IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
3. jún 2011

@ketere heeeeeeeeeej tak potom nemam halucinacie no uz nech je streda kiez by to bolo vsetko ok......musime verit

olajcova
3. jún 2011

Na fotke č.2 je to TAM!!!!!!!!!!!

jalanecek
3. jún 2011

@olajcova ved dufajme uz nech je streda dufam,ze by to uz malo byt vidno aj na ultrazvuku zajtra si urobim jeste jeden rano a uvidime mala by byt uz silnejsia co poviete????

fomarik
3. jún 2011

@jalanecek ked noťas nakloním na dobrý uhol, tak ducha vidím aj ja, ale najlepšie na tej prvej foto 😀 😀 😀 😀 😀

jalanecek
3. jún 2011

@fomarik jej mojko robite mi radost ze ju vidite aj mm vidi nech je hlvne vsetko v poriadku myslis ze na sono by to malo byt uz na dalsi tyzden vidiet????? 😉 😉 😉 😉

tinasc
3. jún 2011

@jalanecek ahoj moja, no ja som dnes testla a bohužiaľ ☹ je mi z toho nanič, celý deň som to prekonávala, ale nejako mi to nešlo, tiež som bola sa túlať v meste a tak... ja vidím na tej druhej fotke ducha, tak snáď to bude ono a konečne to vyšlo 🙂 🙂 držím palce...

jalanecek
3. jún 2011

@tinasc mojko tak to je mi luto a nieje jeste skoro na testovnie mozno ano jeste vyckaj menzes jeste nedosiel ci??ved dufam,ze vsetko bude v poriadku to ze som tehotna viem ln nech je vsetko v poriadku..a tebe budem drzat prsteky
😉 😉 😉 😉 😉

tinasc
3. jún 2011

@jalanecek ďakujem, no naozaj je možno ešte skoro a čo ja viem... uvidíme v pondelok, bude na 100% vedieť ako na tom som ale neviem, neviem.... a beriem utrogestan, takže kým ho nevysadím, menzes nedojde... Tebe veľmi, veľmi držím palce, aby bola fazulka v brušku 🙂 🙂 🙂

pici
3. jún 2011

@jalanecek ja ho tam vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... supeeeeeeeeeeer

pici
3. jún 2011

@tinasc nebolo to trosku skoro?

tinasc
3. jún 2011

@pici čo ja viem, 9 deň je skoro? budem len rada ak áno... 😀

renika1
3. jún 2011

@fomarik ĎAKUJEM za vysvetlenie, no niekedy si pripadám ako by som tu do vzduchu písala... 🙂

pici
3. jún 2011

@tinasc ano je to skoro. preto robia testy 14 den po inseminacii... lebo ty nevies kedy splynie spermoska s vajickom... kedy sa zahniezdi atd... je to skoro. su baby ktorym ani 14 nic neukazal test a krv bola pozitivna...si bola na iui dobre si pamatam?

tinasc
3. jún 2011

@pici nie som 9 deň od vkladu 🙂 bez PK

pici
3. jún 2011

@tinasc ja som z toho uz magor.. pisem vo viac temach a stracam prehlad.... bez PK je to skoro. aj s PK je to skoro... nemusi ukazat.. naozaj... este nic nie je stratene...

tinasc
3. jún 2011

@pici oki tak nestresujem, ja tiež píšem do viacerých, ale tu som začínala, však od minulého augusta sme skúšali iui, takže v apríli bolo ivf... tiež sa tu už niekedy nevyznám, toľko nás tu už je 🙂

pici
3. jún 2011

@tinasc no zial stale niekto pribuda... pozri. zmenit nic nezmenis... je to tak ako to ma byt.. snad to bude pozitivne a budeme sa vsetci tesit... ked nie... nahodou ked nie... tak mesiac pockas a pojdete na ket... ja som cakala jak besna na tieto kramy... a tiez ma dobre ponatahovali.. som aj na chvilu uverila ze by som mohla byt tehotna...

tinasc
3. jún 2011

@pici nepôjdeme na ket, nič nám nezostalo, mali sme ešte dve, ale tie sa prestali vyvíjať, takže nič... ☹ ale ešte jedno by som skúsila a potom sa na to vykašlem, však tiež mám len jedny nervy a roky pribúdajú...

pici
3. jún 2011

@tinasc to vazne? jezis ja som krava... tak si mala asi malo vajok... nepovedali preco? prepac ak som zvedava... tak si date teraz pauzu ak to nahodou nevide.. a o pol roka idete na to?

tinasc
3. jún 2011

@pici no mala som 8 vajíčok, z toho 5 na icsi a tri prirodzene, oplodnili sa 4, z toho dve vložili a dve sa prestali vyvíjať... takže tak... a ešte na jedno pôjdeme a potom už konec, kto sa má stále trápiť...

jalanecek
3. jún 2011

@tinasc dakujem zlatinko ja verim v to ze je citim to v kostiach a na teba myslim a aj budem mysliet musis verit aj ked clovek je sklamany viera byt musi a ja ti budem drzat pesticky mozno je ozaj skoro a ak to nevyjde tera musi to vyjst na druhy krat raz sa to predsa podarit musi a ja v to verim za teba mojko zlate... 😉 😉

tinasc
3. jún 2011

@jalanecek ďakujem 🙂

jalanecek
3. jún 2011

@pici mojko aj ja ju vidim tu na teste sa mi zda ze zosilnela uvidim zajtra rano co mi ukaze dalsi ale nech uz je ctvrtok alebo streda ale vo stredu mam ist k lekarovi chcem vidiet fazulku na ultrazvuku a dufamze, bude vsetko v poriadku a ty sa ako mas ako pokracujete???Bola jsi na ivf??

jalanecek
3. jún 2011

@tinasc nemas zaco zlatinko ozaj nie ja dakujem Vamz e Vas mam kazdde vase pismenka mi robia veeelku radost a rada si citam od vas vsetko... 🙂 🙂 🙂

fomarik
3. jún 2011

@renika1 nemáš za čo. Ked viem, pomožem, odpíšem. Chystáte sa na IUI? Ako vidím, tak pre synčeka by ste chceli poriešiť surodenca, 😉

fomarik
3. jún 2011

@jalanecek čiaročka by ti mali silnieť den čo den 😉 . Možno by už na sone mohlo byť niečo vidieť, ale možnože ešte nie. Niekomu vidieť na 3tt ( ako mne) a niekomu pozdejšie ako napr. katy33. No si na dobrej ceste!! Asi ti pomohlo to, že si bola s rodinkou a trošku si upriamila myšlienky iným smerom. Pekne si si oddýchla a vyšlo to! Jaj, keby už bola tá streda, že? 😉

fomarik
3. jún 2011

@tinasc joj, zlatinko, čo to čítam? Ty si dnes testla? Nebud vopred smutnučká, ešte stále je vikend pred tebou ato znamená dva dni na objavenie čiaročky! 😉

jalanecek
3. jún 2011

@fomarik ved mojko uz keby bola streda a ja to tento mesiac ani necakala mala som toho hodnbe rozbiehala som obchodik zo sadrovymi soskami davala som rprpustat moju lasocku fenku nemeckeho ovciaka koncila teda davala sokm poslednu splatku na uver a tak bolo toho hodne takze by som to necakala..neviem ci je to normalne ale neuveritelne sa potim a citim to,ze som tehulka ako keby mi nieco hovorilo ver tomu je to tak a aj tie priznaky takto mi nebolo ani po iui... 😉 😉 😉 😉

ketere
3. jún 2011

neviete čo je s bibi 11? mala dnes testovať hcg......

tinasc
3. jún 2011

@fomarik no hej, som hlúpa, mohla som byť ešte dva dni v nádeji, že to vyšlo 😉 ale tak snáď 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre