IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
11. máj 2011

@hope2011 ahoj milacicka... no cely tyzden umyvam okna :D haha , dneska u kamosky, ktora ma v juli termin , tak malovali tak sme tam jej pomahali, zajtra u nas, tak nemam ani cas sem chodit.. no ja som dneska tusim 14DC , tak KET cca o mesiac :D

pici
11. máj 2011

@alibabaa jaj zajtra je ten den a ja ked doumyvam okna tak najdem krasnu spravu od teba... tesim sa.. prosim ta spomen ma v tej sprave nech to nemusim hladat :D

pici
11. máj 2011

@ursula5 zlatko mrzi ma to... hlavu hore... urcite sa vam to podari :D neboj

hope2011
11. máj 2011

@pici no super...takze KET je o mesiac..to je skvele...tesim sa moc, moc, moc!!! tak si uzivaj krasne volne dni....🙂

oknosmas
11. máj 2011

@pici budem drzat palec, nech okna potom umyvaju zasa tebe... lebo ty predsa uz o chvilu nebudes moct 😉

fomarik
11. máj 2011

@jalanecek jéééj, tak si sa nám vrátila- oddychnutá., plná nových síl. 😉

@hope2011 neboj, zajtra to dobre dopadne. uvidíš. budem čakať na tvoje skvelé správy, či už vidno malu dobku na sone 😀
.
@alibaba no veru, to zvracanie nie je veľmi každodenná bežná záležitosť 😉 .....to je tehu 😎 !!! Klobuk dolu, že si vydržala bez testovania, ved krvička to zajtra tak-či - tak potvrdí. moc, moc ti to prajem!!!!!!
😵
@ursula5 no to mi je teda luto, ale netreba sa vzdávať. Uvažujete aj nad druhým pokusom IUI? či? Tak som ti to prijala 😔

@pici zlatko, takže cca o mesiac idete na to!!!!! teším sa s vami 😅 !!!!! No a ty si teraz pekne zaneprázdnená tými oknami, tak zajtra umývaš u seba doma. Ja som asi pred dvomi týždnami...som rada že to mám za sebou. To naozaj nemusím 😖

tinasc
11. máj 2011

@ursula5 je mi to ľúto, že ti to nevyšlo, tak hor sa do ivf, trochu naber síl a keď sa rozhodnete pôjdete do toho, tam je vyššia šanca na úspech, tak ako sa vraví, uvidíme 🙂

tinasc
11. máj 2011

@jalanecek joj ďakujem, ešte neviem kedy bude odber, teraz som v podstate len začala, ešte ma čaká viac kontrol, tak sa uvidí... ale dám vedieť 🙂

zuzanka7834
11. máj 2011

Ahojte srdiecka moje krasne 🙂 Dnes som volala s Katarinkou a povedala, ze mame novu tehulku 🙂 @hope2011 milacik velmi potichucku Ti gratulujem a hrozne velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂 Opatruj sa aj svojho drobceka 😵 😵 😵

Babulky na mna to dnes zase trochu dolahlo, tak som cinkla do Helika a objednala som nas na IVF, drahy mi po tom poslednom iui povedal, ze rozhodnut sa musim sama a ze ma podpori v akomkolvek rozhodnuti, tak mozno toto bude cesta, ktorou sa napokon vydame 😔 Kocky, co ste to uz podstupili, alebo podstupujete, @pici, @tinasc, @aby, @strelicia... chcem sa spytat, kolko sa plati za konzultaciu? Som bola trochu mimo, tak som sa zabudla opytat. Jedine, co mi recepcna povedala bolo, ze cez vikend su priplatky, lebo povodne sme chceli ist cez vikend, no ale takto pojdeme buduci stvrtok.

Vsetky Vas pozdravujem, dufam, ze sa mi vsetky mate dobre, mamulky tehulky krasne tehulkuju 🙂 a verim, ze snazenie nas ostatnych uz nebude dlho trvat 😉

alibabaa
11. máj 2011

@petuska123 akurat pozeram modre z neba.. a bulim... 😢 😢

aby
11. máj 2011

@zuzanka7834 hoj mňo myslím, že sme za konzultáciu neplatili nič 😉 držím prstíky 😉 😀

tinasc
11. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj, teším sa, že si sa ozvala 🙂 ja som za konzultáciu na ivf neplatila, ja som nikdy za konzultáciu s doktorom neplatila 🙂

zuzanka7834
11. máj 2011

@alibabaa joj aj ja placem, strasny pribeh... 😢
@aby @tinasc dakujem moje zlate... v akom stadiu ste prave?

aby
11. máj 2011

@zuzanka7834 mňo mi čakáme zas na schválenie 😀

tinasc
11. máj 2011

@zuzanka7834 no v podstate niekde v strede 🙂 idem v pondelok na kontrolu, uvidím čo a ako ďalej 😉

adikasala
11. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi ako sa mas aj ja sem uz nechodim len tak nakuknem niekedy,aj mne to tehu nevyslo bola som z toho velmi zmetena.bolo mi velmi zle po tom piatku uz som bola presvecena ze to vyslo,a znovu nic.teraz mam pauzu a asi to vsetko zabalim z rodinnych dovodov.napisem ti ip.nechcem to tu rozoberat je to haklive pre tehulky ☹ ☹ ☹

zuzanka7834
11. máj 2011

@aby kedy ste si poslali ziadost? Drzim palce aby Vam ju skoro schvalili a hlavne vies co Ti prajem este viac 😉

@tinasc daj mi potom vediet, co povedia v pondelok, oki? 🙂

@adikasala mojenko budem cakat IP. Teraz uz idem chrapat, lebo je nejako vela hodin a ja som este trochu nedospata... Dobru nocku 🙂

tinasc
11. máj 2011

@adikasala dúfam, že je všetko v poriadku... dúfam, že aj ty naberieš síl na ďalší boj 😉

tinasc
11. máj 2011

@zuzanka7834 jasné že dám vedieť 🙂

alibabaa
11. máj 2011

@zuzanka7834 jej uz som ta tu dlho nevidela.. tabulku by bolo treba upraviiiiiit 🙂

adikasala
11. máj 2011

@zuzanka7834 uz som ti napisala mala by si ju mat ip

pici
11. máj 2011

@zuzanka7834 milacicka, ja som platila 100 za doplnkove sluzby :D a ostatne podla cennika... ale to uz vsetko suviselo priamo s IVF

pici
11. máj 2011

@fomarik hej hej o mesiac cca by mal byt uz vklad ked pride mrcha tak ako ma a vsetko ostatne, ale s tym nikdy nebol problem.. tak sa tesim. manzel akurat zmontoval digestor lebo idem umyt take jedno okno debilne v kuchyni a to sa neda ked je digestor.. zajtra vydrhnem cely byt a je to.. potom az buduci rok :D ha okna ani ja moc nemusim, ale u druhych nevadi :D

pici
11. máj 2011

@oknosmas no radsej idem na to zajtra aj s kamoskou ta mi slubila ze mi pomoze :D

petuska123
12. máj 2011

bre rano baby. 😉

ursula5
12. máj 2011

@nana123 no ideme to skúsiť aby sme si raz nepovedali, že sme pre to neurobili všetko. 😀 stojí to od 500 až 1500€ tak uvidíme čo budeme všetko potrebovať. Hneď mi už zobrali krv a ideme sa objednať na budúci týždeň aby sme to rozbehli....

ursula5
12. máj 2011

@hope2011 ďakujem moc si zlatá, ja som to cítila že to nevyšlo nemôžeme ísť teraz s manželom nikde, roznášame dane po bytoch a robím aj sčítacieho komisára takže máj máme celý natrieskaný robotou aby sme zarobili na IVF 🙂 hlavne mm povedal, že ideme do toho ak teda poviem, že na to naškrabeme nejaké peniažky tak som povedala že určite naškrabeme však teraz makáme ako šróby aby sme mali peniaze. 🙂 Idem sa hneď aj objednať a včera mi už brali potrebné odbery aby som tam nechodila 2x ak to teda nevyšlo čo sa potvrdilo.
Nie som sklamaná viac menej som to čakala doktorka nedávala moc veľké nádeje z dôvodu mm spermiogramu ale včera ma potešila aspoň na 1% sa nám zdvihla morfológia takže ma mm brať všetky vitamíny čo som mu naordinovala možno sa to ešte zlepší. ďakujem ešte raz za povzbudenie 😀 😉

ursula5
12. máj 2011

@pici ďakujem moc za podporu. Ideme do toho!!!

ursula5
12. máj 2011

@fomarik už nejdeme na druhé IUI ale rovno na IVF doktorka vravela že je to istejšie pri manželových výsledkoch a nemusíme vyhadzovať ďalšie peniaze zbytočne. 🙂

ursula5
12. máj 2011

@tinasc síl máme dosť takže chceme sa objednať čo najskôr aj tak budeme čakať na schválenie žiadosti takže čím skôr začneme tým lepšie len neviem či proti letu je to dobrý nápad, ale nevadí ideme na to. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre