IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
13. apr 2011

@strelicia jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej zlatik, akurat citam ze nas caka rovnako vkladik :D

pici
13. apr 2011

@zuzanka7834 a ty sa k nam hned pridas.. nech sa trosku temicka rozhybe.. ja tomu teraz tak verim

zuzanka7834
13. apr 2011

@pici @tinasc kocky ja som veriaca a viem, ze vrchnost velmi nepodporuje ivf, ale to su len ludia. V sirokej rodine mame par, ktory nemoze mat deticky, problem bude asi aj v tom, ze baba mala uz okolo 35 ked sa brali, vychovani boli obaja takmer ortodoxne, takze predpokladam, ze predsvadobny keks sa nekonal a kym zacali riesit, bolo proste asi neskoro. Udajne chodili aj do MT, ale vraj odmietli inu pomoc ako liekmi. A tu sa ja zamyslam, nechce Boh, aby sme sirili lasku? Ved co moze byt krajsie ako dvaja milujuci sa ludia, ktori sa chcu o svoju lasku podelit, alebo - rozmnozit ju aj medzi dalsich ludi, svojich potomkov, o ktorych sa chcu starat a zahrnovat ich touto svojou laskou? Ak by Boh odsudzoval tuto pomoc ludom, ktori svoje dietky inak mat nemozu, odsudzoval by aj antibiotika a lieky proti cholere... Ja by som nemala problem ist na IVF, keby to bola jedina a posledna sanca... Teda, strach by bol obrovsky, ale urcite nie kvoli viere 😉

A hawk, idem spinkat, rano zase praca, bleeee! Uz aby bol jul! Dobru nocku 🙂

zuzanka7834
13. apr 2011

@pici vsak nam to vyjde? Ja tiez nepripustam inu moznost 😉

pici
13. apr 2011

@zuzanka7834 dobre si to napisala.. suhlas :d A dobru nocku

pici
13. apr 2011

@zuzanka7834 jasne ze ano... verim tomu, som tak teraz naladena...

tinasc
13. apr 2011

@zuzanka7834 juuuj ďakujem, ja tomu verím, že to dotiahnem do konca... však sa na to pripravujem, pomaly sa začínam aj trošku tešiť... 🙂

tinasc
13. apr 2011

@zuzanka7834 a ešte... ja tiež súhlasím, však myslím, že najvyšší chce, aby sme sa rozmnožovali... 😀

tinasc
13. apr 2011

no a želám vám dobrú noc, idem už 🙂

pici
13. apr 2011

@tinasc dobru nocku

kaaaty
14. apr 2011

@fomarik ahoj no ja dnes mam este predoperačné vysetrenie a v pondelok o pol osmej mam byť tam, najneskor o pol stvrtej ma pustia domov s doprovodom....

kaaaty
14. apr 2011

@pici ahoj ako sa mas....tak zajtra alebo v sobotu uz budu dorobci na tom spravnom mieste....date vloziť jedno ci dve? Ty ked si mala dlhy protokol to si kolko pichala inj?

petuska123
14. apr 2011

bre rano...chcem este spat pomoooc 😠 ako sa mate?,??daco nove?? zajtra bude tyzden od podpisanej ziadosti dufam ze je iu poslana na poistovnu 😖

timona
14. apr 2011

ja som tiez veriaca, ale zistenie, ze som jedina v celom svojom okoli, co ma problem s plodnostou mi dost vieru naburalo. Vnimam to ako nespravodlivost, aj ked viem ze v zivote sa nedeju iba spravodlive veci..

mirus11
14. apr 2011

@tinasc dakujeme velmi pekne

mirus11
14. apr 2011

@hope2011 no ja som bola na IUI

mirus11
14. apr 2011

@fomarik z 19tt

mirus11
14. apr 2011

@zuzanka7834 ved dockas sa aj ty,uvidis

strelicia
14. apr 2011

@pici no tak to je super 🙂 a kolko vkladas? ja rozmyslam ze asi 2 ks.

pici
14. apr 2011

@kaaaty ahojte... ranne vtacata... :D v sobotu alebo piatok... dneska si zavolam ako sa maju moji drobci

pici
14. apr 2011

@strelicia ja 2 kusky :D

hope2011
14. apr 2011

@mirus11 a to sa ti podarilo na prvy krat????? to je uzasne...neviem, aky ste mali problem????

hope2011
14. apr 2011

@zuzanka7834 ty si ucitelka??? ked si napsiala ze uz aby bol jul...ci kvoli dovolenke???? 🙂 inak o tej viere, to mas pravdu...ale ja poznam vo svojom okoli dve ortodoxne veriace rodiny a veru neviem, ako by reagovali, keby nemohli mat deticky..jedny z nich by to podla mna razne odmietli...uplne si ich viem predstavit...ale nastastie...maju uz tri a ta druha rodina teraz caka stvrte....takze dari sa im.....🙂

alibabaa
14. apr 2011

@sijust je to gel, v takej bielej nepriesvitnej flaske a ma prichut broskyn. ma biely vrchnak ale spolocnost neviem... moze to byt nieco podobne. uz to zabera, .. 😉

pici
14. apr 2011

@hope2011 poviem ti presne ako by reagovali, adoptovali by si... lenze to moj manzel razne odmietol a ja takisto s tym nie som stotoznena

alibabaa
14. apr 2011

@zuzanka7834 jeeej aj to je mozno pricina. pila som v pondelok a v utorok odstaveny citron, lebo ma palilo od spodu ked som bola na wc .. som si myslela ze som niekde prechladla... a vtedy je najlepsie obrovska davka vitaminu c aby vyplavila vsetku kyslost z tela.. pomaha mi to. a uz som aj fit.. ale to ma nenapadlo ze by mi to mohlo takto tesne pred posunut.. 😀 dam aj dnes jednu davocku 😀

alibabaa
14. apr 2011

normalne ma v GF sokovali.. ja nestihnem ani majovy termiiiiin. doktor ma 3 tyzdne dovolenku!!!!!!

zuzancek22
14. apr 2011

@strelicia ahojček, no tak toto su super správy, len tak dalej.

sijust
14. apr 2011

@alibabaa zlatko,aspon si telo oddychne...vsetko je vzdy tak,ako ma byt...

sijust
14. apr 2011

@alibabaa hlavne,ze to zabera...to, co som ti ja popisovala,je bez chemickych uprav, dzus z aloe...bez prichute...je to trosku blee...ale davam si takuto kuru dva tri krat do roka...viac sa neodporuca...je som si presla uz vselijakym detoxom od jacmena, spirulinu az po probiotika,ale vsetkeho moc skodi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre