IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
13. apr 2011

@sijust tak to je zaujimave...lebo my mame tiez velmi zlu morfo...ale iba tvar...no iba...to je asi nas hlavny problem...ale doporucili nam dve IUI...ale dr vedia co robit...takze kedy idete do IVF? mate uz schvalenu ziadost???? alebo kedy myslis ze pojdete na IVF?

fomarik
13. apr 2011

@katy33 mojenko takže merionalik už máš konečne domka. No, pekne že si pbdržala aj pozornosť podniku, ved bodaj by nie... za 85 ojro! juj, určite si už aj teraz veľmi šťastná, však? Veci sa konečne posuvaju vpred!!!!!!!!

fomarik
13. apr 2011

@kaaaty zlatko, mne tu laparku a driling urobili za 45 min.. tolko trval samotný zákrok a zobudili ma hned na sale. Potom som tam ešte polhodinku ležala a previezli ma na izbu. Mne to robili na Sliači. A čo ti povedal včera tvoj doky?

fomarik
13. apr 2011

@pici super, že sa všetky babuliatka tak pekne držia!!!! držím im palce aby ich počet bol stále taký ako dnes. Aby bolo veľa surodencov!!!!!!

hope2011
13. apr 2011

@katy33 tak to je krasne od lekarnicky, ze ti dala aloe ako darcek...tak uz len ms a mozes zacat, jupiiii🙂

katy33
13. apr 2011

@fomarik Zlatinko, štastna som jak blcha...tralalalala...nevieš si, zlatičko moje, predstavit, ako sa tešim....už nech je tu ms a začneme bodat kade-tade 😀 😀 😀 ...už ma aj prska bolia, tak asi to bude pms 😀 ...neviem, lebo pms nemavam 😕

katy33
13. apr 2011

@hope2011 ...noooo aj ja si myslim, ale oni si ma tam velmi dobre pamätaju, ved tam chodim ako na chleba 😀 ...ale aj tak su tie injekcie akesi velkeeeee....ked sa budem pichat, budem musiet oči zavriet 😀 😀 😎

sijust
13. apr 2011

@hope2011 zlatko,100%patologiu asi nemate...ani jedna nasa "tanecnica"nema normalny tvar...este som do heliku nevolala...uvidime ako to bude dalej...ty ides hned na dalsi pokus?

tinasc
13. apr 2011

@zuzanka7834 začínam pichať 27.4. som na dlhom protokole... takže bude sranda 🙂 😀 no a naša cica sa podarila myslím, že na piate iui...

tinasc
13. apr 2011

@katy33 no nenormálne sa ty vytešuješ na tie injekcie... ale to je dobre, pohnete sa dopredu a dúfam, že z toho aj niečo bude, keď už si musela tak dlho čakať a ešte také peniaze vyvaliť 🙂 🙂 takže hor sa do toho 😉

tinasc
13. apr 2011

@sijust a ako to budete riešiť? pôjdete do toho s darcovskými spermiami?

hope2011
13. apr 2011

@katy33 moje chuda....tak tie ihlicky su velke??? ach, jaaaj, uz len ta predstava...ale vydrzimeeee, bude bolkat, ale zavries oci, manzel pichne a bude to.....ja nechapem preco nevymyslia nieco co je v tabletkach, alebo nejak menej bolestive...ach, jaaaj.....

hope2011
13. apr 2011

@sijust no to mame....nasa morfologia je presne taka ista..ani u nas ani jedna spg nema normalny tvar...to nam povedali...teda, nie v tomto centre, ale v heliose predtym, ked sme boli...tak nam to takto vysvetlil...takze viac sme sa o to co je myslene morfologiou nezaujimali, ale aj tak, je to stale to iste....tak vidis...ine centrum, iny pristup....

strelicia
13. apr 2011

@tinasc
@katy33
@hope2011
@zuzancek22
@zuzanka7834
@apolenka6
@fomarik

tak cele to bolo uplne v pohodicke. Do odberu som bola uplne ok, iba dost nafuknute brucho z tolkych vajok. Cele to trvalo chvilu. Hned asi o pol hodku po tom som sa zacala preberat a na obed uz ma aj pustili a ani som nevedela ze som mala narkozu. 🙂 islo im to super. No lenze potom to uz zacalo. Bolesti brucha, este vacsie nafuknute brucho, vyzeram ako v piatom mesiaci. ledva chodim od bolesti, boja sa ze mi zacina hyperstimulacny syndrom, lebo pri viac vajickach sa casto vyskytuje. Tak mi radsej hned nasadili injekcie - prednizon takze sa bojim co mi z toho bude, je to uplny jed. Keby sa mi zacalo zhorsovat este aj dychanie, mam okamzite letiet do nemocnice na transfuzky. no dufam ze to nenastane. Ale zase pozitivne na tom je to, ze dnes rano mi oznamili ze z 15 vajicok bolo 12 kvalitnych a z nich sa oplodnilo az 9 co je super sprava. Takze uvidim co mi povedia zas zajtra no a asi tak cez vikend by mi ich vlozili. Tak uvidime no 🙂
drzim vsetkym palce nech sa vam dari. 🙂

tinasc
13. apr 2011

@strelicia pekný výsledok... a dúfam, že to nebude hyperstimulák, snáď to prejde 🙂 drž sa a pekne oddychuj 🙂

hope2011
13. apr 2011

@strelicia ahoooooooj, tak ti gratulujem, si statocna, moc, moc, moc.....som rada, ze si napisala...takze zakrok ako tak, ale to potom...ach, jaaaaj....a myslis, ze ti zacina ten hyperst. syndrom??? mna nim dr riadne vystrasil, presne tohto sa najviac bojim....a aky druh bolesti mas???? nemozes si dat nieco proti bolesti??? aby si si ulavila....no ale ak mate 9 krasnych vajicok, tak to je uzasny pokrok...a predstav si, ze uz cez vikend ich budes mat v brusku!!!! a kolko si ides dat vlozit????
prajem ti, aby sa ti ulavilo a aby vsetky bolesti a vsetko zle pominulo.....drzkaj sa a oddychuj🙂

mirus11
13. apr 2011

babulky posielam vam inspiraciu,co som aj ja podstupila,ako to viacero vas caka

strelicia
13. apr 2011

@hope2011 diky 🙂 no mne odporucili v heliku vlozit 1ks, vraj to statisticky vychadza uspesnejsie. ale na odbere bola so mnou holka ktorej prvykrat vlozili 1ks a neujalo sa, tak jej teraz vraj odporucili vlozit 2ks. tak idem prave pobrusit fora co je uspesnejsie 🙂

tinasc
13. apr 2011

@mirus11 krááásne bábätko 🙂 tak nech je všetko v poriadku 🙂

katy33
13. apr 2011

@strelicia ...no kraaaasny počet kvalitnych vajok.....tak zto ma byt....neboj, mojko , žiaden hyperstimulak nebude, pi vela tekutin a musiš pozorovat, či aj vycikaš to, čo vypiješ, či sa ti nezadržiava vodička v tele....ja verim, že sa ti určite polepši, len pekne oddychuj...a kedy vam vychadza vklad?

hope2011
13. apr 2011

@strelicia no inak toto by aj u mna bola dilema ako svet...to ti poviem...akurat som si s jednou kockou o tom dnes pisala, ktora je tiez po odbere...a je rozhodnuta dat si dve....naozaj je tam vacsia sanca...predsa len....a ak by vysli dvojicka, vsak je to krasa, nie????? tak som zvedava ako sa rozhodnes...a ako ti je teraz, citis sa lepsie????

hope2011
13. apr 2011

@mirus11 no naaaaadhera, gratulujem, krasne babatko....a ako sa vam podarilo????

fomarik
13. apr 2011

@strelicia mojenko, tak teba teraz po tom všetkom bolká bruško. Len nech ta náfuky bruška prejdu aby si bola fit, ved o chviločku máš vklad. A 9 oplodnených lások....skvelé.:0). Teším sa s tebou. len nám teraz pekne oddychuj ažiadna nemocnica nebude...nemôže byť!!!!

sijust
13. apr 2011

@tinasc preco s darcovskymi?na ivf tieto nase krasky stacia,len na iui nie...

tinasc
13. apr 2011

@sijust aha, ja som si myslela, že toto riešite ... tak nič 🙂 🙂

sijust
13. apr 2011

@hope2011 zlatko,vy ste neboli spokojni s Heliosom?neverim....a preco?co sa stalo?

fomarik
13. apr 2011

@mirus11 babuliatko malé ...mirka, to z ktorého týždna?

sijust
13. apr 2011

@tinasc niee,nam sa iui nepodarilo...ale ja by som do toho s darcovskymi nesla...ked to nema byt tatinkove,tak nic...

hope2011
13. apr 2011

@sijust som sa az prelakla....ked si dostala tuto otazku, ze ci darcovske spermije riesite.....ale jasne ze nie...aj so zlou morfologiou sa da krasne otehotniet...dokonca aj prirodzene, len to dlhsie trva....a niektore kocky su tehu aj po iui, takze ivf bude urcite uspesne🙂 vy uz ste mali geneticke vysetrenie????

sijust
13. apr 2011

@hope2011 este nie...to sa vzdy robi,alebo iba na poziadanie?vy ste mali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre