕 kakavko som veru už dávno nemala ??hm hádam si aj spravím niekedy ,len sa bojím efektu 😀 😀 mám už rešpekt pred mliekom no ,ale mala by som skúsiť ešte či to bolo predsa len od neho ,,možno ani nie aj som študovala či nemám alergiu na mlieko ..niečo by sa aj zhodovalo ale málo .
To je pravda vírusy sú vo vzduchu aj kolegyňa prišla do práce riadne chorá ,len sa jej zdaleka vyhýbam 😖 dnes sa mi to darilo,len čo zajtra? hádam sa vylieči skoro nechcela by som mať sviatky v posteli..heš myšlienka!! ani som si na ňu nepomyslela,lebo já čo si zmyslím negatívne tak to mám .. 😠

pici
11. apr 2011

@oknosmas myslim ze este tento tyzden... uvidime podla embryjok zajtra

apolenka6
11. apr 2011

@jonnie Ja to vždy riešim ako mám myslieť či veriť či nie aby som nebola sklamaná ...a aj tak vždy revem ako tur 😀 ☹ Vieš fakt neviem ,ale strašne málo komu sa podarí IUI na jeden krát no možno tebe sa to podarí!! a poznám pár príkladov 🙂 🙂 fakt ti to prajem!!! každek ktorá je tu

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 Jaaajha, no veru, radšej sa vyhybaj obrovskym oblukom, len či sa ona z toho dostane, ked to aspon dva dni nevyleži 😕 ...my mame tiež teraz novu kočku na vypomoc, v sobotu bola 1x v robote, ja som bola doma, a hned mala chuda krst ohnom, kvantum ludi, nemali si kde sadat, museli sa točit medzi dvermi, mm prišiel zničeny...konečne sa to pomalinky rozbieha...
...to by bolo, keby nemal kto u vas robit-pre chorobu, šefova by si haro vyšklbala 😀 😀 😝

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 ved to!! nech by sme zostali viaceré choré 😠 ked ta drapne horúčka tak nie je na výber ...aj by chúda bola doma ,ale je nás málo 😒
To je super,že sa vam darí určite máte výbornúúú pizzu a sa tam dobre cítia tak pre to!! 😉 no kočka bola hodená do vody 😀 plávať teda vie ked to zmákla ....len aby ste ešte nerozširovali priestory ked nemáte dosť miesta v

katy33
11. apr 2011

@apolenka6 Nasad pre istotu nejake vitaminky - ovocičko, zeleninku - ja sa sice priliš s nimi nekamaratim, ale ked musim 🙄 😝 ...božinku, mojenko, aj ty si to všimaš, však ja ked som šla cez mesto, som videla same tehulky, same deturence, same kočiky....až mi to pripada, že je normalne ,,baby boom, al.čo....al. to za to, že tak byy som chcela i ja mimi, že to teraz všade vnimam 😕 ...už som samu seba nachytala, že utekam cez mesto s klapkami na očiach, aby som toho až tak vela nevidela...
A to som ešte chcela, včera sa u nas bola pytat o pracu baba-lebo mame i my oznam na dverach 😉 ...a to je baba, kt. ma teraz 18-19 rokov a bola tehotna, bruško schovavala, aby nik nevedel,a ked dietatko odrodila, nechala ho hned v nemocnici...tak si predstav, že ked som ju včera videla, som ju skoro zakusla 😠 😠 ...ja viem, že nemôžem sudit inych, ale toto je moc na mna....

apolenka6
11. apr 2011

@katy33 Aj ja to tak vnímam samé tehotné sa mi zdá ,že ich je stále viacej miamičky ktoré porodili cez zimu teraz povykúkali a aj detičky maličké sú všade,,neboj aj ja to tak cítim no budem to vedieť porovnať až vtedy ak budem tehu či aj potom budem tak vnímať toto všetko 😨
No to by som aj ja kusala takú "maminu" 😠 vrrr!!toto bude vždy na svete nesprevodlivosť 😒

hope2011
11. apr 2011

@pici aha, tak to som nevedela, ze si domka...takze vyborne obdobie na to, aby si co najviac oddychovala a tesila sa na babatko....ja uz pri dalsom IUI pojdem na PN aspon na tri dni, lebo toto posledne som uz poobede isla do roboty a nebolo to veru boh vie co....taka som bola o nicom..takze budem tiez lenosit doma.....tak cakam na vsetky infosky od teba.....pa🙂

pici
11. apr 2011

@hope2011 ano je to super ze som doma. ved ja som mala 3 kontroly tento tyzden, jeden den u internistky kvoli predoperacnym a jeden den u mojho dokyho... kto by mi to v praci tolerovaL , asi nikto... takze ja som rada ze je to takto

hope2011
11. apr 2011

@pici a si akoze nezamestnana??? no ja som musela ist v praci s pravdou von...pretoze mam taku pracu, ze musim byt presne na urcitu hodinu v robote a ked tam nie som, tak pohroma. tak som isla za vedenim a som povedala o co ide...a na moje prekvapenie.....velka podpora....aspon zatial...to bolo pri prvom IUI.....a moj nadrianeny je chlap, takze to bolo teda poriadne tazke vobec mu nieco povedat z takejto problematiky, ale podporil ma, povedal ze babo je najdolezitejsie....ked pride nejaky stres, este sam mi povie, ze nech to necham tak, ze mi to nestoji za to, ze mam byt kludna, no proste je zlaty🙂 tak uvidime ako to bude teraz pri druhom kole...ale na PN urcite pojdem......🙂 a ozaj, uz ti je lepsie????? dufam, ze ano...ja uz idem off, som unavena po celom dni....drzkaj sa, pa

pici
11. apr 2011

@hope2011 ano ja som teraz doma. v praci to vedeli lebo som bola uz raz v nemocnici a pred druhou laparkou som isla dat vypoved a cuduj sa svete z organizacnych dovodov som ju dostala tak som od novembra doma... stale nieco robim, takze sa nemam cas ani nudit... idem si aj ja lahnut, aj ked teda vkuse lezim ale idem do perin.. papapcko

adikasala
11. apr 2011

ahojte moje spriaznene dusicky takze mame krasny 1 folikul.a par dasich malich este, ale doktor mi povedal ze to dobre ze bude mat ten jeden dost sil na oplodnenie takze zobral vsetku kvalitu,neni podstatna kvantita ale kvalita,podla neho to bude uspesne!!!bol taky zlaty ten najlepsi doki z centra mala som konecne na neho stastie,tak dufam ze mi prinesie uspech. a potom vsetci tu tocia o pozitivnom mysleni....co tu vsetci citali knihu tajomstvo ci co?.... 😀 😀 😀 iui bude v piatok tak vas prosim myslite na mna...vsetkyyyy 😀 😀 😀 😀 v piatok som sa tam v centre zoznamila z jednou kockou simpatackou co sa snazi aj ona bola na 1 iui v piatok,hned sa mi tu v dalekej itali zije lahsie ked mam jednu spriaznenu dusicku aj tu.a teraz si vas idem docitat ste poisali 7 stran od vcera vecera co uz toje spisovatelky budu z nas????? 😀 😀 😀 ale najprv maminy!!!! 😲

apolenka6
11. apr 2011

@adikasala Presne tak nie kvantita ale kvalita ! ja som mala 3 vajka a nič ..presne treba myslieť pozitívne 😉 ja som zatial nič nevidela ani nečítala ,ale niečo na tom bude 😀 Budem na teba v piatok myslieť ! nech sa to už podarí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre