IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
18. apr 2011

@aby vy mate vceli? to fakt?

aby
18. apr 2011

@tinasc vieš čo tiež som mala výčitky a trápila som sa , ale vieš taký ľudia nevedia čo je to kôli tomu sa trápiť lebo to nikdy nezažili ,nech sa starajú do svojich problémov 😉

aby
18. apr 2011

@pici jj môj mm vymyslel heho máme toho kopec teda hávede heh 😀 😀 😀
teraz si vymyslel včeličky, ale vcelku zaujmavé už som aj múdrejšie o čosi, ale bojím včeličiek , bojim bojim dosť mám toho pichania a chcem si niečo aj o apiterapii pozisťovať . No nádherné sú 😀 😀 😀

pici
18. apr 2011

@aby medik to ano... vcelicky to nie :D

adikasala
18. apr 2011

@katy33
@apolenka6 no pridite ma kuknut,ja som pri milane!!!kde su vasi znamy???a tiramisu budem robit aj aj na velku n oc aby ste vedeli.... 😀 😀 😀 babenky zajtra ranko vam popisem teraz nemam moc casu....ahojte

tinasc
18. apr 2011

@pici ja som nikdy neodsudzovala ivf, nad touto možnosťou som uvažovala aj prvýkrát, našťastie k tomu nedošlo, no a teraz k tomu prišlo a čo už, mne to nevadí 😉

adikasala
18. apr 2011

babenky zajtra rano vam odpisem vsetkym teraz som tu len na skok.a zas ste toho popisali nestihammm citat 😠

hope2011
18. apr 2011

@pici ano beriem, ale len od dnes....estrofem sa to vola....dufam, ze mi to pomoze....ach, jaj

hope2011
18. apr 2011

@dzuli08 hm, ale dr sa nevyjadril, ze by bola az taka zla...no uvidime...vsak vari dorastie...so sliznicou nemavam problem...teda kedysi som mala, ale potom to nejako preslo....tak uvidime🙂

hope2011
18. apr 2011

@tinasc dakujeeeem🙂

aby
18. apr 2011

@pici to vieš ja mám pichania dosť :0))))) 😀 😀 😀 😀

hope2011
18. apr 2011

@tinasc to vazne??? som troska prekvapena, vsak kazdy lekar by si mal nechavat otazky viery tak troska pre seba...je takze nas pochopit, ja viem...ale ona ti to urcite hovorila zo svojho pohladu ako nieco velmi dobre...vobec sa necit nejako zle...to nemozes nad tym ani tak premyslat...vsak sme tu vsetky v rovnakej situacii, takze jasne, ze by sme tie najlepsie embrijka darovali nech pomozu, no proste nech chudatka neostanu len tak.....mojko, netrap sa, dobre????

hope2011
18. apr 2011

@alibabaa ahojkyyyy, dakujem...jasne ze chod skusit este jedno IUI...budeme zase spolu cakat na vysledok....a ten bude aky????? no jasne ze // 🙂 a v com sa mm zlepsil spg??? teda v akych hodnotach,???? to je super.....mam z toho radost....inak aj ja som mala velmi slabu ms po iui....a straaasne bolestivu, vsak vies....tak nech rychlo prejde a sup na dalsie kolo!!! 🙂

hope2011
18. apr 2011

inak zienky, mali ste niekedy taky obrovsky problem kupit pregnyl???? no ja vam poviem, ja som obehala polku mesta a to mame lekarni na kilometer stvorcovy asi 5 a nemali ho...potom po robote som isla do tesca a tam posledny predali hodinu predomnou.....tak muzik o 17:45 zacal obvolavat vsetky lekarne.....a z 11 ho mali len v jednej...tak pani zlata na mna pockala a predala mi ho 🙂

aby
18. apr 2011

@hope2011 ja ee mám známu v lekárni a je super zohnala aj to čo sa nedalo no a aj lepšiu cenu 😉
šťastie že sa podarilo 😉 😀

tinasc
18. apr 2011

@hope2011 ja viem, netrápim sa, len to mala nechať tak... ono je to tak, že ona je nejaká rehoľná sestra,ktorá vyštudovala za doktorku, endokrinologička je...
a pregnyl som vždy zohnala...

dzuli08
18. apr 2011

@hope2011 Mne hovorili, že mi ho musia vždy objednať, vraj ho nedržkía, keďže ho je potrebné držať v chladničke. A raz, keď mi naplánovali pregnyl na ten istý deň ako som bola na sone, tak ma doktor poslal do lekárne v Martine v Kauflande, lebo tam ho vraj mávajú vždy. Takú vraj majú dohodu s centrom.

dzuli08
18. apr 2011

@zuzanka7834 Jasné, že budeme na teba myslieť, neboj však u teba to IUI zaberá, máš to už potvrdené 😉

apolenka6
18. apr 2011

@adikasala No moja švagriná žije pri Bolzáne -Brixen (Bressanone) a chodím tam málo ona skoro stále pracuje a ani ja nemám tolko času tam behnúť nedá sa mi zobrať dovolenka ako by som chcela .Ty si tuším písala,že si od Nitry ja a Katy bývame v TO to by sme sa skôr tu stretli ako v IT 😀 a čo už sa maličké zahniezduje pravda? 😉 😉

apolenka6
18. apr 2011

@tinasc ja mám ten názor ako oknosmas ja som tiež nemala v pláne IVF som veriaca ,ale vidím,že asi to inak nepôjde 🙄 🙄 Už som mám tiež premyslené ak by som išla na IVF tak by som vajíčka darovala ktoré by mi zostali ved je aj to pravda,že to sú už ľudské bytosti a treba im dať právo na život ked už sú ....nechcela by som aby skončili v koši 😢

oknosmas
18. apr 2011

@hope2011 juuuj, ja mam asi dva v chladnicke...este sme nemali moznost ho pouzit...a mozno ani oba pouzivat nebudeme .. max. jednu...mozno

apolenka6
18. apr 2011

@hope2011 ja som zatial nemala problém zohnať pregnyl ..raz mi ho objednávali a do hodinky som ho mala no je to naháňačka ak ho súrne potrebuješ a nie je ho dostať 😠

apolenka6
18. apr 2011

@katy33 No ty si iná šoférka človeče!! len sa pekne uč šoférovať bude ti to ,len k dobru ...to ti tá pravá hovorí,čo nemá vodičák 😀 no ,ale ak by som mala snažila by som sa jazdiť aby som nevyšla z cviku 😕 a ak by si ma náhodou viezla autom nech si skúsená a odvezieš ma bezpečne 😀 😉
No to si myslím,že to bude ako reklamácia aj ked som objednaná až 31.mája 😨 u zubního a ty kedy ideš zúbky ukázať a aj "žuvačky "naše krásne ...
Dúfam,že si docestovala v poriadku daj vedieť...j
A dnes v práci?!! ---bez komentára----už nech je piatok-šéfke už riadne pretáča mozog 😠 😠 😠

tinasc
18. apr 2011

@apolenka6 ja som tajne dúfala, že k tomuto nebude musieť dôjsť 😉 ale nedá sa nič robiť...

apolenka6
18. apr 2011

@aby inak krásnu fotočku máš jedná kočka druhá kočka 😉 😉 a sa mi nezdá ,že si zrska 😕 ??len si užívaj ešte volníčko čo máš ja by som už dnes v práci najradšej praštila 😠 😠 kríže ma bolia neviem či ráno vstanem už teraz sa nemôžem prudko pohnúť 😖

apolenka6
18. apr 2011

@tinasc No ja tom mám v pláne ako poslednú možnosť.. a ked si predstavím,že už som sa mohla gúlať 4 mesiac...ach jáj 😒 som asi blbá ked si to ešte sem tam prerátam že??len sa trápim 😠

tinasc
18. apr 2011

@apolenka6 ja som bola na prvom iui v októbri min. roka, takže ja by som už bola riadne pokročilá 😀

apolenka6
18. apr 2011

@jonnie jé ty zajtra testuješ ?! tak daj nám vedieť tu naj ,naj správičku 😉 držím palčiská

apolenka6
18. apr 2011

@tinasc ty si mala tiež pozitívne hcg v krvi po IUI?

tinasc
18. apr 2011

@apolenka6 jaaaj takto, som ťa zaviedla... nie, ale myslela som, že keby vyšlo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre