IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
29. apr 2011

@simis105
@zofi81 ahojte, takze ano je to p. Anka z Vrboveho...je tu aj tema len cisto s kockami, ktore tam chcu ist, alebo uz boli, alebo take co im pomohla...nam povedala na zaciatku roka co mame robit.....ale zatial ziadny vysledok...aj ked ako som pisala, teraz sme troska polavili, lebo som bola celkovo vycerpana z tych dvoch iui...ale zacnem poctivo, ak to nevyslo...co dufam, ze vyslo🙂
no ona da liecbu zene inu a muzovi inu....je to dost narocne...aj financne, lebo mm sme museli zohnat zensen, ktory sa da kupit jedine cez internet a stoji do 50 euro....ale nevadi...dame vsetko....ja pijem 2x denne cajik a robim si vecer obklady...ale co uz som si pisala s kockami, kazda ma uplne iny obklad....je to individualne....proste, treba k nej zajst, je velmi mila a treba hlavne verit, ze to pomoze🙂

hope2011
29. apr 2011

@katy33 jasan.....nemyslim....a tvojej fazulke posielam vela boztekov a hladkani...nech je jej u maminky len dobre....🙂

aby
30. apr 2011

dobré ránko bambulky a krásny slnečný víkend 😉
mrcha ešte kde nič tu nič 😀

oknosmas
30. apr 2011

@aby tak ona uz nepride!!!!

aby
30. apr 2011

@oknosmas heh kiež by, ale to by bol ďalší zázrak 😉 😀
no nič ak do zajtra nepríde testnem a uvídíme 😀 😀 😀
je tam vonku nádherne pôjdem načerpať energie poobede 😉

oknosmas
30. apr 2011

no, ale zazraky sa deju...budeme zajtra testovat spolu 😉 i ked ja naozaj nic na teste necakam...len sa drzim instrukcii lekarov

aby
30. apr 2011

@oknosmas heeej no super budem držať prsty, no ja toho tiež moc nečakám, ale aj sa bojím že čo sa zas deje 😒

oknosmas
30. apr 2011

@aby no ja viem, ze tam nebude nic... a to, ze nemam este mrchu, za to moze duphaston....takze ked si zajtra dam poslednu tabletku, tak do troch dni je to tu...ako na koni 😉

oknosmas
30. apr 2011

@aby neboj, urcite nieco dobre...sa deje....ver tomu 😉 😉 😉

oknosmas
30. apr 2011

@aby zajtra ma narodeniny nas kocurik....tak sa budeme tesit aspon z toho, sme sa smiali, ze mu urobime torticku...do macacedj pastety zastokneme namiesto sviecky tu tycinku pre macky. nas bobo ich miluje 😀

aby
30. apr 2011

@oknosmas a no kolko ti mešká? mno ja som zažila dosť stresov tak aj preto myslím, že môže meškať no uvidíme ale takto som sa cítila raz aj mi mrcha meškala test nevyšiel a tak som musela ísť na vyvolávačku.
Fuj záha ma páli, ale to ma sem tam palieva. Aj nejaký výtok číri mám no stále chodím či už ide mrcha a ništ.
Pred veľkou nocou som bola s tehotnou kamarátkou som ju nevidela asi rok no som jej hladkala bruško tak ma hrialo pri srdiečku 😀 😀 😀 super pocit
MOžno si to moc vsugerúvam, no uvidíme 😉

aby
30. apr 2011

@oknosmas mne mám jedna opica teraz ruju tu mňavčí by som ju zaškrtila 😒 😀

oknosmas
30. apr 2011

@aby mozno si sa od nej nakazili 😀 😀 😀 kolko mi meska? no vlastne neviem, ci meska...mne sa dost skratil cyklus a minule mesiace som nemala 29 ci 30 dni, ale bolo 25 dc a dalsi mesiac 26 dc. a pred tym som spinila asi dva dni. teraz som 26 dc. nespinim. ale za to urcite moze duphaston. pretoze minuly mesiac som ho mala brat len 10 dni a tento mesiac mi nakazali ho brat 14 dni. sme dostali v centre recept, co mame robit, kedy mame mat pomer, kedy a ako dlho mam brat lieky a kedy si urobit test. nuz, zajtra prisiel cas na test. v pondelok volam, ze pridem na sono dalsi cyklus... 😉 ale tebe to prajem...dake naznaky by tam naozaj boli..a kedze ti meska...to je len dobre znamenie 😉

oknosmas
30. apr 2011

@aby no, my sme dali kvoli tomu nasho drobca vykastrovat.. bolo to hrozne s nim...a byli sme sa, aby to tu nazacal ocikavat...

aby
30. apr 2011

@oknosmas kujem, neboj nehádz ešte flintu do žita . Vieš čo keď ti mám pravdu povedať, že sa mi nechce moc testovať. No v pondelok idem po mesiacoch do práce a sa toho obávam no nič dám sa vypísať znova ak tak. Ty to máš tiež v celku pestré no držím moc prstíky veď je čas aj taký na množenie heh 😀 😀 😀

Tiež inak rozmýšlame že tuto dáme vykastrovať, len na to nieje akosi čas asi budem aj riešiť cez týždeň keď bude nejaké voľno 😀
A teraz je úplne v pohode ?

oknosmas
30. apr 2011

@aby viac menej hej...uz tak nemnauci a nevymysla...i ked on vymysla rad...je to proste take velke maca, ktore sa stale len hra...a je velmi roztomily...najma ked ti vsetko rozkuse...horsie ako ked sme mavali malych psikov. bobo ma obdobie, ze kuse kazdy papier a krabicu, ktore sa mu dostanu do papulky...a narobi z nich puzzle 😉 cize mas milion malych papierikov po zemi...ale co sa tyka ruje a veci s tym spojenymi, tak uz je ok....uz nas neznasilnuje a je pokojnejsi... 😉

aby
30. apr 2011

@oknosmas to poznám naše sú dve a teda keď začnú robiť derby to stojí za to heh 😀 a ešte aj havka no tá ich má na saláme ju preskakujú a robia s nej dobrý deň 😀 😀 😀
heh neznásilňuje 😀 😀 😀 naše ani nič také rozdrapaný gauč, koberec a to majú škrabadlá a neznášam keď vyskakujú na drez, v tedy aj vyfasuje ale inak zlaté minule som jednu nechtiac v skrini zavrela fuuuu sam chlp 😖

oknosmas
30. apr 2011

@aby no nas bobo musi byt vsade...takze tiez rad skoci na dres...i stol...musim ho davat dole...a kedze je taky vyskovy typ, tak vyskakuje aj hore na chladnicku, kde ja ledva dociahnem a tam sedi a pozera z okna. alebo vyskoci hore na dvere a na tej uzkej hrane lezi...a celkom rad byva na kredenci za neonkou...tam sa necha nasvecovat.... 😉 to musia byt smiesne tie tvoje, so psikom....super, ze sa maju tak radi...a musia fakt vystrajat dakedy...ved nam staci jeden.... a mam pocit, ze je za troch dakedy. neviem si predstavit mat v jednoizbaku este dalsich dvoch. ako velky je havkac?

oknosmas
30. apr 2011

@aby az som dostala chut ti tie tvoje mackoce a havkosa vystiskat 😉 musim teraz domackat len nasho boba....a ten sa nerad mazna....juj, zasa bude chvilku trpiet 😀

aby
30. apr 2011

@oknosmas ja to neznášam keď tam vyskakujú jasné a ešte aj skrina a dobré je keĎ nevládze vyskočiť a ostane vysieť 😀 😀 😀
jáj a okno je Ďalšia debata heh hlavne keĎ bývame na 7poschodí heh 😀
havkoška je kríženec stavforda no je zlatá domov sa chodí len vyspať stále je na záhrade 😀 😀 😀
no tá britská sa tiež nemazná ale tato biela je srdiečko a hlavne nevyvreskuje 😀
no a havuša si nechá zo sebou robiť všetko 😉
no mm je stále preč aj s havuškou, takže prakticky tu bývam ja s mačkami hajzlík si čistí on 😀 😀 😀

pici
30. apr 2011

@katy33 ja musim nieco robit lebo by som sa zblaznila. a bicykel je jedina vec na ktorej som schopna spravit nejaky vykon bez ujmy na zdravi lebo to mam rada. taky beh vobec nie je pre mna :D

aby
30. apr 2011

@aby ale inak oni sú v celku maličké dosť nie sú ako tie čo máme na záhrate jedna má 2,5kg a druhá 3,5kg a tiež sú fajnové čo sa táka žrania 😀

aby
30. apr 2011

@oknosmas to malo byť tebe 😀 😀 😀

oknosmas
30. apr 2011

@aby tak to su len take drobceky, nas bobo je dost velky, co porovnavam s inymi mackami...a ma uz 5 kilov skoro... 😉

aby
30. apr 2011

@oknosmas no to hej také miminká 😀 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@oknosmas
@aby aspoň máte potešenie zo zvieratiek... tak ich poriadne vystískajte 🙂

aby
30. apr 2011

@tinasc jj to máme mi máme kopec hávede a robia niekedy starosti niekedy radosti 😉 😀
no nič káždý má iné záľuby 😀 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@aby ja mám tiež rada zvieratká, rada by som mala aj psíka aj mačičku, ale manžel nechce ani počuť, že by sme ich mali vo vnútri, vonku máme dosť miesta, ale nemali by sme na nich čas, by chúďatká trpeli tak to odkladáme o pár rokov, určite budú zvieratká 🙂

aby
30. apr 2011

@tinasc to je po tom dosť na prd ja som mala vždy nejaké zviera, mačky som neznášala a teraz mi prischli si ma adoptovali 😀 😀 😀 doslovne
jj to je to čas moje je to záľuba no ja som taká zvieracia žena heh 😀 😀 😀
ja si neviem predstaviť bez nich život, toľko energie s nich naberám, a to niekto v mojom okolí nechápe. 😒 ja nekopím ako zvieratká mám ich toľko koľko zvládneme, teda mm by chcel vymýšla ja mu musím zatrhnúť lebo chcem aby moje mali 100% všetko 😀 to sú moje detičky 😀 😀 😀
už nech narastie krásna hustá tráva a je teplo nech sa môžem vyvaliť na kopec 😀 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@aby no krásna predstava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre