IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
3. máj 2011

@apolenka6 takze iui uz neplanujete??? a co teda chces aby sa dialo dalej??? my ideme bojovat, ako sa len da....🙂

hope2011
3. máj 2011

@petuska123 takze babo je nas svete??? a ako sa dari mamicke????

tinasc
3. máj 2011

@hope2011 len bojuj, ja som si práve pichla injekciu, dnes ma akosi dosť štípala 😉

hope2011
3. máj 2011

@tinasc no mojinka, tak to ti vobec nezavidim...a ako dlho si uu pichas????

katy33
3. máj 2011

Dobre ranko, bambulky moje 😉
@petuska123.....mojenko prajeme malinkemu i maminke vela, vela , vela zdravia, aby si čoskoro mohla vziat do naručia svoj uzliček...Peti, oni vôbec riešia to, aby sa prebrala, je šanca , nie????

tinasc
3. máj 2011

@hope2011 týždeň... ale ako si hovorila, budeme bojovať ako sa dá... to platí aj pre nás...

zofi81
3. máj 2011

Dobre ranko dievcata, takze na krvy som bola vcera, vysledky mam dnes okolo 12-tej. Testla som uz v sobotu rano, na 12-ty den po IUI, lebo som uz nemohla vydrzat, no nasla som si len 1 ciarku, takze asi nic... Hned som si vysadila aj utros, lebo mna uz odspodu z neho vsetko tak strasne spitalo a svrbelo, ze som uz nemohla vydrzat... Doktor sa vcera zdrbal, ze na 12-ty den mi ziadny test nic neukaze, ze nemam panikarit a ked sa dozvedel, ze som si vysadila aj utros hned v ten den, skoro ma zozral... Ze vraj ked mi to robi zle zospodu, tak ho budem jest... Tak som si ho isla vybrat do lekarne a zacala vcera brat znovu... No chudak to moje telo, musi byt slusne zblbnute z toho, raz dostane potom nie, potom zase ano 🙂 No uvidime, ake budu vysledky, dam potom vediet 🙂

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 držím palce, aby boli výsledky pozitívne 🙂

hope2011
3. máj 2011

@tinasc jasne, vsak ako inak....ved to by nebolo ani pre nasu psychiku dobre, keby sme pre to nerobili co najviac...len vies co ma niekedy zamrzi???? ze preco prave my...to sa naozaj niekedy pytam.....ale co uz.....naozaj vsetky moje kamaratky boli tehu na prvy, maxim. na druhy krat....preco ja nie.....kladiem si tuto otazku????

hope2011
3. máj 2011

@zofi81 ahoj mojka...tak to ti moc drzim palceeee. no ja po prvom iui, som tiez hned vysadila utros, ked bol test negativny a hned mi v centre povedali, ze som to tak nemala urobit....len pekne pockaj na vysledky...naozaj na 12 den test este nemusel nic ukazat.....juuuuj, budem moc drzkat palce....a priznaky nejake mas???

zofi81
3. máj 2011

@tinasc Dakujem, no uvidime, ja uz neviem, co si mam mysliet, uz som sa zmierila s tym, ze teda nic a moj doktor sa vcera tvaril, ze to urcite vyslo 🙂 Uvidime...

tinasc
3. máj 2011

@hope2011 netreba sa takto trápiť, viem, je to nespravodlivé... ale chce to čas a dočkáš sa, len neskôr ako všetci okolo 🙂

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 presne tak uvidíš 🙂

zofi81
3. máj 2011

Ahoj @hope2011, dakujem, si zlata 🙂 Vies, ale ja som nemala ani tienik, ani nijakeho ducha na teste, proste nic... Preto som to vzdala, vikend si odsmutila a mala depku, lebo sa neviem rozhodnut, ci ist este raz na IUI alebo na IVF... Mne utros robil strasne zle odspodu, neviem, ci aj nejakej inej babe tu, co som citala tak ani nie, ale tie dva dni, co som ho nemala sa mi riadne ulavilo a cele sa mi to vratilo do normalu 🙂
No priznaky praveze nemam ziadne, prsia ma nadobro boliet prestali, ako som vysadila utros uz som nemala ani tie bolesti, ako by som mala kazdu chvilu dostat menzes, akurat som unavenejsie ako predtym a hrozne podrazdena zo vsetkeho, ale to nemusi nic znamenat. Mrcha vsak neprisla a ani nespinim ako vzdy pred menzesom uz tak 3-4 dni... Takze som dost zmätena z toho vsetkeho... Takze uz len cakat do tej 12-tej ☹
A ty? Ako sa citis? Mas nejake priznaky?

katy33
3. máj 2011

@zofi81 ..držim palčiska, naozaj , ako hovori dr. 12.DC je priliš skoro a on určite vie, čo hovori 😉 ...takže o 12.00 tu budeme ako na koni, čakat na dobre vysledky 😉 ...neboj, teličko sa hned zaklimatizuje, že utroš nedavaš zdola, ale zhora 😀 😀 😝

zofi81
3. máj 2011

@hope2011 presne ako pises, aj mne to pride vzdy tak luto, ked sa dozviem, ze dalsia moja kamoska alebo kolegyna je tehotna a my sa snazime uz 3 roky a stale nic... Ja aj cez ten vikend som mala take stavy, ze ked som nasla tu jednu ciarku na teste, len som si vzdychla, ze no ved som to viac- menej cakala a potom ma chytlia taka depka za par hodin, potom som sa zase ukludnila a tak sa to dookola stredalo... Si hovorim, ze cisty psycho 🙂 Este, ze mam tak genialneho a zlateho muzicka, on chudak trpel vsetko so mnou a vkuse mi opakoval, ze sa podari nabuduce, len tomu musim verit 🙂

hope2011
3. máj 2011

@tinasc ved ano, mas pravdu...ale aj tak...proste niekedy ma napadaju taketo myslienky.....☹ ale ja som optimista velky....juuuj, naozaj velky...stale verim...je to proste vo mne...ta viera, ze sa to podari🙂

tinasc
3. máj 2011

@hope2011 určite sa ti to podarí aj všetkým tu 🙂

aby
3. máj 2011

@fomarik krásne brušičko nech len rastiete 😉

@katy33 držím prsty držím 😉 no len tak tak to stihnem kuknúť hádam lebo na 13:00 idem do roboty. Mno ja som mala včera úplne príšerný deň a ked si predstavím, že aj dneska do 21:00 tak mi nieje dobre. 😖
No bola som u doktorky no povedala sama, že to nevizerá na tehu, ale ja som si myslela, lebo presne toto sa mi stalo aj po prvom IUI a museli pichať vyvolávačku mňo aj to zajtra čakám mňo. A vo štvrtok do Mt 😀 😀 😀
INak zobrala aj krv,ale neverím tomu som realistky 😉

aby
3. máj 2011

No aj vajkend no v sobotu ešte doma, ale nedeľa super sme aj pogrilovali pokecali no super 😀 😀 😀
A začarovala som slniečko poobede 😀 😀 😀

tinasc
3. máj 2011

@aby no tak super, to je krásne strávený víkend... veru grilovačku by som aj ja brala... príroda, opekačka, príjemná spoločnosť, slniečko... to je moje 🙂

aby
3. máj 2011

@tinasc jj som si zobrala susedku a ešte jednu cicu no parťáčky jaj oni majú len 11 a 12r 😀 😀 😀
no ale to slniečko 😉 o tomto som snívala celú PNku 😀 😀 😀 a ty ako?

tinasc
3. máj 2011

@aby ja v pohodke, práve som dopichala jednu krabicu injekcií, čakám na mrchu, aby som mohla ísť na kontrolu, lenže ako na potvoru mešká... tak som zvedavá, kedy sa spustí...

aby
3. máj 2011

@tinasc asi je niečo vo vzduchu , ani mne keď ešte neprišla 😀 mňo ale nemchápen či je to hormónmi 😒

tinasc
3. máj 2011

@aby tak u mňa je to určite hormónmi, keď ich už do seba tlačím 😉

hope2011
3. máj 2011

@zofi81 no to mas pri sebe zlateho muzicka...presne ako ja...je to moja obrovska opora, nebyt jeho...tak veru neviem.....no, je to kazdy mesiac sklamanie, veru je to tak...kto to neprezije, nepochopi....moje kamaratky ani nevedia,ze cim sa borime, lebo naco ich tym zatazovyt, ked su uz mamicky...a nastastie si tymto nemuseli prejst....ale ja verim, ze sa aj na nas vsetky tu usmeje stastie a budeme aj my tehulky a mamicky🙂

hope2011
3. máj 2011

@tinasc urcite ano....bez pochyb 🙂

hope2011
3. máj 2011

@aby to este stale ti neprisla ms???? a nebola si dnes u doktora?

mirus11
3. máj 2011

@hope2011 no to aj ja dufam,ze vseto vyjde super a ze malinky bude posluchat

hope2011
3. máj 2011

@mirus11 ale malinkemu sa to bude urcte velmi pacit..uvidis...vsak rodicia budu mat najvyznamnejsi den......tak bude posluchat...aby ste si ho uzili co najviac🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre