IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
23. máj 2011

@tinasc Gratulujem k úrodičke a držkám prsty

lea101
24. máj 2011

@zambilka ty budes moja testovat doma? A ma to vyznam? Ja ze pockam na krvny test na 14 den v iscare.... 😕

lea101
24. máj 2011

@dzuli08 urologicky cajik sa nesmie pit teraz. to je zakazane ... ked si tehu alebo mozes byt tehu... co predpokladam ze mozem po 2 IUI 😀 😲 😖 ja si myslim ze je to z utrogestanu. Len minuly mesiac po prvom IUI som to tak nevnimala lebo hned na 7 den po IUI som sla na dovolenku a boli sme v pohybe vkuse... ved uvidime ...
zapal mocovych ciest poznam .. a to nie je ono... to spoznam hned a v zaciatkoch... mam s tym zial skusenosti. 😅 😀 😒 este som rozmyslala ci ten Prednison mi to nemoze robit... ved uz mam v sebe tolko druhov hormonov... Tyroxin, Utrogestan, Prednison... neviem ktore skor zobrat ... 😲 🙂

fomarik
24. máj 2011

@dzuli08 Placenta jej prestala vyživovať bábatko, tak prestalo rásť a priberať, až kým..... V 30tt bola normálne na sone avšetko bolo OK, no a o necelé 4 týždne toť! Ale ona žiadala lekára, aby jej urobil utz, ale neurobil. Písala, že to určite tak nenechá a urobí mu peklo. No, ani sa jej nečudujem.

katy33
24. máj 2011

Ahojte kočenky moje, krasny dnik prajem 😉 😎

@dzuli08
@fomarik ..juuuj, babulky moje, ani nespominajte taketo smutne veci, ja si tiež velakrat uvedomujem, čo všetko sa môže udiat a kolko je takychto smutnych osudov, no nesmieme na to velmi mysliet, ja sa takychto pribehov teraz bojim ako čert križa 😕 ☹ ....bohužial je vela lekarov, kt. takto zanedbavaju pacientky, tych by som dala vystrelit na mars 😠
My ideme v pondelok na utz do MT-10tt a tiež už teraz mam obavy, čo bude všetko tak, ako ma byt, ukludnim sa, až ked na obrazovke uvidim znova našu lasku a dr. nam povie, že krasne narastla...

katy33
24. máj 2011

@tinasc ...zlatko , nepodcenuj vajuška, tie ti ešte ukaže, čo je v nich 😀 ...teda, čo bude z nich 😀 😝 ...prekrasna fazulka-y, to mi ver 😉 ...držim palčiska, ked budeš volat , ako sa maju krasky, určite ti oznamia, ako krasne napreduju 😉

katy33
24. máj 2011

@strelicia Zlatinko naše, tak velmi na teba myslime 😉 ....nebudete musiet davat žiadnu pauzu, pretože tu budeš mat teraz 9 mesačnu 😀 😉 ...a potom už vôbec nie, ked ti budu okolo behat dve krasne babuliatka 😀 😲 😲
Davaj nan na seba pozor, prosim, oddychuj 😉

fomarik
24. máj 2011

@katy33 Práve som na teba myslela 😉 zlatinko, ja si niečo také ani nepripúšťam, nesmieme, lebo by nám potom z toho prdlo v bedni. Všetko bude dobré a basta!!!!!!! Ja ani nepomyslím na niečo zlé, v žiadnom prípade. Ja mám stále v hlave obrazy, ako pre babulku budeme chodiť do školky, ako bude medzi nami buvať, ako budeme tíšiť jej plač, ako budem roniť slzy šťastia, ked bude ona šťastná....ach...... 😵 😵 😵 😵 😵 . A poslednu dobu sa mi sniva o porode, a popri tom na to ani nemyslím, ani sa toho nebojím...ale zato sny su ako živé.
Jééj 🙂 🙂 , tak v pondelok uvidíte vašu laskonku 😲 ...neboj srdiečko, babuliatko bude už väčšie a už sa popýšiš aj s fotečkou!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
24. máj 2011

Co ideme dnes variť? 😕 😕 nemám inšpiráciu.

katy33
24. máj 2011

@fomarik Presne tak, mojenko, nič zle si nepripuštat a hotovo, mne to dr.už tolkokrat prizvukoval, dobre vedia, čo dokaže psychika...Ozaj , Lucinka moja, ako si ty začala vysadzat utrogestan? Ty si tiež brala 2x2 😕 ...sice už to mam taky zabehnuty ritual, ale už asi aj dr. povie, že pomalinky vysadzat , ak bude všecičko ok 😉
Joooooj, a o fotočke mi ani nevrav, už teraz mame otapetovanu chladničku 😀 😀 😀 ....je to užasne, ked krasne vidime, ako nam naš anjelik rastie 🙂 ...ja si asi hned vypytam aj zo tri, aj ked budu rovnake, ja budem na nich vidiet rozdiel 😀 ...včera sa mi mm tak smial, prišiel na mna taky hlad, tak som hltala bagetu-boli sme na vylete, že to ešte nevidel, že keby to na vlastne oči nevidel, tak neuveri 🙄 😠 😀 ...a on sa potom z toho tak vytešuje, že to bude cely tata, lebo aj ten je taky jedačisko 😀 😀 😝 ...ja pojem všetko-všecičko, čo mi do cesty vojde a neutečie 😀 ...ale bruško zmizlo a kilečka tiež zatial nepribudaju 😖 🙂

katy33
24. máj 2011

@fomarik 😀 ...ja dnes nevarim 😝 ...som sa z toho vyvliekla 😎 ...ale zajtra sa chystam ukuchtit segedinsky 😉 ...už vidim, ako ma zasa nafukne ako žabu 🙄 😀

dzuli08
24. máj 2011

@lea101 No ak to nie je veľká bolesž a dá sa vydržať tak počkaj, kým hormóny trochu vyprchajú 🙂
@fomarik To je čistá katastrofa a držím jej prsty, aby sa dopátrala spravodlivosti, aj keď najsmutnejšie je, že bábatko jej to nevráti. To je hrozné ,keď my sa snažíme robiť všetko opatrne, aby sa nič nestalo a doktor to podcení. Musíme sa len modliť. Aj táto moja kámoška bola ešte vo štvrtok na kontrole, povedala je doktorka, že všetko je ok, mala iba zápal močových ciest a v nedeľu už utekala na pohotovosť.
@katy33 Máš pravdu. O takýchto smutných veciach už ani muk :D

tinasc
24. máj 2011

ahojte, takže máme 4 embryjká, vklad asi zajtra, ešte uvidíme, držte palce, nech to dáme na prvý raz aby som nemusela znovu... 😉

alibabaa
24. máj 2011

@tinasc tfuj, tfuj, tfuj. drz sa zlatko

tinasc
24. máj 2011

@alibabaa dakujem 🙂

petuska123
24. máj 2011

@tinasc ej a kolko ti daju jedno ci dve???

tinasc
24. máj 2011

@petuska123 to ešte neviem, majú mi volať poobede podrobnosti 🙂

petuska123
24. máj 2011

@tinasc tak daj nam vediet

tinasc
24. máj 2011

@petuska123 dám neboj 🙂

lea101
24. máj 2011

Ahojky snazilky a tehulky 🙂 ja som nevydrzala a bezala som kupit tehotensky test 🙂 tie bolesti dolu v maternici a vajecnikoch... mi nedali pokoj a este aj tie emocie co to sprevadzzali... Ja ze si urobim az v piatok...
dnes mam 9 den od IUI ... a mam tam slabulinku ciarocku ktoru som ja nikdy v zivote este nemala ani na 14 den od iui ani nikdy.... . aj ked som si hockedy robila Test pred tym ako sme zacali IUI... 1č dni po pregynle . nikdy nikdy... smo nemala ciarockuuuuuu druhuuuuu 🙂 . placem a smejem sa naraz ale bojim sa tesit.... co ked je to daky zly test.
az rano zopakujem.. lebo teraz som vypila vela vody ... a nebude tam ta koncentracia. ach ... bojim sa a tesim sa... je to velmi emocionalne... vzdy som chcela vidiet ako vyzera pozitivny test... aj ked je tam slabunka ciarocka... .. ale pre mna je to prva ciarocka v zivote. neviem so sebou...

petuska123
24. máj 2011

@lea101 🙂 jej tak uz len aby to bola naozaj pravda

dadam88
24. máj 2011

Ahoj, kočky môžte mi poradiť aké sú prvé príznaky otehotnenia po IUI? som 5 dní po IUI a mám zvláštne pichanie v podbrušku. je to dobré alebo nie? 😕

lea101
24. máj 2011

@petuska123 ja som za zivot 1000 testov urobila ale ani jeden nemal ani naznak... neviditelnej ciarky. a tento ma... na koncoch tmavy a v strede takmer najslabsie ruzova...
napisala som dr Lattakovej... ci moze byt test pozitivny 12 dni od pichnutia ovitrellu. To ja ako pregnyl. co som pichala. Uvidime co odpise. Dnes je 9 den od IUI... nechce sa mi verit.. budem testovat o dusu kazdy den teraz.

tinasc
24. máj 2011

@lea101 držím palce, moc a moc, nech je to pravda 🙂

lea101
24. máj 2011

Dr mi volala a povedala ze je vylucene aby to sposoboval ovitrelle alebo pregnyl 🙂 tak daleko od podania. Mam prist v piatok na krv. Ale ja som objednana na pondelok na krv a neviem ci sa mi podari ist do BA v piatok. 😒 do vtedy budem testikovat rano vecer... Dr povedala ze hlavne klud.... jej sa to povie... 😀

petuska123
24. máj 2011

@lea101 ani ja som nikdy nemala pozitivny test a dokonca som testovala 8 den po pregnyle a bol negat

lea101
24. máj 2011

@petuska123 tak si vies predstavit tie emocie co mnou zmietaju vsak ? Ja mam 36 rokov a toto je prva druha ciarka aj ked slabulinka v mojom zivote... .. do rana je daleko.... musim vydrzat nejako a rano skusim dalsi test. iny vyrobca. aaach... 😵

fomarik
24. máj 2011

@katy33 takže ty si teraz taký hladoško? No ale babatku musíš dať to, čo si pýta ty naša "bagetka". Tie kilečká nabehnu, neboj. ja som do 6 mesiaca pribrala 1kg a teraz, za posledné 3 týždne bum...+dalšie 4kilá. Aj my máme otapetovanu ladnicku a kždý den dostane každa fotočka odomna božtek 😉 😉
A kde ste boli na výlete?

fomarik
24. máj 2011

@lea101 Páni moji...no teda!!!! 😀 😀 😀 Zatiaľ sa budeme vytešovať potichučky, ale držím veľmi, veľmi palce, aby čiaročka bola zajtra ráno silnejšia. Ach, kiežby ti to vyšlo!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

fomarik
24. máj 2011

@tinasc huráá máte 4 embryjká 😲 😲 😲 😲 . jaj, tak sa teším s tebou..... a zajtra vklad..no jupíííííííííííí 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre