IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
11. apr 2011

@adikasala samozrejme že na teba budem myslieť 🙂 len mi to už akosi uniká, že kto a kedy sa na čo chystá 😉 😉

kaaaty
12. apr 2011

dobre ranko...zajtra krvicka na predoperacne...vo štvrtok ostatne vysetrenia a v pondelok bude laparka....aj som myslela ze to predoperacne nestihnem a bude sa to posuvat...ale stiham tak sa tesim 😀

tinasc
12. apr 2011

@kaaaty dobré ránko aj tebe 🙂 tak to je super, že to stíhaš, budeš to mať aspoň skoro za sebou 🙂 😉

adikasala
12. apr 2011

dakujem magdi.ste tu vsetky take zlate....budem potrebovat podporu,pevne verim v uspesnu iui!!!!citala som ze mozno by si isla aj na 4 iui....viem ako sa asi citis.ale ja by som na tvojom mieste este pokusila osud.ono sa to niekedy podari az na ten dalsi pokus po 3 neuspesnych!!!!skus tak pred letom mozno v juni a ked nic v septemri horsa na ivf.a kup si prosim ta tu knizku stoji za to!!! uvidis ze zmenis trosku myslenie,to ta dostane z depky von urcite!!! 😀 😀 😀

adikasala
12. apr 2011

@tinasc dakujem budem potrebovat podporu...kedze je to moja posledna iui, v ktoru velmi verim ze bude uspesna,nejako to citim ze to bude uz.... 😲 😲 😲

adikasala
12. apr 2011

@kaaaty ahoj super ze stihas este laparku , tak v maji sa mozes pustit do dalsieho boja!!!

adikasala
12. apr 2011

@zuzanka7834 ako si mi pekne napisala nase posledne iui a potom uz len 9 fantastickych mesiacikov cakania!!!ide sa na to v piatok,ja som to vedela ze to bude v piatok som to citila..... 😀 😀 😀aspon si oddychnem na vykend juj som spokojna vyrovnana ze je svsetko ako ma byt.....april to istiiiiiiii ty ako sa citis?? uz mas skoro tyzden za sebou uz by mohla byt babika na mieste cinu?????nie???verim ze sa nam to podari!!!

adikasala
12. apr 2011

@katy33 ahojky srandistka tak sa tesim ze receptik uz mas v rukach,a teraz posur tu pani dolu nech sa poponahla prist cim skor na navstevu 😀 😀 😀 aby sa mohol zacat naozajstny boj!!! lebo rok 2011 ubieha co nevidiet!!!! a mi chceme byt vsetky tehule v tomto roku nie???? 😲 😲 😲 😲

katy33
12. apr 2011

@adikasala No mojenko, takže mame krasny folikul-paradička, len sa pekne s nim rozpravaj, aby vedel, že chceš, aby zostal minimalne dalšich 9 mesiacov vo forme fazulky 😉 ..v piatok budeme na teba mysliet, budeme s tebou 😉
Prave sa chystam - idem do lekarne dat receptik, nech sa mi inj.už objednaju, zajtra by mali byt , tak sa budem na ne pozerat každy den a hypnotizovat tetu mrchu 😀 😀 😝

zuzancek22
12. apr 2011

krásne ránko prajem, dnes som bola u svojho dokiho na krv, zajtre by mali byť výsledky tak uvidím čo robia moje hormóny. 🙂

hope2011
12. apr 2011

@pici ahojky, tak dufam, ze ti je dnes uz lepsie....kedy budete vediet ako dopadli vase embrijka???? juuj, taka som zvedava🙂 to bude krasne ked to uz budete vediet🙂

pici
12. apr 2011

@hope2011 dneska sa citim uplne super oproti vcerajsku, som myslela ze idem do nemocnice ako mi bolo na hovno... po 11 mam volat tak potom dam vediet lebo idem este k svojmu dokymu :D

hope2011
12. apr 2011

@adikasala ahojky, tak to je super ze je jeden krasny folikul...budem na teba veeeeeeeelmi, moooooc mysliet, aby ti to dobre dopadlo...uvidis...bude to uspesne a budes uz o nedlho krasna tehulka.....tak este daj vediet, ako sa mas???? a v piatok tu budeme vsetky na teba mysliet🙂

hope2011
12. apr 2011

@pici takze po 11 to uz budes vediet????? som rada, ze sa mas lepsie....inak ja som vcera skocnila MS a vecer mi bolo tak zle...ja neviem, ci som nejaka citliva na tie hormony, ci co??? tak som zvedava a budem cakat co napises...drzkaj sa🙂

pici
12. apr 2011

@hope2011je to mozne lebo aj ja som vplyvom hormonov totalne citliva :D jasne ze dam vediet :D

hope2011
12. apr 2011

@kaaaty tak to je super, ze to vyjde teraz a bude paparka...aj ked lutujem vsetky kocky, co tym musia prejst, ja by som sa bala...hlavne mam strach z narkozy, ale vydrzala by som samozrejme vsetko...takze ti moc drzkam palce,.....a hlavne si predstav, ze ti to tak pomoze, ze uz o chvilu budes tehuuuuu🙂

hope2011
12. apr 2011

@katy33 ahojky, takze konecne budu injekcie???? to som naozaj velmi rada...konecne veru.....a kedy by si teda mala zacat pichat, az po MS?

walta
12. apr 2011

@dzuli08 ahoj, cozeeeeeeeeeeeeee? no to je strasne nieco... clovek nema stastie ostat prirodzene tehotny a este mu zoberu aj poslednu nadej, ze ti nieco preplati poistovna. Ved to su drahe zakroky, a ked ti nepomozu poistovne, tak chudobnejsi ludia, co chcu vychovavat svoje dieta, tak su odpisani a budu len a len nestastni. To je sila... naco potom platime odvody do zdravotnej poistovne, na co????? ja si dokonca platim aj dobrovolne pripoistenie... na co mi to bude, ked to zrusia??? si mi nahnala strach, vazne....

alibabaa
12. apr 2011

@hope2011 je mozne ze iui ti urobia, len krv sa cez take dni neberie... ano snazim sa to brat tak ako to je. zivot ide dalej a mame pred sebou ciel. a so zakopnutiami sa musi ratat..

fomarik
12. apr 2011

@apolenka6 áno, ten driling je skoro ako dribling. A ja že na čo sa mi to podobá. MOjenko, ved akoby som zabudla na teba? Hm? Len som nechcela otravovať, ak si chcela mať pauzu a vypnuť trošku. Veru, týždne utekajú...ale mne sa to predsa len vlečie den po dni. Takže zlatko zvažuješ ešte 4IUI?

tinasc
12. apr 2011

@adikasala držím palce, aby bolo iui úspešné 🙂

zuzanka7834
12. apr 2011

@adikasala juj zlatinko, ja tak verim, ze nasa bublinka je uz na mieste cinu... Ma este aj moj mm prekvapuje, kazdy den mi zase odstavuje dzusiky vzdy do dvoch poharov, ze ked sme teraz dvaja, tak sa o nas musi starat 😉 Len sa bojim ak to nevyjde, ze to bude este tazsie... To cakanie je hrozne, ked si predstavim, ze moje kamosky uz maju v priemere dvojrocne deti a velakrat nie len jedno a nam takto ubieha mesiac za mesiacom... Uz by som velmi chcela byt maminou a je mi jasne, ze my vsetky co sme tu... Ved ked som zacala chodit na konika niekedy v juli tak som si vybrala tak 2-3 temy kde sa baby zacali snazit a tie vsetky uz teraz rodia... kym my sa tu vytesujeme iba ked nam narastu foliky... Juj, ale dockame sa, urcite! April to isti, inak to nebude 😀 😀 😀

@pici no ako? Cakam netrpezlivo 😉

tinasc
12. apr 2011

@zuzanka7834 moje kamarátky majú niektoré už 10 ročné deti, niektoré aj 12 😖

pici
12. apr 2011

ahojte, tak tu je vysledok, 8 sme nechali prirodzene oplodnit, z nich je 7 embryi na predlzenu kultivaciu a 8 sme nechali napichnut a z tych je 8 embryii a tie su zmrazene

tinasc
12. apr 2011

@pici no tak to je paráda, gratulujem 🙂 a zajtra budeš vedieť koľko prežilo z tých nezmrazených?

zuzanka7834
12. apr 2011

@pici 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 To je krasny vysledok 🙂 Som na Teba hrda 🙂 Teraz bude aky postup? Kolko dni budete cakat kym narastu?

pici
12. apr 2011

@tinasc to uz myslim ze nemam volat.. alebo neviem... ale ze den pred transferom mi zavolaju co sa deje a v sobotu by mal byt transfer

pici
12. apr 2011

@zuzanka7834 mal by byt trasfer v sobotu, uvidime kolko ostane

tinasc
12. apr 2011

@pici a nedali ste si ten asistovaný zonálny hatching?

zuzanka7834
12. apr 2011

@tinasc aj ja mam aj take kamosky, ale tie su vacsinou starsie. To som pisala o mojich rovesnickach... A to su este baby, co zacali rodit az po VS, neratam niektore spoluziacky co im deti chodia do skoly... Ach jaj... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre