IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
8. jún 2011

@jalanecek Neboj, už len zajtra vydržať a v piatok sa uvidí čo a ako. Tak si urob ešte jeden posledný test a aspoň uvidíš čo a ako.

jalanecek
8. jún 2011

@dzuli08 ved uvidi keby som videla aspon fazulku bola by som velmi stastna ani nevies ako nie ved vies ty jsi bola tak isto stastna ked jsi videla fazulku na ultrazvuku ja varim a treba mi upretovat moc sa mi nechce ale co narobime nic musim sa postarat o ri=odinku no uvidime ....ako vsetko dopadne ale pocuvaj moja vysvetli mi jeste jedno ako moje test uikazat tehotenstvo aked zena v skutocnosti tehotna nieje????

dzuli08
8. jún 2011

@jalanecek Ja neviem moja, ako je to možné. Skús napísať do nejakej online poradne. Ja som celkovo veľmi málo testovala. Za celých 3,5 roka snažilkovania možno 10 testov a nevychádzali mi slabé čiaročky. Nejak som ich do detailu neštudovala. No a keď sa nám to konečne podarilo, tak tam bola silná palička, možno len o kúsoček svetlejšia ako tá prvá.
Nech skúsia ti iné babenky poradiť, keď im vyšiel pozitívny test, či tam mali len slabé paličky, alebo im hneď vyšli poriadne silné lyže :D

micikatka
8. jún 2011

tak ja som spat od doktora. znova tu navstevu v martine odlozil :o( povedal mi ze hned ako dostanem sa mam ozvat, ze nas on sam objedna priamo u doktora Tomáša. a ak by som nejakym zazrakom nedostala tak hned mam prist. ale povedal ze sliznicu mam krasnu takze ak sa za nasledujuce dni nieco udeje, tak sa to ma kde uchytit. :o)

micikatka
8. jún 2011

@zambilka ahoj moja tak ja som bola dnes u toho doktora. martin odlozil este o mesiac ( teda ak neotehotniem dovtedy) co sa moze stat lebo sliznicu mam krasne zvačšenu takze by sa malo vajko kde uchytit. keby som predsa len dostala menstruaciu tak mam sa ozvat hned ako dostanem (ale kedze termin je akurat ked budeme na dovke tak sa mam ozvat po dovolenke). ze on nas rovno objedna u tomaša v ISCARE. lieciky uz nemam ziadne papat.

olajcova
8. jún 2011

@jalanecek takto som aj ja raz pochodila menzes som nedostala a robila som si ten Rapi clear testy a vždy som mala slabú druhú čiarku. Tak so nabehla k Dokimu aj testami a povedal mi že ani vyšetriť ma nemusí lebo je to zbytočné.Nakoniec mi vysvetlil že si tie drahé testy nemam kupovať iba tie 10-kové a najlacnejšie.

ketere
8. jún 2011

@kaaaty
@fomarik
@tinasc
@zambilka Ahojte babizne.... Ak som na niektorú zabudla, tak sa dopredu ospravedlňujem.... takže dnes bol hcg test... a bohužiaľ negatívny.... ☹ ☹

zambilka
8. jún 2011

@ketere do kelu 😒 a idete do dalšieho iui?

zambilka
8. jún 2011

@micikatka a prečo? praskol ti folikul? 😕 tak sa doma snažte ostošest 😀

micikatka
8. jún 2011

@zambilka no este nepraskol ale blizi sa to k tomu, lenze vies moj doky robi len pondelok az stredu. takze uz by som k nemu sla zbytocne na sono.

ketere
8. jún 2011

@zambilka hej, práve som volala s lekárom.... že tento mesiac stihneme ešte jedno kolo, lebo potom má v júli dovolenku..... tak uvidíme.... nevieš náhodou, kedy sa po vysadení utrogestanu dostane ms?

jalanecek
8. jún 2011

@dzuli08 ved zlaticko ja kaslem na to uvidim v piatok u lekarky uz skoro nekrvacam takze mi to asi konci a abuduce uz netestujem nabehnem ihned k lekarovi a budem pitat nech mi zoberu krv na hcg a hotovo to je naijstejsie no nie/??

jalanecek
8. jún 2011

@olajcova vies mojko ale potom to sklamanie mala som vsetke priznaky tehu nenamyslala som si ich ja som ich ozaj mala rozmyslam ze ked mi uz niekolkokrat takto vysli testy pozitivne a potom nic ze ci to neni genetickeho povodu vies no ze by jsme skusili iist na getetiky ...

olajcova
8. jún 2011

@jalanecek odpoveď môjho doktora bolo že mala som v sebe niečo čo skreslovalo výsledky 😠 totálne ma odbil. Ale ked som čakala dcéru a išla som na UZV menzes mi nemeškal ešte len deň a a asi 20 min hladali v maternici cez ultrazvuk (zo spodu) neodišla som kým ju nenašli 😝

tinasc
8. jún 2011

@ketere tak to mi je ľúto... tak pôjdete do ďalšieho kola? no ms by si mala dostať tak do dvoch troch dní, aspoň ja som vždy tak dostala...

jalanecek
8. jún 2011

@olajcova ta to potom skresluje aj mne zlatick prave som sa dozvedela nejhorsiu novinu v zivote moja mladsia sestra caka babetko je v 8 mesiaci a zjistili jej ze ma rakovinu delozniho cipku ma 21 rokou som z toho hotova upolny sok

olajcova
8. jún 2011

@jalanecek Preboha zamrzla som normálne, to jej ako zistili teraz??? deložného čípku to je krčok??? ☹

jalanecek
8. jún 2011

@olajcova ano mojko to je krcok ze vraj to vedel jej gyneklolog uz vo februari ale ze ked jej to zacalo rast tak jej to povedali teraz oni jej brali vo februari steri a pred tyzdnom znova a to jej zjistili z toho steru som z toho hotova uplne je mladsi ma zivot pred sebou snad to bude v poriadku v piatok ide do prahy do motolskej nemocnice a tam sa dozvie viac je tam odpbornik na tieto druhy rakoviny..uz neviem som hotova preco sa toto musi diat zrovna v nasej rodine...

fomarik
8. jún 2011

@zuzana151 ja tiež neviem pochopiť, ako si pohlavie babatka može niekto nechať ako prekvapkanie. My sme najskor kupovali veci v takej béžovej a bielej farbe. No, ja som nad porodom neuvažoavla, až teraz , ked sa nám to blíži. Ale ja sa toho nebojím...neviem, ja sa kt tomu staviam tak, že je to prirodzená vec a nie som ani prvá ani posledná. Ja by som najradšej chcela rodiť bez akýchkolvek "tlmičov bolesti. Ale ak bude treba, tak sa vzpierať samozrejme nebudem. A ked bude nutný cisarák, tak aj to prežijem 😉 je ale normálne, že máš strach, ludia sú roznych pováh 😉 No tá psyhická bolesť po tolkých neúspechoch ( ešte kým sme neboli tehulky) bola už vtedy aj tak veľmi veľká a jeden porod snád vydržíme, nie? O tej epidurálke som veeľa počula, ak budeš odhodlaná si ju dať, tak to urob 😉 My teraz najviac uvažujeme nad tým, či mm bude pri porode...teda obaja veľmi chceme, aby bol pri porode, no mám strach, či sa tam nezloží 😖 Ale snád to nejako rozdýcha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aby
8. jún 2011

@jalanecek ježkove je mi to moc ľúto neboj, ale bude dobre je to mladá žabka zvládne to. Je to inak dosť divné ako jej to mohli nepovedať? Veď nieje možné, aby to nevidel na sone! Mne pred piatimi rokmi povedali, že mám HPV a možno niektoré cysty nie su cysty našťastie boli klop klop. Dala som sa aj zaočkovať na koľko som mohla len to nieje 100%tné ale keď to hradí poisťovňa 😒
Tiež musím mať všetko !!! ☹ 😒

fomarik
8. jún 2011

@ketere ach moja, je mi to ľúto. 😔 Ale fajn, že idete hned šup-šup do dalšieho kola!!!! 😵 😵 😵 Ja som po vysadení utrošu ms dostala presne na tretí den 😉

fomarik
8. jún 2011

@jalanecek tak, tak ako píšeš, najlepšie je hned isť na krvičku a netestovať o sto šesť:
Mrzí ma, čo je s tvojou sestrou. Tak ako píše aby, to prečo jej nepovedali? Ved bola tehotná už vtedy, tak čo chceli zatajiť? Snád sa to nejako dá do poriadku. 😔 budeme jej držať palce!!!!

@tinasc mojka, zajtra budem na teba myslieť. Na pc budem nalepená nonstop, tak budem čakať!!! 😀 😀

jalanecek
8. jún 2011

@aby ved mojko snad sa z toho dostane v piatok na nu budem myslite ako to dopadne v prahe snad dobre musime verit ma cely zivot pred sebou.A to ani ja nechapem preco jej to nepovedali lekar jej len povedal ze vo vetsine pripadou je to rakovina aked jej to rastie musi to byt zhubne chcu aby jeste 4 tyzdne vydrzala a potom jej vyvolaju porod a potom ju budu operovat malicka ze vraj to nema vpliv na dietatko takze dufame ze budu obidve v poriadku...

jalanecek
8. jún 2011

@fomarik dakujem ti zlatickouz ani nebudem testovat mm hovori ze iui odlozime na dalsi mesiac a uvidi sa v piatok ak tam nic nebude tak sa posnazime prirodzene hodne nas to trapi alle co narobijme teraz uz len cakat a vy jstensa vlastne ako dlho snazilkovali kym jste otehotneli viem ze pri iui ale predtym ako dlho..

alibabaa
8. jún 2011

@tinasc aj ja drzim palceky 🙂

@jalanecek to je sila. akoze nepovedali.. ja ked som bola v nemocnici, tak ma vystrasili, ze mam rakovinu nevyjadrili sa coho, ale nieco mi tam dolu vzadu nasli.. ale nakoniec to nastastie nie je nador.. a vies co mi povedali ako vysvetlenie?? ze je to este pozostatok z embrya... ze sa mi tam zachoval kusok tkaniva... a muz sa ma na to opytal, ze ci nie je protipravne so mnou keksikovat.. .... drzim jej strasne palceky, je to mlade ziena, urcite to zvladne.

@ketere ja som asi vynimka po utrose som mrchu dostala skoro 7 dni po vysadeni... a teraz ked som si dala pauzu od hormonou, tak po 19 dni som dostala znovu mrchu...

a nas caka tazke obdobie,.... mm mame davaju 10 dni zivota ak jej to este srdiecko vydrzi... a my sme jej nestihli dat ani vnuka alebo vnucku 😢 😢

olajcova
8. jún 2011

@jalanecek a ty si teraz na tom ako??? Menzes nikde ???? To je fakt divné čo sa to stebou deje.Inak ja som bola 3 krát tehotná , z toho 1 krát som potratila a z toho ani raz mi nezobrali krv na HCG 😠 stále iba UZV.

jalanecek
8. jún 2011

@alibabaa ved mojko tak je nepovedali hned na zaciatku a hlavne ze to dr.vedel ze vraj cakla ci to bude rast a samozre3jme rastlo tak jej to museli povedat ale hovorilasom s nou dnes a povedala ze sa citi skvelo ze jej praveze nic neni takze aspon tak ze sa citi dobre....a pozostaok embrya to znamena ze jsi bola tehotna vsak???

jalanecek
8. jún 2011

@olajcova kramy?/neda sa tomu pobvedat kramy vcera preslo dneska zasa mam ale uz koniec lebo to su take ako keby sopliky ruzove a biele a tmavo hneda krv takze neviem na com som mne brali hcg raz ci dva a inaksie utz ja som bola tehotna raz a to som samovolne v 7 tyzdni potratila pred 6 rokami...

alibabaa
8. jún 2011

@jalanecek nie .. to znamena, ze som sa na tom mieste nedostatocne vyvinula 😀 cize zostanem navzdy babatkom 😀

zambilka
8. jún 2011

@ketere ja tiež čakám na menzes 2 den bez utrošu a zatial nič dufam že do konca tyždna dojde 🙂 takže ideme spolu do dalšieho kola 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre