IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
2. máj 2011

@fomarik čo sa týka toho Dobrovoľného poistenia tak neviem ako to myslíš s tým že Ti bude zamestnávateľ týždeň platiť pretože PN a MD Ti platí SP???
ty na PN by si mala nastúpiť na MD 8 týždňov pred očakaványm pôrodom ja som aspoň tak išla ale to bolo pred 15 rokmi upozornili ma to 🙂
ja robím učiteľom mzdy to je náhoda že 🙂

mirus11
2. máj 2011

@hope2011 no budeme mat malu,ale pokusim sa dat aj tam potom foto.ja som chcela vzdy malu svadbu.

fomarik
2. máj 2011

@ursula5 No tak to je zhoda náhod. ja neviem, to mi hovorili v SP, že na matersku pojdem cca tretí junový týžden a to mám ešte zmluvu. Ked sa jnl skončí tak už nie. Ja mám v tom hokej.Bude ako bude a basta!!!! jééj, takže ty už máš doma veľku slečnu aleboveľkého fešáka 😉

tinasc
2. máj 2011

@hope2011 jaaaj keď si ja spomeniem na to ako som behala okolo svadby, vybavovačky, skúšky šiat a tak... to bolo super... 😉 toľko drobností a maličkostí ako rada som to robila 🙂

hope2011
2. máj 2011

@mirus11 no ved jasne, kazdy ma taku svadbu, aku chce...my sme taka blazniva rodinka, nas bolo vela a este sme mali svadbu so vsetkymi tradiciami, ale existuju....do osmej rana sme tancovali a spievali...hlavne ze si nasla toho praveho, to je najdolezitejsie....a este dolezitejsie je, ze mas v brusku uz plod vasej lasky🙂🙂🙂

hope2011
2. máj 2011

@tinasc no ved som to napisala aj mius....ze to naozaj bolo pre mna zatial najkrajsie zivotne obdobie...s vtedy este priatelom sme to velmi prezivali a boli sme stastni z kazdej malickosti, ktora pribudla na svadbu....a potom svadobny den, ach, jaaaaaj, no romantika nadhernaaaa🙂 este by som sa vydavala....aj hned!!!!🙂

tinasc
2. máj 2011

@hope2011 tiež by som si to zopakovala... škoda že u nás nie je ten zvyk ako v zahraničí, že si po určitej dobe obnovujú manželské sľuby a majú obrad ako na svadbe 🙂

alibabaa
2. máj 2011

@fomarik dakujeeem za T 🙂 .. no neviem ci si trufam dufat.... tak uz len vydrzat do buduceho stvrtka na krv...

alibabaa
2. máj 2011

@ursula5 ja idem na krv den po tebe 🙂

alibabaa
2. máj 2011

@tinasc
@hope2011
TIEZ BY som si to zopakovala keby to sloooooo 😀 😀 😀

tinasc
2. máj 2011

@alibabaa 🙂 🙂

hope2011
2. máj 2011

@tinasc ano, presne, to aj ja by som tak chcela...a zase ine svadobne saty...a obrad....a hostinaaa...juj, chcem sa vydavat...ale len za mojho muzika znova...lebo to je najlepsi chlap na svete🙂 pre mna jasne🙂🙂🙂

hope2011
2. máj 2011

@alibabaa no ved pockas....cas rychlo ide...aj mne to ubehlo a pozri uz pozajtra testujem....uvidime co bude.....ale stale verim...veru, vsak nadej zomiera posledna.....🙂 a mozno sa dostavi zazrak, klop, klop, klop 🙂

tinasc
2. máj 2011

@hope2011 áno to by bolo krásne, znovu tie starosti, šaty si vybrať, obrad a tak, bolo by to krásne 🙂

hope2011
2. máj 2011

@tinasc anoooo....este chceeeeem...si aj na mojasvadba??? mas tam fotocky???

tinasc
2. máj 2011

@hope2011 nie nemám... nevešiam fotky na web 😉 a my máme fotky nafotené na klasický foťák nie digitálom 🙂

andrejta
2. máj 2011

DARUJEM Ahojte, zvysili mi dve cele balenia a jedno nacate Utrogestanu 100 mg / balenie 30 tbl. (použiteľné do 06/2012), ak mate niekto zaujem napiste mi IP (najlepsie z BA, ale ak bude vazny zaujem dohodneme sa aj na poste :o))

kaaaty
2. máj 2011

@ursula5 ahoj citam ze tu pises o DNP ja si platim 18,78eura treti mesiac....teraz to ale asi zrusim a opat sa prihlasim ked budem tehu....bo som citala ze tych 270dni musi byt splnenych v sledovanom obdobi 2rokov...no najlepsie by bolo keby sa podarilo otehotniet 😒 ....myslis ze to takto bude ok?

mirus11
2. máj 2011

@hope2011 no to na najviac na to teskame,na nasho maleho Filipka.

apolenka6
2. máj 2011

@fomarik
@alibabaa inak ked sa tak zamýšlam ja som po 2 IUI otehotnela a som si spomenula,že som tiež 2deň po IUI zvracala ?! 😕 😕 síce som mala chrípku ,neviem či to bolo spojené ..alebo??? 😵 😵

hope2011
3. máj 2011

@tinasc ahaaa...no ved jasne...ale urcite radi spominate....a na to netreba niekedy ani fotky..hlavne ze je to v srdci🙂

hope2011
3. máj 2011

@mirus11 naozaj je to krasa...svadba a babatko na ceste....🙂 nadhera....prajem naozaj nadherny svadobny den, nech vam vsetko vyjde podla predstav a hlavne nech sa malickemu paci🙂

tinasc
3. máj 2011

@hope2011 bolo to krásne a radi na to spomíname... fotky sú pekné 🙂

apolenka6
3. máj 2011

@hope2011 Jéé to je krásne čerpať nádej a energiu a zároveň ju odovzdávať...si veľmi zlatá 🙂 Ja tiež ráno nakuknem a potom na večer ked prídem z práce tak tu študujem čo je nové 😕 ja teraz nemám v pláne IUI ,ale som stále verná našej temé a časom ti tu vzniknú priatelstvá a za to som vdačná........

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 už to tu dobojujeme, musíme, dotiahneme to do úspešného konca 🙂

petuska123
3. máj 2011

bre rano baby...tak babo je na svete je ale velmi malicky
@apolenka6 ty vies o com pisem

apolenka6
3. máj 2011

@tinasc dobré ránko stíham ta ešte pozdraviť 🙂 dnes bude určite upršaný deň 😒 Inak ja som pred mojou svadbou ochorela ☹ nemohla som si to tak vychutnať...prajem pekný deň !aj ked upršaný bude asi tu je zamračené

apolenka6
3. máj 2011

@petuska123 áno viem 😉 aj sa teším aj som smutná neviem si to predstaviť čo bude dalej... 🙄 prajem dieťatku aj mamine veľa síl !!!! myslela som si včera na nich ...no nič už musím vypnúť PC a "valiť" do práce ...tak dobré ránko 🙂

tinasc
3. máj 2011

@petuska123 to sa tej mamičke v kóme narodilo? a ona sa ako má?

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 aj tebe pekný deň, aspoň ma to nebude ťahať von, keď prší... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre