IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
13. apr 2011

volala som, zatial sa im dari :D

alibabaa
13. apr 2011

@hope2011 to tekute aloe mi kupuje mama cez nejaku kolegynu. 1L flasku.. ale uz si nepamatam co stala, mozem zistit.. a MS este stale nic... 😠 ale teraz moze meskat opica.. vobec mi to nebude vadit... a keby meskala viac, tak sa mozno strafim aj do datumov po velkej noci a nemusela by som vynechavat tento mesiac 😎 tak ju ani nevyvolavam 🙂

alibabaa
13. apr 2011

@pici jupi jupi

katy33
13. apr 2011

@pici Paradička, mojenko, silne deturienčatka...sme na ne pyšne a hrde a aj na teba, maminku, ake krasne vajka si dala 😉 ....ešte vam aj vystanu, uvidiš 😉

pici
13. apr 2011

ja dufam a pevne verim ze vydrzia :D

zuzanka7834
13. apr 2011

@jonnie ja som dnes tyzden po IUI, tak budeme cakat spolu 🙂 Kedy ides na krvicku? Ja buducu stredu, 20.4.. Pocity ako na mrsku su dobre znamenie, tak sa neboj 🙂 Ja som mala tiez take pocity ked som bola kratucko tehu po poslednej iui, prisli zhruba po dvoch tyzdnoch po iui. Ale kazda sme ina, u Teba to nastalo skorej 😵

@katy33 kurnik 😠 To Ta preco tak oklamali? Ale teraz uz kaslat na to, dolezite je, ze uz mas Los receptos v ruke a mozes zacat pichat hned ako sa mrske uraci 🙂 Lebo, a to Ti slubujem, okrem poplatku za IUI, vydavkov na utros a kde tu nejaku tu kyselinu listovu, to budu Tvoje posledne vydavky na ceste k fazulke 🙂

@pici dnes si nevolala do CARu, ako sa dari spendlickom? 😉

@timona 11den po IUI je velmi skoro na testovanie, ja som vtedy testovala na 13-ty den, test negativny a na druhy den mi krv potvrdila tehu. Nezufaj a neminaj zbytocne peniaze na testy. Potom si jeden ocikas ked to budes mat potvrdene, aby si si mohla odlozit svoje // 😉

@sijust idete hned na IVF? Uz ste mali konzultaciu?

pici
13. apr 2011

@zuzanka7834 volala, baby ma nahovorili... ze sa im dobre dari, zatial su vsetky

tinasc
13. apr 2011

@katy33 ďakujem za podporu... určite do poslednej chvíle budem veriť, že to vyjde 🙂

tinasc
13. apr 2011

@pici tak to je úplne super 🙂

pici
13. apr 2011

@tinasc 🙂 🙂

tinasc
13. apr 2011

@pici no však je to super, bodaj by vydržali tak ako sú... taký úspech by som aj ja chcela 🙂 😉 😉 😉

pici
13. apr 2011

@tinasc pomalicky sa k nemu dopracujes.. pozitivne sa nalad a bude to

tinasc
13. apr 2011

@pici jasne, že áno, ja tomu verím 🙂

zuzancek22
13. apr 2011

@pici tak to je uplne super, teším sa s tebou. 🙂 😉 😉

pici
13. apr 2011

@zuzancek22
@tinasc dakujeeeeeeeeeeeeem

kaaaty
13. apr 2011

@pici super...bude to úspešné...nejako to cítim... 🙂

pici
13. apr 2011

@kaaaty aj ja to citim som pozitivne naladena ze to vide tentokrat

kaaaty
13. apr 2011

Baby neviete mi povedat ako dlho budem v narkoze pri laparke a drillingu vajecnikov?

pici
13. apr 2011

@kaaaty zlatko 25 Min plus minus

sijust
13. apr 2011

@zuzanka7834 nie hned...este som do Helika ani nevolala,ale na IUI urcite nejdeme...chcem raz vyskusat to IVF,asi to nie je med lízať,ale je tam urcite vacsia sanca...a nech je to akokolvek bolestive,nebude to boliet viac ako bolest po kazdom nevydarenom IUI...a v nasom pripade by to tak bolo 😢

zuzanka7834
13. apr 2011

@tinasc Tinka a kedy planujete to IVF, este si nezacala so stimulkou, ze nie? Ja uz fakt stracam prehlad... 😅 Na kolke iui sa podarila dcerka?

@adikasala micinka pekne nam to vychadza naraz, pravdu mas 🙂 Takze ratam s tym, ze nase deturence skamaratime, lebo bude medzi nimi tyzdnovy rozdiel 😀 Juj ale ked ma zabijes, nespomeniem si ako sa to ma pit 😕 Ja som minuly mesiac na to kaslala a pekne som na to zabudla, hlava derava, akurat do ovulky som pila alchemilku, tu som pila aj tento cyklus. A teraz po iui pijem grepovy, ale uz si ma nacisto poplietla, ked si sa spytala na ten ananas... Fiha, chrobak v hlave, ci sa ten grep nemal pit 5 dni pred ovu a ananas teraz 5 dni po... Urcite to tak ma byt a ja si rozhadzujem cyklus 😠 😠 😠 Ja len verim (tentokrat) ze to nema az taky vplyv... kurniiikk

@pici jej, uz som si precitala, ze si volala a ze sa im dari, fafrnkom malickym 😉 Len kym som dopisala aspon to com som pisala, bola som o dve strany pozadu 😀 Pici som sa Ta chcela opytat, ci si velmi pribrala, lebo co poznam baby po stimulke na IVF tak ich riadne nafuklo, alebo sa zavodnili alebo z coho to je... Hoci, neviem, ci nie su rozdiely v dlhom a kratkom protokole, Ty si bola na kratkom, ze?

@alibabaa odstav si citron na oddialenie mrchy, to sme robili na strednej ak nam to vychadzalo na skolsky vylet 😉

zuzanka7834
13. apr 2011

@sijust aj ja som sa teraz rozpravala s Galom, ze co dalej, ak by to nevyslo... povedal, ze pri IVF je az 50percentna sanca, teda to je uz co povedat... Ja neviem, radsej nechcem rozmyslat nad tym, ze by sa nam toto iui nepodarilo 😕 Som povedala, ze to skusim s optimizmom, tak dufam, ze nepadnem na pusu 😔

pici
13. apr 2011

@zuzanka7834 nie moja, ja som bola na dlhom, nafuklo sa mi brucho ale nic enormne a pribrala som asi dve kila

sijust
13. apr 2011

@hope2011 moja,uz nejdeme...my sme sa tak dohodli s dr.este pre IUI,ze vyskusame,tato metoda je vhodna pri mierne zhorsenom spg...mame sice znizenu pohyblivost,ale to by nebol az taky problem...skor ta morfologia...asi by to bol skor zazrak...dr. nam povedala,ze ivf je viac na istotu v nasom pripade...a vy idete hned na dalsi pokus ci ako?uz si dostala m?

sijust
13. apr 2011

@hope2011 nam najskor povedala ze ani na IUI to nevychadza,potom sa to zlepsilo,skusme,tak sme skusili a vsetci vieme ako to dopadlo... a uz to mame aj v papieroch po 1.neusp.IUI rovno IVF...

sijust
13. apr 2011

@alibabaa mojecka,myslis ten aloe vera gel?v takej oranzovej flaske s uskom a hnedym vrchnakom?moja mamca mi to tiez kupuje od jednej kolegyne,z firmy Forever...ak je to ono,tak to je vyborne!!! 🙂

katy33
13. apr 2011

No babulky, tak už mam môj merinalik, som si niesla plnu igelitku 😀 , ked tam na mna vybalila tolkko krabičiek, skoro to tam so mnou švihlo a ešte, ked som si pytala inj.+ striekačky, dalšie dve kôpky 😀 ...platila som 85,- a ako bonus mi hodila ešte do igelitky velky gel Avene, tak aspo niečo pozitivne, asi jej ma bolo luto...tak to by mohlo vždy, by som si niesla nejaku tu pozornost 😀 😎

sijust
13. apr 2011

@jonnie moja,hlavu hore,mozno to znie ako klišé ale treba mysliet pozitivne...niekedy sa aj nemozne stane... 🙂

sijust
13. apr 2011

@zuzanka7834 moja a to mas 1IUI?neboj nic,bude to dobre,musi...nech to tu uz konecne niekomu vyjde...aby si nam trosku skore zlepsila 🙂 odpocivaj,mysli pozitivne a vsetko bude dobre,uvidis 😉

hope2011
13. apr 2011

@alibabaa tak skus mi zistit tu cenu aloe...a este mi napis akym sposobom teda detoxikujes🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre