IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
13. jún 2011

@tinasc Ahoj jeeeeeeeee ty si tehulka 🙂 🙂 🙂 ...gratulujem, uz sem chodím pomenej tak stracam prehlad ale teraz som sa dočítala tu super novinku.... drž sa....vy ste boli na IVF ci IUI?

petuska123
13. jún 2011

bre rano baby.prajem pekny start do noveho tyzdna.mne by dnes mala dosjt mrcha tak na nu naruzivo cakam aby som mohla zacat stimulovat 😀

dzuli08
13. jún 2011

@jalanecek Tak ako? Boli sme u doktorky a bolo vidieť fazuľku? Pochváľ sa nám :D

micikatka
13. jún 2011

@zambilka a kam idete?

tinasc
13. jún 2011

@kaaaty ďakujem, som po ivf... len ma stále bolí bruško ako keby pred mrchou... a dnes som tam mala taký kŕč, ale hneď to odišlo... tak uvidíme 🙂

zambilka
13. jún 2011

@oknosmas ahoj mojka čo je stebov? ako pokračuješ?

zambilka
13. jún 2011

@micikatka ahoj ideme do Talianska 🙂

oknosmas
13. jún 2011

@zambilka boli sme na druhom iui v centre minulu stredu..tak cakame...a tesim sa na dovolenku. buduci stvrtok odlietam s kolegynou na malorcu, tak pripadne neuspechy budem riesit az potom 🙂

micikatka
13. jún 2011

@zambilka tak si to tam uzite :o)))

tinasc
13. jún 2011

jáááj more, hneď by som aj ja šla 🙂

zambilka
13. jún 2011

@oknosmas jeee tak ty si už bola super 🙂 🙂 teraz už budem čakat pozitívny výsledok a ty ideš tesne pred dovolenkov na krv? 😀

zambilka
13. jún 2011

@tinasc ja by som vymenila dovolenku za tehu 🙂 🙂 😀

oknosmas
13. jún 2011

@zambilka tesne pred si robim test 🙂

zambilka
13. jún 2011

@oknosmas 😀 dobre si si to načasovala 😀

zabka60
13. jún 2011

ahojte babulky nas caka tez iui o nejaky mesiac abo dva a dufam,ze bude hned upsesne bo sa zblaznime uz..

zambilka
13. jún 2011

@zabka60 ahoj a prvé iui ? vás čaká? 🙂

zabka60
13. jún 2011

@zambilka ahooj,ano prve a dufam,ze aj posledne a vsetko prebehne hladko a aj zvysnych 9 mesiacov a cely zvysok zivota 😀 dnes sme boli prvy krat v iscare martin a sme rozcarovany,ze sme sa po roku konecne rozbehli dufajme tym spravnym smerom 😵

ketere
13. jún 2011

@zabka60 tak držím palčeky 🙂

ketere
13. jún 2011

@zambilka ahoj zlato, a kedy ideš na dovču, až po IUI???

zabka60
13. jún 2011

@ketere 😵 moc dakujemeee

zambilka
13. jún 2011

@ketere až na konci augusta mojka 🙂 a ak nebudem moct ist nič sa nestane pojde iný miesto nás 😉

ketere
13. jún 2011

@zambilka samozrejme, že tehu by bolo prednejšie a určite 1000 krát vítanejšie🙂))))

ketere
13. jún 2011

@zambilka Ty už papaš clostik, že??? od dnes, dobre si pamatam?? Ja idem zajtra k Dr, som zvedavá, ako budeme stimulovať......

zambilka
13. jún 2011

@ketere ja som si kupila ten teekane tehotensky čaj aj v tom je alchemilka a ešte všeliake dobre bylinky ktore nemožu uškodit kedže je to tehu čaj 🙂 🙂 idem si jeden spravit 😉

zambilka
13. jún 2011

@ketere ano od dnes papám clostil 🙂 ja by som vymenila všedky dovolenky sveta za babetko 🙂

ketere
13. jún 2011

@zambilka musim kúpiť aj ja, zabudla som na to.... budem piť, veď to neuškodí 😉

jankalenpetkova
13. jún 2011

@petra2505 ja by som sa len chcela opytat co to je IUI? Lebo aj mi sa snazime s drahym o babetko a nedari sa nam. ☹

zambilka
13. jún 2011

@ketere a tento teekane je aj velmy chutný 😀

ketere
13. jún 2011

@zambilka vyskúšam, díky za radu🙂

zambilka
13. jún 2011

@ketere nemaju ho všade ale v dm drogerii ho maju vždy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre