IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
20. apr 2011

@jonnie ahoj, takze ti iui nevyslo???? na druhe uu nepojdete???? chapem, ze si sklamana...aj ja som bola a doteraz som poriadne demotivovana, ach jaaaaj....no co uz....ale ivf prinesie babatko a to je to najdolezitejsie!!!!

hope2011
20. apr 2011

@tinasc 😀 😀 😀 no muzickovia nasi nech sa pekne pripravia....vsak to musia chapat...momentalne tieto hormony co mam mi tak akurat robia clivu naladu...som stale nejaka uplakana a vcerajsok, to nejdem ani komentovat...to som preplakala cele poobedie...a dovod???? no stale som si cosi nasla, ach, jaaaj

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 no hádam to už bude lepšie... 🙂 a čo nech aj muži vidia, čo musíme podstúpiť, takže nech to pekne vydržia s nami 😀

hope2011
20. apr 2011

@tinasc presne tak...uplne s teobu suhlasim.....ale ten moj asi vydrzi...on je moje zlaticko...dnes ako mi slzicky utieral ked som bola este na tej koze....chuda, mi ho bolo normalne luto ako som videla, ako mu to je luto, ze ma to tak bolelo.....

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 môj muž nikdy so mnou nebol vo vnútri... 😒 vždy musel chudák utekať do roboty, lebo ma robili dosť neskoro... ale na punkciu so mnou musí ísť 😉

hope2011
20. apr 2011

@tinasc moj muzik prvy krat tiez nebol so mnou...ale teraz sme sa opytatli a kludne mohol ist...na punkciu s tebou pojde urcite, vsak ako inak....moj mm ma tiez problem len tak si zobrat den volna....aj u mna...ale toto je prednejsie...to najdolezitejsie....!!!!

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 jasne, že je to najdôležitejšie 🙂

zuzanka7834
20. apr 2011

Babulky tak ja nemam dobru spravu, moje hcg bolo nizsie ako 2, takze negativne 😔 ☹ 😢 Ale ja som to tusila... uz v pondelok, ked som si robila ten test... Ide sa dalej 😔

zuzanka7834
20. apr 2011

@hope2011 zlatinko drzim Ti palceky, nech mame o dva tyzdne novu tehulku, nenechaj v tom baby same 😉 Teda, myslim Lucku, Mirku, Dzulli a Katarinku, nech je tehuliek stale viac a viac 😉

tinasc
20. apr 2011

@zuzanka7834 moja to ma mrzí... idete na ďalšie iui?

pici
20. apr 2011

@hope2011 zlatko mna to takto isto bolelo... ja som necakala vobec ze to bude bolet lebo baby pisali ze uplne fajn atd.. a ja som tam skoro odpadla od bolesti ani domov neviem ako som odsoferovala... takze o dva tyzdne mame vysledok? no ja sa neveim uz dockat mojho... dufam ze bude vsetko super :D

oknosmas
20. apr 2011

@hope2011 mna iui tiez riadne bolelo... takze sa viem vzit do toho, co hovoris.. budem drzat palec, nech to vyjde...

pici
20. apr 2011

@zuzanka7834 to mi je moc luto... si v pohode?

zuzanka7834
20. apr 2011

@tinasc neviem, musime sa vecer s drahym porozpravat... Predtym sme sa velmi nechceli, aby sme nezariekli, ale uz nam vyklzlo take, ze asi podpiseme ziadost na ivf, ved kym ju schvalia moze to trvat aj dva mesiace, medzitym mozme skusit este nejake iui... Musim zajtra zavolat do Helika, myslim si totiz ze v prvom rade budeme mat par mesiacov pauzu s hormonmi, a teda aj so vsetkym, co zacina na "i"... Uvidime... 😔

zuzanka7834
20. apr 2011

@pici no, ci v pohode to neviem, ale rozhodne som vyrovnanejsia nez som si myslela, ze budem... asi som uz bola pripravena, ked som ten test v pondelok mala biely... ☹ A mozno to na mna este len dolahne ked pridem domov a budeme sa s mm rozpravat 😔 A mozno nie... Musim sa pozbierat, sebalutost nikomu nikdy v nicom nepomohla, takze hlavu hore a idem dalej, ci uz s pauzou alebo bez...
Ty sa mi ako citis? Velmi na Teba myslim, lebo ako som pisala pred chvilkou Tinke, mozno budeme zvazovat aj ivf, takze sa snaz, nech si dobrym prototypom 😉

tinasc
20. apr 2011

@zuzanka7834 ja len dúfam, že ťa to moc nezobralo, ešte nič nie je stratené... ak to nepôjde s iui, tak s ivf 🙂 určite sa to raz musí podariť 😉

hope2011
20. apr 2011

@zuzanka7834 ahojkyyyyyy, ale a ty co???? vsak ty budes tehulka s nami,.....co je nove???? testla si znova???? chytro daj vediet!

pici
20. apr 2011

@zuzanka7834 ja som sa hned rozrevala ked mi to ta sestricka povedala , aj prvy aj druhy krat.. aj ked som oba vedela ze sa to nepodari, tu nadej ze predsa by to len mohlo vyst ti nikto nikdy nezoberie... tak to bolo take krute... ale potom som uz isla dalej. ved co ine ti ostava... ja dufam a pevne verim, ze toto nam vyslo... naozaj... lebo dalsi pad asi neustojim, priznavam.. vela sil ti prajem... nech to co najskor preboli

hope2011
20. apr 2011

@zuzanka7834 mojinka, akurat som si precitaka co si pisala...prepac, som mimo...lezim tu a moc necitam, co pisete...mrzi ma to, velmi, velmi!!!! moc som tomu verila, ze sa ti to podari....ach, jaaaj....preco sa toto musi diat??? my sme sa s dr dnes rozpravali presne o ivf...ideme aj my do toho....co uz...tiez sa na to psychicky pripravujeme...mojinka, hlavu hore...su stale dalsie moznosti!!!!

hope2011
20. apr 2011

@pici tvoj vysledok je urcite pozitivny....ja o inom u teba a ni neuvazujem...uvidis...noc ine ako babmublky v tvojom brusku ani necakaj...a ja???? vsak vies, beriem to s rezervou!!!!

pici
20. apr 2011

@hope2011 uvidime... zacina ti dlhych 14 dni...

hope2011
20. apr 2011

@oknosmas dakujem pekne...no viem, ze to niektore kocky bolelo...ale mna prve nebolelo vobec...nevravim..ano, bolo to neprijemne, ale o bolesti sa neda ani len hovorit....a teraz????? juuuuj, strasne moc!!!!!

hope2011
20. apr 2011

@pici hmmm, ani mi nehovor....zase cakanie...ale uvidime...mozno si to ani nebudem vsimat...lebo som naozaj teraz v takom rozpolozeni, ze necakam vela....

tinasc
20. apr 2011

@pici ty si náš predvoj, my ťa budeme nasledovať 🙂 🙂 🙂

tinasc
20. apr 2011

@hope2011 to čakanie je na tom všetko hádam to najhoršie... okrem iného 😉

fomarik
20. apr 2011

@zuzanka7834 Ach, Zuzanka moja.......... niekedy su okolnosti skutočne nespravodlivé. ty nás v tom tiež nenecháš a pridáš sa k nám. Ked si dáte pauzičku od všetkého, čo sa začína na " i ", sustredíš sa na niečo iné a ono to musí vypáliť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vedz, že som s tebou. Mojenko, si statočná!!!!!!!!!!!!!!!!!

hope2011
20. apr 2011

@tinasc hmmm, no je to blbe obdobie...cakat 14 dni...ale terab vydrzat..vsak co ine ostava🙂

zuzanka7834
20. apr 2011

@fomarik @apolenka6 @alibabaa @adikasala @strelicia babulky, tak ak este neviete, mam negativny vysledok ☹ Pisala som trochu vyssie, tak si kuknite... Musime ist dalej, nejak 😔

@hope2011 teraz som si precitala, ze Ta to velmi bolelo, srdienko mrzi ma to, ale vysledok bude stat za to, uvidis, a o 9 mesiacov sa len zasmejes, lebo to bude boliet este o trosku viac ked sa to, co Ti teraz davali dnu, bude pytat vonku 😉

zuzanka7834
20. apr 2011

@hope2011 srdienko nic z toho, dnes nejdem prikladom 😔

@pici no ja som si poplakala uz vcera, dnes som silna... Ale vcera som si zo suflicka vytiahla pozitivne testy z minuleho pokusu a tak som sa rozplakala... drahy nechapal, lebo kym prisiel, testy som rychlo supla spat, aby nevidel... ☹
Dnes som naozaj silna, akoby vyrovnana... akurat som vravela maminke (ona vobec nevedela, ze sme vobec boli na iui, iba dnes ked uvidela moju prelepenu ruku, tak som jej povedala), ze som si to v hlave nejako zresetovala, a zaciatok nashho snazenia beriem iba ako od zaciatku tohto roku... Kedze iba odvtedy mam v poriadku TSH, vsetko predchadzajuce snazenie bolo marne, len sme o tom nevedeli... Takze ked si zoberiem, ze je april, 4-ty mesiac, z toho som bola dva mesiace tehotna, nie je to az take zle... Stale je sanca, dolezite je, ze hormoniky su v poriadku a ze nam Pan Boh poslal tu nasu prvu fazulku, aby nas upokojila, ze vieme otehotniet... 😔

hope2011
20. apr 2011

@zuzanka7834 boze ty si strasne zlata.....!!!!! naozaj....ty si smutna a nas tu podporujes....vies co????? ja chcem podporit teba!!!!! mrzi ma ze vam to nevyslo...ale pocuvaj.....popremyslajte o ivf a kym by sa to zrealizovalo, uvidis, budes tehu!!!!!!!! proste musime to zvladnut!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre