IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
16. apr 2011

@hope2011 ano vecer som ich pohladkala aj rano... teraz trosku upratujem ale pekne pomalicky :D aby bolo vsetko v poriadku

pici
16. apr 2011

@strelicia jaaaaaaaaaaaj super... budeme drzat palceky aby najlepsie prdusky isli k tebe pekne do bruska :D a pekne sa uhniezdili a o 9 mesiacov kukali na svet

tinasc
16. apr 2011

@strelicia tak aj tebe silno držím palce, nech sa tvojim krpcom v brušku páči a nech sa poriadne zahryznú 🙂

tinasc
16. apr 2011

@pici len pekne hladkaj, aby sa im tam veľmi páčilo 🙂

pici
16. apr 2011

@tinasc jo jo... akurat upratujem nech sa im u nas paci :D

tinasc
16. apr 2011

@pici 🙂 🙂 🙂

strelicia
16. apr 2011

@pici diky 🙂 ale brucho mam uz teraz ako v piatom mesiaci, musim chodit len v teplakoch nic neobleciem. 😝 dufam ze sa to zlepsi, lebo toto je strasne. a dufam ze mi nepovedia ze sa transfer posunie o mesiac ked mi to prejde. a este stale neviem kolko mam dat vlozit 🙂

pici
16. apr 2011

@strelicia ja mam tiez brucho :D xixix nic si z toho nerob :D ved potom babenko do neho dorastie :D ja som dala dve.. moc sa ma vlastne ani nepytali

hope2011
16. apr 2011

@pici no ale oddychuj pekne, neupratuj.....vsak to pocka....skor zajtra🙂 vsak ti to nejdu🙂

hope2011
16. apr 2011

@strelicia ahojky, a tebe by mali kedy vkladat???? drzkaj sa, moc, moc, moc ti prajem aby to bolo vsetko ok🙂

pici
16. apr 2011

@hope2011 ale uz mam upratane... nestahujem skrine... len tak "lajt "

hope2011
16. apr 2011

@pici ved jasne.....aj ja idem riadit....vsak velka noc ide...musi byt poriadok....a ako sa citis???

pici
16. apr 2011

@hope2011 citim sa super trosku lavy vajecnik ma pobolieva ale sestricka vcera povedla ze to moze byt aj mesiac tak si to nevsimam. ja serem celu velku noc dojde ma len kamoskin syn vysibat a bratrancov maly tak neriesim

hope2011
16. apr 2011

@pici no u nas je to vzdy uplne o inom...cela rodina pride, susedia, takze ja musim riadit...ale taaaaaaak sa mi nechceeee.ach, jaj...ale musim, este nieco na obed rychlo urobit....a zase je po sobote....ako kazdy tyzden...inak som velmi rada, ze ti je dobre....vsak mas malickych tam..je to skvely pocit, vsak???

pici
16. apr 2011

@hope2011 ano je ... ale som opatrna v teseni.. verim ze to vyslo... ale vzdy je aj moznost ze nie...

tinasc
16. apr 2011

@pici na to ani nemysli, pokiaľ sa to nepotvrdí krvou, tak je stále nádej 🙂 🙂 tak sa z toho teš 🙂

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 k nám dojde len synovec ma vyšibať, ja tieto sviatky nejako nemusím... ja som upratovala min. týždeň, také veľké upratovanie 😉

hope2011
16. apr 2011

@pici nie, nie, nie...ziadna ina moznost nie je!!!!! podarilo sa to a hotovo!!! kedy budes robit testik???? teda kedy by sa mal po vklade skusit urobit testik?

hope2011
16. apr 2011

@tinasc ahojky, no mne ani nehovor...u nas je to pre chlapov ten najoblubenejsi sviatok a naozaj sa tu dodrziavaju vsetky tradicie a to nebyvam na dedine...proste sa to u nas dodrziava, niekedy za ten den mame aj 15-20 chlapov na navsteve...takze potom zliata a vymrznuta este aj obsluhujem...lebo ako inak🙂 ale sme na to dve, aj s mojou maminkou....chuda, aj ona to vzdy schyta....nerobia rozdiely🙂 a to si uz tretiu velku noc hovorim, ze takto o rok ma uz sibat nebudu moct lebo budem tehotna.....a stale mozu☹ ale tu buducu, uz v ziadnom pripade!!!!!

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 bože ja si neviem predstaviť, že by som žila niekde kde by sa tieto sviatky tak veľmi dodržiavali... pre mňa sú toto len voľné dni 🙂 a dúfam, že bude aj pekné počasie, lebo chceme niekam vypadnúť von... návštevy nečakám a pravdupovediac ani asi neprídu 😀 dúfam...

hope2011
16. apr 2011

@tinasc no, iny kraj, iny mrav🙂🙂🙂 co uz, ja musim ten pondelok pretrpiet a potom uz je ok, vzdy poobede ideme ku svokre, ta mi narobi skveleho zemiakoveho salatu, ktory nadovsetko milujem....a potom sa ideme niekde prejst🙂 viem ze pre mnohych to su hlavne dni volna...vsak v podstate aj pre mna....🙂 konecne nebudeme musiet byt cely tyzden v robote🙂

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 ale však pondelok prejde a budú zase všedné dni, ja len dúfam, že ostanú aj takto slnečné ako dnes 🙂 a hej, týždeň bude krátky 🙂

hope2011
16. apr 2011

@tinasc no, ja sa tak vytesujem, ze budem menej v robote....uz potrebujem nejaky relax, veru....ale troska sa aj bojim, lebo na velku noc by mi mozno vyslo aj iui, tak neviem....dufam, ze centrum bude aj cez sviatky otvorene🙂

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 no ja neviem, ale v každom serióznom centre by mal byť niekto aj cez víkend, či sviatok... však tam vtedy nebudú mať nátresk, takže jeden, dva zákroky zvládnu... a ostatne, dávame za to dosť peňazí, tak čo... 😒

hope2011
16. apr 2011

@tinasc no ved presne....ale verim tomu, ze tam budu...vobec neviem ako dopadnem tento cyklus, lebo ten minuly mi to robili az na 22 DC a to bolo strasne moc neskoro....predtym som tri mesiace mala ou normalne na 14 DC a ked som sa pripravovala na iui, tak xdozrievanie vajicok ani za svet....mozno tento cyklus ma prekvapi a bude to skor....ty sa chystas na nieco, alebo si???? prepac, uz si nepamatam🙂

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 ja sa chystám na ivf 😉

hope2011
16. apr 2011

@tinasc tak to je super, kedy by to malo byt???? vy mate za sebou iui???? ja sa obavam, ze tiez sme jasni kandidati na ivf....tak uz som aj manzelovi povedala, ze ideme este na toto iui, ale nech sa pripravi na to, ze pojdeme na ivf....

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 hej, iui už sme mali 4x... injekcie začínam pichať od 27.4. takže dúfam, že z tohto niečo bude... 😉

hope2011
16. apr 2011

@tinasc 4x????? no nam odporucili len dve, ze ked tieto nevyjdu, tak nema vyznam ist na dalsie....ale myslim, ze velmi malo ktorej to vyjde....ale ked vyjde, tak sa mooooc tesim....a ivf uz vyjde urcite, to nesmies ani troska pochybovat.....🙂

tinasc
16. apr 2011

@hope2011 no a vidíš, potom som bola na laparke, a všetko v poriadku, takže netuším, čo tomu mohlo brániť... no a rovno mi potom vypísali žiadosť na ivf... ale nie, nepripúšťam si to, bude to v pohode 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre