IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 chcem sa spýtať, to tá sliznica má spojitosť s mrchou , ked ma niekto slabu mrchu tak má aj nizku sliznicu?

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Ano moja, presne tak od vyšky sliznice zaleží ms. Sliznica sa ti začína tvorit hned na začiatku cyklu, a v čase ovulacie by mala byt vraj minimalne 7-8mm, ale su ženy, ktorym sa fazulka uhniezdila aj v nižšej vystielke 😉 Pri ms odchadza z teba sliznica von, a ked tam niečo zostane, bohužial ☹ , potom je z toho endometrioza 😔 Vlastne su to ložiska sliznice ☹ Za den by mala podrast cca 1mm 😉

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 takže ja som mala pri iui sliznicu 12, a asi bola potom riadne velká lebo mrcha mi trvá už 6 deň a stále krvácam, včera som sa nato pýtala dokiho, že inokedy som mala mrchu cca 4-5 dni ale tie posledné dva dni mi stačila max intímka, a teraz 6 den a stále krv. 😠 , povedal že to s tých hormonov a z toho všetkého, takže dúfam že teraz 3 IUI bude skvelé, a vajká sa uhniezdia. stráááášne by som si to priala a nie len pre seba, ale pre vás všetky, ktoré po tom malinkom uzlíčku túžite.

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Moja, ono je to na druhej strane dobre, aspon sa dobre vyčistiš a žiadna neplecha tam nezostane 😉 Ono ti možno ešte viac podporil rast len clostil, vieš, ked ona sa ti tvori pekne sama od seba a ešte sa to podpori tabletkami, tak možno preto 😕 A dr. ti nerobil aspon to vonkajšie sono? 😨

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 nie , nemala som čas lebo som tam bola tak na otočku, už bol na odchode, tak som ho potrápila pár otázkami a vzala som si recept na costil a šla som. od budúceho týždna začínam chodiť na folikulometriu, a ak sme spolu správne rátali tak 16. 11. na IUI

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Ak budu u nas vajka, tak to tiež vidim tak na toho 16. 11. 😉 Teraz ideme v piatok na kontrolne sono, či sa nam už niečo tvori a potom sa uvidi 😕 No tak ja som mala mrchu teraz 2 dni aj s cestou 🙄 Ale ma akosi hrozne začali boliet vaječniky, dufam, že to nič nebude a prejde to, ale hrozne to tiska, ani sadnut sa mi neda poriadne, jaj ☹ Ono to pri endoške boli? Asi skôr pri ms, však? 😖 Zuzi, do tretice všetko dobre, musi to vyjst, už nech je to tu 😲 Na Vianoce budete určite traja, musiš tomu verit 🙂

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 presne tá endoška je neplecha, a akú bolesť dokáže pôsobiť, tak to je neskutočné, a silno tomu verím že budeme traja, 😉

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Aj tak to nechapem, urobia sa nam vajka, dr. skratia bičíkovcom cestu a aj tak sa nenajdu, tak kde je potom problem 😕 Ty si mala ake pocity pri IUI - pri zakroku?Da sa to prečkat vpohode, však 😨 Už sa ukludnujem, vopred 😎

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 myslíš či to bolelo?

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Noooooo, lebo fomarik pisala, že to bolo hrozne 😒

aby
6. nov 2010

ahojte baby dneska som taká ulietaná fuuuu 😲

@katy33 no oproti prefuku je to super no troška viac to bolí ako keĎ ti robí stery gyndoška 😅

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 nie vôbec ma to nebolelo ,ani som nevedela kedy to urobil, len povedal sestrička dáme hore nohy, a ja s 😕 údivom že to už ?

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 no tak asi môj dr. je fak t jemný lebo ani jeden krát som nič necítila ani štipkanie ako mi do môj doki popisoval. proste nič.

katy33
6. nov 2010

@aby Ahijček, len tolko nelietaj, lebo fazulka nebude vediet, kde je sever 😀 😝 Oooo, tak ja ster ani necitim, tak to bude snad vpoho 😅 A tebe kto robil IUI, ktorý feši 😀

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Uaaaau, nežny to doktuuurek 😀 Ja som tak bola prekvapena v MT, ked mi robil vnutorne sono a ja som po 1x nevedela, kedy je už tam 😀 😀 😀 Pekne pomalinky, kludne, normalne až opatrny bol 😅 tak dufam, že sa v piatok na mne nevyburi 😕 😝

aby
6. nov 2010

@katy33 neviem ale myslím , že žiadna fazuľka nem také blbé tušenie mam a nejak sa na to pripravujem hádam to víde na 2x 😒
Neboj len sa treba uvoľniť, niekto je citlivejší a cíti bolesť silnejšie. Ale neboj, keĎ som bola na HSG tak to bolo hrozné keĎ som cítilla ako sa potrhali zrasty fuuuuuuu 😲 😖

katy33
6. nov 2010

@aby Ty koky, tak mne naštastie robili prefuky v narkoze aj s LSK 😕
Žiadne blbe tušenie, nič take sa nekona, ale na druhej strane je super, že si prichystana na všetko - 2.IUI, ale zlatino, to nebude treba 😎 😉 My tu do teba a fomarika vkladame všetko - tak sa nesnaž z toho vyklučkovat 😝 Kto nas nakazi tehuvirusikmi, haaaaa 😲 Tak nevymyšlaj 😝

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 presne spoliemame sa na fomarika a aby, babenky určite je to tam !!! bo ja mam mrchu teraz aj za vás, takže vám už nepríde 😀

aby
6. nov 2010

@katy33 no tak to si bola na tom dobre , už len viac čo mohlo bolieť tak keď mi praskla cysta s vaječníkom a krvácala som do brucha no a bolo to v spánku ako by vo mne bomba vybuchla fuuu 😖
jj ako si som sa dneska presvedčila, že to už bude musieť , lebo potom už zostáva IVF len 😒
Ja by som vás rada nakazila, ale len tehulkovstvom 😀

@zuzancek22 musí a iné už ani na vianoce nechceem 😀

zuzancek22
6. nov 2010

@aby presne toto som povedala môjmu drahému , že na vianoce nič nechcem len aby sme boli už 3 , a on nato neboj, budeme , tak sa spolieham , už by mohol ten bocian priletieť aj k nám. lebo zatial sa nám darí rodiť iba šteniatka a to v hojnom počte, takže už by sme mohli mať aj to babatenko , psíkov máme už dosť, a nech ich má kto naháňať a ťahať za chvost. 😀 😀 😀

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 No moja, tak ty ju máš asi aj za mna 😀 Preto som si to odbila za dva dni 😝

zuzancek22
6. nov 2010

@katy33 kludne aj za teba, len nech už sme tehu !!!!!

katy33
6. nov 2010

@zuzancek22 Tak na tych psikov by sa ti hodilo aj viac kuskov - minimalne dve 😀

katy33
6. nov 2010

Joj babulky moje, musim sa ist ,,vyparadit,, do prace - lebo keby tam idem takto, tak nemame dnes žiadnych ludi 😀 😅 Papa, kočenky moje 😲

aby
6. nov 2010

@zuzancek22 heh jj presne to teraz sme na rade my, havky budú musieť chvíľu počkať 😀 bocian hodil salám 😒
a neboj nám sa to musí podariť musí a musí heh a podarí a budeme si vypisovať ako nám je 😀

a zas to na mňa prišlo zas bučím ☹

Baby ja vás mám moc moc rada, lebo neni som v tom sama a jedná druhú podržíme, aj keď sa nepoznáme 😀 super

aby
6. nov 2010

@katy33 nepracuj už toľko 😀 pekný deň

zuzancek22
6. nov 2010

@aby to s tým bučaním poznám , občas len tak z ničoho to tiež na mna dolahne a neviem to zastaviť, potom poutieram slzy , a idem ďalej.

aby
6. nov 2010

@zuzancek22 to bude aj hormónmi minule na shrekovi som sa pučila od smiechu ako už dávno nie 😀
my sme baby my vydržíme všetko 😉

fomarik
6. nov 2010

@katy33 Mne sliznica narástla raz max. do 7,5 mm. Teraz, pri 2IUI som ju však mala 6,3 takže mám estrofen. Ale mávam ju tak okolo 5,5mm...málinko. A tiež je mrcha taká, že ani neviem, že ju mám.

zuzancek22
6. nov 2010

@fomarik no na jednej strane to je fajn že nevieš že mrchu máš, ale na druhej strene to je dobré pre tu sliznicu asi , keby si človek vedel vybrat. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre