IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 ano moze to byt aj zajtra podla toho ako sa prckom dari :D

sijust
14. apr 2011

@petuska123 fakt?a co mate s tanecnicami?malo,nepohyblive alebo zly tvar?aky je u vas postup?

zuzanka7834
14. apr 2011

@sijust nemame ziadost. Mne doky povedal, ze nevidi dovod, preco by sme nemali skusit iui hoci aj 10x, kedze sa to uz raz podarilo. Ale potom dodal, ze je samozrejme na nas, na co sa citime, ze ak uz nechceme tak dlho cakat, tak mozme poziadat o IVF. Ale vo vseobecnosti vraj po 3iui doporucuju IVF. Ja sa zatial IVF bojim, viem, ze kazda z nas si na zaciatku myslela, ze jej sa to netyka a bojim sa, ze cim dalej tym viac bab to podstupi, takze do buducnosti tuto moznost nevylucujem. Pre babiku prekonam aj strach z hormonov. Len mam teraz toho cervicka v hlave, stale ho pocujem ako hovori, ze nevidi dovod...

kuspitka
14. apr 2011

@zuzanka7834 chcela by som druhe.mame posledne embrio.a apotom musim ist na IUI a s darcom spermii...

zuzanka7834
14. apr 2011

na chvilku Vas necham, idem sa pohrabat v historii aby som si precitala, ake pocity som mala v tieto dni po druhom iui, lebo zatial nemam ziadne priznaky. Ale myslim, ze som nemala ziadne ani vtedy, az po krvicke... Caute zatial, poobede sa mozno este ozvem. @pici @strelicia kocky dajte mi hned vediet, co Vam volali 🙂
Ozi, nemame nikoho, kto zajtra testuje?

zuzanka7834
14. apr 2011

@kuspitka budem Ti drzat velke palce 😉

kuspitka
14. apr 2011

@zuzanka7834 dakujem ja tebe tiez...

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 ja neviem , mohli by sme spravit nejaku tabulecku ze co kto ako aby sme mali prehlad komu kedy drzat palce hm?

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 zlatko co sa tyka hormonov, nemalo to ziadne nasledky. to ked som bola na pol rocnej liecbe kvoli endometrioze tak to ti poviem, to bol zabijak.. ale toto. lavou zadnou...

petuska123
14. apr 2011

@pici no to by bodlo daka tabulka

pici
14. apr 2011

@petuska123 no veruze ano... tak by ju niekto mohol spravit xixi

sijust
14. apr 2011

@zuzanka7834 zlatko,teraz sa vam o urcite podari...citim to 😉 u nas je to ine,my by sme zrejme mohli skusat aj sto krat,kedze vsetky nase krasky maju zly tvar,uvidim co povie dr.ale na iui uz nechcem ist...to by sa musel stat zazrak,ze bo to vyslo...

petuska123
14. apr 2011

@pici no ja urcite nie.ja to neviem

pici
14. apr 2011

@sijust ja sa cudujem ze na IUI ta s takym zlym spermio vobec poslali... nam hovoril doky ze spermio na to musi byt v poriadku alebo mierna porucha...

katy33
14. apr 2011

Caute kočeny moje,ale pišete, ved vam musia klavesnice horiet 😀 😝 Jujha, ja som skoro celu noc nespala, tak ma tie moje male prska bolia, ja spavam na bruchu a tuto noc to nebolo možne 😔 ...tak som ako mechom uderena....som jedovata, už som sa stihla aj s mm pohadat a samozrejme za nič 🙄 ....premyšlam o tom, že vysadim už duph.mam ho ešte na tri dni, aby mi už prišla ms, lebo toto su hnusne pms priznaky, ja som taka zla, babinky moje, ako taky čert 😝 ...aj si to uvedomujem, ale neviem sa stopnut ☹

katy33
14. apr 2011

@apolenka6 😀 ..no nadnašala - s igelitkou inj. a prazdnou penaženkou 😀 😀 😀 ...presne tak, ako som odchadzala od Petky, samozrejme začalo pršat 🙄 ...ale bola som na to pripravena...No tak to tam budete teraz mat horuci vzduch - so šefinou za pätami 🙄 ...ešte sa modlit, aby ju to tam nebavilo a aby tralala kade-tade 😉 ...no a buduci tyžden mate mat predlžene volno, aby od vas ešte nechceli, aby ste šli do prace aj cez sviatok, no tak to by bolo 😠 ...takže už mi chyba len ta veštiaca gula 😀 😀 😝

katy33
14. apr 2011

@zuzanka7834 ....mojenko, vieš ako sa ja vytešujem 😀 😀 😝 , už vymyšlam vysadit duph. , aby prišla ms skôr 😎 😎 😝 ...injekcie mam pekne nachystane v pohotovosti-vystavene v obyvačke pred nosom 😀 ...asi som aj jedovita preto, že by som chcela už pichat a ešte musim vyčkat na ms 🙄 ....
A ty, milačik môj, ideš na krvičku cca o tyžden?....juujha, musi byt pozitivna, musi 😉 ....aby som šla do IUI s myšlienkou, že ta musim dobehnut 😀 😎

katy33
14. apr 2011

@pici ...zlatinko, ešte ti nedali vediet, ako sa maju drobečkovia?

sijust
14. apr 2011

@pici dr mi povedala,ze to vyskusame...ze sa to po liekoch zlepsilo,ale ta morflogia?!pochybujem,ze by sa to zlepsilo...uz to beriem tak pragmaticky...robila som si velke nadeje a vsetko s hurucou hlavu...ved este nemam 40...tak sa to hadam niekedy podari 🙂 uz hodinu volam do centra a stale to nikto neberie 😒

pici
14. apr 2011

@katy33 dneska som tam volala ale teta z labaku tam nebola ze mi budu volat

pici
14. apr 2011

@sijust ja nechcem byt nejaka odveci, ale nam to fakt jasne povedali ze zo zlym spermiogramom je to zbytocne.. moj manzel ma spermio v norme ja som relativne zdrava a dve IUI sa nepodarili... preto hovorim

mirus11
14. apr 2011

@hope2011 no na prvy sup sa nam to podarilo.a ja som mala problem,ze som mala problemy s dvomi hormonmy a tak nam doktor odporucil to IUI a vydis,podarilo sa.

mirus11
14. apr 2011

@zuzanka7834 no bude to chlapcek-teda tak mi doktor povedal.

sijust
14. apr 2011

@pici nam tiez...povedala mi,ze mali uz aj taky pripad,ze sa to podarilo,preto mam len jeden pokus na iui...bud.utorok idem do centra,tak budem mudrejsia...ja tu ins.nelutujem...vyskusali sme to...nebolo to nic strasne,ale viem,ze tudy cesta nevede...ale vidis ako to je, vy ste v poriadku a aj tak si musela podstupit ivf...toto su proste nevyspytalne veci....

pici
14. apr 2011

@sijust hej to ano...- zial ... no ja som az tak v poriadku neni... ale relativne vlastne som.. ale vidis skusali sme planovane podla dokyho a nic, dve inseminacie a nic... tak asi IVF je nasa cesta a eteraz to dame... ja som ti tym nechcela zobrat nadej ze to tak nejde...

sijust
14. apr 2011

@pici nezobrala si mi ju 🙂 ja som vedela,ze to na 95%nebude uspesne,ale stacilo mi aj tych 5%aby som si nahovarala vsetky tie blbe priznkay...jedna skusenost za mnou...este mi prosim vysvetli co je dlhy a kratky protokol...

tinasc
14. apr 2011

@alibabaa ktorý doktor má dovolenku? inak ja som o tej citrónovej šťave počula aj som to skúšala raz pred operáciou, ale vôbec to na mňa neplatilo, prišlo všetko načas 😀

pici
14. apr 2011

@sijust to je dlzka pichania... ja som mala dlhy a pichala som od 26dna cyklu :D kombinaciu injekcii ktoru ti vopred urcia.. kratky sa picha myslim az v novom cykle, neviem ktory den menstruacie.. v tom sa nevyznam... ale ja som pichala "len" 15 dni :D lebo som dobre reagovala

tinasc
14. apr 2011

@alibabaa no až teraz som prečítala, mrzí ma že vám to prepadlo, ale aspoň naberieš síl a telo si oddýchne, alebo pôjdete do iui 😉

fomarik
14. apr 2011

@pici @tinasc @zuzanka7834 ja som tiež veriaca, sme evanjelici. Dokonca som študovala aj teologiu na VŠ. U nás, evanjelikov, IVF ani IUI nie je nič čo by sa priečilo nejakým zásadám. Ja som si to pred IUI bola potvrdiť na našej fare, kde mi celý cirk. zbor straaašne držali päste a samozrejme držia doteraz.. Mne náš farár povedal, že len u katolíkov ej to trošku problém...ale aj keby som bola katolíčka, určite by ma ani IUI ani IVF neodradilo. Sla by som do toho, tak či tak. A ludia nech si hovoria, čo chcú, dlabať na nich!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre