IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
15. máj 2011

@zambilka tak to potom máš naozaj trochu ďalej 🙂 ale snáď to prinesie výsledky 😉

zambilka
15. máj 2011

@tinasc prinesie 🙂 🙂 ja tomu verím 🙂 tak na zajtrajšiu kontrolu vela vajok prajem 😉 😉 idem už do postele dobru noc 🙂

tinasc
15. máj 2011

@zambilka ďakujem 🙂 a dobrú noc 🙂

lea101
15. máj 2011

@fomarik dakujem pokladik 🙂 vydrzim a pockam.... uz sa tesim na zajtra. dobru nocku

lea101
15. máj 2011

@oknosmas hihihi xixiix ok dakujem.🙂 verim ze to tak bude🙂

lea101
15. máj 2011

@oknosmas no... uz je po desiatej a ideme spat... vydrzali sme... mm ma zastavil... ze urobime ako" pani doktorka nakazala" ... zlaty... dakujem za podporu. Velmi mi to pomohlo 🙂 papaxoxo

jalanecek
16. máj 2011

@dzuli08 ahojky mojko ved som zrelaxovana pojdem si do ts predpisat clostik ale neviem kedy to presne bude a nahodou ci somnou nepojde mm ale ak pojdem sama dam vediet a zajdeme na kaficko velmi sa tesim ked s tebou pokecam a ako sa mi mas?/A ako bolo na svadbicke dufamz,e ako sa ti nechcello tak jsi si to uzila tak pa a drzkajte sa mi....

jalanecek
16. máj 2011

@hope2011 ahojky budem na vas celou myslu mysliet nech vam vsetko dobre dopadne a ked jsi uz ostala tehulka musim verit,ze to bude ok aj ja verimza teba som velmi rada,ze sa vam to podarilo a aky si mala pocit po druhom iui mala jsi aj nejake priznaky natehu potom pa a drzkaj te sa mi

hope2011
16. máj 2011

@lea101 ahooooj, tak neviem, ako si sa nakoniec rozhodla, ale dnes mas iui, tak ti mooooooooc drzkam palce aby sa to podarilo....dufam, ze nam das vediet🙂

hope2011
16. máj 2011

@zambilka obdivujem naozaj tvojho manzela ze s tym suhlasil, musi to byt skvely clovek....za tuto obetu sa vam to urcite podari, uvidis!!!! nam sa podarilo po druhom IUI 🙂 budem vam moc, moc drzakt palce, aby ste boli coskoro stastni rodicia🙂

ursula5
16. máj 2011

@majca55 tak budem držať palce nech sa to podarí, my už IUI neskúšame ideme rovno na IVF je tam väčšia šanca, tak ver to mu zázraky sa dejú alebo motyka vystrelí 😉

hope2011
16. máj 2011

@jalanecek mojika zlata....dakujeme ti moc....aj my tebe drzkame moooooooooooc palceky, aby toto iui bolo uspesne...no toto druhe iui nas velmi bolkalo....ale teraz viem, ze to malo vyznam....ja pre nase malicke vsetko spravim...kazdu bolest vytrpim...vsak ako kazda z nas....🙂 no kedy by malo byt to vase iui?????

dzuli08
16. máj 2011

Ahojte, tak my sme sa vrátili z poradne a hoci mi doktorka nechcela zisťovať čo to bude, lebo vraj to nebude vôbec isté, nejak sa mi ju podarilo presvedčiť. No a ten záver bol naozaj zaujímavý - vraj dievčatko :D, ale len tak na 70 percent 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .No sme sa na rehotali s manželíkom, lebo ja stááále som mala pocit, že budeme mať chlapčeka,aj na nete keď som kukala vecičky, tak ma to tak intuitívne viedlo k chlapčenským. No aspoň sa nám to pekne zamotalo. Ale 1.6 - na deň detí - ideme na morfologický ultrazvuk, tak už by to malo byť presnejšie. No sranda riadna. :D :D :D :D

tinasc
16. máj 2011

@dzuli08 no tak super 🙂 tak držím palce na morfolog. utz, nech je všetko ok a potvrdí sa čo čakáte 🙂

zuzancek22
16. máj 2011

@tinasc ako dopadol UTZ? koľko bolo vajok?

tinasc
16. máj 2011

@zuzancek22 málo ☹ a sú aj nejaké malé, tak dúfam, že dorastú... som z toho trochu vedľa ☹

zuzancek22
16. máj 2011

@tinasc a mala si aj pretým problém s ovulkou? alebo ak sa ťa môžem spýtať, kôli čomu ste šli na IVF

fomarik
16. máj 2011

@dzuli08 takže budete mať na 70% dievčatko? Jééj, budeme mať kamarátku. Inak ja som tiež mala tušáka, že to bude chlapec, a viď...baba!!!! Ana MDD budete mať skutočný sviatok 😀 . Tam to už bude 99%-né. My ideme 6.6. na posledné sono, to už bude 30tt u nás + /- nejaké dni. Tak sa teším s vami, že je všetko v poriadku.
My dnes akurát malujeme detsku izbičku na slabunko fialkovú. No, už sa musíme začať pripravovať, lebo to zbehne ako voda.

fomarik
16. máj 2011

@tinasc zlatko, snad ešte dorastu , mojka, nebud smutnučká.

tinasc
16. máj 2011

@zuzancek22 no mávam krátke cykly, po clostile som mávala aj 4 vajká, raz som išla aj bez clostilu a mala som vajká... tak neviem... na ivf ma odporučil doktor kvôli 4 neúspešným iui 🙂

tinasc
16. máj 2011

@fomarik ďakujem, ale nebudem smutná, uvidím ako na ďalšej kontrole 🙂

lea101
16. máj 2011

@hope2011 ahooooojky🙂 juj ja som uz po iui 2. Vsetko prebehlo o 100 percent lepsie pozitivnejsie a celkovo.. lepsie ako minule... a mam z toho velmi dobry pocit. 🙂 Som stastna ze som zmenila pani dr... 🙂 tato je proste super... aj ostatny personal bol dnes uzasny... . tesim sa .. lezkam... a programujem babatko 🙂 o 14 dni.30. 5. pojdem na test. Jedna smutnunka sprava bola, ze mm spermiogram nebol ktovieaky nezlepsilo sa to z minula.☹ ale snazim sa na to nemysliet. medzi tymi pomalymi vraj boli aj rychle len malo.. len jednu jedinu potrebujeme... ... 🙂 ach jaj.. verim ze ta nejrychlejsia si uz nasla svoju cesticku od 10 rana a ze uz je tam 🙂

tinasc
16. máj 2011

@lea101 super, silno držím palčeky, aby sa podarilo 🙂

lea101
16. máj 2011

@tinasc jeeeej dakujeeeem 🙂 a tebe je ako moja? precitala som si trochu dozadu. ale netrap sa moja zlata... mne v tomto cykle napriklad velmi pomaly rastli vajka... ja som mala mat IUI uz v piatok. a bolo az dnes. Este nie je nic stratene, hlavu hore, nalad sa prosim pozitivne 🙂 ... aj ja to skusam tak... neviem dokedy mi to vydrzi... 😀 ale sa veeeeeelmi snazim ostat v pohode... 😲 😀 😲 ked lezim doma v postielke tak je to jednoduche🙂 uvidime zajtra. ... 😅

tinasc
16. máj 2011

@lea101 ale hej, už sa na to pozerám inak, hovorím si dorastú a hotovo 🙂 a ďakujem 🙂

dzuli08
16. máj 2011

@tinasc Ďakujem moja krásne, treba len veriť, že vajká dorastú a naozaj tak aj bude. 😀

tinasc
16. máj 2011

@dzuli08 v stredu mám ďalšiu kontrolu tak sa nechám prekvapiť 🙂

dzuli08
16. máj 2011

@fomarik Poslednéé sono? To riadne letí, za chvíľu budeš mamina na plný úväzok a budeš v rukách držať ten nááádherný uzlíček. Nevedela som, že sono sa robí iba do 30 týždňa. No ja som bola úúplne mimo, že dievčatko, absolútne som to netušila, ale je to krásne. A fialová farba je náádherná, my tiež nad touto farbou rozmýšľame :D

zuzancek22
16. máj 2011

@tinasc kontrola určite dopadne ok, a určite je lepšie ked budú skôr kvalitné ako by ich malo byť vela a nekvalitných. a ved nebudeš ďaľšie ani potrebovať, zadarí sa hned na 1 krát.

oknosmas
16. máj 2011

dievky, bolelo vas po iui brusko a vajecniky? ja s tym bojujem uz asi druhy den...najskor len vajecnik a teraz uz cele podbrusko zacina. a to som len 4 den po...cize priznaky este nemozu byt vobec ziadne 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre