IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
23. máj 2011

@fomarik ved prave, ze ja mavam pms skoro vzdy...takze tomu dako uz neverim.. ale tak uvidime...uz len par dni....a vieme na com sme...

zambilka
23. máj 2011

@tinasc fuuuu super uroda nech sa pekne oplodnia 😉 😉
@oknosmas mojka a toto maš kolké iui? možno som sa už aj pitala ale hlava moja deravá 😅 😀 dufam že si tehu 🙂
@fomarik moja dakujem za odpovede tak aj ja budem testovat až 13 den 😉 a ked sa nepodary idem hned na dalšie iui :-
@lea101 😀 nech nam to rýchlo ubehne to čakanie 😉 inak sa mi ruka bude triast pri tom testovaní 😝 🙂

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka no, oficialne v care je to prve iui.... ale minuly rok mi robil jeden nemenovany lekar dvakrat tento zakrok. ak sa nepodari, ideme hned na dalsie.. no mame uz podanu aj ziadost na ivf... snad nam nebude treba 😉

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas aha 🙂 no dufam že nebudete potrebovat ivf 😉 musíme tomu verit ,aj nam ked sa nepodari 3 krat iui tak zaz ivf 🙄 ach jaj.dufam že nie lebo mne stačilo 3 krat 😖

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka verim, ze sa vam to uz urcite podari... neboj... ver tomu, ze si uz tehulka... ved mas na to tie najlepsie predpoklady, no nie?

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas 😉 ale ano ,len po tolkom sklamaní sa bojím, už som si nejak zvykla a keby sa nam hned prvé iui podarilo asi by som neuverila 😀 😀 tá uspešnost 1 iui nie je bohviečo 😅

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka ale predsa daka je..takze s tymto si hlavu nelam... mysli na to, ze to vsetko vyjde a budete stastni.. ver tomu.... zasluzite si to 😉

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas každá z nás si zaslužime babetko pretože bojujeme a nevzdávame sa 🙂 ja verím že trpezlivost ruže prináša 😀 😀

zambilka
23. máj 2011

@zambilka alebo nam by sa hodilo skor že trpezlivost deti prináša 😀

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka nuz, kiez by.... mohla by dake priniest...a ako dlho musi byt clovek trpezlivy, aby to uz vyslo????

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas nooo to je dobrá otazka lebo moja trpezlivost je už prečerpaná 😝 už 8 rokov sa snažíme o mimi 😠 ešte že som hned po svadbe chcela a nie po 30 tke 😝 dokelu ale už som tam teraz v juli budem mat 30rokov 🙄

oknosmas
23. máj 2011

no, ja som velmi chcela do 30 a nepodarilo sa...v novembri som uz mala... hm... my sme cakali s mm, kym dostuduje...nechcel sa do nicoho davat..i ked som ho stale tlacila, ze to dako zvladneme a bude to super...velakrat sme sa kvoli tomu straasne pohadali...a ked uz teda v poslednom rocniku studia privolil, tak to zrazu tak rychlo neslo, ako cakal...a zrazu sa vyskytlo tolko necakanych problemov a prekazok, o ktorych sme ani netusili, ze som bola celkom zufala a celkom nahnevana na neho, ze to tak dlho odkladal...

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka teraz sa snazim uz neriesit minulost....bola som velmi upata na to babatko... a kazda mrcha bola pre mna utrpenim... az som si povedala,ze dost... a nechala som to tak... a potom prisiel mm, ze by to chcel riesit ..

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas no títo naši chlapi 😠 ja som mojmu povedala že už na dalšie ivf nejdem a zrazu mu nevadí ani darca predtým ani počut nechcel 😝 asi pochopil že inak to asi nepojde 🙂

tinasc
23. máj 2011

@fomarik
@lea101
@pici ďakujem, len mám pochybnosti, či tie tri malé vydržia 😉 dnes mám zapiť utroš ešte som ho nikdy nejedla, tak som zvedavá, čo to so mnou urobí 😀

oknosmas
23. máj 2011

@tinasc neboj, budu to bojovnici...aj ked su malicke... 🙂

tinasc
23. máj 2011

@zambilka ďakujem, no super úroda, bola tam babenka ktorá mala 27 vajíčok 😉 ale zase verím, že keď menej, tak kvalitnejšie 🙂

oknosmas
23. máj 2011

@zambilka ved prave, stale maju cas a veria, ze to bude prirodzene...a dlllllho predlho im trva, kym pochopia, ze to take lahke nie je

zambilka
23. máj 2011

@tinasc máš akurát takže hlavu hore moja 😉 a určite sa oplodnia inu možnost ani nemaju 😀 a to je pravda ked je menej vajok tak su kvalitnejšie 😉 držím palce 🙂

tinasc
23. máj 2011

@zambilka ďakujem, z každej strany ide na mňa pozitívna energia, takže musí sa podariť 🙂

zambilka
23. máj 2011

@oknosmas moja ale aspon pochopili 😀 😀 ešte sme mladé 😉 😀 😅 idealny čas na babetko 😉

pici
23. máj 2011

@tinasc neboj sa ty nic... dobre to bude... a utros ja len zapijam lebo ma neskutocne svrbel.... tak nic zazracne necakaj. ja som nepocitovala ziadne ucinky

apolenka6
23. máj 2011

@tinasc jéjo 😨 😕 už to máš za sebou 😉 vajka vypestované ,neboj všetko bude na 100% držím palce moc,moc moc!!!! ani sa nenazdáš a testík bude // moc ti to prajem 🙂

tinasc
23. máj 2011

@pici ale tak nečakám, len som zvedavá 😉

tinasc
23. máj 2011

@apolenka6 ďakujem 🙂

strelicia
23. máj 2011

Ahojte baby ja sa iba hlasim, ze dnes som bola na prvom KET. z 2 ks rozmrazenych bolo iba 1ks OK tak rozmrazili este jedno a tie dve mi vlozili. Vraj to jedno sa dokonca uz aj po rozmrazeni zacalo vyvijat ze postupilo do dalsej tej vyvojovej fazy. tak uvidime co bude 🙂 necham sa prekvapit 🙂 no a este 2ks nam ostali zmrazene. A ak to nevyjde, tak potom asi dame aspon pol roka pauzu pred dalsim IVF, bo teraz mame trosku hekticke obdobie a nemame moc cas riesit babo 🙂

majca55
23. máj 2011

@strelicia držím palce ja idem zajtra ak budu nejaké folikuly tak pojdeme na IUI tak uvidíme. 🙂

fomarik
23. máj 2011

@strelicia Moja, dlho si tu nebola... to bude tým hektickým obdobím. Tak ty si mala dnes KET?Ako píšeš, všetko dobre dopadlo tak nech sa len embryjká pekne vyvíjaju aj u teba v brušku. Držím palce 😉

dzuli08
23. máj 2011

@lea101 No aj ja som občas cítila takú zvláštnu bolesť v oblasti krížov. No potom som vždy dostala zápal močových ciest - doktorka hovorila, že ma neboleli kríže, ale obličky. Nechcem strašiť, ale tak preventívne si daj urologický čajík.

dzuli08
23. máj 2011

@fomarik To je neskutočné. A čo sa stalo tej babenke, že sa to stalo v takom vysokom štádiu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre