IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. apr 2011

@apolenka6 ja som úplne stratila motiváciu a to zajtra začínam... zatiaľ sa tu nikomu z ivf nezadarilo... ach jaj...

apolenka6
26. apr 2011

@zuzancek22 ahoj! chcela som ťa pozdraviť 😀 už si tu dávno nebola 😕

apolenka6
26. apr 2011

@tinasc no ved to??! 😕 tak musíš byť medzi prvými ktorá to na tejto téme dá 😀 ja nie som rozhodnutá ísť na IVF,ale motiváciu tu zatiaľ nevidím 😒 a,že aká veľká úspešnosť je ?! ☹

tinasc
26. apr 2011

@apolenka6 dúfam, že dám 🙂 😀

apolenka6
26. apr 2011

@dzuli08 Ako krásne sa čítajú vaše tehulkovské "starosti " a ty už máš mená vybraté troška nás poteš 😉

apolenka6
26. apr 2011

@tinasc Ked si už raz dala IUI -tak IVF bude pre teba malina 🙂

apolenka6
26. apr 2011

@ursula5 Ahoj! vitaj medzi nami 🙂 zajtra ti budem držať palce ,čo to obnáša? 😕 zákrok sa dá prežiť trošku to bolí ,ale dá sa to zvládnuť každá to zvládame inak 😉 zajtra uvidíš ,výsledok budeš vedieť tak za 14 dní po zákroku záleží kde ti ho robia 😕 tam kde ja chodím sa na 14 deň od IUI robia krvné testy a iné centrá krv neberú a čakajú či dostaneš MS a musíš si spraviť teh.test ..tak zajtra veľa šťastia a ozaj ?! 😕 poznám aj takú holku čo IUI dala na jeden krát 🙂

tinasc
26. apr 2011

@apolenka6 v to pevne verím 🙂

dzuli08
26. apr 2011

@apolenka6 :D :D Zlaťunká si. No s menami u nás je to katastrofa. Vôbec sa nevieme rozhodnúť a to máme 2 favoritov na chlapčenské meno: Adrián a Patrik a na dievča asi 10 kandidátov. Ale zatiaľ sa nám to ešte nejak nechce riešiť. Asi si počkáme čo to bude a potom to rozhodovanie bude jednoduchšie :D 😀 Ja si aj tak myslím a cítim, že to bude chlapček :D :D. Moja ja ťa obdivujem, že si taká pokojná a že si nechávaš aj čas na takéto pauzičky. Ja som zase hŕŕŕŕŕ do všetkého.

pici
26. apr 2011

@apolenka6 neboj... KET nam uz urcite vide:D

apolenka6
26. apr 2011

@tinasc jasné pevne v to ver!!! 😉

apolenka6
26. apr 2011

@dzuli08 že pokojná?! 😕 😀 čo mi iné zostáva na silu mi to tuším dáko nejde tak čo mám robiť 😒 aj ja by som chcela byť hŕŕŕŕ tehotná 😀 no čo pekne čakáme v zázrak 😉
To je fakt na mená máte ešte čas 😕 ale menší prieskum nie je zlé mať 🙂 tak máš pocit ,že je to chlapčisko? 😀 som zvedavá

apolenka6
26. apr 2011

@pici podarí sa,mrazáčikov máš tuším dosť 😉

hope2011
26. apr 2011

@tinasc prosim ta, vobec nestracaj nadej...tu sa to musi prelomit a zacat s tehulkovanim🙂 takze hlavu hore a treba mat kraaasnu motivaciu, ze coskoro bude babatko v brusku🙂

hope2011
26. apr 2011

@strelicia pocuvaj!!! co to tu citam!!! ziadne takeeee....pekne o tyzden nam napises tu najkrajsiu spravu......musis verit a nestracat nadej!!!!!

tinasc
26. apr 2011

@hope2011 ale hej, budem myslieť pozitívne a myslieť len na to najlepšie 😉

pici
26. apr 2011

@apolenka6 ano mame tam 9 kuskov

pici
26. apr 2011

dakujem za vsetko

tinasc
26. apr 2011

@pici len nevešaj hlavu, viem že je to ťažké, ale máte tam mrazáčikov, tak určite sa z nich zadarí 🙂

pici
26. apr 2011

@tinasc nevesam...

tinasc
26. apr 2011

@pici dobre 🙂 no idem ja spať, tak dobrú nocku 🙂 🙂

hope2011
27. apr 2011

@tinasc no vidis...to je spravny pristup...treba naozaj verit...ono to urcite pride...ja si to tiez tak hovorim🙂

ursula5
27. apr 2011

@apolenka6 ďakujem za povzbudenie, strach nemám ani bolesti sa nebojím ale chcela by som aby to vyšlo 🙂 čo je asi veľmi malá pravdepodobnosť, robiť mi to idú v Heliose v Martine tak uvidím, výsledky ak budú presne na 14 deň tak by to bol krásny darček pre manžela na narodeniny. Tak za chvíľku cestujem. Pekný deň všetkým snažilkám 🙂

zuzancek22
27. apr 2011

@apolenka6 no nebola som tu len 4 dni, bola som si trošičku oddýchnuť, dovolenkovali sme 4 dni v tatrách.

pici
27. apr 2011

@zuzancek22 niekto sa ma, co? ale nie.. aj oddych je potrebny

ursula5
27. apr 2011

@hope2011 ďakujem moc aj ja držím palce Vám aby sa to podarilo, určite napíšem pocity a dojmy 🙂

zuzancek22
27. apr 2011

@pici už som to potrebovala, bo v robote blázinec, nosím si prácu aj domov. tak takto som uplne vypla, lebo ako sa poznám tak keby som zostala doma, určite by mi to nedalo.

alibabaa
27. apr 2011

pomooooc, neviem najst ten suhlas na notara... myslite, ze by som to mohla najst aj niekde na nete??

pici
27. apr 2011
pici
27. apr 2011

@alibabaa eviem asi ani nie.. zavolaj si do centra nech ti to poslu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre