IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
20. apr 2011

@fomarik ja nic podozrive. som uplne v pohode, pazrava ako vzdy, nic extra. a ty sa mas ako? uz babo aj kope? 🙂 vybavicka nakupena? 🙂

fomarik
20. apr 2011

@strelicia aha,...ved si pisala pici ako sa citiš. Takže hyperstimulák ustupuje,to je fajn. Aj ponožtičky už vieme obuť. 😀

alibabaa
20. apr 2011

@strelicia vyyyborneee s tymi vyjickami 😀

alibabaa
20. apr 2011

@strelicia vajickami 😀

pici
20. apr 2011

@strelicia ano okrem pocitu ze mam dostat kramy mi nic ine nie je :D na krv idem v utorok tak super ze ti je lepsie

pici
20. apr 2011

@kaaaty ahoooooooooooj ET sme mali v piatok ,. testovat budem v pondelok :D a na krv idem v utorok :D

sijust
20. apr 2011

@katy33 neboj zlatko,este je urcite skoro,aby tam bolo nieco vidiet....ja som to mala opacne po IUI,doktor mi povedal,ze ta sniznica vyzera tak,ze by to mohlo byt tehu...a potom zavolali,ze nic...to je blbsie,ver mi...citim,ze to bude ok...neboj 🙂

sijust
20. apr 2011

@alibabaa ...mojaa,ale nestratila... 😉

hope2011
20. apr 2011

ahojte babulky moje...pisem az teraz, lebo lezkam a nebolo mi veru dobre...pocitam si co ste mi napisali a poodpisujem...zatial len tolko.....IUI ma tak priiiiiiiiiiiiiiiiiiserne bolelo, ze som ho cele preplakala..... ☹ ☹ ☹ strasne ma to bolelo, nevedela sa mi dr dostat do maternice a trvalo to neskutocne dlho....nechcela som plakat, ale nedalo sa to vydrzat....strasne ma to bolelo...tak teraz lezkam, lebo mam pocity ako pred ms a take poriadne...takze tolko...dakujem vam za vasu podporu, ste uzasne ako na mna myslite...presne tak ja na vas....aj doktorke som vas chvalila, ze ste mi obrovskou oporou!!!!!!!!

hope2011
20. apr 2011

@kaaaty ahojky, som rada, ze ti je dobre...mysleli sme tu na teba...cize mohla by si ist teraz uz na IUI?

hope2011
20. apr 2011

@pici ahojky, tak ako sa dnes mame????? ako sa citis??? nieco nove????

pici
20. apr 2011

@hope2011 mhhhhhhhhhhhhh ani moc nie... akurat si lezkam a oddychujem ... ty ako sa mas?

pici
20. apr 2011

@hope2011 zlatko... to ma mrzi ja som tiez plakala... neboj... zajtra to bude lepsie ...

sijust
20. apr 2011

@hope2011 Miruska,myslela som na teba,mrzi ma,ze to bolelo...ale uz to mas za sebou a uz bude len lepsie...tak odpocivaj...

hope2011
20. apr 2011

@kaaaty ahojky, dakujuem velmi pekne....naozaj som rada, ze ste tolke na mna mysleli🙂

alibabaa
20. apr 2011

@hope2011 tak pekne oddychuj a duuufam, ze to bola posledna bolest, ktoru si kvoli babatku prezila... 🙂 teda okrem pôrodu 😀
a ze uz budes mysliet iba na prijemne veci...

hope2011
20. apr 2011

@pici hmm...strasne to bolelo....to som ani troska necakala...robila mi to nova doktorka....a nedalo sa jej dostat cez krcok, to bolo nekonecne....teraz to mam cele rozhasene.....ale neda sa mi ani moc lezat...a stale potrebujem chodit na wc......ach, jaaaj....no a ty nemas ziadne nove pocity???? ja uz sa neviem dockat vysledku, samozrejme pozitivneho-tvojho!!!!

hope2011
20. apr 2011

@sijust ahojky mojko, dakujem pekne....no veru strasne moc bolelo....vsak aj teba, ak si dobre pamatam????? a ty si ako dopadla, ako ste sa vcera dohodli???? vsetko mi napis, dobre???

hope2011
20. apr 2011

@alibabaa mojinka dakujem, si velmi zlata.....ano, uz len porod, to by bolo krasne....uz aby to bolo....no, momentalne nemyslim na nic...vobec nie som taka namotivovana ako to predchadzajuce iui.....som proste nohami na zemi....a poriadne!!!!

tinasc
20. apr 2011

@kaaaty ja som po laparke krvácala tri dni, ale nie veľa, doktorka povedala, že je to normálne, lebo zospodu pozerali... tak sa drž, keby to bolo nejaké neúnosné, samozrejme kontaktuj doktora 😉

tinasc
20. apr 2011

@katy33 dúfam, že to bude tehu, naozaj taký zázrak a nemal by sa konať, to nie... držím palce, nech je v krvičke poriadne vysoké hcg 🙂

tinasc
20. apr 2011

@strelicia to ma teší, že ti ten hyperstimulák prešiel, teraz aby sa už len malinkí zahryzli 🙂 aj ty sa drž 🙂

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 tak to mi je ľúto, že ťa to tak bolelo ☹ ale neskôr bude lepšie, prestane ťa bolieť... snáď to vyjde a ty nebudeš už musieť podstúpiť bolesť pri iui 🙂 oddýchni si 😉

hope2011
20. apr 2011

@katy33 akooooo????? je to na 100% potvrdene????

olajcova
20. apr 2011

Ahojte, každý večer trávim na nete a som medzi Vami v tichosti. Katy 33 neboj sa tehulka si určite.Ja som bola v 5tt a lekár po 10 minutovom UZV nič nenašiel až potom druhý pán doktor našiel vačok malilinký.Ak máš silný test, čiarku tak si ver.

hope2011
20. apr 2011

@tinasc ahojky, no dalsie iui nebude,.....dnes sme sa rozpravali s dr ze uz na tretie nepojdeme...lebo naozaj, mame zly spg....pockame na ms....a potom sa zacne priprava na ivf....hm, ale nemuselo by k tomu uz vobec dojst🙂

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 v to som dúfala aj ja, ale čo došlo k tomu 😉 som zvedavá či sa s tých hormónov nezbláznim 😉

hope2011
20. apr 2011

@katy33 som si az teraz nasla tvoj prispevok, kde si pisala o tej sliznici.....nebojkaj...urcite si tehu...to sa ani troska neboj a ver si!!!!!! moja kamoska mi hovorila ze ked bola na konci 5 tt tak vsetky testy mala pozitivne a dr jej povedal ze nic nie je vidno....tak pockala chvilku a isla znova a uz to potom videli....asi je to skoro aby ti to na sone bolo vidno, nie???? a to akoze 9mm sliznica sa rovna ze nie si tehu?????? to akoze aka by mala byt??? vobec neviem....moja, mojinka....ja som si ista, ze si tehu...nebojkaj ani troska....a testy by neukazovali len tak pozitivny vysledok!!!!!

hope2011
20. apr 2011

@tinasc my sme uplne na to pripraveni...a ideme do toho...ivf je dalsi krok k nasemu malickemu...proste pojdeme nan a co uz....inak tie hormony...ani mi nehovor...ja len co som uzivala ten clostyl a teraz nieco na rast sliznice a ja som taka precitlivela, ze az!!!! musime to zvladnut!!!!

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 ale určite je to krok vpred... a dočkáte sa maličkého 🙂 ja neviem ako sa budem správať, asi sa budem musieť odsťahovať aká budem protivná, muža už na to pripravujem, že budem neznesiteľná 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre