IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
11. nov 2010

@apolenka6 to je ale primitivizmus. nic si z toho nerob. mne zas v praci stale nadhadzovali ze: bim-bam....atd...akoze mi biju hodiny atd...aj som si poplakala. aaaaaleco, kto sa smeje na posledy, ten sa smeje najlepsie, nie?

aby
11. nov 2010

ahojte bambule tak ja dneska prvý closík ale teda je mi dobre blbje už som hodina 2xpanadol a asi budem musieť ešte jeden ☹

@apolenka6 nič si s toho nerob, ľudia su hnusný, treba mať silu ich mať na háku a sústrediť sa na baby 😉

@strelicia musíš sa na to povzniesť a povedať, že to bocian len nejak fláka 😉

katy33
11. nov 2010

@aby ☹ Z čoho ti je blbje? Po opici 😀 Však cez týžden sa neoslavuje 😝 Ale nie mojenko, dufam, že sa ti polavi 😔

katy33
11. nov 2010

@petuska123 Bacil ti našli v krvi 😨 To ti nerobili hormonalny profil? Ja som myslela, že to 😕 A maš už aj atb 😖

aby
11. nov 2010

@katy33 kiež by, ale mrcha taká že idem umreť, si mi ta cysta aj praskla taká šupa fuuuu 😖
no hádam už len dobre bude, už by si to pýtalo mať aspoň 9mesačnú prestávku 😀 a potom Ďalších 9 juuuu 😀

petuska123
11. nov 2010

@katy33 bacil som mala dole v skatuli 😀 😀 😀 😀 😀

katy33
11. nov 2010

@petuska123 Jaj krabica jedna neposlušna 😀 😝 Moja , ja som mala stale problem - zle kultivacie a asi ešte aj mam, no nemam žiadne svrbenie al. tak necitim to , u mna je ten problem, že sa mi nechce ujat ani jeden lactobacil a tym padom tam mam niekedy premnožene streptokoky, inokedy ecoli a tak .... brala som atb vyše pol roka, lebo bola stale zla kult., potom imunologia, tam všetko ok.....Nakoniec som povedala, že už nechcem žiadne atb , tak teraz neviem, ako to tam vyzera 😨 Možno je tam dobra zoo, ale je mi to jedno, lebo z tych atb som bola už taka naliata, pečen som musela mat ako dobry alkoholik, čo maš za atb?

aby
11. nov 2010

Baby a neviete či robia aj testy na toxoplazmózu , ma to tak napadlo asi zavolám doktorke 😒

petuska123
11. nov 2010

@katy33 deoxymikoin

aduskatt
11. nov 2010

@strelicia no, je to jeden z ukazovatelov, pomer dvoch hormonov pri PCO je iny, ako by mal byt v normale, ale to iste lekar na to pride, ak ti da robit aj tento test

katy33
11. nov 2010

Babulky, zajtra na mna myslite, ide sa na sono 10DC, či sme vypestovali nejake to vajko a ak ano, tak o chvilu IUI 😕 Moc sa bojim, naposledy nič nebolo ☹ Ale verim, že ten feši dr. tam musi niečo najst, lebo inak kaca-puca 😝

v555
11. nov 2010

@katy33,neboj tento mesiac sa ti musia vytvoriť vajka na druhej strane.Minuly mesiac oddychovali ale teraz to prííííííde 😉

fomarik
11. nov 2010

@katy33 som v poriadku, len som dlhšie nekoníkovala.... ja idem na krv až v pondelok. začína mi to všetko udierať na hlavu. Dnes je13DPO...som takáá nervozna 😔

fomarik
11. nov 2010

@katy33 držím palce na zajtrajší deň! Aspoň 2 pekné folíky by to chcelo...pfuj, pfuj, pfuj... 😉

erickaa
11. nov 2010

@fomarik ahoj, ja som dnes 13DPO, ty by si mala byť 12, lebo si bola deň po mne 🙂 A deň ovulácie sa počíta ako nula. Až ten nasledujúci deň je 1 DPO. Ale iné som chcela..ako sa cítiš? Máš nejaké príznaky, pocity, alebo si si robila test? Ja zatiaľ vôbec nič, mňa zajtra čaká krv, tak poobede už budem vedieť na čom som 😔 😔 😔

zuzancek22
11. nov 2010

ahojte babulky, takže dnes ráno som bola na sone v Ba v centre, urobili mi sono, a hormonálny profil dnes som 10DC a čakala som že na insimináciu pojdem v pondelok alebo v utorok, ale nie, volala som teraz o výsledky a povedali mi že sa zajtra ráno 6 :45 máme hlásiť na insimináciu, juj babenky tak sa bojím , aby to vyšlo. zajtra ked prídem tak napíšem pa

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strelicia
11. nov 2010

@zuzancek22 a to este stihas pregnyl pichnut? sak ten by sa mal pichnut 36 hodin pred IUI. No kazdopadne asi oni vedia lepsie kedy treba ist. Drzim palceky. 😉

strelicia
11. nov 2010

@katy33 drzim palce, urcite sa najdu, neboj sa.

strelicia
11. nov 2010

@fomarik
@erickaa juuuuuujj zavidim ze uz len 1 den a idete po vysledok. 🙂 ja si este pockam. idem este len buduci tyzden na foliky.

erickaa
11. nov 2010

@strelicia no veru, nech už to mám za sebou...to čakanie je hrozné 😲 Tá neistota, neustále myšlienky, či to vyšlo.. Už by som chcela vedieť na čom som 😔 😔 😔 Nech sa viem zariadiť 🙂

fomarik
11. nov 2010

@erickaa Mojka, ja rátam aj den IUI, teda ako prvý den. Mne ju robili v sobotu - 30.10. Príznaky nemám absolútne žiadne! Ničovité nič! Test som si nerobila a neviem, či sa vôbec budem testovať. Neviem....ak áno, tak až v sobotu. Zajtra daj vedieť ako si dopadla 😀 😀

fomarik
11. nov 2010

@zuzancek22 Fíha...tak skro. Ja chodím na 17DC. Budem držať palčeky 😉 . Musí to vyjsť, ked cesta k IUI bola taká ťažká!!!

fomarik
11. nov 2010

@strelicia Nie,nie strelicia. Ja idem až v pondelok na krv 😉

fomarik
12. nov 2010

Takže ja som to predsa len nevydržala a testla som sa...... no a nič! zase! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

yasminne
12. nov 2010

ahojte uz par tyzdnov i ked len obcas sledujem vasu debatku v tejto teme, lebo ma zaujima ako take iui perbieha. A pomaly sa asi k vam pridam ak ma vezmete medzi seba 🙂 23.nov ideme s manzelom do feritility centra kde sme sa objednali na IUI, bude to zatial len uvodna konzultacia tak som zvedava co nam povedia, co celemu iui bude predchadzat a kedy nam daju termin ci este v tomto roku alebo az v tom dalsom. Kedze tento cyklus to uz nestihame mohlo by sa podarit v decembri no uvidime az co nam povedia.

fomarik Ty sa az moc stresujes a mal aby si vypnut a rozptylit sa niecim uvolnit zrelacxovat ...a uvidis este nic nie je prehrate 🙂 co ked bol test vadny? 😉 nechaj to az na kontrolu a "take it easy"

erickaa
12. nov 2010

@strelicia @fomarik tak mne už volali, už som podľa hlasu sestričky vedela, že to je v háji 😝 😝 😝 Ale, keďže som to čakala, tak som sa nezosypala a teším sa na ďalšiu stimulku. 😀

fomarik
12. nov 2010

@yasminne Tak vitaj medzi IUI-čkárkami 😉 . Máš pravdu, veľmi si to beriem k ♥. Ale ja som ako na hjdačke, raz je dobre, potom je totálne zle. na tento čas som s neúspechom vysporiadaná, pretože pôjdeme aj na 3 pokus... či to ešte stihneme v decembri, neviem, ale nič nechceme odkladať.
Inak umna 1 IUI prebehlo úúúplne v pohode, ale2IUI bolo trošku horšie- bolestivejšie.
Yasminka, ako dlho sa snažíte o mimi?

yasminne
12. nov 2010

@fomarik dik za privitanie. Skuste si s drahym vzdy naplanovat vselico mozne nech si zabavite mysel, nejaky vyletik, nejaku spolocnu veceru, kino, masaze...cim viac toho bude tym lepsie pre Teba budes oddychnuta a hlavne prides na lepsie myslienky ...myslim si ...🙂
Hlavne by ste nemali u zhned ocakavat ze to nevyjde!! to je predsa blbost nie?? vid Erickaa 😉
psychika je niekedy mrcha a treba ju okabatit, aby nam to nekazila 😝
My sa snazime 2 roky, po roku sme sli k lekarom zistit ci sa nahodou nesnazime zbytocne, ci tam nie je nahodou nejaka prekazka. Manzel z toho vysiel ako vitaz s excelentnym spermiogramom a ja som musela podstupit laparku. Vysledok - endometrioza nastie len zopar nei velkych povrchovych lozisk, ktore mi hned odstranili a po tyzdni sme mohli hned ist na vec ...no a od marca stale cakame toho bociana, no musel niekde riadne pobludit bo zatial netrafil 😀, tak verime ze nam to doruci pod stromcek 😀

fomarik
12. nov 2010

@erickaa Mojenko, ....obdivujem tvoj prístup! Si statočná. Ja s av pondelok tiež pridám , keďže test bol negatívny. Zlatko, nám sa to podarí...teda všetkým snažilkám sa to podarí, pretože úprimne túžime po bábatku. Je to predsa tá najprirodzenejšia vec v živote ženy- otehotnieť a byť matkou. Ja verím na zázraky, a ak sa neudejú teraz, tak inokedy, ale viem, cítim, že motyka vystrelí.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre