IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
29. apr 2011

@tinasc ja vidím také kravy často, a ohromný pohľad je aj keď ide s kočíkom na čerstvý vzduch a tačí kočík a cigaretu v papuli no čo už postihnuté 😖

tinasc
29. apr 2011

@aby ach jaj 😠 😠 😠 no čo už s takýmito, trebalo by im zakúsiť aké to je ťažké prísť k dieťaťu 😠

aby
29. apr 2011

@tinasc vieš take to nikdy nepochopia tomu ver, ale nafackovala by som im 😉

adikasala
29. apr 2011

@lea101 neviem lebo podla papierov sa robia iba tri pokusi iui,ale povedala mi doktorka ze aby som sa potom objednala na konzultaciu co dalej......ale ked ja ivf nechcem podstupit,neni to koli tym hormonom.ved clovek vytrpi vsetko,ale nejako mi nevonia to oplodnenie mimo maternici....prepacte baby ale to je moj osobny nazor zatial....

tinasc
29. apr 2011

@adikasala v pohode 🙂

adikasala
29. apr 2011

mrcha sa uz rozbieha zacinam mat bolesti...... ☹ ☹ ☹ ☹ dnesny den som si takto vobec nepredstavovala!!!

lea101
29. apr 2011

@adikasala ja ta chapem. Ja nemam zase nic proti oplodneniu mimo maternice, uz aj moja mama, ktora je hlboko veriaca sa s tym vyrovnala, ked vidi ako sa trapime, ale mam z toho strach, z toho procesu 😒

tinasc
29. apr 2011

@lea101 ale čo by sme neurobili pre bábätko však?

@adikasala tak to nejako pretrp... blbý deň ja viem...

lea101
29. apr 2011

@adikasala chudiatko, je mi to velmi luto moja... ja sa tak citim kazdy mesiac uz par rokov.. tak velmi s tebou citim .
ja musim este hodinu a pol cakat kym mi zavolaju.. ☹

lea101
29. apr 2011

@tinasc ano 🙂 to je pravda.... uuplne vsetko.

katy33
29. apr 2011

Babulky moje, ja som včera večer začala krvacat a dnes rano som si davala utroš a krv, hned som volala mojej dr., hned som utekala tam, u sestričky som spustila rev, čo som sa tak bala, vošla som k dr., ta ma pozrela zvnutra, že to nevyzera na krv z krčka, ale skôr, ako by mi tam praskla nejaka cievka, prehmatala, obkukala a potom skusila pozriet sonom, čo tam je a na moje prekvapenie mi oznamila, že mame už krasny gest. vačok 5x5mm, tak bublinku tam mame, ešte, aby tam bol aj ten naš sližik 😀 🙂 🙂 ...ta zasa som spustila taky rev, až som hikala, vystiskala dr. a ona, chudatko moje, plakala so mnou 😕 😔...vy, ked tu pišete, sem-tam babulky, že, akych mate dr., tak ja som neskutočne vdačna za tu moju dr. a neskutočne si ju važim... ..ten strach už nechcem viac zažit, nikdy...bola som aj v kostoliku podakovat a poprosit, aby bolo všetko vporiadku...a termin by sme mali mat 25.12....skusim dat fotočku do albumiku 😉

simis105
29. apr 2011

Babenky dakujem za privitanie! toto som potrebovala, ludi s podobnym osudom 🙂

simis105
29. apr 2011

@hope2011 No mali mi ho robiť už tento mesiac ale preložila som to na jún. Manžel je učiteľ a cez prázdniny bude mať viac času somnou behať po doktoroch 😉 . Ale ešte plánujem pred tým ísť jednej bylinkárke, jednej kamoške dosť pomohla. Povedala som si že skúsim všetko. Takže mam čo robiť 🙂

simis105
29. apr 2011

@katy33 Super!!! Gratulujem 😀

lea101
29. apr 2011

@katy33 velmi velmi ti drzim palceky... a posielam vela sil. Tak to si sa musela poriadne zlaknut... ale uz je dobre.🙂 Hlavne klud a oddych teraz zlatik. Drzkaj sa...xoxo

katy33
29. apr 2011

@simis105 Ahoj mojenko, dakujem, si tu nova kvetinka, tak idem študovat, čo sa za ten včerajši dnik tu udialo 😉

simis105
29. apr 2011

@adikasala MOc ti to prajem!!! Daj vedieť ako si dopadla!Už teraz sa teším, keď sú príznaky tak by to malo byť. No ale klop, klop, klop aby som to nezariekla 😉

simis105
29. apr 2011

@katy33 Musis byt velmi stastna! Viem si predstavit ale asi este viac, ze?! 😀

simis105
29. apr 2011

@fomarik Tak to vam GRATULUJEM! dufam ze budem ma tiez take stastie! Ja to nechapem, ved sme zdravi ☹

katy33
29. apr 2011

@alibabaa 😔 ...ojojojooooj, tak ta to bolkalo, ale možno to je dobre znamenie, aj fomarika to tak bolelo a pozri sa, ako sa nam už krasne gulati 😉 ...zlatičko, držim palčeky, všetky možne-pristupne 😀 ...aby bol o 14 dni pozitivny testik a najmä krasne HCG čisielko, treba verit 😉

katy33
29. apr 2011

@adikasala 😔 ☹ 😔 ...aaaleee mojenko, tak toto som tu dnes nemienila čitat, čo to ma byt?????? A si si ista, že sa to mrcha rozbieha na 100% 😕 ....neviem najst vhodne slova, lebo viem, že ti je hrozne - ved sme tak tomu verili....ja som to tak citila, že si tehulka, už sa ms rozbehla???? 😕

katy33
29. apr 2011

@lea101 Mojenko, držim palčiska, som nedočkava, brali ti iba krvičku, al. aj sono robili?...na sestričku kašli, ja by som jej svoje povedala, trubke jednej...ved ony nas maju podržat a podporovat psychicky a nie stresovat ☹ ..je to ovečka, ved ty jej vytreš zrak, ked uvidi to HCG z labaku, to bude čubrnet 😉 ...daj nam vediet, čakame 😉

katy33
29. apr 2011

@aby Zlato, zlato, zlatoooooo....čo to, čo to, že ms ešte nemame 😀 😀 😀 ....juuujha, kiež by bol jasny dôvod, prečo ta potvora nechodi 🙂 ..aaa paaaali ta zaaaahaaa, hmmmmm 😀 😀 😝

aby
29. apr 2011

@katy33 cibuľka moja netráp sa toľko moja, ale aspoň si sa upokojila, ja kukám svadbu a bučím no nahlavu som ja 😖 😀

no nejdem ničomu prikladať, že by to mohlo byť teda či si to skôr nevsugerujem ,
Hádam jeden zázrak na jednu tému stačí 😀 😀 😀
píšem ako tatar

lea101
29. apr 2011

@katy33 dakujem, prave som tam volala ale nemaju vysledky.. ☹ dorazne mi kazali cakat asi som otravovala... ale povedali ze medzi 11.30 a 12.00 a je 12.10 😒

adikasala
29. apr 2011

@katy33 katuska vidis ako som dopadla.som z toho na nervy mierne,mrcha sa rozbehla aj bolesti mam ako na mrchu tak ze niccccccccccc,ziadna nadej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ked som si precitala tvoju spravu,som sa az naplasila ze co sa ti stalo,no nastastie je vsetko ok,aspon sa mi urobil usmev na tvari,ked uz zomna radost mat nemozem

adikasala
29. apr 2011

@lea101 no co nevolali ti????

tinasc
29. apr 2011

@katy33 ja len dúfam, že bude všetko v poriadku, neboj sa, bude dobre, len sa opatruj, oddychuj, držím palce 🙂

lea101
29. apr 2011

@adikasala boze dobry nevolaliiiiiiiiiiiiiiiiiii ja im chcem zavolat .... ale sa bojim ze mi vynadaju... ale ved za chvilu zatvaraju.,.... mna tu porazi.

tinasc
29. apr 2011

@lea101 páni to ťa naťahujú... však skús zavolať... dúfam, že ti nevynadajú... však už je dobre po dvanástej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre