IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
25. apr 2011

@katy33 zlatko. zajtra ti doky zoberie krvicku pozrie ti fazulku a budes sa konecne naplno tesit... neboj.. fazulka tam proste je.. a kam by isla, :D

katy33
25. apr 2011

@pici Ty kokso, ty si aky športovec 😉 ...to je super, že si takto vybehnete von, spojene prijemne s užitočnym...to mna mm nevie dostat na bycikel 🙄 ...ked som s nim bola naposledy, zobral ma cez nejaku lesnu cest, som bola vybuchana medzi nôžkami 😀 ...som si ešte tri dni nevedela sadnut bez problemov 😝 ...odvtedy mam pred byciklami rešpekt 😎 ...a tlak si mala dobry? 😕

pici
25. apr 2011

@katy33 130 na 60 , horny vysoky, dolny nizky... haha
ja vobec nemam kondicku ale bicykel ma bavi. sa bicyklujeme po dedinach.. a nie je to fyzicky narocne... lebo mam dobry bycikel a ideme si lajt tempickom... ja zase keby som mala zabehnut dva kilometre tak asi umrem...a som hned chora...

alibabaa
25. apr 2011

@apolenka6 dufam,ze mi ta vyroza velmi neuskodila... naposledy bolo len jedno... tak viac ani tentokrat neocakavam... postaci aj to jedno ale ak by boli 2 nenanhnevam sa... 🙂

alibabaa
25. apr 2011

@pici zajtra na teba budem mysliet a drzat palceky... treba verit :o)
a ake trasy mate?
to je fajn, som sa bala ze nie a potom by mozno nedorastlo vsetko podla predstav...

pici
25. apr 2011

@alibabaa no dneska sme boli senec-kostolna pri dunaji, jelka, borsa, kostolna, kralova pri senci , senec :D

pici
25. apr 2011

@alibabaa ja neviem, ja som po clostyle mala jeden dominantny a jeden mensi... neviem na co som zrala potom ten clostyl.. ved to mas hadam aj bezne... myslim ak nemas problem s ovulovanim... nie? ale ty tam budes mat fesaka jak vysiteho a ten konecne stretne tu spravnu spermiu... musis manza poslat na odovzdanie s buzolou, aby kamossi mali spravny smer :D

alibabaa
25. apr 2011

@pici no pekna trasa 🙂 my v ba to tu mame trosku obmedzene.. ☹ len ta hradza, ale nastastie su dve strany a ta mestska je ovela krajsia a kludnejsia ako petrzalska.. tiez budem musiet oprasit kolieska na mojom tatosovi 🙂

pici
25. apr 2011

@alibabaa my sa teraz chystame na neusiedlsee na okruh okolo jazera. to je taka trojdnovka...

alibabaa
25. apr 2011

@pici si to pekne povedala ze s buzolou.. 😀 😀 😀 asi by sa im zisla potvorkam 😠
uff tak to je pekny vyyyletik.
a jeje hrmiii. idem sa tulit... bojim bojim

katy33
25. apr 2011

@pici .aaaaaa, tak o behani mi ani nevrav...my , ked ideme na byt, tak chodime na 3.posch. a po prvom mi už visi jaazyk ako kravat, ja sa hned zadycham, a potom ešte doma fučim dve hodky 😀 ....katastrofen...teba čaka až v stredu krvička, či 😕

alibabaa
25. apr 2011

cafte kocky zajtra sa vidime... prcham... dobru noc

alibabaa
25. apr 2011

@katy33 pici caka v utorok a mna v stredu pred iui 🙂 sa v GF prestriedame 🙂

katy33
25. apr 2011

@pici Zlatko, ty vieš kam pôjdeš 😀 ...a nie na bicykel...ked ti oznamia, že ste traja, tak tahat za troch, no neviem 😝

katy33
25. apr 2011

@alibabaa Dobru nocku a pekne pestuj vajuška 😉

tinasc
25. apr 2011

@katy33 neboj hcg bude vysoké 🙂 🙂 🙂 a fazulka je tam, kde má byť 😉

pici
25. apr 2011

@katy33 nie zlatko zajtra ma caka krvicka. ja pojdem na bajk aj keby boli v bruchu styria.. vsetko s mierou... ja nie som nejaky blazen co teraz pojdem do kosic dvestovkou na bajku.. to nie...

pici
25. apr 2011

@alibabaa pestuj vajka nech pekne narastu ako maju a daj vediet :d dobru noc spachtoska

katy33
25. apr 2011

@tinasc 😉 ...velmi tomu verim, no ten strach je obrovsky...

pici
25. apr 2011

@alibabaa hej tieto dediny tu su super... aspon jedna vyhoda :D a chodime po takych cestach kde nie je velka premavka.

tinasc
25. apr 2011

@katy33 🙂 🙂 🙂

katy33
25. apr 2011

@pici 😕 😕 😕 ....tak zajtra bude ten den D, zlatko, hroooozitaaansk budem na teba mysliet, sestričke povedz, nech laskavo vyberie tu spravnu ihlu a striekačku 😉 ...a budu robit aj sono hned?

pici
25. apr 2011

@katy33 nie milacku to by bolo moc skoro. ja mam v papieroch, 10 a 14 den krv, ak je dva krat negativne tak nic , ak pozitivne tak o tri tyzdne utz a sprava s kartou k mojmu dokymu ... budem to potrebovat... bat sa nebojim. pride co ma prist. uvidim kolko este znesem

katy33
25. apr 2011

@pici ....zlatko, je to tam, ja ti hovorim, tie debilne testy 😠 😠 😠 , zasa sa mi dviha tlak a to ani na bicykel nemusim ist 😀 ...sme si slubili, že sa to tu krasne porozbieha, tak sluby sa maju dodržiavat 😉 ...a vysledky budu asi až poobede, že 🙄

pici
25. apr 2011

@katy33 ano :D ale tak nadsenie ta trosku zabrdzi pri tom hnusnom pohlade na este hnusnejsi biely test. nespinim nic... cakam... uvidim... potom budem riesit... co dalej...

katy33
25. apr 2011

@pici ...maš utroš na vkladanie?...ale vidiš, sama si teraz pisala, že testy krvne robia na 10. aj na 14.den...a prečo asi?....lebo nie u každej HCG stupa rovnako, krv je smerodajna 😉 ...a to maš zajtra 10.den 😕

pici
25. apr 2011

@katy33 zajtra mam 11ty :D utros zapijam lebo ma svrbel jak keby som sa tyzden neumyla ble
ano milacku. ja budem mat krv pozitivnu...

katy33
25. apr 2011

@pici ...ja verim, že zajtra dostaneme obidve krasne spravičky, inak to ani nemôže byt 😉 ...jeej , si spominala senec, to mate fajne, jazera hned po ruke 😉 ...aj ja som davnejšie chodievala aj s kamoškou, ked som ešte v TTbyvala, mali sme to par minut 😉 ...ked budeme pupkane, urobim si vylet do senca 😉

pici
25. apr 2011

@katy33 a ty si odkial prdola?

zuzancek22
25. apr 2011

ahojte babulky, nebola som tu 4 dni, boli sme si trošku oddýchnuť do Tatier a tak ked som prišla tak vidím že ste tu popísali toho neúrekom, potrebovala by som krátke zhrnutie. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre