IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
22. apr 2011

@aby 😒

apolenka6
22. apr 2011

@adikasala tá bolesť v podbrušku určite znamená tehotenstvo 😉 😉 neboj Ján Pavol druhý ti pomôže .Tak v auguste prídete na Slovensko 😕 to by bolo keby sme sa stretli aj Katka a keby sa ešte niekto pridal by bolo super ....len neviem kedy budem ja mať dovolenku či nie vtedy ked aj ty 😀

apolenka6
22. apr 2011

@oknosmas tvoj príspevok bol ako moje pocity po 3 IUI neúspešnom ,ale nabrala som znovu síl a beriem to tak ,že všetko má svoj čas a dôvody prečo to má byť tak a nie ako si ja predstavujem.....mamuľky budeme!! 😉

apolenka6
22. apr 2011

@pici ten test ta chcel,len oblafnúť 😀 neboj budú dve nádherné palice

apolenka6
22. apr 2011

@hope2011 no ako ? fazuľka by sa mala začať uhniezdovať ..tak ju pekne krásne povzbudzuj

apolenka6
22. apr 2011

@fomarik no veru v poslednej dobe sa nám to potrubie opakovane upcháva už sa nám to stalo aj pred mesiacom ,teraz je kľud...ale asi dočasne já neviem prečo? 😕
Tak máš spoločnosť svokru 😨 no tá sa pekne napcháva cez pôst mäsom...hm
To musí byť úžasný pocit ked sa bábätko vlní v brušku 😵 a slzičky šťastia patria k tomu 😅

pici
22. apr 2011

@zuzana151 jeeeeeeeeeeej gratko k babatku :D

pici
22. apr 2011

dosla som vybicyklovana :D jaj super je vonku...

apolenka6
22. apr 2011

@zuzana151
@katy33
@fomarik ako krásne sa čítajú vaše pocity tehuľkovské aspoň budeme múdrejšie ked to raz príde.... 😲

apolenka6
22. apr 2011

@alibabaa clostil už papkáš?kedy pôjdeš na sono koľko vajok sa urodilo? 😕

apolenka6
22. apr 2011

@aby ja som mala dnes MS bolesti ,ale vydržala som bez tabletky ...dnes mali včielky krásny deň na zber medíku

apolenka6
22. apr 2011

@tinasc tak obedík som úspešne dovarila ..rybka bola chutná a verím,že aj tá vaša 😉

oknosmas
22. apr 2011

@apolenka6 ja sa ju snazim nacerpat od vas 😉 😀

pici
22. apr 2011

@apolenka6 haha no kiez by to bolo taky ten oblafavajuci testik.. nebola by som proti :D

katy33
22. apr 2011

@apolenka6 ...no, mojenko, i ty sa rychlo pridaš, ja to viem, viem, že sa niečo udeje ....čo urychli vaše rozhodnutie na IUI, al.ešte lepšie podari sa prirodzene , ako nam a nechcem tu čitat, že to nie je možne...ja som bola horši pripad a pozri, sice nemame ešte nič vyhrate, ale ja si už našu fazulku nedam a verim, že ked nam ju zoslali z nebička, tak nam ju už nevezmu....bude krasne počasie, slniečko nadherne, budete dovolenkovat a šup ho, uvidiš, chce to troška odbremenit myssel, ved aj v tej robote to je teda, hned by om ta stade vzala pod svoje kridla 😠 ...nevažia si vas tam 😠

katy33
22. apr 2011

@apolenka6 ...čo ta bolka, mojenko?

aby
22. apr 2011

@apolenka6 no vieš čo ja tiež toho dosť vydržím ale niekedy mi od bolesti nohy podlamuje tak vtedy zlatý algifen 😖
no čo my sme baby všetko vydržíme 😉

aby
22. apr 2011

@apolenka6 jj krasne zbierali sme počúvali :0))) včelušky

yasminne
22. apr 2011

@fomarik cauko Lucik vidim, ze si tehulkovske obdobie uzivas a tesis sa z kazdeho momentu a to je super, tak nech tie dni do porodu pekne ubudaju, nech uz mas vytuzenu babiku v naruci 🙂

tinasc
22. apr 2011

@pici no veru vonku bolo super, sme boli tiež, aspoň na prechádzku 🙂 dúfam, že si prišla na iné myšlienky a nebudeš sa trápiť tým, že sa náhodou nepodarilo 🙂 🙂 🙂 😉

tinasc
22. apr 2011

@apolenka6 bola, veru bola chutná, som ju zapekala so syrovou omáčkou a mm sa vyjadril, že to bola pochúťka 🙂

petuska123
22. apr 2011

aqhojte baby ako sa dari??teraz som sa vratila dom bola som vybehat psika.pekne a oddychove sviatky zelam 😉

tinasc
22. apr 2011

@petuska123 aj tebe pekné sviatky... veru vonku je teraz dobre, hriech sedieť doma 🙂

petuska123
22. apr 2011

@tinasc no uz veru sedim pred tv

petuska123
22. apr 2011

dnes je 2 tyuden od podpisanej ivf. mrcha ma prist po sviatkoch

dzuli08
22. apr 2011

@hope2011 No na to sa moje teším tiež, cítiť pohyby, to musí byť skvelé. Ten obranný mechanizmus je dobrá vec. Ja som bola tiež na všetko nahnevaná, keď to vyšlo a nedávala som tomu žiadny význam. 😀 😀

tinasc
22. apr 2011

@petuska123 aj ja 🙂 a ešte počkaj, do mesiaca ju budeš mať schválenú... 😉

petuska123
22. apr 2011

@tinasc joj dufam teda aj ked ma doc.nepotesil ked mi povedal najviac do 2 mesiacou pride odpoved

tinasc
22. apr 2011

@petuska123 ale hádam nie, ja som počítala, že to bude dlho trvať, ale presne mesiac to bolo 😉

adikasala
22. apr 2011

ahojte babenky je tu niekto zvas????dnes som mala tiez pichanie v podbrusku tak trosku ale teraz vecer ma chitily strasne bolesti trvalo to asi hodinu a pol, take ukrutne pichanie na lavej strane a potom sa to zacalo striedat na pravu stranu ani postavit som sa nemohla .teraz ma to trochu preslo tak som sa dogulala k pc...dufam ze to bude ok.prsia ma ale vobec nebolia tak neviem.......ked ste mali aj vy niektora podobne bolesti po iui dajte mi vediet som 7 den po iui 🙂 😲 🙂 😲

zuzanka7834
22. apr 2011

@aby @hope2011 @alibabaa @apolenka6 @adikasala & spol.

Ahojte babulky 🙂
Ste strasne, uz Vam to niekto povedal? Clovek sa chce na chvilku stranit pocitaca aby sa popasoval so svojou zavislostou, a kvoli Vam sa to neda 😉 😉 😉 Vsak ja sa nechcem stranit Vas, ja len na chvilu potrebujem prevetrat hlavu... nech nemyslim stale iba na tehu-netehu 😉 Vas by som sa nikagdaj nevzdala 😀 Ani za stotisic! Teraz sice pozeram, ze ste zapisali az desat stran, co sa mi asi nepodari precitat, tak si idem narychlo kuknut aspon spravy z "kto ma spomina" a ak je nieco nove, prosim, informujte ma 😉

@katy33 milacik ako sa citis? Dufam ze si dodrzala slovo a nechodis do roboty ani ked mas chut na pizzu 😉 Si ma pobavila s tymi gatkami na pol zrde, naozaj nemusis takto verejne vyznavat vsetky detajly 😉 😉 😉 Setri sa mojka, uzivaj si sviatky aby fazulienka krasne rastla 😵 😵 😵

@fomarik anjelik o co pozdejsie, o to srdecnejsie, ved to poznas, ze? ♥ Vsetko len to najsamlepsie Ti prajem, nech je nasledujuci rok Tvojho zivota nezabudnutelnym ale iba v dobrom zmysle♥♥♥

@pici ako sa citis, maminka? Pozeram do tabulky, ze krvicka by mala byt uz 25.4 ak som to tam dobre napisala... Zoberu Ti ju aj v nedelu? Uz sa neviem dockat 😵 😵 😵

My sme mali teraz nejake plne dni, v stredu Petkovi prislo potvrdenie, ze mu schvalili zlavnenu vstupenku (vstupenku?) na jednu konferenciu v Londyne, tak sme sa v zajati silnych emocii toho dna bez rozmyslania rozhodli, ze o mesiac letime... To sme cely vecer hladali letenky, takze sme presli na uplne ine myslienky, nez ma kvarili cely den. Na druhy den sme nahovorili aj nasich, aby som sa po meste nemotala sama 😉 To bolo vcera. Vecer sme dostali navstevu, ktoru sme nevideli straaasne dlho, boli u nas do pol jedenastej, takze som zase nemala cas rozmyslat nad blbostami. Nuz a dnesok... Rano sme absolvovali kostol a potom uz iba leharo na dvore a v parku s kamosmi 😉 Dokonca som sa bola korculovat, korcule som si kupila minuly rok tesne tesne pred zimou a vyskusala som ich iba raz. Teraz ked zacalo byt pekne som sa bala, ze ak som tehu tak by to nebolo dobre... Takze teraz sa aspon mozem korculovat bez strachu 😕

Jedine co ma trapi je moja mrcha. V stredu asi hodinu po telefonate z labaku som bola cikat a papier bol hnedy. Tak som si povedala, uz je to tu, ani som nestihla vysadit utros (lebo som ho papala 3x1 a dalsia davka ma mala cakat az o dve hodiny, takze telo este nevedelo, ze ho nevezmem). Od vtedy tak prapodivne spinim, lebo to nie je krvacanie... Mam riadnu vlozku pre istotu, ale na nej je vzdy len taky pasik asi 3cm. Ale je tmavohnedy, nie ze hlienik 😕 Tak sa uz tesim, ked sa mrcha spusti, juj iste bude boliet ako davno nie ☹

Srdiecka, uz som sa Vam tu rozpisala, zase budem za spisovatelku 😉 Ale uz idem spinkat tak Vam vsetkym prajem krasny zvysok tychto sviatkov, nech su naplnene pokojom a radostou, laskou a samymi dobrymi spravami 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre