IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
27. apr 2011

@ursula5 ahoj aj ja mam uz po 35 totizto uz 36 a stale skusame iui teraz som po tretej. piatok mame testy zatial to vyzera nadejne 🙂 😲 🙂 😲

ursula5
27. apr 2011

@hope2011 nie kočiek ale dvoch chlapov, ktorí mometálne prežívajú strašnú pubertu a mne strašne chýba keď boli malí a zlatí.... čas tak rýchlo letí...., ja sa trochu obávam IVf aj z dôvodu môjho veku a aj z toho všetkého okolo, inekcie, narkóza a či sa to vôbec podarí.... uvidíme za 14 dní ale myslím že som rozhodnutá ísť do toho. My to zvládneme 🙂 len mi je ľúto mnžela a všetkých chlapov, ktorí majú takét problémy a potom to vplýva na celú rodinu. Hlavne je to nespravodlivé niektorí pijú fajčia sú zlí a môžu mať deti koľko koľvek......

ursula5
27. apr 2011

@adikasala tak to držím palce na piatok daj potom hneď vedieť, veď nám to ešte možno potrvá kým budem mať nejakú fazuľku v sebe, hlavne teraz pozitívne veriť že sa tam nejaká potvorka zavŕtala .... 🙂

ursula5
27. apr 2011

všetkým Vám držím baby palce,aby ste sa v piatok alebo pondelok či kedy to máte dozvedeli len dobré správy 🙂
Tým čo to už majú jasné že sú v tom tak prajem veľa krásných chvíľ s bábätkom v brušku a tým čo to nevyšlo veľa optimizmu do ďalších pokusov, verte že raz sa to podarí.... papa zajtra

aby
27. apr 2011

@katy33 cibuľka moja vidíš pozitivné myslenie, ja už to asi ani neviem heh 😉 😀 😀 😀
moja tak si ma strašne potešila , ty si taký super zázrak, že možno aj verím ale sa aj moc moc lúbite to preto 😉
kurátko vieš čo ty si u mňa slniečko 😀 😀 😀
my čakáme mrchu dneska už by mala, mňo zatial troška pobolieva břuch len nie ako inokedy . Prsulátka ani nie ako obyč každý deň. 😉

katy33
27. apr 2011

@adikasala ano, zlatičko , aj ja mam utroš....rano po prebudeni mavam 37,1 😉 ...ja si myslim, že je to na dobrej ceste, ver tomu, srdienko 😉 ...dačo ti pošlemTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTto musi zabrat, ani keby, čo bolo 😉

hope2011
27. apr 2011

@dzuli08 ano, ano...budem verit!!!! 🙂

hope2011
27. apr 2011

@katy33 mojko,dockas sa uz coskoro...vsak si len pomysli...si tehulka a to je najdolezitejsie!!!! na fotocku si pockate🙂

katy33
27. apr 2011

@ursula5 Joooj, mojenko, kolko sa tu mi pozastavujeme nad tou nespravodlivostou, je to nespravodlive, ale čo už....my s tym vieme bojovat a dobojujeme to do štastneho konca, preto sme tu a hlavne vieme, prečo..... 😉 ...ved taka obrovska tužba po dietatku, aku mame my, nemôže zostat nevyslyšana, tak tomu neverim 😉

apolenka6
27. apr 2011

@katy33 Ooooooooooo 😕??? aké krásne číselko 😵 😵 😵 na to ani nemysli mimomat. to určite nemôže byť ! 😀

hope2011
27. apr 2011

@ursula5 juuuuj, tieto myslienky o nespravodlivosti uz ani nechcem riesit....je to nespravodlive...aj nasi spoluobcania, ked vidim ze kazda je pomaly tehotna...vsak ja to kazdemu prajem, naozaj...ale preco prave my musime mat problem mat babatko????? no, uz sa snazim takto nerozmyslat....pozeram do buducna a tesim sa, ze nasa malicka laska si nas najde a coskoro uz bude v brusku....nebojkaj sa veku....mas dve deticky, si mama...to je najdolezitejsie poslanie zeny, ktore sa tebe uz splnilo....a dalsie malicke si k vam cestu najde...uvidis!!!!! 🙂

katy33
27. apr 2011

@apolenka6 😀 ...som ani nečakala take obr čislisko, mala som to preratane, že by to malo byt okolo 1500 😕 😀 ...sestrička mi to musela opakovat a aj tak , v tej euforii som si to nezapamätala 😝
A čo v robotke - niečo nove?...stara je furt stara 😀

apolenka6
27. apr 2011

@katy33 Hlavná vec,že číselko je vysokééééé 😵 neboj v pondelok už bude niečo vidieť ,tuším vtedy idete do MT ak som to nepoplietla 😀
Robota? bez komentára stále sa tam niečo prehadzuje a ešte stále nemáme vyložený tovar od ved. dcéry ... a tá už tam "maká" tak nám je "veselo" 😒 vôbec,ale vôbec ma to tam nebaví no ved viem všetko prejde a prídu aj krajšie časy ..teraz čakám na dovolenku mám ju prvé 2 týždne v auguste 😝

dzuli08
27. apr 2011

@katy33 Keď hovoríš o tom mimomaternicovom, tak ma napadol taký menší trapas, čo som vyviedla :D Keď som zistila, že som tehotná, tak mi prvé sono robila dr. Gaťová a ja vystresovaná sa jej pýtam, že to naozaj som tehotná? A ona, že no tehotnejšia už nemôžete byť. A moja otázka asi po 2 min a nie je to mimomaternicové? A ona a čo myslíte, že kde vám kukám?

katy33
27. apr 2011

@apolenka6 Neboj, hypnotizuj august, nech už je tu 😀 ...ved, ked bude už teplučko, ludia prchnu z mesta....snad nebude taky rozruch 😉 ...aj pôjdete niekde na dovolenečku? 😉

katy33
27. apr 2011

@dzuli08 ...nooo, tak ty vieš tiež zahniezdit 😀 😝

dzuli08
27. apr 2011

@katy33 Ti poviem, môj drahý už sa len za hlavu chytal :D Aj on to pochopil a ja vystresovaná nie :D
A v pondelok budeš už mať aj status čaká bábätko, termín..... tešíš sa?

katy33
27. apr 2011

@dzuli08 Tešim sa na to, že už konečne uvidime našu lasku, a ak nie, tak asi od strachu zomriem....musim Krajkovi povedat, že nech tam tu bakulu zasunie s tym, že tam najde našu fazulku 😉

apolenka6
27. apr 2011

@katy33 áno máme v pláne niekam vypadnúť ,no ešte neviem kde 😕 ved do augusta je ešte daleko a môže sa všetko inak zvrtnúť ,no ale dnes sme si zadelovali dovolenky ..veru cez leto je väčší klud ešte nás čaká jarmok koncom júna to predávame 3 dni vonku 😝 😒 a všetko vynášame a zanášame von a dnu ,potom už budem veselo odratávať volno

apolenka6
27. apr 2011

@ursula5 tak už to máš za sebou 😵 ja tiež chodím do MT -Helios a je nás tu dosť ktoré tam chodíme 😉

dzuli08
27. apr 2011

@katy33 Neboj moja, už ho uvidíš, aj keď ešte bude len v takom vraj gestačnom vačku, bude to len taká zakrivená čierna machuľka :D A v ktorom týždni by si už mala byť? Ak nevieš, tak daj si stránku http://tehotenstvo.academy.sk/ a tam hore daj dátum poslednej ms. Potom ti vypíše v ktorom týždni si 😀 😀

tinasc
27. apr 2011

@katy33 neboj sa bude tam... 🙂

alibabaa
27. apr 2011

@tinasc dakujem 🙂

alibabaa
27. apr 2011

@adikasala bazalkou sa neriad... merala som si ju asi v tom case ako ty 3 dni a bolo to z utrosu...

alibabaa
27. apr 2011

@hope2011 nie, kazda zena je ina... preto nemusis spinit pri zahniezdovani

hope2011
28. apr 2011

@alibabaa 🙂 no ved jasne...ja sa len tak utesujem🙂

lea101
28. apr 2011

@katy33 jeeej dakujem krasne ,ja som sa vcera uz potom odpojila, mam pred sebou opravak a skusku v jeden den...(exter.studium ☹ ) tak som este aj musela studovat donoci.... Aspon my mysel bola zamestnana 🙂 Velmi velmi ti gratulujem , citala som si predosle stranky.Tesim sa s tebou a s kazdou jednou snzilkou, ktora sa uz tesi z tehu 🙂Dnes porobim hadam skusku a opravak... a pojdem do BA . a zajtra rano testiiiiiik 🙂 Pekny dnik prajem plny optimizmu a radosti 🙂

lea101
28. apr 2011

@hope2011 dobre ranko, aj ja uzivam utrogestan. 2 krat 2 ... vkladam.. predtym som mala duphaston a som stastna ze mi to zmenili lebo mi nerobil dobre a este ktomu mi narusil moj na hodinu presny po cely zivot cyklus... po nom som dostala mrchu az na 33 den. Si vies predstavit tie nervy... a tesenie sa ze sme tehu.. a nakoniec to bol len ten duphaston 😀 A o bolestiach ani nehovorim. 😖 Ano mne dr povedal ze hlien si nevidim teraz koli tomu ze hormony tomu zabranuju... nielen moznemu spineniu... 🙂

lea101
28. apr 2011

@tinasc velmi pekne dakujem 🙂 ano asi mas pravdu, ze su rovnake... ale ja rada zijem s pocitom ze mame na vyber, ak by daco... vzdy si poviem ak sa mi nieco nebude pacit, pojdem inde. do ineho. Ale zatial som vcelku spokojna a som stastna ze pristup dr v iscare je neporovnatelne lepsi s mojim obvodnym gynekologom tu v bb 🙂 Pekny dnik prajem..🙂

petuska123
28. apr 2011

@lea101 ahoj a koho mas obvodneho gynciara v BB??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre