IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

timona
6. jún 2011

lenze ja na IVF chcem ist az mozno v auguste, ked uz bude po dovolenkach...tak som chcela ze dovtedy este aspon raz skusim stastie..

majca55
6. jún 2011

@timona tak to potom skús.štastie je niekedy vrtkavé a toto určite zaletí až k vám. 🙂 chod cítim že sa to podarí. 😲

timona
6. jún 2011

no ale neviem ci sa da ist dva mesiace po sebe...

majca55
6. jún 2011

@timona treba zavolat do centra najlepšie.toto ešte neviem. 😒

alibabaa
6. jún 2011

baby vy ste ake pisatelky... to budem dlllho citat.. kocky... ja som z tych hormonou uz na hlavu... cely mesiac ma bolia prsia.. uz mi to lezie hodne na nervy a to este dnes navyse po 19 dnoch mi zasa dosla mrcha... vsetky terminy iui mi na dalsie 3 mesiace prekazila... ja to kaslem... uz to vychadzalo, ze tento, a aj buduci mesiac mozme ist na iui, ... ale bum. 10 dni je 10 dni a moj muz prave v case kedy by mal byt doma bude pracovne mimooooooooo.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak dnes depkujem od rana... ☹ ☹ ☹

alibabaa
6. jún 2011

@timona da sa ist aj 4x po sebe.. ja som bola 2x a 3 som posunula na inokedy kvoli pracovnej vytazenosti mojho muza.... 😒

zambilka
6. jún 2011

@alibabaa ahoj fu to je škoda že nebudete moct ist 😒

zambilka
6. jún 2011

@tinasc mojka ako? 😕

alibabaa
6. jún 2011

@zambilka hmm. ty si teraz v ocakavacom stadiu? alebo?? mam z toho tu taky misung 🙂

zambilka
6. jún 2011

@alibabaa ja som dnes bola na krvičke a zajtra budem vediet vysledok aj ked som si dnes robila test a je negatívny 😒

alibabaa
6. jún 2011

@zambilka to ma mrzi... bolo by to krasne keby zajtra povedali ze je pozitivny ze??? tak este tisko dufaj... a potom ak by teda nejakou nahodou bol negativny aky mas nasledovny plan?

kararinkabrnka
6. jún 2011

ahojte baby chcela by som sa opytat co vsetko ste vy a vas partner museli absolvovat pred IUI a kde ste boli...ja som nas dnes objednala do GYN-FINu na 20.6 na vstupnu konzultaciu. dakujem za odpovede :D

alibabaa
6. jún 2011

@kararinkabrnka podla toho co vsetko ste uz absolvovali u tvojho lekara... a ku komu patris?

kararinkabrnka
6. jún 2011

@alibabaa ja iba HP ale tu este v novembri a ideme k MUDr. Drabekovi

tinasc
6. jún 2011

ahojte bambulky, ďakujem že ste mi držali palce, pomohlo to 🙂

alibabaa
6. jún 2011

@tinasc ?????????

tinasc
6. jún 2011

@alibabaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alibabaa
6. jún 2011

@kararinkabrnka aj ja patrim k drabekovi. teraz musim bezat, ale napisem ti to zajtra rano ok? prepac. ale fakt musim utekat...

kararinkabrnka
6. jún 2011

@alibabaa ok :D dakujem

alibabaa
6. jún 2011

@tinasc TO ZNAMENA CO SI MYSLIM ZLATOOOOO???????

tinasc
6. jún 2011

@alibabaa hej ,ale len tak potichučky 🙂 lebo tomu ešte neverím a bojím sa druhej krvi 🙂

alibabaa
6. jún 2011

@tinasc preto som to ani nevyslovila !!!! neskutocne sa tesim ... ale to som ti neprezradila... 😉 lebo si nic ani nepovedala 😉

cmelica
6. jún 2011

Ahojte!!dlho predlho som tu nebola...novým tehulkam zo srdca gratulujem a prajem pevne zdravicko 😀 😀 😀
no a nas pan doktor planuje konzultaciu koli IUI uz mesiac,no stale na nieco caka...slubil mi,ze sa dohodneme uz teraz v piatok a potom hadam sup sup na objednanie do heliku...joj aka som z toho napata...
no a tento mesiac my pridal thiamin...aj vy mate pocit ze ste uz ako drogisti??? 🙂 🙂

tinasc
6. jún 2011

@jalanecek dúfam, že všetko bude OK 🙂

zambilka
6. jún 2011

@alibabaa mojka hned tento cyklus 2 iui 🙂 ak sa bude dat 😉

zambilka
6. jún 2011

@tinasc 😀 😀

jalanecek
6. jún 2011

@olajcova ved hej mojko meskalo 9 dni svokra mi kupila rapid cllear a nic tam nieje testnem jeste rano a uvidim krvacanie ustava ale to bude asi tym,ze som rano nasadila utrogesan a teraz neviem ci ssi dat aj vecer ci ako podbrisko uz vobec neboli kocky poradte lekarke som volala mam dojst bud zajtra alebo pozajtra tak neviem co robiut poradite ked bol rapid clear negarivny???

jalanecek
6. jún 2011

@tinasc aj zlaticko aj ja len nevie comu uz mam verit ked test nic neukazal.....

fomarik
6. jún 2011

@timona samozrejme, že možeš. My sme šli trikrát po sebe nasledujúcich cykloch. 😉
Snád motyka vystrelí 😀 😀

tinasc
6. jún 2011

@jalanecek ani ja neviem moja...dúfam, že to bude v poriadku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre