IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
18. apr 2011

@hope2011 zavolam, v ako stadiu je nasa ziadost 🙂

hope2011
18. apr 2011

@walta oki a potom mi daj vediet...budem cakat...a kedy chces volat, dnes???

hope2011
18. apr 2011

@pici ahojky, tak ako sa mas??? a ako malicke??? si pisala, ze tlaky citis...tak to je asi dobre znamenie...sa uhniezduju malinke🙂🙂🙂

dzuli08
18. apr 2011

@hope2011 Ahoj ja som tiež otehotnela prirodzene, keď som mala iba 1 vajko. Každý mesiac som ich mávala okolo 4 a vtedy nič.

hope2011
18. apr 2011

@dzuli08 no tak budem sa tebou inspirovat🙂 vsetko je vo hviezdach🙂

petuska123
18. apr 2011

@walta ahoj a to ides kam volat?,do caru?? a co sa spytas?,ci ju uz poslali do poistovne??

pici
18. apr 2011

@hope2011 citim sa fajn akurat pisem kamoske jendu pracu tak dneska pracujem silno

pici
18. apr 2011

@katy33 ale mna boleli este som nemala ani OPU haha... tak mozno sa psychicky uz pripravuju na kojenie

fomarik
18. apr 2011

@zuzanka7834 dakujem za opravu. Ale už som to zuzanke151 napísala presne ako vtedy tebe. ja som si to počítala s tým zubárom. tak ty si už 11DPO? Ty kokos to letí. O chvílku ideš na krvičku!!!!!!!!!!!!

fomarik
18. apr 2011

@pici no ja som také bolesti ako primrche mala, tak si myslím, že je to dobržý príznak. 😵

zuzanka7834
18. apr 2011

@katy33 milacik moj, testla som a bolo to snehobiele ☹ Tak som si ho odlozila a ked pridem domov z prace si ho musim este raz skontrolovat, lebo aj naposledy ked som testovala den pred odberom (dnes su to dva dni) sa objavil slabulililinky duch az po tom, ako testik zaschol.... A pritom to je iba taky dúšik, mám ho doteraz odložený a niekedy si myslim, ze ho tam ani nevidiet, ze si ho len namyslam... Uz mi to zacina liezt na mozog, pomooooc, nech je uz streda!!!!! 😔 Velmi sa bojim, velmi, velmi 😔

mirus11
18. apr 2011

@fomarik @pici no baby aj ja som mala take iste bolesti a to dokonca do 6tt.a doktor mi povedal,ze je to dobre,ze to sa zvecsuje maternica a ukazal mi malinke miminko

fomarik
18. apr 2011

@hope2011 takže v stredu IUI? To je super. A vajko je krásne. Vidíš, ani si nečakala že to bude tak skoro.......... a ani sa nenazdáš a budeš tehulka!

fomarik
18. apr 2011

@strelicia jéééj, mrňúsi su už pri mamuľke! Silno, silno držím palce, aby o dva týždne boli // ako kolajnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drž sa mojka aj s krpčekmi!

fomarik
18. apr 2011

@zuzanka7834 neboj sa zlatinko. Streda je tu cubi-dub! tak veru, radšej testík omrkni ešte trošku neskor, ani ja som na prvom hned nič nemala až po dvoch hodinkách som si všimla //. prosim, prosim, nech je to aj tvoj prípad.

zuzanka7834
18. apr 2011

@katy33 Ciiiiicaaaa! Test-niiiii! 😉

@tinasc Tinka co povedala endokrynologicka?

@katy33 Ciiiiicaaaa! Test-niiiii! 😉 Len zo srandy, kvoli mne... nemusis to sem ani napisat, iba mi posles jednu kratku veselu stastnu sms 🙂 🙂 🙂

@strelicia drzim Ti velke palce, aby hyperstimulak presiel cim skor... A neboj sa, 7 drobcekov je dost vela, poznam babu, ktora mala 4, tri nevysli a posledne sa teraz v marci narodilo ako krasne vlasate dievcatko 😉 Babulky, som sa Vas dvoch chcela spytat, ako vlastne ten vklad prebieha... Ci je to klasicke gyn. vysetrenie, cim vlastne tie embrijka chytia a vlozia... Je to nieco ako iui? Bolelo Vas to? @pici Teba som sa ani nespytala kolko drobcekov Ti ostalo. Ako sa dnes citis?

@katy33 Ciiiiicaaaa! Test-niiiii! 😉

@dzuli08 srdienko no ja som grogy, to mas pravdu, ale mam strach, ze je to jeden z neziaducich priznakov utrogestanu... Hoci, naposledy som bola tiez velmi unavena a ani nie kazdy den, si pamatam ako sme boli s drahym na prechadzke a ja som skoro zaspala postojacky, namojdusu... To som taku unavu este nezazila. Teraz som ju mala po 3 vecery, ale bojim sa co i len dufat... Musim to vydrzat do stredy, myslite na mna... 😔

@katy33 Ciiiiicaaaa! Test-niiiii! 😉

@hope2011 moje zlato, testla som... a nic zatial ☹ Ale citam, ze Tebe zlaticko budeme na stredu drzat velke palceky 🙂 Tesim sa, ze Ta nebudu natahovat a stihnes to este pred Velkou nocou, aspon si cez sviatky oddychnes, perfektne nacasovane 🙂 🙂 🙂 🙂 A aka bola sliznica, ked Ti dali vitaminiky?

pici
18. apr 2011

@zuzanka7834 ostalo mi 7 z ICSI a 2 z predlzenej :D, cize 9 kuskov

pici
18. apr 2011

@fomarik nechame sa prekvapit.... mozno je to len odozva po hormonoch....

zuzanka7834
18. apr 2011

@fomarik dufam, ze sa aspon jeden z Tvojich tehu virusikov o mna zachytil... 😉 To myslis vazne, ze aj Tvoj prvy testik bol prve dve hodky biely? Ale uplne snehobiely? Ja som ten moj poprezerala zo vsetkych stran, zo vsetkych uhlov... Bude to prva vec, ktora ma bude doma zaujimat, aj keby lizatka z neba padali...

zuzanka7834
18. apr 2011

@pici kraaasne 🙂 Tfuj tfuj tfuj, nech ich nepotrebujes viac nez tie dve krasne co mas v brusku 😵

pici
18. apr 2011

@zuzanka7834 ked ich nebudem potrebovat tak ich darujem...

pici
18. apr 2011

@zuzanka7834 neboj.... nejako to uz dopadnut musi... a neznasam snehobiele testy... to by mali zakazat

fomarik
18. apr 2011

@zuzanka7834 Ano ked som ho ocikala bol biely, tak som ho smutne položila na poličku no a ked som o dve hodinky šla popri nom.... ved vieš...šok v dobrom zmysle slova. inak tie lízatka ktoré padaju z neba - nedalo by sa to nejak zariadiť? Také chupa-chups so žuvkou alebo ti s pukacím práškom.....mnamka!

fomarik
18. apr 2011

Takže 6.mája máme isť na 4D sono a máme dovolené vziať si so sebou 2-3 osoby.... to ideme ako do kina. takže moju mamču berieme tiež. Abude nám ho robiť Dr. Galo nie Dr. Krajkovič.

hope2011
18. apr 2011

@pici tak to je super, aspon mas zamestnane myslienky....a take nejake zmeny nepocitujes???? predsa len, krpci mozno uz nieco naznacuju🙂

pici
18. apr 2011

@hope2011 mam naliate prsia ale to z hormonov pytala som sa dokyho dnes

hope2011
18. apr 2011

@fomarik jeeej, dakujem, to je tak uzasne si precitat ,, a o chvilku budes tehulka,, jaaaaj, ako by som to moc chcela...ale drzim sa nohami na zemi....vsetko je tak ako ma byt...proste uvidime, ci to vyjde, alebo nie.....🙂

pici
18. apr 2011

@fomarik beriete aj pukance?

hope2011
18. apr 2011

@zuzanka7834 no dakujem pekne, ze mi budete tak drzat palceky....no sliznica bola malinka len 4mm, takze nic moc....ale nechapem preco...inokedy mavam krajsiu....vsak dufam, ze tabletocky zaberu....no pocuj, ale teraz k tebe!!!! ktory den si dnes po IUI???? lebo ten test ze je jasne este neukazal co mal....ja verim tomu, naozaj taaaaaak moc, ze sa to podarilo!!!!!!! uricte!!!!! ja letim do lekarne kupit pregnil, tak zatial paaaaaaa

hope2011
18. apr 2011

@pici no,na jednej strane je to z hormonov, na strane druhej.......hmmmmmm, urcite z malych krpcekov!!!!!

pici
18. apr 2011

@hope2011 a na sliznicu neberies nic?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre