IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
25. máj 2011

@mimi321 Nam to robili po pohl.styku, ja som mala ten hlien nesskutočne husty ako krem-spôsoboval mi to clostil 😠 ...no spermie tam i tak prežili, no domnievali sa, že sa asi nedostanu na miesto činu, lebo kym prejdu tym hustym hlienom su z toho paf 😀 🙂 ...určite je to tak, ako si pisala, že spermie spojili s tvojim hlienikom a tak to zistili 😉 ...to znamena, že ph nie je dobre, IUI sa vydari-určite 😉

lea101
25. máj 2011

@katy33 ach... si pokladik.. hlavne ma boli ze mm chudacik sa tak tesi.... ..☹ muto ani nevladzem povedat. Videl sam testik dnes rano... uz planuje kadeco chudacik.. mn ahlavne to boli... ☹
pojdem ale kupit viac tych testov to teraz uz neviem prestat ... ak zajtra rano nebude nic... tak to berem... ze asi sa fazulka len zastavila nakratko... . Nejdem ani pisat ake myslienky ma chytaju lebo to len znasobim. Ach... nemala som tam ist.Papa a krasne popoludnie. ☹ 🙂

mimi321
25. máj 2011

@katy33 no len mám stres ale tak hádam sa to vydarí. My máme vo všetkom smolu a nikdy nám nič nejde ako by sme chceli teraz nám za týždeň praskla batéria v sprche, pokazil sa monitor na pc a pokazilo auto /oprava cca 1000€/ 😒 . Ale nakoniec všetko dobre dopadlo zatiaľ tak dúfam že aj toto dobojujeme do úspešného konca a budem tehu. 😀 musím myslieť pozitívne

lea101
25. máj 2011

@mimi321 aj ja verim ze sa ti to podari... nesmieme zufat.... to je dolezite... vela stasticka na IUI prajem 🙂

tinasc
25. máj 2011

@lea101 možno je to len veľmi skoro, stále verím, že sa to podarilo 🙂 nevešaj hlavu 🙂

mimi321
25. máj 2011

@lea101 ďakujem už hádam budem čoskoro tehu

tinasc
25. máj 2011

takže dnes bol embryotransfer, vložili mi dve embryjká 🙂 teraz to nekonečnééééé čakanie na výsledok... 😉
idem sa trochu vyspať z toho diazepamu...

lea101
25. máj 2011

@tinasc juuj velmi velmi drzim palceky... 🙂 aby sme obe mohli napisat ze mame pozitivne vysledky... drzkaj sa... spinkaj... pa xx

lea101
25. máj 2011

@tinasc nechcem vesat hlavu to je vraj to nejhorsie... ale ked krv nepusti... pozerala som tu tabulku.. este stale je to v norme... ale... predsa uz je 10 den.. a ine tehulky uz maju vysoke hodnoty vtedy. idem si kupit testiky... 😢

lea101
25. máj 2011

babulky podla tejto tabulky to vyzera ze mam este nadej 😅 co myslite? ja som dnes 3 tyzdne od poslednej mrsky... a hcg je 1.2 .. ach modlim sa aby stuplo. myslite ze by pomohlo keby som castejsie zobrala utros? uz vidim ako som posadnuta.. toto presen som nechcela takto sa trapit. a byt posadnuta tym cely dnik ☹ 😢
doba od oplození (ovulace) doba od poslední MS hladina hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní a tak dalej....

katy33
25. máj 2011

@lea101 Ved to je malinko 10 dni po IUI, si vezmi, že normalne by si šla až 14.den na krv a u každej ženy sa vajičko zahniezdi rozdielne, u niekoho sa uhniezdi na 5.DPO a u niekoho až 10.DPO 😉 ..budeš zajtra robit znova testik? Ja verim, že tam budu znova // ..a ty sa upokojiš, bude všetko vporiadku 🙂

lea101
25. máj 2011

a ty zlatinko si kedy mala krvny testik? .. asi som to unahlila -- nechcel saom ale vyhecovala som sa sama--- inak... nasla som sposob dufam ako ti ukazat aspon 3 tie testiky... ktore vidno na fotke.... skusim to ... ale neviem kde sa to tu pricapuje... idem skusit ci ten moj fotak/ telefon spolupracuje s pocitacom a prosim napis kde mam dat tie fota aby ste posudili . Len .. je to dost slabo vidiet tym mojim telefonnym fotakom 🙂 ale je

tinasc
25. máj 2011

@lea101 určite napíšeme... bude to v pohode neboj, určite je ešte skoro... však si pôjdeš kúpiť testík, určite budú // 🙂
voľajako sa mi nechce spať, možno je to tým, že som na gauči pri telke, pôjdem asi do postele 🙂

lea101
25. máj 2011

@tinasc pusti si daky filmiiiik ... ja som sa nic nenaucila uz som to vzdala ... uplne mi je to jedno... 😖 myslim len na babatko. ... nech vydrzi fazulka... neverim ze tie testy su falosne.. ale su tu aj ine moznosti len o nich nechcem teraz ☹ pockam ako sa to vyvinie.. uz som bombardovala chudiatko dr lattakovu telefonatmi ... ale asi operuje... tak som jej napsial mail ze co si mysli... uvidime ci odpise. oddychuj .. moja... ja si idem napustit taku letnu vanu... lebo ma vsetko boli... cely clovek 😀

katy33
25. máj 2011

@lea101 Moojenko, ja som bola na krvi až nejaky 14.-15.DPO - u mna bol problem, že sme nevedeli, kedy bola presne ovulacia a 1.test som si urobila cca 13.DPO 😒 ....si myslim 🙂
Tie foto pridaš cez svoj fotoblog - klikneš si na ,,môj fotoblog,, a ono ta to už krasne povedie 😉

zuzancek22
25. máj 2011

@tinasc som rada, že už maš babetka v brušku, tak tfuj tfuj nech je hcg o pár dní vysoké.

lea101
25. máj 2011

ahojky zlatinko jedno foto tam je z dnesneho rana mamatest.... musis kliknut aby sa zvacsilo aby si videla druhu ciarocku 🙂 tak urobte kuk moje a povedzte ci to nie je druha ciarka... v skutocnosti je trosku jasnejsia ale nie o moc

lea101
25. máj 2011

@katy33 aha... neodpisala som len tebe ale nejako pomiesane... hihi... tak ... sup na fotoblog dala som tam foto 🙂

zuzancek22
25. máj 2011

@lea101 presne ako písala katy33 u každej sa vajíčko zahniezdi rôzne, už som to tu písala veľa krát, moja kamoška (mimochodom už má 2 mesačného chlapca, ja som krsná) sme boli na dovolenke a tej už meškal menzes a test nič neukázal, a až cca po 1,5 týždni po meškaní jej ukazal mamatest uplne slabučku čiaročku, takže nevešaj este hlavu, podla mna to tam je. počkaj do pondelka a neboj hcg bude vysoké !!!!!! budem ti držkať päste.

lea101
25. máj 2011

@zuzancek22 dakujem pekne , 🙂

zuzancek22
25. máj 2011

@lea101 nieje začo, ved nádej zomiera posledná. už vieme svoje

tinasc
25. máj 2011

@lea101 ďakujem, s tým filmom to nie je zlý nápad, len ležať sa mi už nechce to je hrozné, už ma to nebaví, asi si sadnem na terasu a budem čítať, dnes nie je až také strašné horko ako včera, asi prečítam pár kníh do testu 😀

tinasc
25. máj 2011

@zuzancek22 ďakujem, ďakujem moc a moc 🙂

tinasc
25. máj 2011

@lea101 ja tam tú druhú vidím 🙂 držím moc palce, neznepokojuj sa 🙂

fomarik
25. máj 2011

@lea101 no, takže, mojka, ja som mala na 14DPO hcg len 37! Tak ešte treba dufať, že je to v poriadku a konečne sa aj na teba usmial taaaak veeeľký kopec šťastia!!!!!! Držím palce! 🙂

lea101
25. máj 2011

@fomarik nuz 1.2 za 4 dni nema ako vyrast na 37..... ale dakujem pekne zlatinko... mozno sa fazulka len nakratko zastavila... .. zajtra si spravim testik... a uvidime ... papa a dakujem

fomarik
25. máj 2011

@tinasc tak tvoje lásky su už v brušinku♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 . Držíme im palčiská..bojovníkom veľkým 😉 😉

fomarik
25. máj 2011

@lea101 ale záleží od parametrov labáku. možno v nejakom inom by si mala hodnotu vyššiu. A táto hodnota, ktoru máš ty, je pre daný labák dobrou hodnotou na 10DC 😉 Idem mrknut na tie testy v tvojom fotoalbume. A mimochodom...zajtra nech ti vyjdu tie testy!!

lea101
25. máj 2011

dakujem, ja uz ani nemyslim na tie neststne statnice. akoby ani nesli byt 😲 😀 kukni ten album 1O dnik po IUI to je dnesny test z rana...🙂

strelicia
25. máj 2011

Ahojte, takze nemam dobre spravy.... dnes som druhy den po KET a uz zacinam spinit, presne ako pri poslednom ET :( presne teraz mam dostat mrchu. Som z toho na dne, velmi dlho som si teda neuzila embrya v brusku :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre